Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42801) george11 válasza alázógyík (#42800) üzenetére


george11
senior tag

Nem baszott nagy eredmények, amint írtam is nem egy vb klasszis, de azért az F1 előtt ezt azt letett az asztalra.
Akinek ez nem eredmény az csinálja utána bármelyiket, aztán alkosson véleményt ;]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42802) alázógyík válasza george11 (#42801) üzenetére


alázógyík
őstag

Szóval te ilyen Óti rajongó voltál, vagy mifene?!? :DDD

Szvsz. szánalmas volt. Mindig nevettem rajta, olyan lassított felvételként hatot a versenyzése. :D

(#42803) george11 válasza alázógyík (#42802) üzenetére


george11
senior tag

Nem rajongok érte, de akkor is magyar pilóta, és eljutott az F1-ig. Mondjuk a magyarok akkor is fikáznák, ha vb lett volna(lásd Talmácsit ;) )

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42804) bartucc válasza george11 (#42803) üzenetére


bartucc
addikt

Az a baj, hogy ilyen formában nem igazán volt esélye a sokkal jobb csapatok között. Szép hogy kijutott, valóban, és hogy végigcsinálta a versenyeket, de sajnos a tehetség se volt meg benne annyira, mint kellett volna a győzelemhez. (bennem sincs, de nem is mondok ilyet, bár ő se mondott tudtommal, örült hogy eljutott odáig)

Hanem, a magyaroknak még mindig a foci a minden, legalábbis javarészt az a fő favorit, pedig sokkal jobbak vagyunk pl vízilabdában, és nem egy vagy két éve, hanem évtizedek óta jók a magyar válogatottak. Nem a focirajongókat bántom, inkább állambácsit, hogy ami megy, azt nem támogatja, ami meg 50 éve jó volt, azt még most is. :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#42805) Chaser válasza george11 (#42803) üzenetére


Chaser
titán

Azt ki nem sza@rja le hogy magyar vagy japán, én pl biztos:D Aki több versenyt tud csinálni úgy hogy a kocsi egyben marad és nem utolsónak ér be annak respect :R de ha valaki csak utolsónak ér be pár perccel a többi után annak is...tök mind1 milyen a nemzetisége vagy a bőrszíne. Szvsz:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42806) george11 válasza bartucc (#42804) üzenetére


george11
senior tag

Akkor lehetne róla véleményt mondani, ha egy normális csapatba került volna, és az ottani csapattársával összehasonlítani.
Amúgy csak egy kiragadott példa, de pl 2003-ban Giancarlo Fisichella volt a csapattársa, és monzában így alakultak a legjobb idők(itt még jordan-el mentek mind a ketten):
Giancarlo Fisichella 1'25.133
Zsolt Baumgartner 1'25.549
Ez szerintem nem olyan szégyellni való teljesítmény, ahhoz képest, hogy az első fél szezonja volt, a csapattársa, pedig már egy ideje csapatott az F1-ben(96-óta, zsóótika meg 2003-ban kezdte).

Itt körül lehet nézni [link]
Amikor a Minardival ment, akkor bőven jobb volt a csapattársánál.

Vb valszeg még vadászgéppel sem lett volna, de annyira nem volt rossz pilóta, ahogy mindenki beállítja.

Na mostmár megyek inkább sunásképeket keresni, hogy legyen mit linkelni az este :DDD

chaser kicsit olvass utána :U

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42807) george11


george11
senior tag


:C

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42808) GrandeP válasza george11 (#42807) üzenetére


GrandeP
őstag

Hát bizony, a segg a jövő pin@ja.... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#42809) Chaser válasza george11 (#42806) üzenetére


Chaser
titán

Sztem te olvasd el újra mit írtam :P Röviden: ha valaki csak egy F1 versenyt végig csinál úgy hogy nem töri össze a kocsit és utolsónak beér a többi után pár perccel annak is respect, nemzetiségtől/bőrszíntől függetlenül. Nem egyszerű foglalkozás az, ha valaki nem is klasszis de hogy ott van és végig csinál versenyeket az önmagában is eredmény.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42810) george11 válasza Chaser (#42809) üzenetére


george11
senior tag

Félreolvastam. Látod ez az eredménye, annak, amikor józan vagyok. :DDD

Zzeg ennek mi power nyaka van? [link] :DDD

A többieknek meg kis beszámoló arról milyen lehet egy nyitott versenygépet vezetni. [link]

Ui: nem találok normális csajosképeket :F

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42811) GrandeP válasza Chaser (#42809) üzenetére


GrandeP
őstag

Ilyeneket az örök vesztesek mondogatnak!

Inkább tartsd magadban.... pedig hajdanán te voltál a leggyorsabb, most sehol sem lennél, ha utolsónak értél volna be, vagy egyáltalán el sem jutsz petefészekig....

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#42812) Chaser válasza GrandeP (#42811) üzenetére


Chaser
titán

Az ilyeneket azok mondják akik realisták, nem pedig szürrealisták:D Ott vannak a boxolók...90%-ának a nevét nem ismeri senki, 3-4 havonta beszed pár pofont mert arra jó, a köztes időben meg havonta annyi pénzt szór el cserébe amennyit te 5 v 10 év alatt nem keresel meg. Na ki is a vesztes? ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42813) bartucc válasza Chaser (#42812) üzenetére


bartucc
addikt

Aztán meg szétverik a fejét 10 év alatt úgy, hogy egy talicska aprómajomnak is több esze van. Biztos megéri :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#42814) KTU


KTU
addikt

Inkabb nezzetek a comedi centralon a shop show-t
avval kezdodik hogy "az uncsitesom seggebe beszorult 1 macska" :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#42815) GrandeP válasza bartucc (#42813) üzenetére


GrandeP
őstag

Meg szívószállal eszi a mogyorót... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#42816) bartucc válasza GrandeP (#42815) üzenetére


bartucc
addikt

De legalább a nyakával meg tudja törni :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#42817) Chaser válasza bartucc (#42813) üzenetére


Chaser
titán

Ha okosan csinálja simán.nem...a sok okos meg max fikázza az ilyet, de ha 1x kéne szorítóba állnia inkább kusshadna ;]

prizmán csengetett mylord :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42818) GrandeP válasza bartucc (#42816) üzenetére


GrandeP
őstag

Ennyi... téma lezárva... :P

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#42819) Clown-corp


Clown-corp
tag

alig használt anyosomat bármi használhatóra cserélném..... költözés miatt )akár 2 sörért is viheted)

(#42820) george11 válasza Clown-corp (#42819) üzenetére


george11
senior tag

Balatonra néző anyósomat riga berúgókarra cserélném :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42821) bartucc válasza george11 (#42820) üzenetére


bartucc
addikt

Ha már régi poén...

Dacia típusú személygépkocsimat tehéntrágyára cserélném. Jelige: "Sz@rt sz@rért". :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#42822) george11 válasza bartucc (#42821) üzenetére


george11
senior tag

Akartam ezt is írni, de gondoltam majd valaki követi a sormintát :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42823) GrandeP


GrandeP
őstag

Szarpoénokat nyomjátok már megint?

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#42824) Clown-corp válasza george11 (#42822) üzenetére


Clown-corp
tag

a4 es rajzlapom hasonlo kalibrüaudira cserélném esetleg rá fizetek .. :C

(#42825) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Napilink rovat

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#42826) george11 válasza GrandeP (#42823) üzenetére


george11
senior tag

nyomjá' jobbakat :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42827) OTee válasza tááo (#42712) üzenetére


OTee
tag

Onnan gondoltam én is.
Az itthoni árak viccesek.

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#42828) akom


akom
senior tag

(#42829) Chaser válasza OTee (#42827) üzenetére


Chaser
titán

Én szilvát tudnék szerezni, de barack is elképzelhető. Titkos hogy pontosan hogy kell kezelni a gyümölcsöt vagy megosztod velem?:) Jó lenne 1x saját páleszből berúgni:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42830) GrandeP válasza Chaser (#42829) üzenetére


GrandeP
őstag

Kutyatápot nem tudsz?

Viccenkivül? :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#42831) Chaser válasza GrandeP (#42830) üzenetére


Chaser
titán

De, majdnem annyiért mint a pennyben van. Viccen kívül:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42832) bartucc válasza GrandeP (#42830) üzenetére


bartucc
addikt

Én múltkor láttam a teszkóban, szerintem maradt még ;]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#42833) GrandeP válasza Chaser (#42831) üzenetére


GrandeP
őstag

Milyen ember az aki nem lop a munkahelyérőL!?

Hát hova fajul ez a magyarország?! ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#42834) bartucc válasza GrandeP (#42833) üzenetére


bartucc
addikt

Szerinted miért állunk úgy, ahogy? ;] :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#42835) OTee válasza Chaser (#42829) üzenetére


OTee
tag

Nincs benne semmi extra, vagy titkos.
Csak ép, egészséges gyümölcs, kimagozva, (a rohadt részt kivágva a többi jó, ütődés nem gáz) naponta átkeverve, lezárt hordó, (1 kis szellőzőcső a fedelébe vízzel teli befőttes üvegbe fordítva a nyomás kiengedésére) ha kész, leforrt (ez ha pl egyszerre kapod a gyümölcsöt és jó idő van 1,5-2-3 hét) minél előbb kifőzetni/főzni.
Nekem így sikerült.
A cukrot ésszel használva szaporítható a mennyiség a korábban leírtak szerint (5-7% ha lehet gyümölcscukor) ez érdemes a forrás előtt a gyümölccsel 1ütt beletenni.
A kis házi lepárlók 10-20 litertől, a komolyabb, még nme ipari de házi főzők 80-100-120 literrel
kezdenek ami az 1szerre főzött mennyiségre vonatkoznak.

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#42836) george11 válasza GrandeP (#42833) üzenetére


george11
senior tag

Adjál neki macskát b+. :DDD
Méghogy tescós kutyatáp :F

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42837) bartucc válasza george11 (#42836) üzenetére


bartucc
addikt

Csak szívatásképp írtam, én inkább adok neki kenyeret, meg hasonlókat, minimálisan csak tápot, ha nincs jobb...

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#42838) tibibi


tibibi
őstag

32gb micro sdhc kártya nincs valakinek eladó ocsóóó :F :K

(#42839) tááo válasza OTee (#42827) üzenetére


tááo
csendes tag

Még sosem írtad, hogy hány fokos páleszt szoktál főzetni? Nem derékszögűt :)

Hátha nem volt:

:DDD

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#42840) Chaser válasza OTee (#42835) üzenetére


Chaser
titán

Azt hittem valami spéci eljárás van, abból gondolva hogy nem sok jó pálinkát ittam. Köszönet :R Gyerekkoromból olyasmik rémlenek hogy a földről a félig rohadt barackot dobáljuk a szomszédnál hordóba, lehet a legtöbben így csinálják :F ;] volt neki valami kávéfőzőszerű lepárlója is.

bartucc: Ha tápot adsz neki akkor is kb kenyeret eszik. Minden kommersz tápnak, mint akár az olcsóbb chappy az alapja 90-93%-ban vmilyen gabonaliszt. A fennmaradó pár %-ban faggyú, tartósítószer, némi húsliszt és végül a legfontosabb: sütés közben a bélspray kerül. Emiatt eszik meg a tápot a kutyák, ha eltömül a spréző és nem veszik észre pár műszakon keresztül akkor jön a gebasz:D a kutya ált-ban hozzá se nyúl a táphoz ha lemarad a spray.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42842) OTee válasza Chaser (#42840) üzenetére


OTee
tag

Pont itt a lényeg, meg amit tááo is írt: a kabai aroma(cukor)
A pálinka: GYÜMÖLCSPÁRLAT.
Ennyi.
A rohadt, a cukor mértéktelen/szakszerűtlen hozzáadása és a főzési hibák ("rézeleje és a vége belekeverése) eredményezi a fejfájós, technokolszagú pálinkának hívott szeszes italokat.

tááo : csakis 51fok :C
Ami alatta van az likőr ... :DD

OTee

[ Szerkesztve ]

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#42843) Clown-corp


Clown-corp
tag

hát ezen nem tudom hogy sirjak e vagy nevessek :) [link] ;] ;]

(#42844) norbert83 válasza Clown-corp (#42843) üzenetére


norbert83
csendes tag

szerintem sirjunk mert ha valaki azt sem tudja mennyit kérjen egy laptopért az minek árúl bármit is.ha meg megakarja tartani akkor úgy hirdesen(van egy ilyenem hülyítem a népet bármit kínálsz érte nem adom) ez egy bohoc :-D :Y

(#42845) tibibi válasza GrandeP (#42841) üzenetére


tibibi
őstag

bannn

(#42846) george11


george11
senior tag

e :U
[link]
[link]
[link]
[link]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42847) Chaser válasza Clown-corp (#42843) üzenetére


Chaser
titán

Én nevettem :))

OTee: Mézesnek van valami trükkje? Egyszer, ismétlem egyszer ittam finomat, azóta se. Vagy full technokol szagúak vagy pedig olyan édesek hogy nem tudom meginni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42848) Clown-corp válasza Chaser (#42847) üzenetére


Clown-corp
tag

és nem hagyák abba :D sztem verekedjenek össze ... itt ilyenkor már BAN kick .. off .. monokli

(#42849) tibibi


tibibi
őstag

cobra 11 :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD szinkron :D :D

(#42850) DeltaPower válasza OTee (#42842) üzenetére


DeltaPower
őstag

Van eladó pálinkád? :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.