Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Astrasattila válasza Muerte68 (#1698) üzenetére


Astrasattila
tag

Köszönöm szépen! :R

(#1702) V911 válasza Astrasattila (#1701) üzenetére


V911
junior tag

Hogyan lehet egy számítógépet egy meghatározott időpontban automatikusan bekapcsolni? És melyik topicban érdemes ezt megkérdezni?

(#1703) prmcsk


prmcsk
addikt

Lehet, hogy van csak nem találom ?

Elgondolkodtam, hogy full elektromos autót veszek. Van egyáltalán a P.H.-n olyan topik, ami kizárólag ezekkel foglalkozik ?

Köszi a választ, ha lesz...

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#1704) baalika


baalika
tag

Sziasztok!

Hardveraproval kapcsolatos topikot keresek. Eladtam a laptopom, de a pluszos hirdetése mire hazaértem archiválódott. Igen, pont akkor, pont egy órával utána. Most az eladó nem tudja értékelni. Egyelőre topicot sem találok hozzá :( Tudnátok segíteni?
Fizetnem kell, hogy megújítsam és értékelni tujda az eladó?
Köszönöm
Balázs

(#1705) Bjørgersson válasza baalika (#1704) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miert fizetnel a megujitasert, amikor ingyen feladhatsz egy uj hirdetest? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1707) V911


V911
junior tag

Ezt milyen szoftverrel lehet megcsinálni?

(#1708) Lauda válasza V911 (#1707) üzenetére


Lauda
félisten

Esetleg a milyen program ami topikban érdeklődj.

(#1709) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Üdv!

Adatmentéssel foglalkozó topikot keresek. Külső HDD-re, felhőbe, stb.

(#1710) Lauda válasza KisTücsök (#1709) üzenetére


Lauda
félisten

(#1711) V911


V911
junior tag

Melyik topicban érdemes megkérdezni azt, hogy hogy tudom e grafikon számadatait lekérdezni:

https://trends.google.com/trends/explore?date=today%205-y&q=Kingston%20A400,Western%20Digital%20Green,ADATA%20Ultimate
https://trends.google.com/trends/explore?date=today%205-y&q=Kingston%20A400,Western%20Digital%20Green,ADATA%20Ultimate
Különböző szavakat írnék be s a számadatok kellenének egy táblázatba töltve (fáljba)
Lehetnek akár külön fáljban is, egyenkénti leolvasással is, úgyis géppel elemezném utána.

[ Szerkesztve ]

(#1712) V911


V911
junior tag

<script type="text/javascript" src="https://ssl.gstatic.com/trends_nrtr/1544_RC03/embed_loader.js"></script> <script type="text/javascript"> trends.embed.renderExploreWidget("TIMESERIES", {"comparisonItem":[{"keyword":"ssd","geo":"HU","time":"today 12-m"},{"keyword":"hdd","geo":"HU","time":"today 12-m"}],"category":0,"property":""}, {"exploreQuery":"geo=HU&q=ssd,hdd&date=today 12-m,today 12-m","guestPath":"https://trends.google.hu:443/trends/embed/"}); </script>

(#1713) Gdi


Gdi
senior tag

Hali!

Logouton valaki bemutatott egy nyomozós AR játékot.
Koli-szobában készült; egy gyerekrablós ügyet kellett megoldani, sci-fisebb műfaj volt.

Tipp?

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#1714) Csöves


Csöves
senior tag

Üdv.
PDA akkumulátorral kapcsolatban lenne kérdésem, de nem tudom, hogy hol tehetem fel.

Köszi.

Aquila non captat muscas.

(#1715) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Bélyegekkel foglalkozó topikot keresnék, ami nem döglött. (régebbi bélyegek ára után érdeklődnék)
Kösz.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1716) Csöves válasza Fire/SOUL/CD (#1715) üzenetére


Csöves
senior tag

Ez engem is érdekelne.

Aquila non captat muscas.

(#1717) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Édesapám pár éve elhunyt. Régi autószerelő könyvek vannak (zsiga, lada, riga, verhovina, dacia stb stb), apukám (értelemszerűen autószerelő volt egész életében)

Ha van, akkor melyik topikban tudnám megkérdezni, hogy ezen régi könyvek mennyit érnek pl? (mert azt tudom, hogy ezen könyvek "sokat" érhetnek)
Eredeti szerelési könyvekről van szó, ami kapcsolási rajzokat is (többek közt) tartalmaznak.
Annó az összes keleti blokk autó- és motor könyvek (eredeti) meg vannak, nem szívesen égetném el ezeket. :(

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1718) mad1


mad1
veterán

Van olyan topic hogy nem tartja a szavát , megbizhatatlan kereskedő ?
Sokan szivatjak a hardverapro's embereket.Nem csak újoncok mondjuk.
Nem jegeli a hirdeteset,vagy nem neked adja el ha tobbet adnak nekik vagy pl. nem megy el a talirta, esetleg nem veszi meg a lejegelt termeket..ez utobbit siman 15-20 % el meri jatszani, a fanatikus de még a "vip" avataros senior tag is.
Jo lenne valami topic erre.

Ne szemetelj ! = Steam

(#1719) czanga válasza mad1 (#1718) üzenetére


czanga
őstag

Ugyanezen probléma miatt találtam ide. Egy Mac mini-t vettem volna meg, mert az egyém féne kihúnyt egy remek kis koax+villám taélkozása miatt. Megbeszéltük, hogy hétfőn megoldható, mert egymástól egy köpésre dolgozunk, erre ma írt, hogy eladta. Erre azzal védekezik újoncként, hogy olyan sok a hitegető...

Ezt azért érdemes lenne szankcionálni, de nem találtam, hova írjam a problémám, mert nem felelt meg egyik topic feltételének sem.

(#1720) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok!

Valahol azt a kérdést szeretném feltenni, hogy a hardveraprón, a névváltoztatással (tutira) megmaradnak-e az értékeléseim, de nem találok erre megfelelő topikot, ebben kérném a segítségeteket.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1721) SyMbioTe válasza jolti05 (#1720) üzenetére

Mivel prémiumfunckió/fizetős funkció, talán a Prémium tagsággal kapcsolatos hírhez.
Bár régen volt már ott hsz.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1722) jolti05 válasza SyMbioTe (#1721) üzenetére


jolti05
őstag

Köszönöm szépen!

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1723) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Sziasztok! a felhasználónév módositás már nem működik? hiába kattintok rá, visszarak az adataimba. Hol lehetne erre rákérdezni? :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1724) scream válasza Black_Raven (#1723) üzenetére


scream
veterán

Én tegnap a bugos topicban voltam, ugyan ezzel a gonddal és nem érkezett válasz rá. :U

(#1725) Black_Raven válasza scream (#1724) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ráadául én böködtem és a vásárlásaimnál már 5 vásárlást ír.:D update: azóta törlődött..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1726) Black_Raven válasza scream (#1724) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sikerült! a Fototrend felől tudod megcsinálni.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1727) default.


default.
őstag

Sziasztok!

Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy melyik a leggyengébb alkatrész a gépemben.
Erre melyik lehet a legmegfelelőbb topic?

Szerk.: Talán a "Milyen asztali gépet vegyek?" lenne a megfelelő?

Köszönöm szépen előre is,
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#1728) SyMbioTe válasza default. (#1727) üzenetére

:K
Kéretik az összefoglalót elolvasni előtte :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1729) Pttypang


Pttypang
veterán

Sziasztok,

Megkerdeznem, hogy ebayen vagy merre lenne erdemes egy i7 4702MQ processzort keresnem megvasarlasra, esetleg megbizhato elado ilyen teren merre van.
Melyik topicban lenne erdemes?

Koszi!

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1730) Pttypang válasza Pttypang (#1729) üzenetére


Pttypang
veterán

Targytalan, ide iranyitottak kozben.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1731) Predator2


Predator2
addikt

Helló

A Posta, csomagküldés topicon kívül van még olyan topic ahol csomag szállítással kapcsolatban lehet beszélni/kérdezni?

Sajnos nem kaptam választ.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1732) default.


default.
őstag

Szervusztok!

Kerestem valami fajta "Bundle megosztó", "Bundle Split" topikot, de csak a Bundle topik-ot találtam. Ennek van különösebb oka, vagy csak senki nem csinált még ilyen témát?

Ha lehet, szívesen csinálnék egyet, mert tuti lenne rá igény, most például konkrétan nekem :D

Köszönöm,
Üdv
:R

[ Szerkesztve ]

(#1733) Fecogame


Fecogame
veterán

Jól látom, hogy a Ryzen 3 3***-hez még nincs topik?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1734) Fecogame válasza Fecogame (#1733) üzenetére


Fecogame
veterán

Most már van :)

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1735) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy VLC lejátszóban a berakott srt file és a beszéd hang között -3 sec van, és ha állítok rajta, akkor egy idő után visszaáll ez a -3 sec különbség. Milyen topicba írhatok ezzel kapcsolatban?
VLC, Windows 10 64bit, Lenovo laptop.

Láttam, hogy van VLC topic, de ott ritkán járnak. :B

köszönöm szépen! :R

(#1736) Iginotus


Iginotus
őstag

Ha le van zárva, a
Akikkel jó vigyázni üzletelés során! (Figyelem, változás!)

És a Feketelista topik is akkor hol lehet most fekete ponttal jutalmazni a kevésbé jó üzleteket?

Plug and Pray... :)

(#1737) Winner_hun válasza Iginotus (#1736) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jelentsd a csalókat - más nincs. Az üzletet a hardveraprón tudod értékelni.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1738) Iginotus válasza Winner_hun (#1737) üzenetére


Iginotus
őstag

Köszi.
Nem csaló, csak rossz üzletfél... Na jó még meglátom.

Plug and Pray... :)

(#1739) daninet


daninet
veterán

IT security-ről, adatbiztonságról, jelszavakról és mások adatainak kezeléséről akarok beszélgetni. Remélem konkrét voltam. Merre fáradjak? :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1740) bambano válasza daninet (#1739) üzenetére


bambano
titán

gdpr topicnál nincs jobb ötletem.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1741) daninet válasza bambano (#1740) üzenetére


daninet
veterán

Közben találtam egy IT security topikot, valaki elinditotta 2017-ben, majd az első hozzászólásnál el is halálozott a dolog. Mikor először keresgéltem valami pirosberűset lestem, ezek szerint naiv voltam, senkit nem érdekel :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1742) bambano válasza daninet (#1741) üzenetére


bambano
titán

dobd fel a topicot

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1743) sampe


sampe
aktív tag

Sziasztok,

Nem tudom hova írjak, így megpróbálom ide :D

Van itt a fórumon olyan topic, ahol a régi netes/gémeres ismerősöket lehet felkutatni/megtalálni?
Keresem a régi, elveszett cimboráimat :D

Köszönöm :R

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#1744) DrojDtroll válasza sampe (#1743) üzenetére


DrojDtroll
addikt

az adott játékoknak nincs topikja?

(#1745) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Sport/hobby eszközöket szeretnék venni. Tollas szett, Darts-ot, van olyan topic ahol ezzel kapcsolatban kérdezhetnék?

Üdv

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1746) kkgabor


kkgabor
csendes tag

Sziasztok!
Nem látok sehol Hardveraprós topicot, így ide írok. Valamiért nem sikerül értékelni az eladót a Hardveraprón. A megvett terméknél a "Megvásároltad tőle? Értékeld" feliratra kattintok és elvileg kapnék egy linket az emailemre, amin értékelni tudok. De nem jött semmi a mailemre, a spamban sincs. A megvett terméknél most az szerepel "Már kezdeményeztél értékelést" Mi a teendő?

(#1747) SyMbioTe válasza kkgabor (#1746) üzenetére

Ha kezdeményeztél, akkor arra kell várni, hogy az eladó fogadja és engedélyezze az értékelést.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1748) kelly416


kelly416
veterán

Vettem egy Suzuki Burgman 400-at. Van-e a motoros topiknál célzottabb topik? Gondolok itt arra, hogy autósból vannak márkatopikok is, hátha motorból is...

(#1749) Fecogame


Fecogame
veterán

Jenkins-el foglalkozó topik van?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1750) Hauptmann válasza kelly416 (#1748) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nagyrobogós topic van, ahová Burgman tulaj is ír.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.