Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Golden9


Golden9
addikt

(#252) Golden9


Golden9
addikt

Augusztusi ingyenes Unreal Engine eszközök az Epictől.

Advance Female Customization
Luos's Eight elements
Ingame Level Editor
Modular Sci Fi Office
Root Motion Guide

[ Szeretkezve ]

(#253) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Remélem az Epicnek is eszébe jut, hogy nem lenne rossz összekötni a Metahumant a Replicaval. Egy text to speach to facial animation baromi ószom lenne..

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#254) Komplikato válasza Ragnar_ (#253) üzenetére


Komplikato
veterán

Na igen, mert ha kis indi fejlesztő csapat vagy, akkor még egy egy nyelven megcsinálod a kis olcsó cuccaiddal a face mocapot hozzá, de ha már sok nyelvet támogatnál akkor megette a fene.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#255) Ragnar_ válasza Komplikato (#254) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ha jól rémlik a CP 2077-ben volt olyan dinamikus facial anim rendszer, hogy a lokalizációval változott az adott nyelvhez a facial animation is..

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#256) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Hát ez bizony elég tetszetős :

This UE5 simulation tech is AMAZING

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#257) Golden9


Golden9
addikt

Szeptemberi ingyenes Unreal Engine eszközök az Epictől.

Level Design Tool Kit
Close Combat Animset
Procedural Spline Walls System
Old Brick House
Alchemist's House

[ Szeretkezve ]

(#258) Golden9


Golden9
addikt

Unity Fantasy Games & GameDev Assets Bundle

1$ Tier
Low Poly Tools Bundle
Dark Fantasy Kit
Fantasy Ambience Sounds Pack
Medieval Houses Modular Vol 1

24$ Tier
uMMORPG
Fantasy Sounds Bundle
GUI Pro Kit- Fantasy RPG
Mobile Tools + Complete Game
InfiniCLOUD
FurryS2: Sorceres and Archer
RPG Fantasy Pack

25$ Tier
ODIN Inspector and Serializer
Bakery
RPG Builder
Minute of Islands (game)
Waking (game)
Zenva Unity Course
Octave3D Level Design
nodeCanvas
Dreamteck Splines
Nature Packages – Forest Environment
Brute Force – Grass Shader
Editor Console Pro
Mountain Trees- Dynamic Nature
Dark Fantasy Gigantic Environment
Fantasy Adventure Environment
FPS Medieval Weapons Ultimate Pack
The Big Castle Kit

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#259) Golden9


Golden9
addikt

Game Graphics Designer Bundle - Fanatical.

[ Szeretkezve ]

(#260) repvez


repvez
addikt

[link]
valaki tudna nekem abban segiteni, hogy a videoban látottakat , hogy tudom ugy megcsinálni, hogy csak egyszer fixen generálja a tájat és ne lehessen a csuskákkal modositani ?
A videoban bemutatott kodrészeket hova kellene bemásolni , hogy mukodjon , gondolom nem az a teljes kod

Egy ilyen dolgot szeretnék csinálni ahol a föld valodi topologiája van , de a végén majd FPS ként akarom , hogy megjelenjen rajta a karakter.

(#262) Komplikato válasza Golden9 (#261) üzenetére


Komplikato
veterán

Van még egy MegaScan féle fotórealisztikus fa gyűjtemény is. Lehet állítgatni még a levelek színét is benne.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#263) Golden9 válasza Komplikato (#262) üzenetére


Golden9
addikt

:R
Három újdonság van most a mindig ingyenesek közt, csak ezeknek nem alakult ki nálam a "linkelhetnékemje" :B :D .:

Instant Terra - Terrain generator
Basic Foot IK System
Megascans Trees: European Black Alder (early access)

Szerk.:

Az az ötös készlet amiket ide szoktam tenni, azok csak egy hónapig ingyenesek.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#264) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Ez a Quixel fagyűjtemény tetszetősnek tűnik, már majdnem beruháztam egy hónap Speedtreere, de előtte ezt kipróbálom..

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#265) Golden9


Golden9
addikt

Januári ingyenes Unreal Engine eszközök az Epictől.

VFX Bundle 2
ROG Modular Medieval Accessories and Robes
Procedural Level Generator
Winter Forest
Dungeon Lamps

[ Szeretkezve ]

(#266) Komplikato válasza Ragnar_ (#264) üzenetére


Komplikato
veterán

Lehet jelentkezni a MegaScan Trees béta (alfa?) tesztelésre, ott nyilván rengeteg féle fa lesz, kérdés az, hogy a végleges tök ingyenes lesz e az Unreal usereknek?

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#267) Ragnar_ válasza Golden9 (#265) üzenetére


Ragnar_
addikt

+VIS AI. Ami elvileg állandóra free lesz. Ez elég húzós árú cucc volt. Bár nem tudom mennyire felhasználóbarát kezdőknek. Nekem mondjuk FPS starter kit mellé pont jó lenne, főleg ingyen.

VisAI - Community - Modern AI Framework

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#268) Ragnar_ válasza Komplikato (#266) üzenetére


Ragnar_
addikt

Lehet, hogy meglépi az Epic, hogy az is legyen ingyenes, mint a Bridge meg a Mixer UE4-hez. Vagy időnként lesz néhány free asset pack.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#269) Golden9


Golden9
addikt

Game Dev GUI Goodness - Humble Bundle 22,16€
RPG Game Builder Assets Kit - Fanatical 15,95€

[ Szeretkezve ]

(#270) repvez


repvez
addikt

és a free asseteket, hogy lehet ugy tárolni, hogy csak az legyen elérhető amire szükségem van ?
Mert ha összeszednél egy egész helyszinhez szükséges asset packot az több 100 BG lenne és lehet valameibol csak mondjuk egy tipusu fa, bokor, vagy tárgy kellene, de azért fel kellene telepiteni vagy másolni az összeset a gépre és feleslegesen foglalja a helyet vagy ami még rösszabb is lenne ha emiatt a játék file mérete is megnövekedne

(#271) cog777 válasza repvez (#270) üzenetére


cog777
senior tag

En vettem parat, univerzalisakat, tehat nem kifejezetten Unity-hez. (Tileset-eket, csempeket es hangokat.)
Ezek altalaban zip fajlban vannak es ki lehet szedni ami neked kell.

@Golden9: koszi! :)

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#272) [HUN]NIMROD


[HUN]NIMROD
aktív tag

Helló megint, itt egy újabb játékom, ezúttal egy remake:
https://smartpholx.itch.io/dogfight-simulator-tribute

Érdemes leültetni vele 4 gyereket egy géphez, és megfigyelni mi lesz belőle. Mi a haverokkal anno domini nem bírtuk abbahagyni, és az eddigi tesztalanyaimnál is azt látom most frissen, hogy a dolog még mindig ugyanúgy működik :K
Kíváncsi vagyok, ki mit tapasztal, remélem jó szórakozást okoz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#274) Golden9 válasza Golden9 (#273) üzenetére


Golden9
addikt

A napokban jött két mindig ingyenes is.:
Unreal Futures: Careers in Fashion
Actor Interaction Plugin

Steamen pedig még négy napig kipróbálható a RPG Maker MZ.

[ Szeretkezve ]

(#275) Komplikato


Komplikato
veterán

Kint van az Unreal Engine 5.0 Preview 1, most próbálom kideríteni hogyan tudom feltenni, mert az Early Acces 2 nem frissűl autómatikusan rá. [link]
Végre bekerűlt pár új dolog, ami csak a 4.27.x-ben volt, mint a Path Tracer.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#276) Komplikato válasza Komplikato (#275) üzenetére


Komplikato
veterán

Két napja lejött "sunyiban" egy röpke 26GB-os "patch" a Preview 1-hez, de nem láttam róla hivatalosan semmi infót miket javít.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#277) Komplikato válasza Komplikato (#276) üzenetére


Komplikato
veterán

Csak nem figyeltem oda, újraindítás után már a Preview 2 megnevezés virult a könyvtárba. Viszont akkor sincs hozzá lista a javításokról, változásokról, ami fura. Van aki szerint instabilabb. Mások meg vígan használják.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#278) Golden9


Golden9
addikt

Márciusi ingyenes Unreal Engine eszközök az Epictől.

Bicycle With Animations
Bridges
Contemporary Restaurant
Greenwood Fantasy Village
Journeyman's Minimap

[ Szeretkezve ]

(#279) Komplikato


Komplikato
veterán

Gaea világ szerkesztő, generáló programhoz (Unreal 4/5 mellé) nem tud valaki magyar nyelvű tutorialt valahol? Vagy egy nagyon részletes és hülyebiztos angol is jó.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#281) Golden9


Golden9
addikt

(#282) Delon99


Delon99
újonc

Sziasztok!

Esetleg nem tud valamelyikőtök egy *magyar* kontaktot a Gameloft Budapesthez? Email vagy telefon is jó lehet.

Üdv,
delon99

(#283) Golden9 válasza Delon99 (#282) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

Ezeket találtam csak.
Tizenhét Budapesti állásajánlat a cégtől. Itt a jelentkezési adatlapon tudsz szerintem tölük telefonszámot is kérni.
A Facebook oldaluk tetején van egy "Üzenetküldés. Üdv! Kérjük, mondd el, hogyan tudnánk segíteni." gomb.
Cím: Budapest, Közraktár u. 32, 1093

[ Szeretkezve ]

(#284) Delon99 válasza Golden9 (#283) üzenetére


Delon99
újonc

Köszönöm a segítségedet!

Egy ismerőst keresek bent, akihez elveszett az elérhetőségem. Legjobb lenne egy belsős ember, aki meg tudná mondani, ott van-e még. Nem szeretném őket fake álláskereséssel zargatni. Facebook-on nem vagyok, de lehet, hogy megkérek valakit, kunyeráljon egy telefonszámot a portához.

Legrosszabb esetben meg bemegyek hozzájuk.... :)

EDIT: Közben varázslatos módon meglett a kontakt, már tárgytalan, köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#285) Hulyjegyerek


Hulyjegyerek
újonc

Üdv.
Volna egy kérdésem.
UE4-ben ha használom a Water plugin-t generált Landscape-el, akkor mért vesz le minden egyes alakítás bármilyen vízfelületen 40-80 mb-t a merevlemezemről? :DDD
Ez normális?
Van megoldása?
Tudom, hogy nem soknak tűnik, de ez így percek alatt Gb-okat vesz le.....látszólag a semmire.
Elnézést, ha nem ide illő kérdés, vagy csak szimplán ostoba, de úgy vélem eléggé átnyálaztam a netet, mégis csak egy hasonló kérdést találtam, 1 évvel ezelőttről...természetesen válasz nélkül. ^^

(#286) Komplikato válasza Hulyjegyerek (#285) üzenetére


Komplikato
veterán

Tippre van backup. Jó kérdés állítható vagy kikapcsolható e? És ha igen, akkor az UE beállításaiban vagy konkrétan a vizes plug-in beállításainál?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#287) Hulyjegyerek


Hulyjegyerek
újonc

Állítani, vagy kikapcsolni sajnos nem találtam meg hol lehet, ha lehet egyáltalán.
Viszont meg lett a helye ahol tárolja ezeket a "felesleges" adatokat.
Felhasználó\AppData\Local\UnrealEngine\Common\DerivedDataCache teljes tartalma lenne az, és törölhető mentés és UE4 kilépés után.
Különösebb hibát nem tapasztaltam a törlések után.....eddig.
Sajnos ez egyenlőre így fog menni, mivel ha jól informálódtam 40Gb-t simán telerak bármikor, mielőtt eszébe jutna a törlés. :Y

(#289) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Fluidninja az ingyenes júliusi UE4 felhozatalban :Y

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#291) Golden9


Golden9
addikt

Fanatical Packt Summer Giveaway. Hat napig ingyenes.

Blender 3D By Example - Second Edition
Coding Roblox Games Made Easy
Packt Summer Giveaway - 20% VoucherCONFIRM
Unity 2020 By Example - Third EditionEPUBPDFALL

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#292) Golden9


Golden9
addikt

Augusztusi ingyenes Unreal Engine eszközök az Epictől.

Big Office
Open World RPG Toolkit
MySQL Integration
Storage House Set
Cartoon Water Shader

[ Szeretkezve ]

(#293) Golden9


Golden9
addikt

(#294) Golden9


Golden9
addikt

International Day of the Programmer

- 2D Game Development with Unity
- Creating Games with Unity, Substance Painter, & Maya: Models, Textures, Animation, &
Code
- Game Audio with FMOD and Unity
- International Day of the Programmers 2022 Free Giveaway - 20% voucher
- Punk Playthings: Provocations for 21st Century Game Makers

[ Szeretkezve ]

(#296) Golden9


Golden9
addikt

(#297) Komplikato válasza Golden9 (#296) üzenetére


Komplikato
veterán

Van két erdős map is photoreal erdővel, de csak a 5.0.x alatt működnek, tehát sem a 4.x, sem az 5.1 Pre2 nem játszik.
MW Broadlead Tree Forest Biom
MW Conifer Tree Forest Biom
Mindkettő MAWI készítésű, mindkettő ára 0 forint (tehát NEM free!), de az a fura, hogy keresővel nem találja, azért nem tettem be most linket, egy youtube videó alatti linkből* van meg nekem is. Nagyon szépek, mindenen IS szaggatnak persze, ezek nem játékra kész optimalizált mappak. Az ingyenes verzió alatt sokan anyáztak, mert ők pénzért vették meg, de a 4.xx verziókat is, amiket a készítő törölt, azaz megvetted és buktad.
(*Nagy nehezen meglett a videó, de már NINCS alatta a link. És persze ha a készítő irányából keresel rá, ott sem dobja fel.)
Közben megnyitottam a MAWI saját dokumentumjait, ahol az összes Enviroment fent van listázva és ott sincsenek fent. Pedig nyolcadikán még volt aki letöltötte, a videók meg ott vannak a YouTube-on. Nem is értem. :Y

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#298) Yany


Yany
addikt

Tök véletlenül találtam ide, akkor már megosztom, amit tegnap sikerült befutnom. Dolgozom egy kötélhíd-készítő Unity asset-en, ez a legutóbbi állapota: [Bridge Master]

Van a csatornámon több work-in-progress videó is, ha valakit érdekel. ;)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#299) Golden9


Golden9
addikt

(#300) Golden9


Golden9
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.