Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#440) kuha


kuha
csendes tag

Sziasztok!

Ezt az sms-t most kaptam, az il ferrótól:
''Kérjük Tisztelt Ügyfeleinket, hogy a szerződéseikkel kapcsolatban látogassák meg a weboldalunkat! Az ápr. 23-27-ig tartó szemle elmarad.Köszönettel: IlFErro :o :o

Hát komolyan, rámentem az oldalra, azt hittem, írnak valami új, értelmes infót, de semmi, még mindig az van kint, hogy lesz szemle...
Erre felhívtam a telefonszámot, egy ürge vette fel, foggalma sincs az egészről, ő vezeti az egyik vidéki irodát, és azt mondta, ezek szerint többet tudok, mint ő, és mindjárt hívja a főnökeit.
Azt mondta, hogy valóban úgy volt még néhány órája, hogy jövő héten szemle, utána leszedi az IF a két oldalsó matricát, és csak a motorháztetőn marad ebben a három hónapban.

Szerinte akkor az sms lehet igaz, és hogy 1-2 napon belül fennt lesz a honlapon is.

Na, most akkor mi van???

Ha kap valaki sms-t, akkor hívja már fel azt a telefonszámot, kíváncsi vagyok!

A fickó azt mondta még, azért nem tud arról, hogy az ő számáról kaptam, mert van valami csoportos sms küldési lehetőség, 1000 db sms / telefonszám, és az övé is meg van adva.
Hát nem tudom, ehhez a részéhez nem értek!

De várnám a Ti ötleteiteket is!

Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja,hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.