Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) TechRobot válasza Predator2 (#1845) üzenetére


TechRobot
aktív tag

Ez a topik engem is érdekelne ha van ilyen.

Dikk egy százas...

(#1852) trek81


trek81
senior tag

üdv
mindenkinek
a csalók vagy ilyen topik merre van ?
van sok reg az elmult időben megosztanám,nehogy valaki beleessen :)

privát beszélgetések minden megvan :)azt nem :D

thanks all

[ Szerkesztve ]

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#1853) inf3rno válasza trek81 (#1852) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hát az sajna bezárt. [link] Azért nekem küldd el priviben, hogy kitől ne vegyek.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#1854) dogi01


dogi01
aktív tag

sziasztok! Milyen topikot keressek olyan ügyben hogy régi hirdetést végleg tudjak törölni? Nehezítő tényező hogy ahhoz a fiokhoz már nem férek hozzá. Tíz éve bannolva lett, ugyanis ismerősöm hardveraprojat használtam akkoriban, és gondoltam magamnak csinálok egyet. Miközben másoltam át a hirdetéseket egyből ban lett. Azert zavar mert a telefonszámon is be van írva a hirdetés szövegébe és így google keresésre egyből dobja.

(belépni végül be tudtam, de csak korlátozottan enged bármit is csinalni)

[ Szerkesztve ]

(#1855) inf3rno válasza dogi01 (#1854) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én nem tudok törölni, lehet, hogy már nem létezik ez a funkció. Kérdezz meg egy admint.

Buliban hasznos! =]

(#1856) dogi01 válasza inf3rno (#1855) üzenetére


dogi01
aktív tag

webmaster@hardverapro.hu-ra írtam és ők törölték. Köszönöm!

(#1857) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Van a prohardveren egy olyan bringás topik ahol alacsonyabb értékű biciklikkel is foglalkoznak? :R
Azért kérdezem mert a "kerékpárosok bringások ide" topikban szerintem csak azokkal állnak szóba aki már kiadott a kerékpárjáért és azok alkatrészeiért több 100 ezer forintot :F :F :F
Lehetne már egy "haladó", illetve "kezdő" topik is a bringásoknak. ahol nem használt autó árát szórják ki kerékpárokra, hanem az alsó szegmenst célozzák meg! (szerintem)

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1858) kelly416


kelly416
veterán

Keresnék valami kezdőnek (nekem) is használhatóan egyszerű progit, amivel vob fájlt lehet vágni. (Régi kazettás felvételek húgomról meg rólam és Faterék nem akarják a fürdetős, pelenkázós részeket is közninccsé tenni, nekem kéne megvágni.)
Milyen ropikot tudtok ajánlani erre?

(#1859) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Van topikja a tévé okosítóknak és/vagy a tévére köthető mozilejátszóknak?

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#1860) jupp008 válasza Hegyirabló (#1859) üzenetére


jupp008
senior tag

Sztem ez lesz az aktuális még mindíg:
Milyen asztali médialejátszót ?

(#1861) Hegyirabló válasza jupp008 (#1860) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Köszönöm, megtaláltam. De akik ott vannak, nagyon jól elvannak, eszük ágában sincs válaszolni a kérdésemre.

Aquila non captat muscas.

(#1862) jupp008 válasza Hegyirabló (#1861) üzenetére


jupp008
senior tag

Hát igen van ilyen ...de ez a topik pörög legjobban ebben a témában ezért gondoltam erre.

(#1863) Hegyirabló válasza jupp008 (#1862) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Hát igen, csak szerintem az nem annyira jó, hogy ha belterjes lesz a fórum, de ez csak az én véleményem, és még inkább az én bajom, ha nem felelnek. :)

Aquila non captat muscas.

(#1864) tibee77


tibee77
őstag

Szevasztok!
Nem kimondottan topikot keresek, vagyis nem hiszem hogy van erre külön topik de nem tudom mashol feltenni a kerdesemet.(legalabbis nem talaltam hozza megfelelö helyet)Szoval regota tag vagyok es az email cimem amivel bejelentkezek mar kb 4-5 eve nem müködik.gagyi freemail-es cim volt, igy amint atvalottam gmail-re, teljesen megfeledkeztem rola.Kerdes:hol tudom elintezni, hogy ez a bejelentkezesi email cim megvaltozzon?van erre lehetöseg?Elöre is köszi.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1866) tibee77 válasza #40993792 (#1865) üzenetére


tibee77
őstag

Köszönöm, total vak vagyok.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1868) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok.
TV beárazás topik van? :R

(#1869) föccer válasza #04441088 (#1868) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1870) liszi70


liszi70
nagyúr

Sziasztok!
Szkennerekkel, azok hibáival melyik topik foglalkozik?

(#1871) kelly416


kelly416
veterán

Van valami topik vagy bármilyen kereső, ahol a saját hozzászólásomat meg tudom keresni, amit 2012.12.17-én írtam és ezt a képet tartalmazza?!

(#1872) inf3rno válasza kelly416 (#1871) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Google images és oldalra beállítod ezt. Ha felindexelte a képet, akkor van esélyed vele. A "logout.hu"-t valszeg nem indexelte fel addig. :S

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#1873) inf3rno válasza kelly416 (#1871) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ok google nem a barátod, nem találja sem a képet, sem az akkori hozzászólásokat. Nem tudom így oldalon belül hogy kereshetnél. Rémlik, hogy láttam már olyan linket, ami egy topikon belül leszűri valakinek a hozzászólásait, talán a többiek tudnak valami ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#1874) kelly416 válasza inf3rno (#1873) üzenetére


kelly416
veterán

Igen, én is ebben reménykedem, mert az akkoriban született híreket végig tallóztam, a Sony teszteket is, eredménytelenül. Pedig mostanra már érdekes lenne a majd 10 éves ötletemet visszanézni. Egyáltalán honnan indult az egész? Ha akkor.levédetem, most nem kéne aggódnom, miből fizetem majd a gázszámlát...

(#1875) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Hol az a topik, amiben lehet jelezni, ha valakivel szemben vigyázni kell, mert csaló? Nem hardverapros dolog. Máshol, de aztán lehet itt is próbálkozik.

(#1876) SyMbioTe válasza #04441088 (#1875) üzenetére

Jelentsd a csalókat topik volt, de már be lett zárva sajnos. :(

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1877) Fecogame


Fecogame
veterán

Ugyan nem topik, de a hardverapro-n van olyan rész, ahol szerverek vannak? Ilyenekre gondolok

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1878) bambano válasza Fecogame (#1877) üzenetére


bambano
titán

[link]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1879) Fecogame válasza bambano (#1878) üzenetére


Fecogame
veterán

:R

Valamiért a Hardver kategóriában kerestem :U :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1880) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Tudnátok igazolni, hogy nincsen jelenleg falmászós, sziklamászós topik? Szeretnék csinálni egy ilyet.

Buliban hasznos! =]

(#1881) Winner_hun válasza inf3rno (#1880) üzenetére


Winner_hun
félisten

Falmászós topik

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1882) inf3rno válasza Winner_hun (#1881) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Köszi!

Buliban hasznos! =]

(#1883) Fecogame


Fecogame
veterán

Volt egy Google Analytics topik, de be lett zárva már 10 éve. Nem találtam másikat. Melyik nyitott topik lenne a releváns ebben a témakörben?

:R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1884) Winner_hun válasza Fecogame (#1883) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nyittasd ki :) ha nincs másik helyette

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1885) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi
Egy pci-e kártya kellene amire régi pata eszközök csatlakoztathatók.
Melyik topikba menjek ezzel?
üdv

(#1886) Fecogame válasza Winner_hun (#1884) üzenetére


Fecogame
veterán

Végülis van, ez jó lesz a kérdésemhez :)

Keresőoptimalizálás (SEO) topic

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1888) #81556480


#81556480
törölt tag

üdv

van telefon javítással foglalkozó topik?

-oukitel- de inkább általános

(#1889) föccer válasza #81556480 (#1888) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1890) #81556480 válasza föccer (#1889) üzenetére


#81556480
törölt tag

kösz

(#1891) liszi70


liszi70
nagyúr

A ph működésével, szabályzataival kapcsolatban hol lehet kérdezni?
(Leírom konkrétan mi érdekel, hátha valaki tudja a választ itt is. Írtak nekem privátban, és azért privátban, mert "nem engedi a fórum az újabb hozzászólást". Rákérdeztem, hogy miért, és "Azt írta, hogy várjam meg, amíg válaszolnak a hozzászólásomra, akkor írhatok újabbat." volt a válasz. Milyen esetben állhat fönn ilyen? Lelkes újonc a rangja, lehet ahhoz köze? Nincs semmilyen korlátozása vagy büntetése a tagnak.)

[ Szerkesztve ]

(#1892) kelly416


kelly416
veterán

Pardon, mindent megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

(#1893) Fecogame


Fecogame
veterán

Vállalkozói (itt főleg egyéni vállalkozó) topik van már?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1894) rocketry23


rocketry23
tag

Régi szervergépekkel kapcsolatos kérdést melyik topicban érdemes feltenni? Sun Fire B1600 blade. Nem igazán találtam relevánsat.

(#1895) krealon válasza rocketry23 (#1894) üzenetére


krealon
veterán

"Régi szervergépekkel kapcsolatos"

Rendszergazda topic -ot gondolnám egy jó kiinduló pontnak, a szakmaiság ürügyén.

(#1896) rocketry23 válasza krealon (#1895) üzenetére


rocketry23
tag

Köszi, jó ötlet :)

(#1897) ggeleven


ggeleven
őstag

Nekem úgy rémlik, hogy futottam már bele az ajánlásába, de nem találok SUP-os/evezős topicot. Ötlet? ;)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#1898) RandomName


RandomName
aktív tag

1; Vajon melyik topicban érdemes érdeklődni EON visszatérítés ügyében?
2; Emag-os https://www.yooseecamera.com/ webcam-ra keresnék alternatív Android szoftvert, a jelenlegi Yoosee helyett, mert a túl új androidos telefonokon már nem megy a stream mentése.

[ Szerkesztve ]

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#1899) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
Kamu/fake webshop gyűjtő topikot nem találok, de szerintem a mai világban (OK, ez hülyén hangzik, de ez van sajnos) kellene. Kicsit a közösség megvédené magát, minket az átverésektől. Ha a keresők is listázzák majd, akkor másokat is megmenthet.
Van ilyen, vagy nyitható ez? :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1900) kelly416 válasza ViZion (#1899) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem simán képesek azt mondani, hogy rossz hír keltés, üzletrontás vagy valamelyik idióta gdpr szabály miatt felejtős.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.