Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) KicsiBGery válasza zolokas (#100) üzenetére


KicsiBGery
csendes tag

Tényleg van, én voltam béna. A Tv-m nem mutatja mint sportadókat, hanem a digitális adókhoz tette... :)

(#102) zolokas válasza KicsiBGery (#101) üzenetére


zolokas
aktív tag

Ma úgyis kutyulás van, megszűnt 6 csatorna helyettük nincs semmi, de listába benne van, le keresi a tv :W

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#103) Hackware


Hackware
csendes tag

Tegnap előtt este, helyre lett állítva a nagyrésze amit mondtatok. Epg hiba még előfordul. Hangoljatok ha a Match4 nem a 86-os helyen van.

Tegnapi esti tv hiba (kb17:00-tól 18:30-ig) titeket is érintett?

(#104) masterful87 válasza Hackware (#103) üzenetére


masterful87
senior tag

Tata Május 1 úti tömböknél szintén volt hiba!

(#105) zolokas válasza Hackware (#103) üzenetére


zolokas
aktív tag

Már a match 4 kódolt lett de, a fightbox még mindig nyitva van :D

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#106) masterful87


masterful87
senior tag

Ma hívott valami szerelő, hogy a lépcsőházunkon belül is behúznák az optikát a lakásokig.
13 lakásból 7 érintett, ha minden igaz vasárnap délelőtt fognak jönni, és azt mondták a régi LAN+koax rendszer megszűnik, optika jön be az ONT-ba, amin van koax kimenet is. Szóval a szerelés idejére se tévé, se internet, telefonról meg nem is beszéltünk. :D
Van esetleg valakinek tapasztalata, mire lehet számítani, milyen sebességet adnak, mennyire megbízható, milyen ONT adnak, kábeltévé minősége változott-e, stb?

Tata, Kazincbarcikai utca 21. 5-ös lépcsőház

(#107) Hackware válasza zolokas (#105) üzenetére


Hackware
csendes tag

Ez akkor a Tatai régió?

(#108) zolokas válasza Hackware (#107) üzenetére


zolokas
aktív tag

Igen

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#109) KicsiBGery


KicsiBGery
csendes tag

Mondjuk az elég dühítő, hogy a megszűnt sportcsatornák helyébe nem rakták be az Arena4-et meg a Match4-et és még emeltek is az árakon.

(#110) zolokas válasza KicsiBGery (#109) üzenetére


zolokas
aktív tag

Mit várunk ettől a cégtől azt csinál területen ként amit akar. Pápa a központ azt nem tud semmit a többi területről vicc, mondta a diszpécser hiába 1 cég több terület és kissebb maszekok vállalják be ezeket. A PR ilyet nem csinált. Még mindig lekeres a tv 6 db üres csatorna helyet, de semmi jelforrás nincs rajta. Prémium csomagot kéne át szabni mert ez így egy vicc. Arena 4 Match 4 sok szolgáltatónál már alap csomagba van. A Love Nature kéne prémium csomagba + zene csatorna musik+ pl, a prémiumba simán mehetne a E! HD csatorna Auto Motor channel HD. Látom a Izaura az HD lett Tatai terület a Fishing and Hunting HD-nak van írva még is SD, A RTL+ is HD-t ír, még is SD. EPG is katasztófa, nekem saját forrás van saját csatornákhoz, ez a cég meg nem tudja megoldani ezen a szinten :C

[ Szerkesztve ]

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#111) zolokas


zolokas
aktív tag

A cégnek hol található a frekvencia kiosztás doksija a oldalon, nem találom, területek szerint.

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#112) miszabot válasza zolokas (#111) üzenetére


miszabot
csendes tag

Helló! Én sem találtam sehol. Rákerestem google-ban és az derült ki számomra, hogy valameddig tartalmazta az ÁSZF, de az újban már nincs benne. :(

(#113) zolokas válasza miszabot (#112) üzenetére


zolokas
aktív tag

Hát ez nagyon gáz, simán bejelentést igényel ÁSZF nem felenek meg.

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#114) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

Sziasztok,
Az alábbiakban kérném a segítségeteket:
Új építésű 2 db ikerház, 2-2 lakással, az utcában elvileg nincs kiépítve Telekom hálózat.
Az internet szolgáltatás a vidanet kábelén (koax) keresztül megvalósítható.
TV szolgáltatást nem tud a Telekom így nyújtani mert csak a netre vannak leszerződve a vidanettel. ( Bérlik a hálózatot)
Időközben az egyik lakó beköttette a kábelsatnet szolgáltató által a netet+TV-t.
A 2. lakó igényét a telekom visszadobta, mondván nem megvalósítható a bekötés.
Mi próbáljuk átköltöztetni a meglévő telekomos szolgáltatásainkat az új címre, eddig még nem ütköztünk akadályba, de csak az Internetet tudják átvinni ( vidanet kábelén keresztül)
Itt jön a slussz poén:
Vidanet ügyfélszolgálata:
A műszaki kollega bejegyzése a szomszéd lakására vonatkozóan:
"Társasház, a kábelsatnet megelőzött minket, betáp és belső hálózat kiépítve, nem fér el még egy kábel."
Tehát elvileg nem lesz megvalósítható se a telekom se a vidanet részéről szolgáltatást létesíteni az új címen.
A telken belül el van vezetve a föld alatt az optika és a koax egyaránt. Az utcáról jövő kábellel lehet a probléma szerintem.
Ilyenkor kihez lehet fordulni?
Kinek a feladata a több szolgáltató lehetőségnek megtermtése az ügyfelek számára?

Mik a tapasztalatok a kábelsatnet szolgálatóval kapcsolatban? Google értékelés elég rossz.
Mennyire stabil a net, tv?

Előre is köszi!

(#115) miszabot válasza xyzikeee (#114) üzenetére


miszabot
csendes tag

Szia!
Tényleg elég kacifántos a történet.
Tata Újhegy-ről tudok nyilatkozni. Itt elég stabil a szolgáltatás mind tv és internet szempontjából. Fél év alatt2x kellet újra indítanom a modemet. :)

(#116) xyzikeee válasza miszabot (#115) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Szia!

Köszi az infót.
Milyen modemet adnak?
Olyan információt kaptam hogy csak 1 port van rajta a megszokott 4 helyett és wifit sem tud.
Lehet kérni valami másikat de az extra felárral jár.

Köszi!

(#117) miszabot válasza xyzikeee (#116) üzenetére


miszabot
csendes tag

Egy barátom Tata gesztenye fasoron kötette a legkisebb csomagot, ami most a 200-as és ő arris modem-et kapott ami wifis. De azt nem tudom, hogy felárat fizet-e érte. Nekem a PR-es érából a sisco modemem van.

(#118) balu0106


balu0106
csendes újonc

Minden topik társamnak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!!!

(#119) zolokas


zolokas
aktív tag

Sziasztok,

Tatai körzetbe át lettek nevezve már a tv csatornák? Mert Környe területén még nem, rtl még mindig rtl klub a rtl három meg még mindig rtl +, és még sorolhatnám.

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#120) miszabot válasza zolokas (#119) üzenetére


miszabot
csendes tag

Szia!

Dehogy lett átnevezve! A kedvencem az RTL három. Ki van írva hogy RTL+HD és közben SD :DAmi fura, hogy a Tatai TV HD-ra váltott, de még csak egy levél sem jött róla :D

(#121) zolokas válasza miszabot (#120) üzenetére


zolokas
aktív tag

hiába raktam hibára nem foglakozik vele senki

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#122) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

Sziasztok!

Ma délutántól nehezen érem el a youtube videókat. Az oldal bejön, videótkeresni tudok, a kommenteket látom. De a videó elinditásakor teker egy csomót vagy el sem indul. Net van, gyors, más oldalak, videós oldalak műkődnek.
Mobilnettel megy a youtube rendesen.
Nálatok minden ok?

köszi

(#123) miszabot válasza xyzikeee (#122) üzenetére


miszabot
csendes tag

Helló!

Igen nekem rendben volt. Ilyenkor egy modem újraindítás is segíthet. Tudom, hogy minden más ment, sose leehet tudni :)

(#124) ImpersonatoR

Sziasztok

Tatán mik a tapasztalatok ezzel a szolgáltatóval ?

Bláthy Ottó utca régen PR-telekom volt de csak a netet használtam ami elvileg optika volt bár a lakásba csak egy utp kábelt kaptam.

A vége felé már voltak vele bajok utána le is mondtam és Telekom lett belőle de most az is megszűnik Vidanet miatt.

TV + Internet + esetleg telefon érdekelne elsősorban.

Neten kemény 1,5 csillagos az értékelésük Tatai "fiókra" rákeresve.

[ Szerkesztve ]

(#125) KicsiBGery


KicsiBGery
csendes tag

Szerintem nagyon drága, a szolgáltatás minősége az megfelelő...

(#126) miszabot válasza ImpersonatoR (#124) üzenetére


miszabot
csendes tag

Szia!
Újhegyben nincs gond vele bár itt koax hálózat van, viszont tényleg drága.

[ Szerkesztve ]

(#127) zolokas


zolokas
aktív tag

Sziasztok,
Valaki friss infót tud a jövő évi kiosztásról?
Kábeszatnet kft még nincs fent a oldalukon semmi infó.

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#128) miszabot válasza zolokas (#127) üzenetére


miszabot
csendes tag

Hali!
Még nem láttam én sem, semmi hírt.
2 adó viszont biztos, hogy kikerül. A Discovery Science és a DTX (Discovery Turbo Extra), mert sajnos megszűnnek :( Pedig a DTX-et szerettem.

(#129) zolokas válasza miszabot (#128) üzenetére


zolokas
aktív tag

Igen de ahogy ismerem a céget nem pótol pedig van sok jó HD adás, és hely is van a hálón bőven euronews is sd-re cserélték vicc

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#130) zolokas válasza miszabot (#128) üzenetére


zolokas
aktív tag

CBS reality is be szünteti adását.

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#131) miszabot válasza zolokas (#130) üzenetére


miszabot
csendes tag

Hali!
Kijött az új ÁSZF, ami február 1.-től él, de a csatornák január 1-el szűnnek meg tudtommal :D . Új RTL csatikat nem látok és semmi új HD-ítást sem. Megérne egy NMHH bejelentést.

(#132) zolokas válasza miszabot (#131) üzenetére


zolokas
aktív tag

Egy nagy rakás sz.... az biztos pr telekom százszor jobb.

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#133) miszabot


miszabot
csendes tag

Jött egy kis áremelés, netem 500 Ft-al nőtt, meg a TV csomagom is 500 Ft-al, úgy hogy semmi nem változott pozitív irányba. És az egészben az a vicc, hogy van hűségnyilatkozatom. :(

(#134) zolokas


zolokas
aktív tag

Bővítés meg nuku, semmi új, többi szolgáltató többet ad és HD-t a PR is pl.

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#135) Aldoraal


Aldoraal
újonc

Sziasztok!

Abban kérném ki a véleményeteket, hogy szerintetek milyen a kábelszat2002 internetes szolgáltatása. Melyik csomag lehet a legmegérőssebb? Pápán lakom és sajnos kevés az opció, eléggé lehúzásnak tűnik a szolgáltatásuk. Ha nem a kábelszatot , mit érdemes választani?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#136) miszabot válasza Aldoraal (#135) üzenetére


miszabot
csendes tag

Szia!

Én nekem Tatán van szolgáltatásom tőlük. Ezt a területet a PR-telecomtól vették meg. Nálam sima kábelmodem van egy 200/10-es nettel. Elég stabilnak mondanám, bár múlthéten pont vacakolt, de azelőtt meg 6 hónapig semmi nyűgje nem volt. :) Én mindenképpen sima modemmel kérném és én tenném mögé a routert. Pápán nem tudom milyen más szolgáltató van még. ( Az utcában 10/1-es ADSL lehetőségem van ezen szolgáltatón kívül. )

(#137) Aldoraal válasza miszabot (#136) üzenetére


Aldoraal
újonc

Köszönöm a véleményed és a tanácsod. Annyit még kérdezhetek, hogy te 5Ghz-es vagy 2,4Ghz-es routerrel használod a netet? Azért kérdezem mert nem tudom, hogy ekkora sávszélesség mellett érdemes-e venni egy Wifi 5-ös routert. A fő célom a Wifivel az interferencia és sávszélesség-veszteség minimalizálása lenne.

(#138) miszabot válasza Aldoraal (#137) üzenetére


miszabot
csendes tag

2,4 Ghz-vel használom a netet. Jól át kell gondolnod, mert lehet neked nem lesz elég a 200-as net, és akkor nagyobb csomagra kell váltanod, akkor viszont már kevés lehet a 2,4 Ghz-es WiFi sugárzás. A jel továbbításba nagyon sok minden bele tud szólni, pl.: egy régi fotel, amiben vas rugók vannak, szétszórta egy ismerősnél a jelet. Feltettük egy magasabb polcra a routert és minden baj elhárúlt :)

(#139) Aldoraal válasza miszabot (#138) üzenetére


Aldoraal
újonc

Köszönöm a tanácsod!

(#140) zolokas


zolokas
aktív tag

Magyar Mozi TV HD a kínálatban Tatai körzet, és egy + francia zene csatorna RFM HD és egy angol nyelvű Docubox HD, a Gametoon és a Fightbox HD még elérhetőek.

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#141) miszabot válasza zolokas (#140) üzenetére


miszabot
csendes tag

Köszi az infót! Hogy vetted észre? ÁSZF-ben nincs feltüntetve, sőtt több eltérés is van benne a TV kiosztást illetően :D

(#142) zolokas válasza miszabot (#141) üzenetére


zolokas
aktív tag

LG tv frissíti saját magát, csatorna lista frissítés pont.

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#143) balu0106


balu0106
csendes újonc

Pápán is lett Magyar Mozi Tv HD, Balaton Tv,Oxigen Music Tv, RTL Otthon,Sorozat Klub,Kölyökklub HD, Moziklub de az utóbbi 4 csatornát nem jelzi a friss ÁSZF.

(#144) zolokas válasza balu0106 (#143) üzenetére


zolokas
aktív tag

ÁSZF ez olyan nehéz nekik amatőr banda amúgy is

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#145) balu0106


balu0106
csendes újonc

De amint láttam a 2024.02.23-tól már írják,hogy az említett 4 csatorna benne van a bővített csomagba Pápán!

(#146) zolokas válasza balu0106 (#145) üzenetére


zolokas
aktív tag

Elég baj hogy csak Pápán azt emelik a árakat is azt semmi bővítés Tatai terület. Havi 8700 lesz, IPTV-t fizetek elő több 1000 csatorna nem csak 146db, és csak 5600ft

[ Szerkesztve ]

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#147) balu0106


balu0106
csendes újonc

Pápán is nagyon sok előfizetőt vesztett el a cég mert kiépítették a városba a Digi optikát kábel tv-t ad nem iptv-t én is váltottam eddig fizettem 21 ezer ft a a NET600, Prémium Max csomagért a KábelszatNet-nél most a diginél 1000 net és 122 tv csatorna 8990ft! 4 TV kötve

(#148) zolokas válasza balu0106 (#147) üzenetére


zolokas
aktív tag

jól lehúztak akkor

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#149) balu0106 válasza zolokas (#148) üzenetére


balu0106
csendes újonc

Ha jól bele gondolok más nem volt csak a Kábelszat meg a Telekom de android box nem kellett a Telekomtól meg ott csak 3 tv-re lehetett kérni a tv csomagot plusz box díjak ott is ilyen 15000ft lett volna a csomag.Itt Pápán NET600 12500Ft plusz a Prémium Max tv csomag 8900ft plusz 300ft kártya díj tv készülékenként.Most,hogy lett DIGI itt csomagba olcsóbban jövök tv-t alig nézünk de még mindig ez a legolcsóbb.

(#150) balu0106


balu0106
csendes újonc

2024.04.01-től

FEM3 neve TV2 KLUB leszAPOSTOL TV bekerül Pápa településen a TELJES csomagbaÁSZF 4.a.sz. mellékletében kivezetésre kerül a PREMIUM MAX az alábbi településeken:
Devecser, Zirc, Olaszfalu, Bakonyszentkirály, Csesznek, Nagyesztergár, Dudar, Csetény, Szápár, Bakonynána, Bakonybél, Baj, Kecskéd, Környe, Lábatlan, Süttő, Szomód, Tarján, Tata, Várgesztes, Vértessomló, Vértestolnaátnevezésre kerül a CLASSIC (új neve: ALAP), a PREMIUM (új neve: BŐVÍTETT) az alábbi településeken:
Devecser, Zirc, Olaszfalu, Bakonyszentkirály, Csesznek, Nagyesztergár, Dudar, Csetény, Szápár, Bakonynána, Bakonybélátnevezésre kerül a PRÉMIUM (új neve: BŐVÍTETT), a PRÉMIUM EXTRA (új neve: TELJES), a PEZSGÉS (új neve: FELNŐTT), a VILÁG1 (új neve: IDEGENNYELVŰ), a VILÁG2 (új neve: IDEGENNYELVŰ), POPCORN (új neve: HD +), LEXIKON (új neve: HD +), LEXIKON PRÉMIUM (új neve: HD +), HD+ (új neve: HD +), D ID (új neve: IDEGENNYELVŰ az alábbi településeken:
Baj, Kecskéd, Környe, Lábatlan, Süttő, Szomód, Tarján, Tata, Várgesztes, Vértessomló, Vértestolnaúj csomagok kerülnek bevezetésre (ÁSZF 4.a.sz. melléklet) TELJES, HD +, ZENE, IDEGENNYELVŰ néven az alábbi településeken is:
Devecser, Zirc, Olaszfalu, Bakonyszentkirály, Csesznek, Nagyesztergár, Dudar, Csetény, Szápár, Bakonynána, Bakonybélúj csomagok kerülnek bevezetésre (ÁSZF 4.a.sz. melléklet) ZENE néven az alábbi településeken is:
Baj, Kecskéd, Környe, Lábatlan, Süttő, Szomód, Tarján, Tata, Várgesztes, Vértessomló, VértestolnaALAP (régi CLASSIC) csomag kibővül Devecser településen:
BONUM TV, JAZZ TV HDBŐVÍTETT (régi PREMIUM) csomag kibővül Devecser településen:
MAGYAR MOZI TV HD, PARAMOUNT HD, ÍSOROZAT+, SOROZAT KLUB, MOZI KLUB, RTL OTTHON HD, VIASAT HISTORY HD, VIASAT NATURE HD, KÖLYÖK KLUB HD, EURONEWS HD, OXYGEN MUSIC, BALATON TV, ORF1, ORF2BŐVÍTETT (régi PRÉMIUM) csomag kibővül Baj, Kecskéd, Környe, Lábatlan, Süttő, Szomód, Tarján, Tata, Várgesztes, Vértessomló, Vértestolna településeken:
SOROZAT KLUB, MOZI KLUB, RTL OTTHON HD, KÖLYÖK KLUB, OXYGEN MUSIC, BALATON TV, ORF1, ORF2TELJES (régi PRÉMIUM EXTRA) csomag kibővül Baj, Kecskéd, Környe, Lábatlan, Süttő, Szomód, Tarján, Tata, Várgesztes, Vértessomló, Vértestolna településeken:
PAX, APOSTOL TV, DUCK TV, ENGLISH CLUB HD, MCM TOP HD, TRACE URBAN HD, ARD, FRANCE 24, TV5 HD, RAI UNO HD, BLOOMBERG, HRT1 HDKivezetésre kerülnek a több digitális kiegészítő csomag után járó kedvezmények Baj, Kecskéd, Környe, Lábatlan, Süttő, Szomód, Tarján, Tata, Várgesztes, Vértessomló, Vértestolna településeken.Megszüntetésre kerül a KÖLYÖK csomag, mert az új BŐVÍTETT csomag része lesz Baj, Kecskéd, Környe, Lábatlan, Süttő, Szomód, Tarján, Tata, Várgesztes, Vértessomló, Vértestolna településeken.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.