Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) balu0106


balu0106
csendes újonc

Sziasztok. Nekem Pápán van tőlük szolgáltatásom NET300 internet meg Prémium csomag.
Azt vettem észre tegnap óta, hogy a NET 300-as net csomagom 600 mega körül mozog.ARRIS TG2492 modem van ki helyezve hozzám.

[ Szerkesztve ]

(#62) miszabot válasza balu0106 (#61) üzenetére


miszabot
csendes tag

Meg is hagyták ezt a sebességet, vagy csak átmeneti volt. Sajnos nekem nem emelték meg véletlenül se :D.
Egyre több az anomália csatorna fronton. Most nézem, hogy az RTL+ kiírja, hogy HD, de ennek ellenére SD maradt a felbontás :D

(#63) zolokas válasza miszabot (#62) üzenetére


zolokas
aktív tag

Nekem is az, semmi válasz rá meg a sok EPG hiba, + fishing and hunting is sd céget felhívtam azt válaszolták a HD-ra hogy az HD, mondom jolvan de okosak ezek. és erre kijöttek szerelők de minek azt ámulnak jééé sd azóta se semmi

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#64) balu0106 válasza miszabot (#62) üzenetére


balu0106
csendes újonc

Nem hagyták meg hanem teszt volt mert lettek nagyobb internet csomagok és ezért volt ennyi a NET300-as csomagom. Most váltottam NET600-ra de ugyan úgy ennyi a sebességem.

(#65) zolokas


zolokas
aktív tag

a filmbox csomagot írták hogy kódolatlan lesz, a oldalon de mégse azok Tatai körzet

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#66) miszabot válasza zolokas (#65) üzenetére


miszabot
csendes tag

Csak a fightbox csatorna kódolatlan Tata Új hegy :D. Kész kabaré.

Amúgy a fishing and hunting nálam is SD :(

EPG-t úgy a legegyszerűbb betölteni, hogy az M2-re kapcsolsz és vársz egy kicsit. Még a Dunán is szokott működni.

[ Szerkesztve ]

(#67) balu0106 válasza zolokas (#65) üzenetére


balu0106
csendes újonc

Pápán sem kódolatlan a Filmbox csomag csak a Fightbox csatorna hónapok óta.

(#68) balu0106 válasza miszabot (#66) üzenetére


balu0106
csendes újonc

Pápán a Fishing and Hunting az HD 1080p.

(#69) zolokas válasza balu0106 (#67) üzenetére


zolokas
aktív tag

akkor minek promózták be ha még se az

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#70) miszabot válasza zolokas (#69) üzenetére


miszabot
csendes tag

Jó kérdés!

Amúgy néztem az új csomagokat és 250/12 net helyett, 300/10 -es netet adnak. Az rendben hogy a letöltést megnövelték, de hogy a feltöltést visszavették, na az kiakasztó.

(#71) balu0106 válasza zolokas (#69) üzenetére


balu0106
csendes újonc

Ugye az a baj a digitális csatornák Budapestről vannak elosztva és ha ott nem intézkednek akkor pl Pápán is nem nézik csak valaki be szól telefonon vagy e-mailbe akkor intézkednek.
Ez a mai világba elég gyenge hozzáállás de hát mit tudunk csinálni max el megy az ember más szolgáltatóhoz.

(#72) zolokas válasza balu0106 (#71) üzenetére


zolokas
aktív tag

volt előtte jó pr-nél mindig volt tv adás és azt adták amit ki írtak, csak eladták ennek a szutyok cégnek magukat

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#73) balu0106


balu0106
csendes újonc

pl. Pápán a TV Paprika csatorna meg a Spektrum Home csatorna is HD-nak van irva mégsem HD csak SD irtam nekik e-mailt még nem is válaszoltak rá de a csatornák is még mindig SD verzió.

(#74) zolokas válasza balu0106 (#73) üzenetére


zolokas
aktív tag

azért írtam vicc kategória a cég

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#75) balu0106


balu0106
csendes újonc

Én majd arra leszek kíváncsi, hogy ahol ők szolgáltatnak mikortól fogják a koaxot el hagyni és optikán szolgáltatni. Vagy lesz olyan szolgáltatásuk mint pl a Vodafonenak.

(#76) miszabot válasza balu0106 (#75) üzenetére


miszabot
csendes tag

Tatán van optika, az elődje építette ki. Én is örülnék, ha a koaxot lecserélnék optikára, de sok esélyt nem látok rá.

A vodafone melyik szolgáltatására gondolsz?

(#77) zolokas válasza miszabot (#76) üzenetére


zolokas
aktív tag

Ennél a cégnél sosem lesz semmi, nem tudják rendezni a hibákat sem! EPG hiányosság van bőven, csatorna kiosztás is HD össze vissza van, Fightbox HD is kódolatlan kb 2 hónapja.

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#78) balu0106


balu0106
csendes újonc

Okos boxra gondoltam megállítható vissza tekerhető adás ezek a plusz dolgokra gondoltam.

(#79) balu0106


balu0106
csendes újonc

Pápán a mai napon be került a Sláger tv az alapcsomag részeként.D1 tv terjesztése megszűnik helyett a Jazz tv kerül be.

(#80) miszabot válasza balu0106 (#78) üzenetére


miszabot
csendes tag

Aha értem. Szerintem nem lessz egyhamar. :(
A D1 tv megszűnt. Legalább ezt meglépték, hogy a Jazz tv bekerült :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.