Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danzi


danzi
tag

Sziasztok!

Egy Dell D620-at próbáltam rá egy Samsung LCD-re, és 1920*1080-as felbontásnál a TV villódzik, és a kép kb 25%-al el van tolva balra...

A driver intel-es, nem sokmindent lehet állítani... Érdekesség képpen az ugyanilyen vidkarival szerelt 3 éves Mac Mini-t rádugva a TV-re azonnal kérdés nélkül beáll 1080p-re és kész....

van valami ötletetek? nem bírom ezt a windózt megfejteni....

:((

''A meggyőződés a tudás legnagyobb ellensége, erről szentül meg vagyok győződve'' - Vonnegut

(#2) eXoGopher válasza danzi (#1) üzenetére


eXoGopher
csendes tag

Hello!

Az a helyzet, hogy szerintem ezt a vga-t nem is képezték még ki a HD felbontásra. Normális esetben szerintem nem megy. Csodálom, hogy mac-en működött a dolog, de itt érezni meg, hogy milyen is a mac. :) Kisebb felbontással sem megy rá egyébként a TV-re rendesen?

Üdv.

(#3) v.attis


v.attis
őstag

Az én kérdésem nem pont a tv out-ra vonatkozik, de 945-ös csipszet van a laptopomban. Újabban a fehér pixelek szép neon zöldek, a feketék meg pirosak. Teljesen torz a kép. Mitől?

(#4) eXoGopher válasza v.attis (#3) üzenetére


eXoGopher
csendes tag

Hát ha ez eddig nem így volt, akkor szerintem valami érintkezési probléma lehet. Próbáld meg egy másik kábellel, vagy másra rákötve, de aztán lehet nem jó a kimenet, fogalmam sincs. Garanciális még? Mert ha ezek nem válnak be, lehet érdemes lenne megnézetni. Üdv

(#5) Воланд


Воланд
titán

Itt több sikerrel jársz/jártok: Azonnali VGA-s kérdések órája

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.