Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Sziasztok!

A filmes topikban nagyszerűen ajánlottak filmeket, azután hogy leírtam mit szeretnék!

Zenével kapcsolatban is szeretném ugyanezt tenni. Melyik a legjobb topik erre?

(#1652) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Keresek egy olyan topikot, amiben windows-on futtatható programokat lehet kibeszélni.
Konkrétan egy programot keresek, ami a scannelt könyvet - jpg - át konvertálja szöveg/karakter felismeréssel e-book - mobi - formátumba.

Köszönöm szépen!

(#1653) Bjørgersson válasza DrojDtroll (#1651) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kedvenc zene a mai napra

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1654) Bjørgersson válasza Tav-Csoves (#1652) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Milyen program, ami...?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1655) Csuszti


Csuszti
csendes újonc

Sziasztok! Csak egy "Nem ad jelet a gépem a monitornak" topicot találtam ami zárt.Ha valaki tud azt Megköszönném! :DD

J.k

(#1656) DrojDtroll válasza Csuszti (#1655) üzenetére


DrojDtroll
addikt

(#1657) Csuszti válasza DrojDtroll (#1656) üzenetére


Csuszti
csendes újonc

Nagyon köszi! 😀

J.k

(#1658) #81556480


#81556480
törölt tag

Rossz kategóriában lévő topic áthelyezését hol lehet kérni? egyáltalán hol lehet ebben a témában kérdéseket feltenni ?

(#1659) Bjørgersson válasza #81556480 (#1658) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt e.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1660) #81556480 válasza Bjørgersson (#1659) üzenetére


#81556480
törölt tag

Visszakereshető, és nyilvános hozzászólást szeretnék. Van erre lehetőség?

(#1661) Bjørgersson válasza #81556480 (#1660) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem nincs.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1662) #81556480 válasza Bjørgersson (#1661) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ok, kössz.

(#1663) bul07


bul07
nagyúr

Olyan fórumrészt keresnék ahol a mosószerekkel kapcsoltba megtudnánk válaszolni egy kér kérdésemre

Mosókapszula kapcsán lenne kérdésem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1664) Melack válasza bul07 (#1663) üzenetére


Melack
veterán

Háztartási gépes topik, vagy a milyen mosógépet vegyek lehet a jó.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1665) sz.balazs.95 válasza bul07 (#1663) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ha Tide pods, akkor nem, nem jó dolog megenni ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#1666) Viktor77


Viktor77
titán

Van olyan topic ahol mobiltelefonos boltokról van szó/értékelések? Vagy akár magyar weboldal?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1667) Tav-Csoves válasza Viktor77 (#1666) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Az árukereső.hu jó támpontot tud adni.
Googlebe beírod az

arukereso.hu + pl Firstphone

és megtalálod a találatok között az árukereső.hu adott shophoz tartozó vélemény oldalát.
Pl fenti esetén ezt: [link]

(#1668) Viktor77 válasza Tav-Csoves (#1667) üzenetére


Viktor77
titán

Köszönöm, ez működik, meg is találtam a keresett boltot.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1669) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

Hol lehet olyan topikot/leírást találni, ahol a fórumon használható extra formázási lehetőségekről olvashatok?
Használható pl. HTML kód, vagy valami hasonló?
Jelenleg épp egy felsorolást szerettem volna készíteni, de nem tudom hogyan kellene.

(#1670) DrojDtroll válasza AeSDé Team (#1669) üzenetére


DrojDtroll
addikt

nem lehet jelenleg html kódott használni, és szerintem nem is lesz ilyen ficsör a jövőben

és felsorolás sincs :(

(#1671) Winner_hun válasza AeSDé Team (#1669) üzenetére


Winner_hun
félisten

Súgó

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1672) Fecogame


Fecogame
veterán

Airbnb topikot merre találok? Van egy, de nem túl aktív...

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1673) Winner_hun válasza Fecogame (#1672) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor aktivizáld:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1674) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Gép építésen töröm a fejem, viszont olyan topik kéne ebben, ami általánosabban szól erről.
Tehát nem olyan, hogy adott az x ezer Ft keretösszeg, mi a legtöbb, amit ki lehet belőle hozni, hanem általánosabban szólna a témáról.
Pl. melyik célszerűbb: régebbi CPU, de cserébe később drágább lesz a fejlesztés, mivel ha fejlesztek, akkor újabb CPU fog kelleni, ami újabb foglalatot használ, újabb alaplap, és újabb RAM, vagy eleve újabb CPU-t veszek, de cserébe többe kerül, már csak azért is, mert újabb RAM kell hozzá, cserébe később elég lesz csak a VGA-t cserélnem.
Egyelőre nincs keretösszeg, meg igazából sose abból indulok ki, csak mérlegelem, milyen opciók vannak, és amelyik a legjobb megéri, azt választom, nem pedig előre fixált keretösszeg szerint szűkítem le már előre a lehetőségeimet.

Bocsánat a kusza fogalmazásért. :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#1675) Melack válasza sz.balazs.95 (#1674) üzenetére


Melack
veterán

Milyen asztali gépet vegyek?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1676) sz.balazs.95 válasza Melack (#1675) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Inkább valami off topik jellegűre gondoltam, ez meg már az összefoglaló alapján sem olyan.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#1677) Fecogame


Fecogame
veterán

Wizz Air-al kapcsolatos kérdést hol tehetem fel?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1678) Bjørgersson válasza Fecogame (#1677) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link] :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1679) Lauda válasza Fecogame (#1677) üzenetére


Lauda
félisten

Próbáld meg esetleg a nyaralás topikban: https://logout.hu/tema/nyaralas_2007_ki_hova_mennyiert/friss.html

(#1680) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Sziasztok!

Elemekkel foglalkozó topikot/nagy tudású fórumtársat keresek.

A hobby elektronikás topikba már írtam.

(#1681) Lauda válasza DrojDtroll (#1680) üzenetére


Lauda
félisten

(#1682) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Van olyan topik amiben kaphatok segítséget matraccal, fedőmatraccal kapcsolatban? :R

(#1683) MasterDeeJay

Life is feudal játékhoz keresek topicot, a pc játékoknál nem találtam.
Köszönöm!

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1684) Bjørgersson válasza MasterDeeJay (#1683) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nyiss egyet. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1685) MasterDeeJay válasza Bjørgersson (#1684) üzenetére

Megtörtént Köszi! [link]
Ez az első topic amit a PH-n nyitottam. :DDD

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1686) #74018560


#74018560
törölt tag

Melyik a legaktívabb magyar sport fórum? Olyan ember keresek aki fejből fúj versenyzőket egyéni sportban - adatbázis híján. Elég az utolsó pár év.

(#1689) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok, melyik topikban lenne érdemes kérdeznem megkarcolt audio cd lemezzel kapcsolatban?
A karcok íve szabályos, több vonal keresztben egymás mellett, de nem a megszokott módon. Úgy gondolom a karcok formája alapján beazonosítható lenne, hogy pl fej hiba okozza, vagy valami más.

Autóhifi topikban próbálkoztam. Nem találtam más hifis aktív topikot.

(#1690) default.


default.
őstag

Szervusztok!

Valószínűleg nem jó topikba írok :D de nem találtam rá megfelelőt.
Szóval csak egy javaslatom lenne a tisztelt PH szerkesztőknek.
Hasznos funkció lenne, ha lenne rá lehetőség, hogy a saját hozzászólásaimat vissza tudjam keresni egy adott topikon belül. Tehát időrendben "ki lehetne bontogatni", hogy mikor mit szóltam hozzá az adott topikhoz.
Nem tudom, hogy ez technikailag egyszerű, vagy aránytalanul bonyolult feladat lenne, mindenesetre például valószínűleg megvenném az éves prémium tagságot, ha ez a funkció benne lenne. Szóval csak egy ötlet.. :)

Köszönöm az eddigi munkátokat,
Üdv!

(#1691) Winner_hun válasza default. (#1690) üzenetére


Winner_hun
félisten

Adott topikban jobb felül a keresőmező mellett: opciók / részletes keresés / Szűrés felhasználó szerint

Javítsuk a Prohardvert!

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1692) default. válasza Winner_hun (#1691) üzenetére


default.
őstag

Ó... hát köszönöm szépen, elnézést kérek a tudatlanságomért :)

További sok sikert!
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#1693) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Van egy elég csúnya rendőrségi ügyem amiben a Google Play is benne van/lesz.
Hova tudok fordulni ilyen esetben a kérdéseimmel?

Fontos, hogy "élet" is legyen a topicban, mert elég nagy a gáz.

Üdv

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1694) Winner_hun válasza Predator2 (#1693) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jogász topic?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1695) Predator2 válasza Winner_hun (#1694) üzenetére


Predator2
addikt

Nagy a gondom, ment segítségkérős privát üzenet.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1696) V911


V911
junior tag

Hol kérdezzem meg a következőt:
Olyan szolgáltatás érdekelne ahol ha rákattintanak egy letöltésre akkor csak jelszó magadással tölthető le a tartalom.

(#1697) Astrasattila


Astrasattila
tag

Szervusztok!

Olyan topikot keresek, ahol régi, CCCP objektívekről kérdezhetek, csatlakozásokról, konverterekről, átalakításokról. Létezik itt ilyen?
Köszönöm!

(#1698) Muerte68 válasza Astrasattila (#1697) üzenetére


Muerte68
addikt

Manuális objektívek, digitális vázon-topic.

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1699) DrojDtroll válasza V911 (#1696) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Fájlt akarsz így megosztani, vagy inkább szülői felügyelet szerű dolog kellene?

(#1700) V911 válasza DrojDtroll (#1699) üzenetére


V911
junior tag

Hosszútávon vállalkozás lenne ahol adatot lehetne vásárolni. Most jelenleg csak a technikai megvalósítások érdekelnének. Én úgy képzelem el, hogy ha rákattint a letöltésre megnyílik egy ablak ahol választhat emeltdíjas sms küldése, paypal kártyás vásárlás vagy banki átutalás között. Illetve még ami szóba jön bariton vagy akár kriptovaluta is. Tájékoztató szöveg lenne melyik az amelyik esetében azonnal megkapja smsben vagy emailben a jelszót s melyik az amelyik többnapos átfutással bír, s választhat. Még akár az is működhetne, hogy utalás jelleg esetén egy email címet kell beírnia a közleménybe s oda kapná meg a megrendelt fáljt amikor az utalás teljesül. Láttam már hasonlót, igaz az utóbbit még nem. Szóval ezeknek a megvalósításának a technikai részletei érdekelnének.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.