Hirdetés

2024. július 6., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19701) litter válasza Ramius (#19700) üzenetére


litter
tag

teljesen jogos amúgy...
viszont érdekelne a véleményed, mások véleménye is erről a gamer noti/nem gamer noti dologról.
megtettem mindent hogy megvédjem a gépet, de talán igazam sincs. többiek?

[ Szerkesztve ]

(#19702) Ramius válasza litter (#19701) üzenetére


Ramius
őstag

Az utóbbi hónapokban a fekete özvegy és az aknakereső volt a legkomolyabb játék amit elindítottam. Kivéve pár órát mikor lanoztunk, de akkor is CS 1.6 volt.
Tehát inkább nem nyilatkozok :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#19703) vikcsi válasza Ramius (#19700) üzenetére


vikcsi
aktív tag

:D :K :DDD

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#19704) litter válasza vikcsi (#19703) üzenetére


litter
tag

senki semmi?

(#19705) Jodanovich válasza litter (#19701) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

MSI,15,4" WXGA (1280x800), Intel T8300-2,4GHz, 3072MB (2GB+1GB), 320GB, DVD S-multi, WLAN, Bluetooth, Webkamera, nV GO8600 512MB (1280MB)

én most ezt tudom... hawer vett ilyet itt kecsón 168 pizé a lingóban
amugy ilyen értékű cuccot valszeg nem a kecskeméti togyíkba fogsz eladni... én is árulok már egy ideje egy notit...
sok szerencsét az eladáshoz!

Life is Short... Ride Hard!!!

(#19706) Chaser válasza litter (#19695) üzenetére


Chaser
titán

Nekem csak egy nyamvadt 40-es toshiba 5400-es notivinyóm volt asztali gépben 2 giga rammal, nem volt gond menetközben semmivel, lassabban töltötte be a gameket és ennyi, hát játék közben ennyi rammal nem tudom hova kell nyúlkálni. 19-es TFT-met se tudom igazán elképzelni 1650-ben, nem hogy egy 15-öst, de ha te mondod biztos jó, még1x mivel úgy látszik nem érted mit akarok mondani, 2008 őszén egy ddr2-es 86gt-vel szerelt notit ne nevezzünk már gamernek, lehet húzni jajdejó, biztos növeli az aksi idejét, otthon meg valaki iyennel akar játszani? :F Ha 100k-ért árulnád akkor is ezt mondanám, nem az árra nyilatkozott a megjegyzésem, úgy látom Joda tiedhez hasonlót már talált, úh én már nem keresek, a notis beárazósban biztos mondanak rá valamit, hogy mennyire számít ez gamernek és mennyit ér.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19707) litter válasza Jodanovich (#19705) üzenetére


litter
tag

nem is itt akarom eladni csak mivel kecskeméti vagyok, ez meg egy kecskemét adok veszek topik, bedobtam a linket. Kösz az infót, veszélyesen olcsónak tetszik az msi noti!

[ Szerkesztve ]

(#19708) litter válasza Chaser (#19706) üzenetére


litter
tag

nézd meg a többi gamer aprót és osszad inkább nekik
szállj már le rólam, thx

[ Szerkesztve ]

(#19709) Chaser válasza litter (#19708) üzenetére


Chaser
titán

Ki szállt rád?:D Az apródba se írtam, boltban is körberöhögném ezt a notit "gamer noti" felirattal, itt se hagyom ki:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19710) litter válasza Chaser (#19709) üzenetére


litter
tag

bazz, harmadszorra írom, nézz be az aprók közé, biztos jó napod lesz. Hisz ha ezen a "gamer" notin jót nevetsz, akkor sztem halálra röhögöd magad az egész apróhirdetés részlegen.
Ezek szerint az egész ph amatőr bandából áll akik ráadásul át akarják verni a népet.
Nem asztali géphez kell hasonlítgatni.

[ Szerkesztve ]

(#19711) fero02 válasza litter (#19710) üzenetére


fero02
veterán

Hagyd rá...******* ;)

(#19712) Chaser válasza litter (#19710) üzenetére


Chaser
titán

Bazz, először írom, nem érdekelnek az aprók, töltsön el a büszkeség hogy gamer notid van :)) Tényleg nem kell asztali géphez hasonlítani, mert notebookon a játékok jobban futnak, vagy mégsem? :F Tudtommal egy alkalmazást se érdekli, hogy asztali gépen, vagy notin, vagy bármi máson fut...jóccak:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19713) Szasza1981


Szasza1981
csendes tag

samsung 80gb Sata vinyó eladó hét vége felé / 100% 100% 75nap üzemidő
3,5K

(#19714) george11 válasza Chaser (#19712) üzenetére


george11
senior tag

Te most irigy vagy, vagy mi a rák lett veled? :DDD

"töltsön el a büszkeség hogy gamer notid" - nem jampizni jött ide, hanem árulni bakker.
Ha szerinted ez nem gamer noti, mert nincs benne dzsíforsz csilliómilló gétéiksz, akkor leírod neki privátban, de miért kell egy álló napon át fikázni, amit más árul?
Mellesleg annak a notebooknak a fele teljesítményével is igen sokan boldogan játszanának ... akár asztali kivitelben is.
Nem csak crysis, meg hasonló játékok vannak ám ... aminek meg nincs extrém magas gépigénye, az igen szépen elfut rajta.

(neménvótam)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#19715) God Vazzeg válasza Szasza1981 (#19713) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szerdán vagyok kméten, 3k-ba el is hoznám. Igaz nem hétvége, de akkor tudom elhozni vagy jövő héten :K

(#19716) God Vazzeg válasza george11 (#19714) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igazad van :R

(És te vótá, én láttam :DD)

(#19717) Kloss


Kloss
őstag

Na, a vitatkozás, veszekedés helyett adjatok nekem egy 939-es alaplapot! :D

(#19718) Ramius


Ramius
őstag

:U

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#19719) litter válasza george11 (#19714) üzenetére


litter
tag

Kösz srácok, nekem már nem volt kedvem elkezdni magyarázni h notit és asztalit miért nem hasoníltunk össze.
Továbbra is erről volt szó: nemisgamernoti Kecskeméten 180 000ért vihető!Reklám vége.
Éljen a KTE és az Univer meg a Kókusz Bár a 600 forintos koktélokkal, bor búza békesség

[ Szerkesztve ]

(#19720) george11 válasza God Vazzeg (#19716) üzenetére


george11
senior tag

Rendőr megállítja az erősen pigmentált egyént(ez így szalonképes remélem :D ).

Rendőr:
- Te Gazsi ! Mit viszel a zsákodban?
mire Gazsi:
- Miféle libát?

Szóval mondom, hogy neménvótam :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#19721) kondor válasza george11 (#19714) üzenetére


kondor
csendes tag

Így kell ezt :R

http://vilag3.vegzetur.hu/?kar=11872

(#19722) Kloss


Kloss
őstag

(#19723) fero02


fero02
veterán

Szükségem lenne DDR1 ramra (256 mb is elég), S462 (A) procira (akár egy kis duron is jó), 256 mb SD ram, kicsike ATA-s vinyó, vmi gyengusz AGP-s vga.

Így hiretelen ennyi, akinek van olcsóért az rikkancson! Posta alapfeltétel. :R

Üdv!

(#19724) KTU


KTU
addikt

én inkább tápcserét javaslok :U
ez akár mehet majdnem "gémer" konfighoz :DD

eladó SIRTEC táp

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#19725) God Vazzeg válasza george11 (#19720) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Gágá :D

(#19726) george11 válasza God Vazzeg (#19725) üzenetére


george11
senior tag

[link] :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#19727) fero02 válasza KTU (#19724) üzenetére


fero02
veterán

Vmi kis olcsó FSP-d nincsen? :U

(#19728) distvan1


distvan1
tag

Helló!
Valaki autószerelő segíthetne nekem.
Gáz bekötéssel szeretnék 1-2 dolgot kérdezni...(2107-es lada)

Előre is köszönöm! :R

Szeretem a sört,szeretek vezetni,szeretek sörrel a kezemben vezetni :P 06706112288

(#19729) george11 válasza distvan1 (#19728) üzenetére


george11
senior tag

Akkor autógázost keress, ne autószerelőt, mert az egy külön szakma ;)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#19730) God Vazzeg válasza george11 (#19726) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:K :C

(#19731) tibibi válasza george11 (#19720) üzenetére


tibibi
őstag

:DD ezt ismertem csak èn cigánnnyyal :)

(#19732) distvan1 válasza george11 (#19729) üzenetére


distvan1
tag

Akkor módosítom a felhívást! :)
Keresek olyat,aki foglalkozik gázbekötéssel!
Meg autószerelőt is,mert lenne pl karosszériás munka is az autón :D
Taposók...stb

Pü-ben írjatok,mert melómból által össze vissza vagyok gépnél,és legalább pü-ről kapok mailt:D

Szerk.:

1. :DD :DD :Y

[ Szerkesztve ]

Szeretem a sört,szeretek vezetni,szeretek sörrel a kezemben vezetni :P 06706112288

(#19733) poffsoft válasza distvan1 (#19732) üzenetére


poffsoft
addikt

2.???

[ Szerkesztve ]

(#19734) ***HG*** válasza distvan1 (#19732) üzenetére


***HG***
tag

Akkor eddig szükséges egy autógázos és egy karosszérialakatos :K Más baja is van az autónak? (hátha ajánlhatunk egy jó autószerelőt is ;] )

"Aki a világot akarja jobbítani, kezdje mindjárt saját magával!" :D

(#19735) KTU válasza fero02 (#19727) üzenetére


KTU
addikt

Az árát nézted
4K :)

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#19736) fero02 válasza KTU (#19735) üzenetére


fero02
veterán

Láttam, nagyon csábító, de ha jól tudom ez a led-es ventis sorozat kicsit bibis. :B

(#19737) GrandeP válasza fero02 (#19723) üzenetére


GrandeP
őstag

Van 256-os sd ramom... meg van egy gyengusz s3-am is... :)

2500 ft... :)

Tán Gémer deskpotot csinálsz? :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19738) fero02 válasza GrandeP (#19737) üzenetére


fero02
veterán

A 2 stuff 2500? Ha benne van a posta is, akkor részemről rendben a dolog.

deskpot az mijaz :F ;] :U

BRUTÁL DESKTOP konfigot építek. :K :DDD

(#19739) GrandeP válasza fero02 (#19738) üzenetére


GrandeP
őstag

Olyan brutál autóval versenyeztem kb 50km/h-ig h azthittem mind a 2-en meghalunk, én a röhögésben, ő meg az erőlködésben. :D

Renault 5-ös volt, eleje hátulja festést várva, de természetesen tuning lökösök, csirke ráccsal.

Oldalán meg láng nyelvek voltak....

Benne meg egy mákdaráló... :DDD

ui: ha vki látja mondja neki h van ingyen elvihetőbe, pár dl fekete festék, nem sok, de jobb mint a semmi.... legalább színben harmonizál a tűzhöz... :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19740) Szasza1981 válasza God Vazzeg (#19715) üzenetére


Szasza1981
csendes tag

KTU-é lett a vinyó kiírt áron :R

(#19741) GrandeP


GrandeP
őstag

[Szexuális felvilágosítás - ]

Erőssen 18 + -os... :DDD Erőssen beteg!

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19742) Chaser válasza george11 (#19714) üzenetére


Chaser
titán

Nemtom mért fikáztam volna:) Lehetne ebben a notiban kvad is meg 8 giga ram, ddr2-s 86gt-vel ha ez vkinek gamer, annak gratulálok :K Ajánlja az ismerőseinek,..Krájziszt meg se említettem, tán valamennyire ismerem a lowend-medium vga-kat, tudom mi várható el ettől a géptől, onnantól kezdve meg hogy 15-ös monitornak adtak 1650-es felbontást, hát izé, ha annyi lett volna az idiótában aki összeállította a gépet, hogy 256/gddr3-mal szerelteti, már mindjárt értelmesebb lenne, egy 12xx körüli monitorral. De megvan ennek a célközönsége, vérpistike meglátja 512mb, wáááááóóó..ezt kell venni, nem a 256-os xart. Persze jogos, hogy go7400-et odaver, nagyszerű, jobbak mint az igp-s 6100-asok voltak régen, nagyságrendekkel, viszonylag sok játék el is mocorog rajtuk még élvezhető minőségben, meg ugyanennyi nem mocorog el, nekem a gamer kb azt jelenti, abban az időben mikor árulják, az akkor létező gamek 80-90%-át azért legalább vigye 1280 fullon, akár élsimítás nélkül. Noti viszonylatban jó ez a gép, az árára se tettem megjegyzést. Tán már besokalltam a sokadik "gamer" jelzővel árult cucctól. Aki meg akarja venni úgyis meg fogja...

(énvótam)

szerk: 86gt/gddr3 kb 30%-kal gyorsabb egy 76gt-nél, a ddr2-es 86gt meg kb 30%-kal lassabb a gddr3-asnál, ergo kb egy 76gt, ami nem rossz, régebbi játékokhoz

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19743) litter válasza Chaser (#19742) üzenetére


litter
tag

Chaser ugye tudod h ha üzletrontásért ha bejelentenélek a megfelelő topikban, minimum az összes hozzászólásod törölné egy mod.

(#19744) Ramius


Ramius
őstag

Kedves Chaser és litter. A pék f*szán lovagoljatok már, ne ezen a témán. Az egyiknek gamer noti, a másiknak nem. Na és akkor mi van? Mint két óvodás...

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#19745) alázógyík válasza Ramius (#19744) üzenetére


alázógyík
őstag

A pék f@szán?!?!? :DD :DDD ;]

(#19746) KTU válasza litter (#19743) üzenetére


KTU
addikt

én se adom el a tápom errefele mert bibis sorozat
:)

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#19747) george11 válasza Chaser (#19742) üzenetére


george11
senior tag

Mondtam, hogy neménvótam, de mondok jobbat.
Öcsém gépe:
Asus KT880, Socket A 1700+ athlonxp, 2*512 gb 400-as ram, ati 9800 128mb, seagate 120gb, és egy 19-es tft. Namost a szemem láttára játszott a crysissel. Nem fullon 8 féle szűrővel, de simán futott rajta(gondolom valami patch-el), játszott az NFS MW-vel, Pro Street-el , tdu-val, és még sorolhatnám. Ehhez képest az a noti igenis lehet gamer gép.

Ez a gamer jelző nem azt jelenti, hogy hardcore gamer gép, de egy átlag notebookhoz képest nagyságrendekkel jobb játékra.
Kb olyan ez, mint amikor az autókra azt mondják, hogy sportkocsi, mert lapos-széles-gyors, pedig csak egy sportos formájú autó, amivel lehet dinamikusan haladni, de a sportkocsitól messze van.
Sokan mondják, hogy egy Astra 1,6-os dinamikus autó. Szerintem kb. annyi erő van benne, mint egy befőttesgumiban, de valahogy mégis megfelel majdnem mindenkinek. Annak a pár embernek, akinek nem elég, az meg vesz belőle 2,0-t.

A régebbi játék meg megintcsak egy relative dolog, mert szerintem az emberek nem a kora alapján ítélnek meg egy játékot, hanem az alapján, hogy milyen élményt nyújt. Ottvan a CS, vagy az Unreal, Battlefield, COD stb ... nem mai darabok mégis k@rvasokan játsszanak vele a mai napig.
Olyan gép meg szerintem a világon nincs(földi haladnó által megfizethető árban), amin minden létező játék elmegy fullon. Mindig lesz valami bug, akadás, döccenés, driverhiba vagy bármi ...

Megyek iszok még két kávét, mert nem bírok felébredni :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#19748) NoLF


NoLF
addikt

amíg működött, az én lapim is gamer volt, hisz játszottam rajta nfsmw-t meg nolfot :D

jelenleg semmilyen mert sörbeöntést szenvedett, de ez nem sokáig lesz így :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19749) Kloss


Kloss
őstag

Reggel bekapcsolom a tévét, mi megy benne? Ez kinyírta a szomszédját, mert....
Ok, csatornát váltok, súlyos baleset mindenki meghalt...ok megint csatornát váltok,
egy erősen pigmentált egyén üvölt benne, hogy följelentem a g**it mert tücsöknek hívott!!!
Jó tv kikapcs. Indulok a városba, mindenki türelmetlen, tolakodnak, senki se engedi be a másikat, inkább nekinyomja a lökhárítót az előtte levőnek. Ha a zebrán átmegy a biciklis (neki volt zöld!!!), csikorgó gumikkal, de megáll ugyan az S80-as, következő pillanatban nagy gáz és a biciklisünk elé a járdára kanyarodva megállítja, hogy mi a f@szé' mész át előttem? Akkó' van elsőbbséged ha megadják!
Mindegy mondom, megyek tovább, elérem az utazósebességem, 58km/h városban :)
Mögöttem 10cm-re egy kis fosban kis köcsög mindenáron le akar tolni a keményen "feltuningolt" (1 spoiler a tetején, mert máshová nem fér :D ) Szeicsentó szerű szörnyeteggel, menjé' b+, majd elüt egy Tornádós mami :D
Ok, hazaérek, végre nyugi itthon, gép beröffent, kecskeméti fórum olvas, hátha van itt valami vidámság! Na, hát erre mi van itt is? A f@szé' kell a másikat ezzel b@sztatni, gémer nem gémer ki a picsát érdekli? Meg akarod venni tőle? Nem? Akkor meg minek kell itt lehülyézni, hogy az nem is gémer? El szeretné egyszerűen adni, szerintem egy jó tanácsnak jobban örült volna, ha mondjuk segítő szándékkal valaki közöl vele valamit, amivel esetleg könnyebben el tudja adni.
Ja és ez csak az én véleményem.

(#19750) God Vazzeg válasza Kloss (#19749) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kívánod a fájdalmat??! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.