Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- talmida: My Art II.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Andras-G: #Kószagondolat - eMag tapasztalatok 2026-ban
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- bambano: Bambanő háza tája
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Doky586: SecureBoot kulcsok frissítése (2026 nyara)
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 13 – Néhány egyszerű, de finom étel
Új hozzászólás Aktív témák
-
LiferayBalaz
csendes tag
Sziasztok,
Ha valakit érdekel a JAVA alapú webfejlesztés, annak szívesen ajánlom a következő programot:
Május végén rendezik meg az első magyarországi Liferay szimpóziumot
a budapesti Expo Congress HotelbenMájus 26-án egy nemzetközi regionális konferencia keretében szerezhetnek mélyebb ismereteket az érdeklődők a Java alapú nyílt forráskódú portálrendszerek vezető fejlesztőjéről, a Liferay-ről. Liferay alapítók, vezetők és ügyfelek tartanak előadást a Liferay 6.0 új funkcióiról, a technológiával kapcsolatos legújabb fejlesztésekről és az open-source világának sikertörténeteiről. A szimpózium egyszerre szakmai esemény és nyílt, élő fórum, melyen minden érdeklődőt örömmel fogadnak.
A Liferay Hungary szimpóziumán gondolatébresztő és felvilágosító előadásokat hallgathatnak meg a résztvevők a legnépszerűbb Java alapú tartalomfejlesztő rendszerről, melyet olyan cégek és intézmények használnak, mint a Francia Védelmi Minisztérium, az ENSZ, a NASA, az Amerikai Egyesült Államok Légiereje, a Lufthansa Flight Training, a Benetton csoport, az Allianz, illetve Magyarországon a Mavir, a Fundamenta, vagy a Raiffeisen Bank. Az egész napos konferencián a Liferay-t használó cégek, és vállalatok esettanulmányokon keresztül mutatják be, hogyan sikerült ezt a nyílt forráskódú rendszert felhasználniuk oly módon, hogy az a lehető legjobban idomuljon felmerülő igényeikhez.
Az idei év vezető témája a Liferay rendszer maga. A Liferay piacvezető pozícióban kínálja nyílt forráskódú megoldásait számtalan felhasználási területen. Felismerte mennyire lényegesek a felhasználói és fejlesztői visszajelzések, világszerte egy 35 ezres közösség vesz részt a szoftver fejlesztésében. A Liferay csapat különös figyelmet fordít arra, hogy mindig legyen ideje az ügyfelekre, hogy csapatukkal átbeszélhessék a legkülönfélébb kérdéseket is. Így a szimpóziumon is minden előadás egy „kérdezz-felelek” résszel zárul majd, ahol örömmel fogadnak bármilyen kérdést vagy javaslatot a rendszerrel kapcsolatban.
Előadást tart többek között Bryan Cheung, a Liferay alapítója és vezetője, Gábriel Ákos, a Liferay Hungary vezetője, Berentey Zsolt, a Liferay Hungary fejlesztési csoportjának vezetője, Joseph Shum, a Liferay Germany vezetője, Kalmár Péter, a Webtown Informatika Kft. alapítója és vezetője, Igor Spasic, vezető szoftvermérnök (Liferay Inc) és Szabó Kálmán IT igazgató (Fundamenta-Lakáskassza Zrt).
Bővebb információ a szimpóziumról az alábbi oldalon található:
http://www.liferay.com/web/guest/events/liferay-symposiums/hungary-2011 -
LiferayBalaz
csendes tag
Legyél te is innovátor!
Május 17-én Nyílt Napra invitál a Liferay, a Java alapú nyílt forráskódú portálrendszerek vezető fejlesztője.
Akit érdekelnek az új dolgok, az új technológiák, és akik kíváncsiak a nyílt forráskódú megoldásokra, azok a Liferay magyar csapatától bővebb információkhoz juthatnak a május 17-én megrendezésre kerülő nyílt napon a Liferay budapesti irodájában.
A Liferay portálmegoldást olyan cégek és intézmények használják, mint a Francia Védelmi Minisztérium, az ENSZ, a NASA, az Amerikai Egyesült Államok Légiereje, a Benetton csoport, az Allianz, illetve Magyarországon a Mavir, a Fundamenta, vagy a Raiffeisen Bank. A Water & Stone 2010-es évi Nyílt Forráskódú CMS piaci részesedésről szóló elemzése szerint jelen pillanatban a Liferay a legnépszerűbb Java alapú tartalomfejlesztő rendszer, világszerte egy 35 ezres közösség vesz részt a szoftver fejlesztésében.
Május 17-én a Liferay Hungary vezetői és fejlesztői bemutatják azt is, hogyan működhet egy fiatalos, szakmai csoportokból álló multinacionális cég a megszokott bürokrácia nélkül. Minden kérdésre szívesen válaszolnak, mely a nyílt forráskódúságot firtatja, miközben megismertetik az érdeklődőkkel a cég működését, és a Liferay legújabb fejlesztéseit.
Maximum 20 főt tudnak fogadni, így érdemes mihamarabb jelentkezni a sales-hu@liferay.com email címen.
További információ: http://www.facebook.com/LiferayHungary
-
LiferayBalaz
csendes tag
Sziasztok,
Ha valakit érdekel a JAVA alapú webfejlesztés, annak szívesen ajánlom a következő programot:
Liferay Hungary szimpózium 2011
A Liferay Hungary szimpóziumán olyan gondolatébresztő és felvilágosító előadásokat tekinthetnek meg majd a résztvevők, melyek a Liferay rendszert használó cég, és vállalatok mutatják be, hogy mi módokon sikerült a Liferay rendszert felhasználniuk oly módon, hogy az a lehető legjobban idomuljon felmerülő igényeihez. Ezek az előadások tanulságos történeteken és hasznos leckéken keresztül mutatják be a tapasztalatokat.
Az előadásokat három fő típusra osztjuk:
• Üzleti és technikai kérdések
• Kérdések és bemutatók
• Esettanulmányok bemutatásaA Liferay első magyarországi szimpóziumát a budapesti Expo Congress Hotelben rendezik meg.
A Liferay Hungary 2011-es szimpóziuma kitűnő lehetőséget biztosít a tanulásra, a már megszerzett tudás megosztására, valamint az együttműködésre
• Üzleti és technikai kérdésekkel kapcsolatban, a Liferay vezetői, illetve vezető felhasználói által bemutatva.
• Felhasználói esettanulmányokon keresztül, rávilágítva arra, hogy a Liferay milyen megoldásokkal szolgált a felmerülő szervezeti igényekre.
• Mindezt kapcsolatban az ország, illetve a környező területek 100 legnagyobb cégével.A szimpózium témája
Az idei év vezető témája a Liferay rendszer maga. A Liferay piacvezető pozícióban kínálja nyílt forráskódú megoldásai számtalan felhasználási területen. A tavaly kiadott Liferay Portal 6EE segítségével ügyfeleink, partnereink és egy szélesebb közösség számára is lehetővé tettük, hogy belépjenek és jelen lehessenek egy világszintű vállalati rendszerben, s nyomot hagyhassanak e folyamatosan változó világban. Egyszerű szerkezetével, számtalan felhasználási módjával, közösségi rendszereivel és folyamatosan növekvő kiegészítőket kínáló piacterével a Liferay de facto szabványa lett a vállalati webfejlesztésnek. Az idei konferencia a Liferay platform azon előnyeire koncentrál, melyek a jövőben alapul szolgálhatnak a webes alkalmazások és szolgáltatások fejlesztésének.
Kik fognak felszólalni?
Az előadásokat a Liferay's C-szintű vezetői, fő ügyfelei és partnerei vezetik majd. Felszólal majd Bryan Cheung,- a Liferay alapítója és vezetője, Gábriel Ákos, a Liferay Hungary vezetője, Berentey Zsolt, a Liferay Hungary fejlesztési csoportjának vezetője, valamint Joseph Shum, a Liferay Germany vezetője, Julio Camarero, Szoftvermérnök (Liferay Spain), Kalmár Péter, A Webtown Informatika Kft. alapítója és vezetője, Olaf Kock (vezető konzutáns, Liferay Germany), Igor Spasic, (vezető szoftvermérnök, Liferay Inc) és Szabó Kálmán (IT igazgató, Fundamenta-Lakáskassza Zrt). A felszólalók profiljainak megtekintéséhez, kérjük látogassa meg az előadókat felsoroló oldalunkat.
Mire lehet számítani?
A Liferay felismerte mennyire lényegesek a felhasználói visszajelzések, illetve az, hogy hallgassunk a közösségünkre.
S mivel az általunk kínált megoldásoknak meg kell felelniük a ma, és a holnap követelményeinek is, csapatunk különös figyelmet fordít majd arra, hogy mindig legyen ideje az ügyfelekre, hogy vezetőink, partnereink, illetve csapatunk tagjai átbeszélhessék a legkülönfélébb kérdéseket is. Minden előadás egy „kérdezz-felelek” résszel zárul, ahol örömmel fogadunk bármilyen kérdést vagy javaslatot a Liferay rendszerrel kapcsolatban.
A 2011-es Liferay Hungary szimpózium szakmai esemény és nyílt, élő fórum lesz egyszerre, melyen minden érdeklődőt örömmel fogadunk.
Új hozzászólás Aktív témák
A topicot kiemeltem. Valaki nem akar egy nyitó hsz-t írni?:))
- iPhone topik
- PlayStation 5
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Magisk
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Túl nagy alkatrészt vettél? Így kerülheted el a PC-építés legnagyobb hibáját
- Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia topik
- Párduc a gépben: teszten az ASUS ExpertBook Ultra
- Kész rémálom lesz Linuxot használni jövőre az USA egyes államaiban
- Mégis meglepi egy új GeForce-szal a rajongókat az NVIDIA?
- További aktív témák...
- LG 45GR65DC-B 45 / 5120x1440 / 200HZ / VA /
- Chieftec Smart Seriels GPS-500A8 80 Plus minősítésű 500W tápegység
- Apple iPhone 13 - 85% Akku - 128GB - Független - Hibátlan
- HONOR Magic8 Lite 5G 512GB + CHOICE Cubuds - Gyári Bontatlan, 2028-ig garanciális
- HONOR Magic8 Pro 5G 12/512GB (Black) - Új, Kártyafüggetlen, 2029-ig garanciális
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RX 9060 XT 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- S22 Ultra 512/12
- SMAILIO HD 5" GPS autós navigáció
- BESZÁMÍTÁS! Asrock B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660 Super 6GB Zalman T3 Plus DeepCool 400W
- Eladó ASUS TUF Gaming F15 (TUF507ZV4-LP121W) i7, 24gb ram RTX 4060, gamer laptop!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
