Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#152) fokukac válasza c.zsolti (#149) üzenetére


fokukac
nagyúr

oda kell menni, ahol lakást kapsz... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#153) tiv83us


tiv83us
veterán

Angliaba?? Eurot?? Hol elsz Te?? :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#154) fokukac válasza Gh0sT (#141) üzenetére


fokukac
nagyúr

namost hadd ne mondjam, hogy mit tudsz kezdeni a ködös albionban egy medencés házzal... :))

merthogy fürödni nem fogsz benne, csak ha fűtöd a vizét, az is tudi.. :D

persze, ha beltéri, az más.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#155) Gh0sT válasza fokukac (#152) üzenetére


Gh0sT
addikt

Jah, szolgálati lakást és autót... no meg szolgálati feleséget... A cég fenntartja mind a hármat. :) Az ideális munkahely.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#156) fokukac válasza tiv83us (#153) üzenetére


fokukac
nagyúr

jajj, ne zavard már össze... :P :))

ő fiatal, és nem a levegőbe besézl... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#157) MANyka


MANyka
csendes tag

Szóval ,akkor szerinted fogja magát mindenki és cuccolj ki valamelyik fejletebb nyugati államba?

szerk.: Jó Angila kilöve

[Szerkesztve]

(#158) Gh0sT válasza MANyka (#157) üzenetére


Gh0sT
addikt

Számoljuk fel az országot, legyen a nevünk Svájc! :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#159) MANyka válasza Gh0sT (#158) üzenetére


MANyka
csendes tag

Attól még nem lesz jobb!

(#160) fokukac válasza Gh0sT (#158) üzenetére


fokukac
nagyúr

attól még nem lesz gazdagabb, tisztább, tüchtigebb... :(

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#161) Motion_Blur válasza Gh0sT (#158) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kelet Svájca már foglalat: Szlovénia :R

#143: jogos a kijavítás, csak én nem akartam beírni

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#162) Scream007


Scream007
őstag

Az nem is életszínvonal amin mi tengetjük az életünket, hanem 1 xar. :(((
ŰBárcsak 1x adódna egy jó lehetőség úgy elhúznák innen a büdős pibe hogy nem igaz.Én amugy a németekhez mennék szívesen.
.

[Szerkesztve]

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#163) fokukac válasza Motion_Blur (#161) üzenetére


fokukac
nagyúr

vannak ott is lila tehenek?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#165) Motion_Blur válasza Scream007 (#162) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Buknál velük az euro-val együtt? :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#166) tiv83us


tiv83us
veterán

Igy van, toborozzatok ossze egy igazi magyar-magyar brigadot es pucoljatok ki az orszagot!
:R
Hogy ez eddig miert nem jutott eszebe senkinek? :F

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#169) Gh0sT


Gh0sT
addikt

És akkor a Duna jegén megkoronázták I. ''felszabadító'' TexT-BoY-t...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#172) tiv83us


tiv83us
veterán

Nah jovan gyerekek, ezzel a ''ciganyokkal vissza Indiaba'' szoveggel mar most le lehet allni, mert kemeny szankciok lesznek. /Vajh' miert ereztem mar a topik elejen, hogy ide fogunk kilyukadni...? :U/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#173) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

szélsőjobbos:D lol
Muterom baloldali kéviselő de te előadod nekem hogy szélső jobbos a hozzá állásom.Ez már nem a politikárol szol vedd már észre.
''érett, értelmes, felelősséggel gondolkodó emberré kéne válni és utána gondolkodni egy kormányfői poszton, nem gondolod?'' Amig ne ismerj ne döncsd el milyen vagyok. Elöbb dobtak be a mélyvizbe mint ahogy azt te gondolod. a kormányfői poszt meg persze költői tulzás volt;).

tiv83us : Miért éreztem hogy az eggyik amerikában élő mod fog ennek véget vetni? és miért éreztem hogy az aki már megtehette hogy kint van fogja itt elő adni hogy nem kell ám kimenni? :D Habizti az egész. Részemröl befejeztem szerintem az én álláspontomat tudjátok de persze csak vicnek szántam mert unatkoztam, nemvéletlenül sem gondolom komolyan. a cogányokat szeretni kell már igy is több a joguk mint nekünk de nem para igy tovább lesz még olyan időszak hogy már az utcára sem lehet majd kiemnni mert ő a cigánydezső és nem engedte meg:D :R ez célra vezető

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#174) Foxi


Foxi
senior tag

Van itt hozzánk közel egy Bodaszőlő nevű település. Egy apró gond van vele, hogy megkülönböztethetetlen az eredeti is betelepült lakosság ha fogalmazhatunk így. Akkor innen kit tennél ki?

Lehet hogy tényleg használna a dolog. A középkorban Olaszországban tettek egy kísérletet. Különböző dolgok tettek és adatok alapján kitelepítettek minden bűnözőt illetve kétes elemet a városból. Az eredmény az lett hogy minden újratermelődött...

(#175) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kezdődik...

10-15 év múlva nagyon komoly gondok lesznek, ha a népesség-aránya úgy változik, ahogyan jósolják. Ennyi.

És ne szélsőjobbozz le senkit! :(((

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#176) fokukac


fokukac
nagyúr

na majd kipucolom én....

Veled kezdem, okés? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#177) zsiga667 válasza TexT-BoY (#173) üzenetére


zsiga667
addikt

Bocsánat, akkor maradjunk a rasszistánál. :R
Nem ismerlek, de olvasom a baromságaidat, amiken általában jókat szoktam röhögni és betudom annak hogy fiatal vagy, de most lementél a szánalmas szint alá.

(#178) fokukac válasza Motion_Blur (#175) üzenetére


fokukac
nagyúr

akkor hívd fel az igaz magyarokat, hogy ők is szaporodjanak, mint a nyulak!
Te pl. mire vársz?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#179) Scream007 válasza Motion_Blur (#175) üzenetére


Scream007
őstag

Innen már csak 1 mondat az amit sokan hangoztatnak, hogy ''valaki'' r****z&f*l m***át v****t.
De lehet igazuk van. :U
Talán így befér, ha nem szedjétek ki.

[Szerkesztve]

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#180) g4dg3t válasza fokukac (#178) üzenetére


g4dg3t
senior tag

[GONOSZ ON]
...magomlesre :DDD
[GONOSZ OFF]

(#181) zsiga667 válasza Motion_Blur (#175) üzenetére


zsiga667
addikt

És remélem itt be is fejeződik, csak rajtatok múlik. ;)

(#183) Scream007


Scream007
őstag

Ez így van, de úgyis tiszavirág lesz a hszdből.
Ha nem akkor óvók. :B
Mondhattad volna hogy 2 tucat, egyszerűbb.

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#184) tiv83us válasza TexT-BoY (#173) üzenetére


tiv83us
veterán

''Miért éreztem hogy az eggyik amerikában élő mod fog ennek véget vetni?''

Nem ertem az osszefuggest akozott, hogy en hol elek es hogy egy altalam (is) moderalt forum egyik topikjaban alapelvekkel utkozo tartalom kezd formalodni.

''és miért éreztem hogy az aki már megtehette hogy kint van fogja itt elő adni hogy nem kell ám kimenni?''

Tolem ilyet nem olvastal sehol. Ha valahol is szoba kerult /pl. Off Topic/ az, hogy valaki menne szeretne kulfoldre szerencset probalni, altalaban az elsok kozott voltam akik biztattak, hogy menjen es csinalja.

ps: FYI: 3,5 honapja Europaban /jelenleg Budapesten, de eddig Londonban/ tartozkodom /hal' Istennek mar csak par hetig/.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#185) zsiga667


zsiga667
addikt

Ezt a hsz-t mentsd el és nézd meg 5 év múlva... ;)

(#186) TexT-BoY válasza Scream007 (#183) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Tegnap is ez volt a véleményem és holnap is ez lesz. Kérdés hogy ki az aki igy gondolkozik. MErt az aki engedi ezt a sok mocsokot itt élni az nem gondolt bele hogy mi lesz majd itt pár év mulva mikor már magyar gyerek nem is lesz szinte.

Szerintem innenstöl kezdve nincs mit hozzáfüzni. Tiv már Londonbol is menekülne mi meg Mo-n élünk...:D szerinteek?:D


[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#187) MANyka


MANyka
csendes tag

Ez talán tényleg nem ebbe a topikba tartozik. Ettöl nem lesz jobb se neked se senkinek. Sztem tudja mindenki, hogy mi a helyzet az utcákon.

(#188) ovecs


ovecs
senior tag

Szerintem változtassuk a nick-jét Csurka 2-re :DD
Amúgy nagy gond lesz a kisebbséggel ha már többség lesz :(( Ezért is kellene vmi kormányprogram a felzárkóztatásukhoz, hogy beilleszkedjenek a társadalomba...Van akinek ez már sikerült, de sajnos a nagyrészük sosem dolgozott és nem is fog :((

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#189) faster


faster
nagyúr

Majd pont az ország rendbetételéhez ne értenél... :U
feltűnt, hogy nem ez a topik témája?

(#191) tiv83us


tiv83us
veterán

Utoljara kerlek. Felejtsd el a ciganyokat. Nem errol szol a topik.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#192) ovecs


ovecs
senior tag

Nincs teljesen igazad, mert van olyan is aki dolgozik. Ha megnézed a legszarabb fizikai munkákat, vagy az utcaseprőket, hát nem sok magyart találni közöttük...

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#193) gregorik válasza tiv83us (#184) üzenetére


gregorik
senior tag

''3,5 honapja Europaban /jelenleg Budapesten, de eddig Londonban/ tartozkodom /hal' Istennek mar csak par hetig/.''

azért ilyet elég gáz egy magyar születésű vkinek bevállalni; nem is az, hogy ''szívet is cseréljen, aki hazát cserél'' (ahogy valamelyik költő mondja), hanem mert EU, sőt, HU sincs annyira USA alatt semmilyen tekintetben. szal asszem nehezen néznék a tükörbe ilyen beszólások után..

(#194) faster


faster
nagyúr

De könnyü fikázni, alkotni nehéz.
Te is csak fikázol, ha nem tűnne fel, alkotni nem úgy kell, hogy 10 hsz-en keresztül harsogod a véleményed.

(#195) MANyka


MANyka
csendes tag

Nem akarom védeni őket, sőt, de nem lehet mindenért őket hibáztatni. Mert épp te mondod hogy nem dolgoznak, akkor a munkahelyedet se tudja elvenni.
Talán a politikusaink nem irányítják megfelelöen az országot.

(#196) TexT-BoY válasza MANyka (#195) üzenetére


TexT-BoY
addikt

:) nem a munkádat veszik el hanem az adót osztják tovább.
A munkárolmeg annyit hogy hidd el magyar is megcsinálná csak ott sokkal olocsbb munkaerő a ''szomszédféle'' ;]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#197) Kidus válasza gregorik (#193) üzenetére


Kidus
őstag

Miert gaz?
Egesz egyszeru a helyzet. Magyarorszagon nekem szar ( hadd ne fejtsem most ki, milyen okokbol, de nem keves ). Mashol jobbak a kilatasok--> megyek.
Semmi tobbrol nem esett szo.

Assuming Control

(#198) fokukac


fokukac
nagyúr

oké, kezdem Veled.

hol vagy most? :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#199) tiv83us válasza gregorik (#193) üzenetére


tiv83us
veterán

Magyarorszagon szulettem, Amerikaban nottem fel, jelenleg edesapam, edesanyam, nagybatyam, nagynenenem, unokatestvereim es a barataim is ott elnek. Ott van egeszsegbiztositasom, ott van haziorvosom, ott van apartmanom, autom, munkahelyem ami var ram. Az eletem.
Ha megbocsajtod, ez mind hianyzik. Az, hogy nem szeretek itt lenni, annak nem a ''hazautalatom'' az oka /mivel ilyen nincs/, hanem az, hogy honvagyam van es mar haza szeretnek menni.
De persze tudom, eladtam a szivem, hazaarulo vagyok...stb
Hat ez van, ilyen elkorcsosult magyar fattyu lelkek is szuletnek az orszagban, nem csak ''igazi'' magyarok es meg igy is tiszta lelkiismerettel nezek a tukorbe.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#200) MANyka válasza TexT-BoY (#196) üzenetére


MANyka
csendes tag

Az adód ígyis-úgyis elköltök valami hülyeségre(repülögépek, xar autópálya-amiért persze fizetni kell).
Egyébként én nem sok roma ügyvédet meg politikust látok, se az én szakmámban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.