Hirdetés

Aktív témák

  • Jancsi

    tag

    válasz Bici #12341 üzenetére

    CC-re ami eddig nekem bevált az a Ritchey Z-Max, IRC Mythos XC, IRC Notos XC.
    Z-Max-bol 1,95-öst használtam, az annyira nem volt ballonos, ellenben elég jó volt az úttartása, létezik belöle 2,3-as méret is az biztos elég ballonos már.
    Mythos XC-böl csak csak az elsővel van hosszabbtávú tapasztalatom, az 1,95-ös is elég ballomos már, rettenetesen jól tapad mindehol mégis könnymű megindítani, hátránya hogy magas a minta és így eléggé tud rázni aszfalton.
    Notoc XC ezt vettem elgutóbb, 2,5k--ért nem tudtam otthagyni, 2,1-es de csak 590 gramm, nagyon ballonos, iszonyatosan jól tapad mindenhol, köveken kanyarban hajlamos talán kicsit sodródni, nem vészesen, de 30-40 centivel kijebb érkezek mint gondoltam ( valószínűleg fel sem tünne ha nem lett volna előtte egy Continental Traction Pro-m, az volt eddig az abszolút csúcs, iszonyatosan gyors és még a falra is fel lehet vele menni úgy tapad, de már nem gyártáják :O ), a magas minta miatt ennek is megvan az a hátránya viszonylag hangos.

    Ariadne

    Olcsóbb kategória 7-8k alatt? :)
    8k-ból általában egy pár gumit veszek ( így visszagondolva még nem is vettem egy pár gumit, mindig került innen onnan haveroktol levedlett régebbi komolyabb darab, így csak 1-1 darabot kellett venni :) ) Érdemes figyelni az akciókat és a szekrény tetején vagy az ágy alatt bespájzolni egy párat, sok helyen féláron adják az akicós vagy kifutó darabokat.

Aktív témák

Hirdetés