Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42301) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Szőke hölgy meséli a barátnőjének :
- Képzeld, tegnap szervizbe vittem az autót.
- És, rendben van vele minden ?
- Igen, hál istennek.
- Én ilyenkor mindig félek, hogy átver a szerelő !
- Én is féltem, de aztán megnyugodtam, amikor kiderült, hogy csak irányjelző folyadékot kellett után tölteni !!!

...

(#42302) aXXon


aXXon
senior tag

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#42303) george11 válasza God Vazzeg (#42294) üzenetére


george11
senior tag

Ezt a malév/bkv dolgot szakadjak meg, ha értem. :F
Hány légitársaság van(magán cégek is), akik nyereséggel működnek?
Hány olyan közlekedési vállalat van, ami nyereséggel működik?
Valahogy az állami cégek meg csak a veszteséget termelik, pedig az eszközök/utasok/nyersanyag és alkatrész árak adottak. Mindegy, hogy állami, vagy maszek cég.
Én azt mondom, hogy az ilyenek jobb is, ha megszűnnek. Majd lesz helyettük másik, ami magánkézben van, és jó eséllyel rendes szolgáltatást nyújt.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42304) aXXon válasza george11 (#42303) üzenetére


aXXon
senior tag

És akkor még a rengeteg beléjük pumpált pénzt a mi zsebünkből nem is említetted. Szerintem annyi pénzből, amit belenyomtak, már simán lehetett volna vagy három másikat létrehozni (itt mondjuk a bkv-ra gondolok), eszközökkel, mindennel együtt.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#42305) KTU válasza george11 (#42303) üzenetére


KTU
addikt

nagyvárosokban a helyi közlekedést ellátó cégeket mindenhol támogatják, még tőlünk nyugatra is, elég jelentős összegekkel
mert,
pl. MO.-on a GDP kb. 45%-át BP. és követlen környéke termeli
ha jól tudom :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#42306) aXXon


aXXon
senior tag

Kezdődik.

Szállingózik a hó.

Apokalipszisre fel!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#42307) alázógyík válasza aXXon (#42306) üzenetére


alázógyík
őstag

Már vártam h melyik kocka fogja kiírni?! :DDD

(#42308) aXXon válasza alázógyík (#42307) üzenetére


aXXon
senior tag

Hallod, ma még most először mentem el az ablakig :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#42309) Norb3rto válasza aXXon (#42308) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Hallani nem hallom de olvasom ;] :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#42310) alázógyík válasza aXXon (#42308) üzenetére


alázógyík
őstag

Nehogy megerőltesd magad. ;]

(#42311) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Nemtomvótemá' rovat:

Két jóbarát telefonon beszélget.
Az egyik orosz, a távoli tajgáról, a másik a napfényes floridából.
- Te Iván, nálatok tényleg -60 C van?
- Á, dehogy is. Kb olyan -20-25 C lehet.
- De mondom, most mondja a híreket, hogy tényleg annyi van.
- Hidd el cimbora, mondom én neked, hogy nincs itt annyi. Legfeljebb -30 C, de ennél nem alacsonyabb.
- Hát Iván nem is tudom. Azt mondják, hogy -60 oC fok van a távoli Oroszországban. Itt nézem a TV-ben a híreket. Az autók lefagyva, méteres jégcsapok, kihalt utcák.
- Ja, odakint? Az lehet...
:DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#42312) Norb3rto válasza TeeBee73 (#42311) üzenetére


Norb3rto
senior tag

:DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#42313) Chaser


Chaser
titán

Nah cáfoljjatok rá szépen hogy itt semmit nem lehet eladni, vegyetek valamit:D
A dell 4300 árába beszámítok 14-es T61-et, 64 gigás ssd-t. Kérhető a 2GB ram helyett 2x4-gyel is +10k-ért.

Nincs is hideg:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42314) aXXon válasza alázógyík (#42310) üzenetére


aXXon
senior tag

Most beszéltem a lánnyal, az is arra akart rávenni, hogy menjek le a gyógyszertárba. Kénytelen voltam kegyes hazugsággal azt mondani neki, hogy persze, lemegyek...

Egyébként még azt is mondta, hogy Szegeden már bazi nagy hó van, úgyhogy még itt is bármi lehet....

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#42315) Mozsa válasza KTU (#42305) üzenetére


Mozsa
tag

Ez azért van, mert pl. a mi édesipari üzemünk is Tiszaföldváron van, de a társam pesti, és a cég is pesti székhelyű.
Alapvetően BP. kolonc a vidék nyakán. :DDD

(#42316) aXXon válasza Mozsa (#42315) üzenetére


aXXon
senior tag

És mit gyártotok és mit tudsz nekünk olcsón eladni? Ez itt a nagy kérdés, nem az, hogy hol van :R :Y

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#42317) Chaser válasza aXXon (#42314) üzenetére


Chaser
titán

Nemcsak Szegeden, már Szentesen is. Jön Félegyháza aztán Kmét ;] reggel nálunk is az volt ami itt, pár hópihe néha-néha.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42318) george11 válasza Mozsa (#42315) üzenetére


george11
senior tag

aggyácsokit :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42319) Mozsa válasza george11 (#42318) üzenetére


Mozsa
tag

[link]

Itt van, itt nálunk szállingózik vmi apró dara, fehér, az lesz nem? :DDD

aXXon, george11: Elfogyott, szaloncukrot gyártunk csak. [link]

[ Szerkesztve ]

(#42320) Ramius válasza george11 (#42303) üzenetére


Ramius
őstag

A malev tobbsegi tulajdona egy orosz paraszte, aki magasrol le...ta mi tortenik.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#42321) george11


george11
senior tag


na megyek fejest ugrok a munkába :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42322) aXXon válasza Ramius (#42320) üzenetére


aXXon
senior tag

Hajj, már nagyon régen nem az orosz paraszté... Már rég a magyar állam tulajdona. Az orosz majdnem csődbe vitte, akkor egy szintén orosz banké lett, majd tőle kapta meg 1-2 éve az állam a 95%-át. A maradék 5%-ot csak azért tartotta meg, hogy a benne lévő pénzét esetleg még viszontláthassa.

Egyébiránt az említett orosz paraszt - Abramovics - már egészen Angliáig menekült az orosz hatóságok elöl és most ott él, mint hal a vízben. Egyébként, ha jól tudom, az összes légi társasága becsődölt tán, de ebben az utóbbiban nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#42323) aXXon válasza Mozsa (#42319) üzenetére


aXXon
senior tag

Te, azt figyeljél már ide, barátom :DD

Értem én, hogy a szaloncukor nagy biznisz, de évközben miből éltek? Vagy év végén annyi szaloncukor fogy, hogy egész évben azt gyártjátok? Tudom, semmi közöm hozzá, csak érdeklődöm, mert kíváncsi vagyok, most komolyan. :R :R

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#42324) Norb3rto válasza aXXon (#42323) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Sztd mé ilyen drága a szaloncukor!? ;] :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#42325) Mozsa válasza aXXon (#42323) üzenetére


Mozsa
tag

Szezonálisan dolgozunk, és igen, így jobban megéri.
Január - papírmunka, áfa jelentés stb
Február-május láblógatás, a szezonban keresett lé felélése
Június - augusztus gépek karbantartása, tisztasági festés, szezonra való felkészülés
szeptember- december termelés

nem titok, benne lesz nyilvános adatokban is, 2011-ben 700 tonnát termeltünk ;)
és még van pár gyártó rajtunk kívül... pl Bonbonetti, hogy csak a legnagyobbat említsem

[ Szerkesztve ]

(#42326) GrandeP válasza Mozsa (#42325) üzenetére


GrandeP
őstag

Ömlesztve,teszkós szatyorban, milka csoki minőségben, adok 125 ft-ot kilójáért... csomagolást megtarthatod! ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#42327) Mozsa válasza GrandeP (#42326) üzenetére


Mozsa
tag

Átgondolom jó? :D

(#42328) GrandeP válasza Mozsa (#42327) üzenetére


GrandeP
őstag

MIlyé még így is a húsvéti beszerzési ár fölött mondtam jóval... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#42329) Mozsa válasza GrandeP (#42328) üzenetére


Mozsa
tag

Nem tudom a húsvéti árakat, viszonylag kevés szaloncukrot gyártunk húsvétra..... hirtelen nem is tudnék példát mondani :DDD

(#42330) GrandeP válasza Mozsa (#42329) üzenetére


GrandeP
őstag

Azt ne mond h ti nem a 4-5 alkalommal felhasznált alapanyagokat hasznosítjátok újra?!

Vótam diákmunkás, meg beszállító is... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#42331) aXXon válasza Mozsa (#42325) üzenetére


aXXon
senior tag

Először is szeretnék gratulálni az elért 700 tonnás sikerhez, legalábbis nagyon remélem, hogy ezt a mennyiséget sikernek élitek meg. :R

Másodszor pedig ahhoz szeretnék gratulálni, hogy ekkora konkurencia mellett is talpon tudtok maradni. :R

Harmadszor meg, december környékén számítunk majd a diszkont szaloncukor árakra itt a topikban :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#42332) Mozsa válasza GrandeP (#42330) üzenetére


Mozsa
tag

Lehet hogy némely garázs gyárban így megy.... de nálunk nem. :U
Ha marad visszáru, azt Észtországba ki szoktuk küldeni január közepén - végén, ott elfogy. Persze nemcsak a maradékot viszik el, szezonban is visznek.

Egyébként a selejtet vissza használjuk, mint más gyárak is, erre szigorú szabályozás van, külön színű rekeszben tároljuk, és megvan meddig lehet visszadolgozni.
Egyébként a fő alapanyag a kristálycukor, 70%-ban, ami ugye nem romlandó.

Ha sport szeletet veszel, a Bonbonetti egész éves selejtjét eszed, tisztában vagyok a receptúrával. Mi is a selejtet a rumkakaós szaloncukorba használjuk el, még a kókuszos is abba megy. A rum aroma, de legfőképp a kakaópor minden ízt elnyom.
Természetesen a sport szelet azért olyan jó, mert abban tényleg inden benne van. Ha a konyakos meggy selejtet is beledarálják, az különösen finom széria lesz, tapasztalatból tudom. ;)

aXXon: köszönöm, és aki eljön érte, az kap diszkont áron (a kecskeméti topiklakók szűk köre:DDD ), ezt most megígérem, persze nem kereskedelmi mennyiséget.

[ Szerkesztve ]

(#42333) aXXon válasza Mozsa (#42332) üzenetére


aXXon
senior tag

Más szemmel nézek ezentúl a sportszeletre :DD

szerk: kikérem magamnak, honnan tudod te, hogy én mennyire vagyok szűk? :DDD ;]

szerk2: köszi előre is :D

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#42334) God Vazzeg válasza aXXon (#42333) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is :)

(#42335) Mozsa


Mozsa
tag

Ja a jövő évi szaloncukor ár az idei + 100 ft/kg. Ugyanis ez év január 1.-től a lédig (5kg / karton) kiszerelésű szaloncukor is NETA köteles. Tavaly még csak a tasakos kiszerlés volt az, de rájöttek a kiskapura, és bezárták. :(

(#42336) KTU válasza Mozsa (#42335) üzenetére


KTU
addikt

NETA ez a csipszadó?
:D

akkor nem értem :F
eddig az 5kg-ost nem emberek ették/vették :DD

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#42337) aXXon


aXXon
senior tag

Az X-190-es esemény

Előre szólok, baromi hosszú, minimum két három sört készítsen be mellé, akit érdekel a téma...

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#42338) aXXon válasza KTU (#42336) üzenetére


aXXon
senior tag

Gyakorlatilag igen, NépEgészségügyi TermékAdó...

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#42339) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

17-es lcd moncsija nincs senkinek eladó? :U

(#42340) Mozsa válasza KTU (#42336) üzenetére


Mozsa
tag

igen a csipszadó

Az volt az, amit a cora/auchan/tesco kiborogatott hatalmas műanyag "tartályokba", vagy csak egyszerűen kihordták raklapon és levágták a karton tetejét, és annyit szedtél belőle magadnak, amennyit akartál. [link]

Vagy a kispiacokon, mikor kartonból árulnak.

(#42341) GrandeP


GrandeP
őstag

Troll Apuka...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#42342) akom


akom
senior tag

(#42343) GrandeP


GrandeP
őstag

Aki kemény, az most is kemény... ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#42344) Devid_81 válasza akom (#42342) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Hát ez inkább csak azt bizonyítja mindegy ki vagy ha van pénzed.
Avagy ribanc a nők 90%-a :D :W

...

(#42345) GrandeP válasza Devid_81 (#42344) üzenetére


GrandeP
őstag

Mikor még F osztályos merci volt a munkás autóm...

180 ló, turbó, 3 liter, 2 személyes, hófehér, infra kulcsos, merci emblémás kulcstartó... stb

Csak úgy tapadtak rám a csajok, aztán mikor mentünk ki a kocsiba, h majd hazavigyem vagy valami, akkor jött a nagy pofára esés. F mint FURGON! :DDD
Utána már valahogy nem voltam olyan sexys! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#42346) Mozsa válasza GrandeP (#42345) üzenetére


Mozsa
tag

f-osztály, nem néz ki rosszul [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42347) Devid_81 válasza GrandeP (#42345) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jajj máán, ne légy ilyen gonosz ezekkel a szutykos ótvar dögökkel, hiszen csak egy kicsit csalódtak :DDD ;]
Osztán miféle melóhely volt ez, én is akarok olyat! :)

...

(#42348) akom válasza Devid_81 (#42344) üzenetére


akom
senior tag

E van! :DDD
Rá kell gyúrni a lóvéra.

(#42349) GrandeP válasza akom (#42348) üzenetére


GrandeP
őstag

Keresem mindenhol bammeg, de úgy elbújt h csak na... h rohadna el aki kitalálta! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#42350) akom válasza GrandeP (#42349) üzenetére


akom
senior tag

Valami nagy összeget kellene lopni, majd elhagyni az országot.
Ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.