Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31401) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Lehet

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#31402) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

mindjárt :C

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#31403) Steve1979


Steve1979
csendes tag

- első...

[ Szerkesztve ]

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#31404) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

1. :DD

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#31405) Steve1979


Steve1979
csendes tag

1+1 :O

:DDD :DD

[ Szerkesztve ]

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#31406) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

3.

(#31407) Chaser válasza Router (#31399) üzenetére


Chaser
titán

Tudtommal nincs integrált procis lap pcix16-tal. Ilyenek viszont vannak: zotac ITX lap 775-ös foglalattal, DVI-vel, ez meg DVI nélkül, mind2-n pciex1 foglalat van, talán egy + vga menne bennük.

Te szoktál elektromos bizbaszokat csinálni, nincs kapcsrajzod spektrum analizátorhoz?

szerk: a linkek lemaradtak.. DVI-s lap, DVI nélküli lap, az áruk nagyon baráti.

#31408 bartucc : A GB lap sztem nem jó neki, nyilván azért keres DVI-set, mert vagy ilyen monitorra vagy LCD tv-re kötné a gépet. Persze van PCI-os DVI-s vga is.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31408) bartucc válasza Router (#31399) üzenetére


bartucc
addikt

Nekem az új Giga lap nagyon megtetszett, sztem nagyon jó lap, jobbat nem találsz. Sajnos PCI van csak rajta ahogy a többi Atom-os lapon is :(

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31409) Router válasza bartucc (#31408) üzenetére


Router
őstag

Ez lenne nekem a legjobb csak a skac húzza a száját mindenféle indokkal akitől venném itt a PH-n egy T5500 meg 2GB Corsair társaságában :(((

www.reballing.hu/forum

(#31410) GrandeP


GrandeP
őstag

Huuu de szétcsaptam magam tegnap.... 3 szülinapot tartottunk egyben...

Jó reggelt... jó ünnepet..

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#31411) Router válasza Chaser (#31407) üzenetére


Router
őstag

Van valahol nekem egy sztereó ledes erősítőből bontott kivezérlés jelzőm ha érdekel.

www.reballing.hu/forum

(#31412) fero02 válasza Router (#31411) üzenetére


fero02
veterán

Milyen az a sztereó led? ;] :DDD

(#31413) Chaser válasza Router (#31409) üzenetére


Chaser
titán

Nem tudom hogy mennyiért árulja, de ha megveszed az nf630-as zotac lapot bele E5200-t, lassabb biztos nem lesz:) Tuningolni is lehet benne, szóval alul is feszelheted. az nf630 nagyon jó chip, alig melegszik, 720p-s filmekhez is elég.

Csinálni akarok kivezérlésjelzőt ahogy te mondod, nem venni :R Speckó helyre menne szép kis LED-ekkel.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31414) Router válasza Chaser (#31413) üzenetére


Router
őstag

30k kompletten az egész. 720p-t viszi az egymagos atom is lazán, a kétmagos pedíg az 1080i-t is kompromisszumokkal. Az asus amit mutattam az x16 miatt lenne faja mert tudnék bele értelmes vga-t tolni amivel mehet a full HD. (nemsokára lesz hozzá tv is ha minden jól megy :) )

Kapcsolás

www.reballing.hu/forum

(#31415) george11


george11
senior tag


Ez ám a tuning :DDD :DDD :DDD Ültetés, nagy zene, mi kell még? :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#31416) -Jackson- válasza george11 (#31415) üzenetére


-Jackson-
őstag

:DDD

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#31417) Chaser válasza Router (#31409) üzenetére


Chaser
titán

Ha a lap bedöglik nagy a bukta, a procit magában nem sokért lehet elpasszolni ahogy nézem. Egy E5200 reggelire megeszi és nem fogyaszt többet. Viszi ez a chip is az 1080p-t, vkinek annak idején ajánlottam egy ilyen chipes GB lapot, E1200-t rakott bele, 2600-2700mhz-en használja az 1080p miatt. Na nem a xarul tömörített filmeket nézi vele, oda E8xxx is kevés 3G alatt. A vga-k is csak a szabvány blueray tömörítést gyorsítják, a többit nem, olyanból meg nem sok szaladgál a neten. Lap+cpu+2GB ram újan garival 40k, sztem megér az a +10k egy jóval erősebb és garis gépet, de tudod.

Kapcsrajzot kösz :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31418) vikcsi válasza george11 (#31415) üzenetére


vikcsi
aktív tag

felniket polírozd és jó lesz..

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#31419) alázógyík válasza Router (#31414) üzenetére


alázógyík
őstag

Jól mondja Chaser, hallgass csak rá. :K

(#31420) God Vazzeg válasza george11 (#31415) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Pont ilyen blaupunkt erősítőm van :K

(#31421) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Mi ez a nagy punnyadás már 3 napja,emberek?

Mindenki ittas mán?

:K:DDD

(#31422) bartucc válasza Szlovi (#31421) üzenetére


bartucc
addikt

Úgynézki.... :U

Talicskatuning dúrva.:DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31423) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

lenne egy ilyen winyóm eladó! vatta új! [link]

[ Szerkesztve ]

Life is Short... Ride Hard!!!

(#31424) Router válasza Chaser (#31417) üzenetére


Router
őstag

Ezt értem de egy x16-os hely vagy egy sima HDMI kimenet nagyon kellene a későbbi LCD TV miatt mert valamiért nem nagyon bízom a DVI-HDMI átalakítós megoldásban. A Zotac lapon meg nem nagyon tom, hogy mit tud az integrált VGA.

Nvidia Ion lenne a legfaszább de az még nagyon a jövő zenéje.

[ Szerkesztve ]

www.reballing.hu/forum

(#31425) Router válasza Chaser (#31417) üzenetére


Router
őstag

Amit még elfelejtettem az annyi, hogy megvan már hozzá egy régi barebone ház, 350-es 20 pines táppal amit azért vettem mert a gép lényege, hogy kicsi legyen, kussoljon és vigye a full HD-t mivel később nem nagyon szeretnék hozzányúlni. Netre + filmre kell, játék nuku... :K

www.reballing.hu/forum

(#31426) er8305


er8305
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Van egy Nokia E51 Black steel mobilom eladósorban T-Mobilos de adok hozzá turbóSimet így kártyafüggetlen a teló!
30rugó az irányár.
Szép karcmentes.Sztem még gari is lehet rajta :) ....2008.februári...
Nem előfizetéssel vásárolt!!!

(#31427) Chaser válasza Router (#31424) üzenetére


Chaser
titán

690g és 780g közt van a teljesítménye, volt ilyen chipes lapom, nem rossz. Nálam DVI-HDMI átalakítás mindig gond nélkül ment, a HDMI-HDMI nem működött 1x egy GB 4670-nel megfelelően. A zotac is miniITX, ha az asus jó a házba ez is:) Ha tényleg kicsit akarsz házból akkor ez kell neked, tényleg nagyon pici, pálmában szokott lenni de most nem megy az oldaluk, passzív DC-DC van belül, amit kívülről AC-DC-vel hajtasz meg mint a notiknál, ezt adják is hozzá. Az a baj ha tényleg faszát meg jót akarsz, a vége ott van, mintha vennél egy célkészüléket, www.lejatszo.hu , sok érdekes cucc van rajta, az iponyon is szokott lennei gyári HTPC. Ez pl nekem így elsőre tetszik :K

Locsoljatok helyettem is :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31428) Router válasza Chaser (#31427) üzenetére


Router
őstag

Nemtom, majd átgondolom még de az ár se mindegy. :U

www.reballing.hu/forum

(#31429) distvan1


distvan1
tag

Kellemes ünnepet mindenkinek!!!

Szeretem a sört,szeretek vezetni,szeretek sörrel a kezemben vezetni :P 06706112288

(#31430) bartucc válasza distvan1 (#31429) üzenetére


bartucc
addikt

Mindenki issza/itta az ünnepi pálinkát? :DDD (locsolkodást nem feltételezek már senkiről ;] )

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31431) Chaser válasza Router (#31428) üzenetére


Chaser
titán

Sz@r is amikor nagy a választék:D

#31430 bartucc: Nem bazze, én teázok, mindig tudja a mandulám mikor gyulladjon be...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31432) GrandeP válasza Chaser (#31431) üzenetére


GrandeP
őstag

Gyulladás legtöbbször fertőzés miatt van!
Ergo fertőtleníteni kell, erre meg a legjobb dolog az alkohol... :DDD

Emlékszek egyszer ilyen fehér sebes volt belül a szám és úgy mentünk el kocsmázni...
2-3 kör abszint után, már nem csípte semmi se... aztán hamar el is múlt.. :)

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#31433) bartucc válasza GrandeP (#31432) üzenetére


bartucc
addikt

Azt aftásodásnak hívják asszem, engem is bahtattak a kemoterápia alatt hogy nehogy olyan legyen(gyakorlatilag gomba, és ha immun nem jó könnyen kijön állítólag) szval alkohol jól írtja ;)

Chaser: a tea az jó:), mandulagyulladás kevésbé :(

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31434) fero02 válasza distvan1 (#31429) üzenetére


fero02
veterán

Ugyanolyan szar ez a nap is, mint az összes többi. :o

(#31435) aXXon válasza bartucc (#31430) üzenetére


aXXon
senior tag

Pedig meg kellett bezony locsolni a keresztlányomat (7,5!!! éves), a kishugát (2 éves), na meg az anyjukat, hogy a gyerekeknek meglegyen az illuzió. Aztán ha már úton voltam, a héten jelezték, hogy apám barátnőjét is ildomos lenne megöntöznöm így oda is beszaladtam. Utána még laci80-éknál ledobtunk pár sört, de haza fele már nem én vezettem :DD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#31436) bartucc válasza aXXon (#31435) üzenetére


bartucc
addikt

Persze, 1-2 locsolás felém is volt, de kinőttem már bőven sztem a rohangálok házról-házra féle locsolásból..., szval rokonokat szolídan, az persze alap, a többit nem nagyon feltételeztem :U :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31437) Chaser válasza GrandeP (#31432) üzenetére


Chaser
titán

Jah, ált a "tüszős" verziót nyerem meg, most csak "sima", de már nem sokáig, a nyáron kivetetem, évi 10-15x begyullad, szép nem?:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31438) bartucc válasza Chaser (#31437) üzenetére


bartucc
addikt

Hát akkor bőven ajánlott...

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31439) Steve1979


Steve1979
csendes tag

1.

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#31440) -Jackson- válasza Steve1979 (#31439) üzenetére


-Jackson-
őstag

2

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#31441) gabe_


gabe_
őstag

reggelt!

Sovány szakácsban sose bízz!

(#31442) bartucc


bartucc
addikt

Jó reggelt/napot! :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31443) kangool


kangool
tag

Eladó cuccok, új, bontatlan:

Gigabyte GeForce 8500GT
WinVista Home Basic 32bit HU
TakeMS SD 2GB
Asus my cinema p7131
creative 2GB mp3 lejátszó
USRobotics skype telefon

Érdeklődni privátban.

(#31444) GrandeP


GrandeP
őstag

Skacok most Kecsón van a köcsög egér... nekem már nincs kedvem kiállni a kocsival, gyalog meg messze van,t kb 5 perce álltam be az udvarba...

[link]

Aki nem ismerné, lehet nyerni értékes dolgokat...most h mivan a papíron az változó általában feladványok vannak rajtuk, amiket megfejtve eljuthatsz az ajándékokhoz.... vagy kódok melyeket beküldve és kisorsolva nyerhetsz.... :DDD

Tehát belső emberek játéka... :)
[link]

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#31445) bartucc válasza GrandeP (#31444) üzenetére


bartucc
addikt

Hülyeség ahogy van sztem, vagy már úgy vannak vele annyi a munkanélküli találjunk ki nekik vmit.... :(((

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31446) GrandeP


GrandeP
őstag

[B]

Egy kis felhívás!

[/B]

Mostanában nagyon sok ismerős vett angliából behozott tv-t....
Ugye kint fogyasztó társadalom van, tehát vagy ingyen, vagy 1-2 fontért vették meg, itthon meg árában adják el, ami nem is lenne baj, tekintve h valamiből nekik is élniük kell...

Ami miatt most írnék, az az, h csak (új!) menüs, max 3-4 éves tv-t vegyetek meg....
Mert azokat még talán át lehet hangolni a mi a régiónkra... de a régebbiek felejtősek... vagy hang van, kép nincs, vagy fordítva...
Szerelők is csak komoly pénzekért , vagy egyáltalán nem tudják megcsinálni....

Csak ennyi, gondoltam beírom , mert az elmúlt napokban többen is kérdezték h mi lehet a baj... persze csak miután megvették...

Természetesen a kinti gagyi dvd lejátszókra is érvényesek, a nagy márkájúakat, meg könnyeden rá lehet venni arra h lejátssza a helyi szabványt... tehát ebből is csak jót, de teszkóban is fillérekért van...

Angol cuccot onnan ismersz meg, h rajta h made in UK :DDD, illetve "disznó dugós" lásd kép... ha le van vágva a vége és "eu" dugó van rá eszkábálva, az már gyanús....

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#31447) GrandeP válasza bartucc (#31445) üzenetére


GrandeP
őstag

Most egy unatkozó diáknak/munkanélküli /pc elött zombúló kockának, nem a legjobb mód arra h kimozduljon a napra? :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#31448) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Jelentem megvolt a tegnapi sütögetés, és sikeresen megúsztuk mi is, és az erdő is. Amit nem csodálok egyébként, tekintve, hogy mikor kiértünk, több autó állt bent az erdőben, mint az M0-on ;) Vagyis sokan terveztek ugyanilyen programot ugyanarra a napra, helyünk is csak úgy lett, hogy egy éppen induló család helyét foglaltuk be gyorsan.
Ettől függetlenül jó volt, megyünk máskor is :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#31449) SPF


SPF
senior tag

Egy USB2 A-B kábel mennyibe kerülhet?

(#31450) alázógyík válasza SPF (#31449) üzenetére


alázógyík
őstag

Úgy300FT-tól mérettől függően.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.