Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35151) ekrisztian válasza GrandeP (#35135) üzenetére


ekrisztian
senior tag

ez nagyon fasz.a! :)

az ilyennel mit lehet játszani? :D

:R:R

(#35152) mephi666 válasza ekrisztian (#35151) üzenetére


mephi666
nagyúr

az ilyen lányok általában belül nagyon sérülékenyek, csak keménynek próbálják mutatni magukat... ha előrántaná az ember a brét, szerintem megijedne és besírna :)
...vagy a mamira gondolsz? lehet h lenyomna airsoftban, mint a bélyeget :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35153) Honda_Fire válasza GrandeP (#35140) üzenetére


Honda_Fire
csendes tag

Nem a winyko a bűnös ? én is jártam igy, és a winyonál a bootrésznél volt valami gányolás.
Habár az rég volt :) asszem 40gbos ata winyonál.

MÁS:!!!!!!!!

939es procko hütővel kellene bátyámnak mindegy mien sempron stb csak olcso legyen.
3000+ sempron valami hűtővel si tökéles lenne :) mindenképpen 4k vagy alatta legyen.

Szerk : illetve radeon x700 as VGA-t Pci-e 256mb fel tud ajánlani érte.

[ Szerkesztve ]

Matrica igényfelmérés : http://hardverapro.hu/apro/matrica_igenyfelmeres/hsz_1-50.html

(#35154) faragojof


faragojof
senior tag

Nem gondoltam volna, hogy a 430-as cerka nem populáris processzor.Van egy Giga GA-73PVM-S2H alaplap, meg egy E5200-as proci. Alaplap procit csak F7-es BIOS-tól támogat. Mondok:- Dobok egy cerkát a lapba, oszt frissítünk bioszt. Lap nem támogat 430-as celeront. Hinnye! Dobok bele egy.. Folyt. köv.

"Formicate Under Command of the King,,

(#35155) alázógyík válasza mephi666 (#35149) üzenetére


alázógyík
őstag

Köszi a biznicet! :R

(#35156) alázógyík válasza faragojof (#35154) üzenetére


alázógyík
őstag

:))

Ilyen ez a filmes szakma. :DDD

(#35157) mephi666 válasza alázógyík (#35155) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is thx... remélem menni fog, mert miután (elvileg tökéletes állapotban) visszakaptam, nem volt nagyon kedvem megbontani a működő rendszert, átépíteni és letesztelni :B gari van még rajta, az végülis a lényeg... (lingvinben meg nagyon jól kezelik a garis dolgokat, ahogy eddig tapasztaltam)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35158) faragojof válasza faragojof (#35154) üzenetére


faragojof
senior tag

Folyatás... Tehát tettem bele most egy 945-ös 3,4GHz-es procit, a tesztgépből. (Most jutott eszembe hogy ilyenem is van) Ezt direkt megnéztem a támogatott procik között, és jó... lenne ha nem derült volna ki hogy a frissen felbontott alaplap a hubás.... B@sszus :W Lehet vennem kéne egy E2140-est is tesztelni, annyira nem akarom elhinni hogy a lap a hunyó :U Ugyanis mindent rendben csinál: memóriahiánynál sípol, induláskor simán csippant hogy minden klafa. Csak éppen a bioszba már nem tudok belépni, mert a billentyűzetet már nem érzékeli

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#35159) faragojof


faragojof
senior tag

E2140-es procija M0-ás vagy L2-es steppinggel (ezt meg hogy a p....csbe kell írni), nincs valakinek hétvégére legalább egy teszt erejéig? :R Meghálálnám! :B

"Formicate Under Command of the King,,

(#35160) alázógyík válasza faragojof (#35158) üzenetére


alázógyík
őstag

USB-s billentyűzettel valami? :U

(#35161) alázógyík válasza faragojof (#35158) üzenetére


alázógyík
őstag

USB-s billentyűzettel valami? :U

(#35162) alázógyík válasza faragojof (#35158) üzenetére


alázógyík
őstag

USB-s billentyűzettel valami? :U

(#35163) faragojof válasza alázógyík (#35162) üzenetére


faragojof
senior tag

Értem! Értem! Értem! :)) :R Kipróbálva, nem ismerve.... :( PCIE videokártya betéve, ugyanaz..... :((( Másik memória más gyártótól más méretben, dettó :O Dunaújvárosból jönnének hétvégén a masináért... (szemfönnakadvahaldoklószmájli)

"Formicate Under Command of the King,,

(#35164) kalapos


kalapos
tag

Nem tudtok valami kecsekméti tagot, aki micro SD kártyát árul occsón? 2Gb-os kellene, de éppen 1 Gb-os is jó.

Inviziböl Dzsizusz

(#35165) alázógyík válasza faragojof (#35163) üzenetére


alázógyík
őstag

ph! monnyon le. :U Hogy küldte el 3x? :W

Akkor cserélj lapot. :K Egyszerű, mint 1 facsipesz. :DDD

(#35166) Chaser válasza faragojof (#35159) üzenetére


Chaser
titán

2160 nem jó? akár tesztre is odaadom ha meglesz, de jobb lenne ha megvennéd:D:) 2140-et kérdezd gyíkbácsitól, ami nálam van azt már neki ígértem, felajánlja-e tesztre, ha venni nem akarsz csak arra kell.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35167) Chaser válasza faragojof (#35159) üzenetére


Chaser
titán

2160 nem jó? akár tesztre is odaadom ha meglesz, de jobb lenne ha megvennéd:D:) 2140-et kérdezd gyíkbácsitól, ami nálam van azt már neki ígértem, felajánlja-e tesztre, ha venni nem akarsz csak arra kell.

szerk: 73pvm-s2h biztos támogatja a 4xx sorozatot, nálam 420 és 430 volt benne, hiba a matrixban?:)

szerk2: navazzz, tényleg szaródik a péhámotor:D

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35168) bartucc válasza mephi666 (#35157) üzenetére


bartucc
addikt

Nagyon jól, jóarcok, volt egy jó tapasztalatom velük úgy szombat 11 után bementunk, nem volt szervizes elrakta a lapot és a ramokat (amiért mentünk) szidták szinte a felmenőit, stb, de lazák voltak, és korrektek ;)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#35169) faragojof válasza Chaser (#35167) üzenetére


faragojof
senior tag

Megoldódott Gyík bácsi jóvoltából, bár túlórázásra kényszerítettem. Ezért sorry! :R De majd ledolgoztatom valakivel.... :U Asszem majd Sztivivel! Őrá a héten úgyis rájárt a rúd ;] A fene a feledékeny jóakaratába :C

"Formicate Under Command of the King,,

(#35170) distvan1 válasza GrandeP (#35092) üzenetére


distvan1
tag

Én is csak holnap,ballagás után :K

Szeretem a sört,szeretek vezetni,szeretek sörrel a kezemben vezetni :P 06706112288

(#35171) Kloss válasza distvan1 (#35170) üzenetére


Kloss
őstag

Borvárosba nem jössz be? 8 után már bent leszek :)

(#35172) mcs válasza mephi666 (#35157) üzenetére


mcs
veterán

Lingvinben nekem csak egyszer volt pici nézet eltérésem a vöröses hajú sráccal, legalábbis kicsit ingerült lett, azóta már mérföldekkel higgadtabb. Amúgy korrektek valóban, nem vertek át engem se eddig. :)

Amelyik helyet talán picit korrektebbnek találom ügyintézés szempontjából, az a Balai, csak most okoztak nekem egy kis csalódást azzal, hogy ugyanazt a 8600GT-t kaptam vissza, és persze, hogy semmit nem csináltak vele 2 és fél héten keresztül a szervízben. Korábban nem ez volt a jellemző rájuk, pedig nem kevésszer kellett vga-t gariztatnom náluk, és most a változatosság kedvéért ismét azt. :W :C Na mindegy, csak meglett beszélve velük a csere 4670re, ugyebár 8600GT már nincs raktáron. ;)
Nem csak én unhatom már ezt az állandó szórakozást, hanem ők is a pofámat, de nem tehetek róla, hogy meg vagyok átkozva a kártyákkal, főleg, hogy a 8600GT-n egy büdös mhzet nem emeltem sose... :W :D

(#35173) alázógyík válasza mcs (#35172) üzenetére


alázógyík
őstag

A vörös hajú csóka tényleg megér egy misét. ;]

(#35174) mephi666 válasza alázógyík (#35173) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen... az a göndör hajú, szemüveges srác... nem? :) még amikor 2.5éve am2-es lapot akartam venni, akkor nagyon tukmálni akart valami integrált vga-s asus-t... elég csúnyán néztem rá és az egyik csaj is beszólt valamit (apropó, a csajok már nem dolgoznak ott? rég láttam őket...), aminek kb ez volt a lényege: "ne erőltesd már azt az agyonintegrált szart" :) amúgy rendes ő is... pár hete ő intézte a lap gariztatását... az is poén volt... lennvoltam a szervízben... ahogy gyors körbenéztem, láttam vagy 5-6 asus lapot, ami tesztelés alatt volt... kérdezem: "ennyire hullanak most az asusok?" mire a válasz: "nem, csak sokan játszottak a vihar alatt... mi meg jó fejek vagyunk és legariztatjuk a viharverte lapokat is" :))

#35175: én jártam úgy a másik sráccal, hogy vettem náluk egy 1gb-s samsung ramot... aztán pár héttel később lett még pénzem és dualba szerettem volna 2x1gb-t... samsungjuk nem volt épp, bevették akkori eladási áron (ami magasabb volt kicsit, mint a vételár) a samsungot és 2db goodramot hoztam el helyette :) mellesleg utólag jöttem rá, hogy a samsung instabil volt a lapomban, mert ha játszottam, kb 20perc után csomó játékban olyan volt, mintha a játék sebességét folyamatosan kb 80% és 120% között mozgatták volna :))

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35175) mcs válasza alázógyík (#35173) üzenetére


mcs
veterán

Az történt, hogy visszavittem egy hibás Samsung 256 megás DDR ramot, és egy SB Live 24-bitet, mert ugrált a hangja az akkori lapomban (Abit KD7-E). Amikor előálltam azzal az ötlettel, hogy a kettőt cseréljék egy darab 512es modulra, feszült ,,nananát" kaptam a fejemre tőle. :P De mindegy, csak kaptam egy Infineont 5 év garral, ami sokáig szolgált. ;)

szerk.: amúgy igen, ő róla van szó. :)

[ Szerkesztve ]

(#35176) God Vazzeg válasza mcs (#35175) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem bántani a Tomit, nagyon jófej gyerek :K

(#35177) mcs válasza mephi666 (#35174) üzenetére


mcs
veterán

Hallottam róla jobb sztorit is, de azt inkább nem osztom meg... :U

God Vazzeg: Szerencsére jó fej lett, igen. Múltkor lelkesen ajánlotta a 12es AC ventiket a Thermaltake helyett, és tényleg pöpecek, csendesek. :)

[ Szerkesztve ]

(#35178) Chaser válasza faragojof (#35169) üzenetére


Chaser
titán

Minden jó ha a vége jó :K

#35174 mephi666 : Csajok? Én csak egyről tudok, a kis vörös, na nem a hosszú hajú csákó:D A csajszié meg egy másik srácé a bolt, ő is ritkán szokott már benn lenni, vagy lenn a szervízben nyomul. Az egyik legnormálisabb banda Kecsón, tavaly 2hetente vittem vissza a ramokat, mert nem tetszettek ;] Idén még csak 1x vettem 1-2 hete, azt holnap viszem vissza.... :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35179) mephi666 válasza Chaser (#35178) üzenetére


mephi666
nagyúr

2 sötétbarna (?) hajú csaj volt benn régen elég gyakran... kb 2000-2005ig gyakrabban jártam arra és sűrűn bennvoltak... jól is néztek ki és értettek is a melójukhoz :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35180) mcs válasza mephi666 (#35179) üzenetére


mcs
veterán

Én az egyikről úgy tudom, hogy Szilvia, és ő tényleg nagyon korrekt volt, jól végezte a munkát. :K
Évek óta nem látni. És ő vörösítette ki a haját asszem.

[ Szerkesztve ]

(#35181) Chaser válasza mephi666 (#35179) üzenetére


Chaser
titán

Hát őket nagyon nem láttam:D Mondjuk kezdetekben jártam oda, meg úgy tavaly óta, a köztes időszak kimaradt. Meg nem mondom hogy hívják a vörös hajú csajt :F De ő már 99'-ben is vörös volt, mikor az első komolyabb gépemet vettem náluk. Ő szokta lebaxni az eladó srácokat ha lámulnak:D:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35182) mephi666


mephi666
nagyúr

nagyon jó ez a nóta :) annyira nem hallgattam sokat a bandát, de néhány számuk nagyon fülbemászó... a szólók is nagyon ott vannak benne :) (dalszöveg)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35183) distvan1 válasza Kloss (#35171) üzenetére


distvan1
tag

Én már nőmnél vagyok :K
Holnap ballagás! :C

Szeretem a sört,szeretek vezetni,szeretek sörrel a kezemben vezetni :P 06706112288

(#35184) alázógyík válasza mephi666 (#35182) üzenetére


alázógyík
őstag

Nekem a hosszú vöröshajú csóka akart rámbeszélni egy 400-as Codagányt, mert a gépem "nem igényli" a jobbat. Ez régen volt, de azért nem egy PII, 300MHz-es gép alá kellett.
Ekkor vettem PESTEN egy 450-es Coolinket, 2K-val többé. :U

Mistrálban is volt 1 jó esetem, még mielőtt Dzsórdzsi ott művészkedett volna.
Mikor megjelentek a SATA-s HDD-k, bementem kérni 1et. Mondták is kapásból, hogy Satas nincs, csak Maxtor van. Zsííír! :DDD

(#35185) mephi666 válasza alázógyík (#35184) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez is jó "poén" :) én mistralból asszem csak aerocool phantom coolert vettem (fop32-met cseréltem le, mert amúgy se kellett a brutál légmozgás, de kis csend nem ártott volna), de ott a hiba esélye elég kicsi volt... viszont róluk főleg csak rosszat hallottam... sógorom mondta, hogy kellett őket b@szogatni izomból, mert nem szerették gariztatni a dolgokat... kiskereskedő volt és inkább a többi helyről szerezte be az árut pesten...

nekem lassan 2.5 éve ugyanaz a 350es chieftec tápom van, amit még faragojof-tól vettem a zónából :) jó ez... nem szívesen cserélném le... de ha cserélem, chieftec lesz az utód is... még nem is 12centis venti van benne, de teljesen néma így is... :) nem bánom h kb 8500at adtam érte anno... jah és mellesleg kb 2008 márciustól novemberig nonstop ment a nyaralást leszámítva... :) kapta a terhelést rendesen... azóta is kb napi minimum 15 órát simán megy :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35186) bartucc válasza alázógyík (#35184) üzenetére


bartucc
addikt

Hát igen, a maxtor már nem is igazán vinyó kategória a daimondmax 8-as széria óta :DDD

A lingós srácokat én is bírom, nekem soha nem volt bajom velük. Máskor is pl egyik srác Dj-skedett, és kellett neki két hangkártya, de nem tudta hogy működnek-e együtt. Mondták elviszed, leteszteled, nem jó visszahozod. Kevés boltban van már sztem igy. A csajos korszakról lemaradtam :O

mephi666: én is nyúzom a Chaser-től való PNF-et, ő mondta hogy örök élet, úgy is használom, sokat meg a gép. Ezt a számukat ismertem először, ugyebár NFS most wanted...
Avenged Sevenfold - Blinded In Chains

(NFSU, és NFS MW azért tömve van sztem jó zenékkel, kinek mi tetszik de nekem bejön belőlük jópár, a stílus is)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#35187) mephi666 válasza bartucc (#35186) üzenetére


mephi666
nagyúr

félegyházán volt még a Somogyi Nándi, aki többet megtett az ügyfelekért, mint a város összes többi boltosa összesen :) ő tényleg gari lejárta után is legariztatott simán vinyókat... szerették is sokan ezért :)

egyébként kereskedelemben melózom és undorító, ha csomó boltban azt sem teszik meg az ügyfélért, ami a bolt kötelessége lenne... (pl mustár/kékhal/stb) és csomó vásárló nem is ismeri a jogait és ilyen miatt bukik is akár nagyot... :( a lingvinben meg nagyon jól csinálják, mert alapból teljesítik az összes kötelességüket, emellett meg bevállalnak olyan dolgokat, ami nem lenne nekik kötelező, de hosszú távon megtérül :) (pl a hozzáállásuk miatt visszajárnak a vevők) nem pedig arra mennek, hogy eladják a sz@rt is, lehúzzák a vevőt és utána tesznek rá magasról... csomó bolt így csinálja és utána sorban beintenek a vevők... a becsület olyan dolog szerintem, hogy csak 1szer lehet eljátszani...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35188) distvan1


distvan1
tag

És ez mellett nem is a legdrágább sz.gépes bolt kecskeméten a Lingvin...:)

Szeretem a sört,szeretek vezetni,szeretek sörrel a kezemben vezetni :P 06706112288

(#35189) Chaser válasza bartucc (#35186) üzenetére


Chaser
titán

Örök élet meg 1 nap :K Mindenesetre az biztos, hogy a PNF-ekből hibásodik meg a legkevesebb akár magát az FSP-t nézve, akár más gyártókat.

#35188 distvan1: sok esetben olcsóbb mint az ipon :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35190) vikcsi


vikcsi
aktív tag

:U

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#35191) aXXon


aXXon
senior tag

Nincs valakinek 1 darab bazi olcsó görgős optikai egere eladósorban?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#35192) mephi666 válasza aXXon (#35191) üzenetére


mephi666
nagyúr

axxon, te nem axton vagy véletlenül? :)

amúgy van a cuccaim között görgős optikai egér, csak wireless meg bill is van mellé...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35193) Chaser válasza aXXon (#35191) üzenetére


Chaser
titán

Lehet van, holnap megnézem.
szerk: jah hogy optikaira gondolsz, és a scrollt mondtad görgőnek? :F :D olyanom már nincs

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35194) distvan1 válasza aXXon (#35191) üzenetére


distvan1
tag

egerem nincs,de szívesen adok helyette fasza téligumikat! :DDD
Vagy ha gondolod,fogok neked 1-et...és akkor görgőzhet az egér :))

[ Szerkesztve ]

Szeretem a sört,szeretek vezetni,szeretek sörrel a kezemben vezetni :P 06706112288

(#35195) fero02


fero02
veterán

:U

(#35196) aXXon válasza Chaser (#35193) üzenetére


aXXon
senior tag

Jah, hogy. :DD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#35197) aXXon válasza mephi666 (#35192) üzenetére


aXXon
senior tag

Nem az vagyok, akkor az lenne odaírva. De ha a félegyházi Axtonra gondolsz, akkor ismerem, bár nem láttam évek óta, de anno jó cimborám volt. Ha tudsz hozzá bármi elérhetőséget, akkor privi :) :R

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#35198) mephi666 válasza aXXon (#35197) üzenetére


mephi666
nagyúr

iwiw-en fennvan még asszem... ennyit tudok... :) de most alvadok... holnap irány győr...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35199) distvan1


distvan1
tag

1.
Ez elég könnyen ment :DDD

Szeretem a sört,szeretek vezetni,szeretek sörrel a kezemben vezetni :P 06706112288

(#35200) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

2. :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.