Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Jelszókezelők

Hozzászólások

(#201) Kékes525


Kékes525
félisten

Mi a lényegi különbségek a KeePass és a KeePassXC között?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#202) Fecogame válasza Kékes525 (#201) üzenetére


Fecogame
veterán

Itt van róla egy egészen korrekt thread Reddit-en, de a lényeg annyi, hogy a KeePass támogatja a pluginokat, a KeePassXC pedig nem.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#203) Kékes525 válasza Fecogame (#202) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi! :) Akkor maradok a KeePassnál.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#204) junior11 válasza Fecogame (#202) üzenetére


junior11
veterán

A KeepassXC-nek is van saját bővítménye.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#205) Kékes525 válasza junior11 (#204) üzenetére


Kékes525
félisten

Akkor csak a felületben van különbség?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#206) Kékes525


Kékes525
félisten

Hogy lehet beállítani a KeePass-t, hogy ismerje fel és töltse ki helyesen a két különböző lapon megjelenő belépési mezőket (Login - Password). Sok site-nál a belépési azonosító (login) jelenik meg először egy ablakban és amikor beírom, azután jelenik meg egy új lapon a jelszó bekérés. Például a Telekomnál: [link]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#207) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,
Aki keepasst használ, szinkronizál felhővel? Mármint nem a keepass, hanem a felhasználó használja-e a felhő szinkronizálást? :)

[ Szerkesztve ]

(#208) Kékes525 válasza Peter.70 (#207) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem, biztonsági okból.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#209) Fecogame válasza Peter.70 (#207) üzenetére


Fecogame
veterán

Igen, a Dropbox-ba szinkronizálom az adatbázis fájlt. A jelszót meg persze csak én tudom :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#210) Kékes525


Kékes525
félisten

Hogy érdemes a KeePasst beállítani, hogy rendesen kezelje a két ablakos bekéréseket. Azokat, ahol először csak a logint kell megadni és utána jön be a password bekérése. Sokszor ez gondot jelent neki. Például: Telekom - BELÉPÉS ONLINE ÜGYINTÉZÉSHEZ

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#211) aDtG


aDtG
tag

Sziasztok!

Olyan jelszókezelő alkalmazást keresek, ami iPhone esetén az automatikus kitöltésnél pontosan úgy működik mint a kulcskarika, tehát ha megnyomom, hogy töltse ki a felhasználónevet plusz jelszót, akkor egy gyors faceID után töltse ki az adatokat.

Szeretném ha a jelszavakat tartalmazó fájlt a NAS-omon tudnám tárolni(synology), tehát a NAS-ra menteném a jelszavakat.

Egyszer fizetős verziót szeretnék(nem havidíjasat)

Létezik ilyen megoldás szerintetek? Ha igen akkor mi pontosan? Köszönöm szépen.

(#212) #53667584 válasza aDtG (#211) üzenetére


#53667584
törölt tag

Az első részhez (kulcskarika, faceid, automatikus kitöltés) a bitwardent tudom ajánlani. A nason tárolt adatbázishoz viszont a legegyszerűbb a keepass lenne. Bitwardennel is megoldható, de ahhoz egy rubywarden nevű szervert kell a nasra beüzemelni.

(#213) Elemental válasza aDtG (#211) üzenetére


Elemental
addikt

A safe in cloud felhőbe ment, ebben benne van a saját felhő is. Én syno nasra mentek webdavon keresztül (https). Windowsra ingyenes, mobilra egyszer fizetős.

(#214) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok!

Asztali környezetben Keepass-t használok, ios-n pedig MiniKeePass-t.

Új eszközt állítottam be és az utolsó OS frissítésnél kikerült az AppStore-ból... :O

Mit tudnátok ajánlani helyette?

Safariból mennyire biztonságos a Keeweb? Ahogy nézem, csak akkor lehet gond, ha egy plugin bármelyik oldal tartalmát tudja olvasni, de mobil safarin ilyen nincs, szóval papíron szuper.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#215) aDtG


aDtG
tag

Sziasztok!

Ismét egy kérdéssel fordulnék hozzátok!
Szeretnék egy jelszókezelő rendszert ami a helyi gépen tárolja a jelszavak és 100% hogy nem kerül ki belőle semilyen adat. Milyen megoldást tudnátok ajánlani? Egy veracrypt-el létrehozott titkosított meghajtón lenne a jelszavakat magába foglaló fájl.

(#216) #53667584 válasza aDtG (#215) üzenetére


#53667584
törölt tag

Olyan nincs ami 100%.

(#217) aDtG válasza #53667584 (#216) üzenetére


aDtG
tag

akkor inkább azt kérdezem, hogy melyik a leginkább megbízható?

(#218) #53667584 válasza aDtG (#217) üzenetére


#53667584
törölt tag

Keepass. Bár a keylogger, screen recorder és társai ellen ez sem véd.

(#219) aDtG válasza #53667584 (#218) üzenetére


aDtG
tag

Ha jól gondolom, akkor a kézzel beírt jelszavak esetén ugyanez fennáll, tehát keylogger, screen recorder és társai abban az estben is veszélyt jelentenek. Kérlek erősíts meg ebben.

(#220) Fecogame


Fecogame
veterán

KeePass 1.38 released

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#221) Fecogame


Fecogame
veterán

KeePass 2.44 released

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#222) sp4


sp4
csendes újonc

Üdv!
Olyan kérdésem lenne, hogyha újra kell telepíteni a rendszert/Win 10/ a jelszó kezelő adatait vissza tudom állítani a biztonsági mentésből? Jelszókezelő: Enpass. :)
Vagy az Enpass-t akarom lecserélni mondjuk KeePass-ra?

(#223) cigam válasza sp4 (#222) üzenetére


cigam
félisten

Miért kellene biztonsági mentésből előkotorni? (Már ha a W10 beépített mentésére gondolsz. Attól függően hol tartja, lehet el sem menti!) Ott a programban a File -» export lehetősége. Miért kotorásznál a mentések között, ha célirányosan biztonságba helyezheted az adataidat?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#224) sp4 válasza cigam (#223) üzenetére


sp4
csendes újonc

Igen, ahogy írtad és milyen egyszerű. Körül nézhettem volna és akkor kérdezni se kell. :R

(#225) Fecogame


Fecogame
veterán

KeePass 2.45 megjelent

KeePass 2.45 released

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#226) Elemental


Elemental
addikt

Szevasztok!

Megelégedéssel használom a safe in cloud jelszókezelőt. Viszont mostanában elkezdtem agyalni pár dolgon, amivel kapcsolatban várnám a véleményeteket.
Az első dolog, hogy mi lenne akkor, ha maga a safe in cloud lehúzná a rolót egyik napról a másikra? Hogy férnék akkor hozzá a jelszavakhoz?
A másik, hogy nálunk úgy van, hogy én kezelek minden jelszót. Asszonyét, gyerekét. De csak én tudom használni a jelszókezelőt. Feleségemet próbáltam terelgetni felé, de rájöttem, hogy nem megy. Attól tartok, ha véletlenül engem érne valami, akkor ők semmihez sem férnének hozzá. Nálatok ez hogy van megoldva?

(#227) Fecogame válasza Elemental (#226) üzenetére


Fecogame
veterán

KeePass-t használok, abban van több DB elszeparáltan témakörök szerint. Így ha valakivel meg kell osztanom, nem fér hozzá olyanhoz, amihez nem kellene.

A KeePass DB pedig fel van töltve egy felhőszolgáltatóhoz (automatikusan), illetve nyilván a gépen lokálisan is megvan. Auto-type pedig rengeteget segíte a használaton :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#228) cigam válasza Elemental (#226) üzenetére


cigam
félisten

Lehetőséged van különböző felhőszolgáltatókhoz is elmenteni a jelszóadatbázist:
Cloud Synchronization
Sync your data automatically with your own cloud account on Google Drive, Dropbox, OneDrive, or even your own NAS server (via WebDAV).
Onnan pedig lementheted mint bármelyik fájlt, offline használatra (lehet a programon belül is van lehetőség offline exportálásra)
After creating a database, you can populate it with multipurpose cards (e.g. email accounts, credit cards, PINs), labels and notes, attach images, create a favorites list, and export information to XML, CSV or TXT-formatted files.

Attól tartok nagyobb probléma lenne az elvesztésed, minthogy nem tud belépni a facebook-ba. A pontosabb válaszhoz ismerni kellene, hogy nekik mi (melyik verzió)van telepítve hogyan használják. Pl. Ha te szinkronizálod a felhőbe, és megosztod velük, hogy a te adatbázisodat használják, vagy mindegyik a salyát adatbázisát kezeli, vagy ...?
Ugyanakkor a legegyszerübb, ha készítesz egy mentést sima txt formátumba. Megformázod, hozzáírsz instrukciókat, melyik mire jó stb... Ezt kinyomtatva a végrendeletedhez csatolod, vagy csak elrakod egy borítékba vami zárt helyre, ahova a nejednek is van hozzáférése. Pl. egy dosszié/páncélkazetta,... ahol a hivatalos iratokat tartjátok.
Csak ne felejtsd el frissíteni, hogy minden módosítást lekövess benne.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#229) Elemental


Elemental
addikt

Köszi srácok!

Nem az adatbázis mentésére gondoltam, az meg van oldva. Alapból a saját nasomra szinkronizál a safe in cloud, onnan meg van több mentésem is, földrajzilag elkülönített helyen is. Konkrétan arra gondoltam, ha maga a cég szűnik meg, akkor ott fogok állni egy .dtb fájlal, de nem tudom mivel használni?

A másik témára. Úgy néz ki a dolog, hogy ha be akarnak jelentkezni valahová, akkor szólnak nekem. Ha regelni akarnak, akkor is, én létrehozom a profilt, elmentem a jelszavakat. Ők nem használnak semmit, egyedül én kezelem a családban a jelszavakat. Jelenleg 160 account van elmentve a jelszókezelőbe. Nem csak fészbuk szintre kell gondolni. Nyomtatáson gondolkodtam, de lehet, hogy az asszonyt csak ráveszem, hogy tanulja meg kezelni. Ezért lettem volna kíváncsi arra, hogy nálatok ez hogyan van megoldva.

(#230) cigam válasza Elemental (#229) üzenetére


cigam
félisten

:F
Megismételhetem?
Onnan pedig lementheted mint bármelyik fájlt, offline használatra (lehet a programon belül is van lehetőség offline exportálásra)
After creating a database, you can populate it with multipurpose cards (e.g. email accounts, credit cards, PINs), labels and notes, attach images, create a favorites list, and

----------------------------------------------------------------
export information to XML, CSV or TXT-formatted files.
----------------------------------------------------------------

Ennél jobban nem tudom kiemelni. Ha megszűnik a cég, attól még a programjai működni fognak. Lesz lehetőséged tovább használni. DE!
Arra is van esély, hogy a program működése valamilyen módon kötődik a cég online jelenlétéhez. Ezért rendszeresen exportáld az adatbázist akár mind3 formátumban. Ezeket berakhatod egy jelszóvédett ZIP fájlba. Így kb biztonságban lesznek a kódolatlan adatok. Amikor pedig valamilyen okból áttérsz egy másik programra, azzal könnyen beimportálhatod ezen adatfájlok valamelyikét.

Ugyanakkor nem szabad feladni a tanítást, az Ő érdekük is hogy többet tudjanak.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#231) Fecogame válasza cigam (#230) üzenetére


Fecogame
veterán

Ezeket berakhatod egy jelszóvédett ZIP fájlba

Nem a legjobb megoldás, illetve ez miatt sem. De ha már használod, érdemes ezekre figyelni.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#232) Elemental válasza cigam (#230) üzenetére


Elemental
addikt

Megismételheted, akkor sem fogom jobban érteni. Az angol szövegeket mindig átugrom. Majd lefordítom guglival.

(#233) cigam válasza Fecogame (#231) üzenetére


cigam
félisten

Na bumm. Ha a jelszava 10 karakternél több(és van benne kisbetű, nagybetű, szám, és speciális karakter) akkor elég elszántnak kell lenni, hogy kivárd míg megtöri.

Elemental
A program lehetőséget ad arra, hogy többféle formátumban is kiexportáld a jelszó adatbázisát.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#234) #53667584 válasza cigam (#233) üzenetére


#53667584
törölt tag

Ez egy kissé más értékeket mutat :)

(#235) Elemental válasza cigam (#233) üzenetére


Elemental
addikt

Köszi!

(#236) cigam válasza #53667584 (#234) üzenetére


cigam
félisten

Nem mindegy hogy átlagos 5 éves PC-vel, vagy egy botnettel próbálod megtörni. Ennek megfelelően skálázódnak az értékek.
Próbáltál már egy 10+ karakter hosszúságú zip jelszavát feltörni otthon, izomból?
Az általad linkelt oldal pl. a smvB21uf-re 3 órát ír. Készíts egy titkosított zip-et ezzel a jelszóval. A Te géped hány óra alatt pörgeti ki?

Lehet dobálózni a különféle adatokkal, de hogyan szerzed meg tőle ezt a zip fájlt? Sanszos, hogy valami törvénytelen dolgot kell elkövetned, és még így is kétséges az eredmény.
Mi van, ha ez csak egy töredék, mert miutánaz automata kitöltötte a jelszó formot, ő még belejavít 1-2 dologba. n+1 módon meg lehet sózni a dolgot.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#237) cigam válasza cigam (#236) üzenetére


cigam
félisten

Hja még1 dolog: 3 óra alatt el sem jut a 8 karakter hosszú jelszavakig. Ugye elötte ki kell próbálnia az 1,2,3,4,5,6,7 hosszú jelszavakat is, hiszen nem tudhatod, hogy az ővé hány karakterből ál.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#238) Egon válasza #53667584 (#234) üzenetére


Egon
nagyúr

Elég LOL az a weblap.
14 karakteres, 3 számot és 11 kisbetűt tartalmazó jelszóra úgy ír 38 évet, hogy ha lecserélek benne pár betűt nagybetűre vagy speciális karakterre, nem változik az érték (holott nyilvánvalóan több időt venne igénybe brute force alapon egy bonyolultabb jelszó). Mi több: ha százalék jelre cserélek egy tetszőleges karaktert, megfelezi a a törési időt, ami elég vicces... :))
AES256-os, 12 karakteres jelszót elég nehéz feltörni bármivel is (és a zip-nél be lehet állítani az AES256 kódolást). Én törtem már fel egy projekt keretében NTLMv1-es jelszót. 10 karakteres, csak kisbetűt, nagybetűt és számot tartalmazó jelszóra 3 évet írt ki a Hachcat, a létező legerősebb asztali vga-val (ugyanilyen paraméterekkel egy 8 karakteres jelszóra 6 órát írt az én gépemen, és 3 óra alatt meg is törte). 12-14 karakteres jelszót nem fognak magánember esetében feltörni még egy darabig.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#239) Egon válasza cigam (#237) üzenetére


Egon
nagyúr

Ez nem így működik. Az adott értékkészleten belül random próbálkozik a program; ráadásul az 1-2-3 karakteres jelszavak másodpercek alatt megvannak, annyira kevés a variációs lehetőség.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#240) cigam válasza Egon (#239) üzenetére


cigam
félisten

Már amelyik :) Ok a hashcat pont randomizálja, de vannak egyszerübbek, pl. az fcrackzip ami a-tól z-ig sorraveszi a kis/nagy betüket számokat és speciális karaktereket. + Ha nem paraméterezed fel, hogy a magyar karaktereket is használja, az é betüvel titkosított jelszót soha nem is fogja megtalálni.
Több mint fél órája fut nálam a 8 karakterre álított fcrackzip. Az aaaaaaaa-val kezdte, és most tart az aad6????-nál úgy hogy nincsenek beállítva a nemzeti karakterek. Persze nincs dedigált VGA, és csak egy C2D mobil proci :B Majd jól ráeresztem a rockyou.txt jelszó adatbázist ;)

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#241) AtHoS


AtHoS
nagyúr

No szépen vagyunk: Sticky Password

Security precaution advisory

For us at Sticky Password, security is the foundation of everything we do. We work hard to ensure that all of our customers' data and sensitive information is kept private and safe. Given the nature of the internet, bad actors are continuously attempting to gain unauthorized access to resources of companies and individuals everywhere. While such activities are uncomfortable and disconcerting, they are part of the internet security landscape.

Our security team noticed increased traffic that may have been the result of a phishing attack targeting our users and their StickyAccounts. The event which resembled a DDoS attack targeted our StickyAccount infrastructure by trying to fraudulently submit various email addresses gained by the attacker before the attack from an unknown source in the wild, in order to try to find existing StickyIDs (valid Sticky Password user email addresses).

The bottom line is that NO encrypted user data was compromised. Sticky Password's security infrastructure performed as designed and protected the encrypted data of our users.

However, due to this attack, your email address may be more vulnerable to Sticky Password-themed phishing attacks in which the attacker attempts to impersonate Sticky Password (e.g. trying to gain access to your Master Password). Please remember to be cautious of phishing emails. We will NEVER ask you to change, confirm or verify your Master Password through the web! When changing your Master Password, always do so ONLY through the Sticky Password application on your device.

Moreover, we recommend that you take the following precautions to ensure your StickyAccount containing your data is safe against other attacks:

1) As a security precaution, we strongly recommend changing your Master Password.
While there is no evidence that there was unauthorized access to your account, as a security measure following an attack, it's essential to change the Master Password. Also, make sure that your Master Password is strong by fulfilling all recommended criteria for Master Password strength when creating it.

Your Master Password can be changed in the Settings menu of the Sticky Password app. The process is described in the following tutorials. Select the operating system you are using: Windows, macOS, iOS, Android

If you have Sticky Password installed on multiple devices, it is necessary to process the change on only one of your devices. Then when accessing Sticky Password on your other devices, you will be prompted to insert the old Master Password before the information about the new Master Password is confirmed.

2) Use the One-time PIN for device authorization.
This way, new devices can connect to your account only after a special security code (the One-time PIN) you receive via email is entered. For added security, this previously optional setting has now been set as default for all users.
https://www.stickypassword.com/help/setting-up-one-time-pin-device-authorization-1088

3) Consider enabling Two-Factor Authentication.
To increase the security of your Sticky Password account even further, consider enabling Two-Factor Authentication as an additional layer of protection of the content of your password database.
https://www.stickypassword.com/help/protecting-your-data-with-two-factor-authentication-159

Your Sticky Password Team

read-only mode on the forum

(#242) cigam válasza AtHoS (#241) üzenetére


cigam
félisten

Vagy nem megy az angol. Ami elég valószínű, vagy nem értem mi a gond?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#243) AtHoS válasza cigam (#242) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Letámadták őket, de állításuk szerint nem került ki elkódolt információ, de azért változtassunk mester jelszót és one time pin-t is állítsunk be biztos ami ziher alapon...szóval lehet, hogy nincs semmi, de azért ez már valami :B

Ilyen levelet eddig még sosem kaptam tőlük, szóval valami történt az bizonyos

szerk.
No persze mi is az amit kódolva tárolnak :F

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#244) cigam válasza AtHoS (#243) üzenetére


cigam
félisten

Nekem is csak annyi jött le, hogy a megnövekedett forgalom támadásra utal. Ez kb semmi, csak szólnak hogy valaki támadja őket, vagyis a program használói valamiért célpontokká váltak, erősítsék meg a védelmüket. Ez a tipikus füstszűrő sapka esete.
Ha csak támadják őket, ne szóljanak, hiszen nem történt adatszivárgás.
Ha támadjás éri őket, szóljanak, hogy tudjak pár óvintézkedést tenni, megerősíteni a védelmet.

Mindegyikben van ráció, egyéni preferencia kérdése. Amúgy is érdemes a felsorolt dolgokkal kimaxolni a biztonságot.

Viszont jó hogy megírtad, nem árt tudni róla!

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#245) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Sziasztok!

Fizetős jelszókezelők közül melyik ajánlanátok, amelyiknek van családi opciója? Jelenleg a családban mindenki egyedi Lastpass Free fiókkal rendelkezik és a 1Password Family csomagját nézegetem, de nem tudom, hogy kinek mi a véleménye/tapasztalata róla, illetve, hogy van-e más bevált alternatíva.
Előre is köszönöm a segítséget! :R

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#246) #53667584 válasza Crvsh3R (#245) üzenetére


#53667584
törölt tag

Bitwarden vagy 1password

(#247) cigam válasza Crvsh3R (#245) üzenetére


cigam
félisten

A LastPass-nak is van családi opciója.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#248) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Köszönöm a válaszokat!

Eme 3 közül melyik választanátok? Árban ha jól látom nagyjából ugyanannyiba van a havi díj. Esetleg használjátok valamelyiket?

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#249) cigam válasza Crvsh3R (#248) üzenetére


cigam
félisten

Az, hogy mi mit használnának az egyéni ficam kérdése. Sokkal érdekesebb, hogy Te mit vársz el tőle, miért váltanál családi/fizetős verzióra, és ezeknek a feltételeknek melyik felel meg a legjobban.
Szempont lehet, hogy vannak kevésbé alkalmazkodóak, ha már egyszer megtanulták, a LastPass-t, nem szeretnének megtanulni egy másikat. Lehet azt is figyelembe venni, hogy tudjon magyarul, hiszen nem mindenki tud külföldül. 1-1 hibaüzenet, információs ablak, vagy menüpont meg nem értése, döcögőssé/lehetetlenné teheti a használatot.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#250) Crvsh3R válasza cigam (#249) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Magyar nyelv nem lenne hátrány anyósom miatt, aki nem beszél semmilyen más nyelvet. Lastpass az egy opció, mert ahogy írtad is anyósom már ismeri azt (elég idős). Viszont ami miatt gondolkozom más szolgáltatókban is az az, hogy ha jól emlékszem korábban már volt 2 adatlopási incidens is a Lastpass-nál. A jelszó megosztás az az, ami miatt egyáltalán belevágnánk a dologba.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Jelszókezelők
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.