Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) piqla


piqla
őstag

Erre sajnos megint csak a szokasos mondatok nagy reszet lehet durrogtatni: a penz valahol ott felul tunik el, ugye...

Sajnos tenyleg, manapsag itthon mar annak kell orulni, hogy munkaja es lakasa lehet az embernek.
Pl. Asszonykam meg en (de foleg en) jo idoben szeret setalni, en kirandulni is mennek, de hat azert en megiscsak ferfibol vagyok, o meg torekeny no, ismerik ezt ugye ferfitarsaim.
Szoval voltunk multkor fent a Varban, gondoltam bemegyek a Matyas templomba, kulfoldon is bemegyek az osszes templomba, meg hat megis.
Erre mit fogad? Tobb mint ezer forintos beugro a HAZAIAK-nak is? Hat edesocsem...
Kinaban van egy jo rendszer erre: peldaul a buszjegy Pekingbe kinaiaknak 100 juan (hasrautes) addig turistaknak ugyanaz, ugyanolyan szolgaltatasokkal (illetve azok hianyaval) 800-900 juan...
Es lehet szidni Kinat, hogy kommunistak, fuj, megis vilaghatalom lett... (es csak novekszik.)

Sajnos megint muszaj vagyok beirni, mert egyre tobb idegesito ember tunik fel ph-n, szoval: NEM, EN SEM GONDOLOM, hogy Kina csak ezert lett vilaghatalom

Talan egy 20-30 ev mulva, ha a mostani fiatal generacio (pl. en) vesszuk at a mostaniak helyet... Talan akkor egy kicsit mas lesz a hozzaallasa mindenkinek mindenhez, talan akkor sikerul jobban helyrepofozni az orszagot. Ha akkor meg lesz mit...

Szereted az állatokat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.