Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) zick56


zick56
újonc

Sziasztok!
Szerintetek érdemes még megvenni egy tabletet kb 100,000 Ft-ért amin még az Android 6 fut, és a gyártó már nem ad ki hozzá frissítést?
Köszi szépen, üdv: zick56

(#102) MADcat válasza zick56 (#101) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Rossz topik!

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#103) MADcat válasza ot93 (#99) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Megint toltam egy HR-t. Facebook felejtős. Egész fürge lett. 💪😎

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#104) ot93 válasza TheSaurus62 (#100) üzenetére


ot93
senior tag

Tehát ha jól értem, akkor vissza akarta állítani gyárira, de nem sikerült mert visszaállítási email-t kér?

MADcat akkor jó :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#105) Teaway válasza TheSaurus62 (#100) üzenetére


Teaway
veterán

Még nem hallottam olyat, hogy visszaállítási e-mail, de ha ezt mégis valaki annak idején beállította, akkor őt kéne elővenni.

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#106) #34322688


#34322688
törölt tag

Sziasztok.
Vettem egy Huawei mediapad T3 10" LTE-tabletet, és a következő kérdésem lenne vele kapcsolatban. Van arra valamilyen mód,ha a wifit nem érzékeli, automatikusan átváltson mobilnetre? Mert csak úgy hajlandó működni, ha kézin külön ki-be kapcsolom a mobilnetet, miután a wifiről lekapcsoltam.

(#107) TheSaurus62 válasza Teaway (#105) üzenetére


TheSaurus62
tag

Egészen pontosan ezt írja (miután a nyelv, régió kiválasztás megvolt, wifi, stb.):
"Az eszköz visszaállítása megtörtént. A folytatáshoz jelentkezzen be egy olyan Google-fiókkal, amelyet korábban szinkronizált ezen az eszközön."

Csak éppen a többin sincs beállítva semmilyen fiók. Ha ezen volt, akkor ment a levesbe.

Már azt is próbáltam, hogy egy másik (ugyanilyen) tableten beállítottam egy Google-fiókot, és szinkronizáltam, de ez azt sem fogadta el.

Megpróbáljuk megkeresni a régi informatikust, hátha rémlik neki valami.

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#108) moco22


moco22
aktív tag

Sziasztok. Érdeklődöm, hogy nektek is iszonyat lassan tölt fel a tablet (8-as) 100%-ra, mondjuk 15 %-ról? Majdnem egy egész nap, mire feltölti.

[ Szerkesztve ]

Samsung S22 Ultra

(#109) Teaway válasza moco22 (#108) üzenetére


Teaway
veterán

A gyári töltővel próbálod?
Mi a helyzet egy másik töltővel?

Nincs itthon csokid??

(#110) moco22 válasza Teaway (#109) üzenetére


moco22
aktív tag

Igen, azzal. Másikkal meg nem próbáltam. De nehogy már egy nap legyen a teljes feltöltés.

Samsung S22 Ultra

(#111) ot93 válasza moco22 (#110) üzenetére


ot93
senior tag

Hát a gyárival sem egész nap, szeritem kb. 4-5h kell neki, de cserébe sokáig kitart...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#112) moco22 válasza ot93 (#111) üzenetére


moco22
aktív tag

A kábel volt a ludas. Mert azzal töltöttem, amit találtam gyorsban. Most a sajátjával már okés a helyzet. Köszönöm a válaszokat :)

Samsung S22 Ultra

(#113) ot93 válasza moco22 (#112) üzenetére


ot93
senior tag

Akkor jó :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#114) Cabernet


Cabernet
újonc

Sziasztok! Tudom,hogy rossz helyre írok, de T2 topicot nem találtam. :)
Az érdekelne, hogy mekkora SD kártyát tud kezelni a T2 7.0 LTE 1/8 , illetve kell-e az SDXC vagy elég az SDHC-k közül választanom?

(#115) NOKIA6230i


NOKIA6230i
csendes tag

Kedves T3 tulajok!
Megnéznétek nekem, hogy osztott képernyős módban fut-e a gépen a WAZE és mellette mondjuk egy zenelejátszó?
Autóba kellene egy olcsó, kicsi tablet, de nagyon fontos, hogy tudja a fenti dolgokat.
Köszi!
ADAM

(#116) Debilon válasza NOKIA6230i (#115) üzenetére


Debilon
addikt

igen, fut.. 8 coloson próbálta

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#117) NOKIA6230i válasza Debilon (#116) üzenetére


NOKIA6230i
csendes tag

Köszi, hogy megnézted!

(#118) TheSaurus62 válasza TheSaurus62 (#107) üzenetére


TheSaurus62
tag

Felvettem a kapcsolatot a Huawei szervizzel, szerintük a javítás 4-5 munkanap, illetve 10eFt. Ez létezik?
Úgy értem, nincs más út?

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#119) ot93 válasza TheSaurus62 (#118) üzenetére


ot93
senior tag

Hát szerintem jól megkérik az árát.... :)
De valami factory reset talán még megoldás lehet. Ezen a készüléken nemtom, de amúgy a bekapcsoláskor a power és a hangerő gombok valamilyen kombinációja segítségével lehet oda belépni :)
[link] ezt itt még próbáld meg

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#120) ot93 válasza ot93 (#119) üzenetére


ot93
senior tag

Közben utánanéztem, azért szerkesztettem hozzá még a linket. Akkor ezek szerint ezen is úgy van mint egy korábbi készülékemen...
Majd szólj, hogy úgy sikerült-e?

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#121) ot93 válasza ot93 (#120) üzenetére


ot93
senior tag

A "wipe data/factory reset" előtt a "wipe chach partition" - t is végezd el... :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#122) TheSaurus62 válasza ot93 (#121) üzenetére


TheSaurus62
tag

Ezeken már mind -többször- túljutottam. :(
A szerviz szerint ez valami biztonsági cucc, hogy ha elvesztem a tabletet, akkor a becsületes megtaláló ne tudja használatba venni egy gyors hard reset után.
A legszebb az, hogy elküldtem a szerviznek a tablet hátuljáról a S/N számot, amire visszaigazolták, hogy tényleg a mienk, és rongyos 10eFt-ért helyre is állítják.
Lehet, hogy ez valami nagyon ütős belterjes poén a Huaweinél, de én nem értem. És nem is tetszik.
Ha legalább lenne rá valami főzött ROM, ami nem ilyen hülye...

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#123) ot93 válasza TheSaurus62 (#122) üzenetére


ot93
senior tag

de érdekes, hogy hard reset után mégis kéri a kódot... szerintem akkor valami speciális rom lehet beletöltve, hogy hard reset után is kéri... (habár ilyen szinten annyira nem értek hozzájuk :)
mert ugye egyébként nem tudná, hogy zárolt, ha még netre sem csatlakozik. Tehát biztos, hogy magában a készülékben van valami amihez a hard reset kevés. Ehhez én már kevés vagyok sajnos :D

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#124) Teaway válasza TheSaurus62 (#122) üzenetére


Teaway
veterán

Sajnos én sem tudok jó megoldást mondani.

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#125) TheSaurus62 válasza ot93 (#123) üzenetére


TheSaurus62
tag

Próbáltam úgy is, hogy nem csatlakozik fel a netre, úgy meg nem tudtam még eddig se továbblépni. :(

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#126) TheSaurus62 válasza TheSaurus62 (#125) üzenetére


TheSaurus62
tag

Közben egy másik (off) telefonon is sikerült ezt előidéznem. Leírom, hátha tanulunk belőle.
Szóval annak az érintője nem működött a képernyő felső 2 centijén. Garanciális, tehát gondoltam, leradírozok róla mindent, aztán szerviz.
Elindult rendesen, és sajnos be akartam állítgatni az alapokat, hogy legalább az oprendszer fusson rajta. Közben kérte a gyártó (?) saját accountjának (Flyme) a belépési adatait, vagy hogy regisztráljak bele. Ezt eredetileg se csináltam meg, most se akartam, a "Mégse" gomb pedig felül volt, ahol nem lehetett érinteni. A képernyőforgatás meg ugye még nem működött. Jobb híján kikapcsoltam. Következő bekapcsoláskor pedig ugyanezt csinálta, mint amin itt rágódunk. Írjam be az e-mail címet.
Szóval ez talán az újabb Androidok echte hülyesége.

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#127) ot93 válasza TheSaurus62 (#126) üzenetére


ot93
senior tag

Értem. hát nemtudom, én ezen a tabon még nem nyomtam factory reset-et igazából de egy régebbi asus tableten amin android 5.0 volt, azon gond nélkül ment és nem kért semmi ilyent :F Lehet valóban egy újítás ez...
illetve ha a mégsére mész akkor bekapcsolt volna? valószínűleg igen, ha korábban úgy ment...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#128) TheSaurus62 válasza ot93 (#127) üzenetére


TheSaurus62
tag

Valószínűbb, hogy a factory reset közbeni ismételt ki-bekapcsolásra ugrik. A mégsével csak átugrottam volna azt a Flyme fiókot. Vagy ki tudja. :(

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#129) Teaway


Teaway
veterán

Új frissítés érkezett: AGS-L09C100B279

Nincs itthon csokid??

(#130) ot93 válasza Teaway (#129) üzenetére


ot93
senior tag

nekem nem jött most, viszont kb. két hete igen.
KOB-W09C100B278
De amikor írod, hogy jött, nekem akkor sesem jön :) nekem mondjuk a 8"-os verzió van, valószínűleg ezt más időpontokban frissítik.

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#131) Teaway válasza ot93 (#130) üzenetére


Teaway
veterán

278 a vége? Nem 279?

Nincs itthon csokid??

(#132) ot93 válasza Teaway (#131) üzenetére


ot93
senior tag

nekem 278 a vége... (szeptember 1. dátummal)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#133) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Sziasztok

T3 8" szerintetek elég facebookra + netre esetleg youtubra? 2 giga nem túl sok de erre talán nem is kellene olyan sok

Xbox One: bandymnc

(#134) Teaway válasza bandi0000 (#133) üzenetére


Teaway
veterán

YT tökéletesen akadásmentes 2,4GHz-es Wi-Fi-vel, 720p60Hz-en

Nincs itthon csokid??

(#135) bandi0000 válasza Teaway (#134) üzenetére


bandi0000
nagyúr

köszi

Más:

Miracastot tud a tablet? Mert ahogy néztem HDMI-t nem lehet rá varázsolni, can rá más alternatíva?

Xbox One: bandymnc

(#136) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

T3 7"-ra keresek üvegfóliát. Tudtok javasolni shoppot ahol van?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#137) Teaway válasza bandi0000 (#135) üzenetére


Teaway
veterán

Képernyőtükrözést (mirrorshare) lehet kérni az arra alkalmas TV-re, Wi-Fi-n keresztül.

Nincs itthon csokid??

(#138) #81733120


#81733120
törölt tag

Sziasztok!
Tudtok valami jó üvegfóliát/fóliát Huawei MediaPad T3 10"-re? :)

Előre is köszi!
:R

(#139) #81733120 válasza vilmaboy (#136) üzenetére


#81733120
törölt tag

A 7"-esre én Wish-en rendeltem üvegfóliát. :D
Nem a legolcsóbb - gondolom -, de ahhoz képest elég jó a minősége. [link]

(#140) ot93 válasza vilmaboy (#136) üzenetére


ot93
senior tag

Üdv, csak magyar webshop lehet? :) mert én személy szerint eBay-en vettem a T8-ra és eddig okés

Roaming Téged meg nem értelek. :D ha a 7-esre vettél jót eBay-en, akkor a T10 esetén mi a probléma? Nem kötekedéskeppen mondom, tényleg... A legtöbb helyen ahol t7, t8-ra van, ott t10-re is van. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#141) #81733120 válasza ot93 (#140) üzenetére


#81733120
törölt tag

Erre erősebb kéne, mármint valami jobbfélére gondoltam, meg lehetőleg itthonról, ami hamar ideér, mert addig nem nagyon szeretném használni a készüléket, amíg nincs "bevédve". :)

(#142) Teaway válasza #81733120 (#141) üzenetére


Teaway
veterán

Egy éve használom fólia nélkül, semmi baja.

Nincs itthon csokid??

(#143) #81733120 válasza Teaway (#142) üzenetére


#81733120
törölt tag

Tokot már rendeltem rá, jövőhéten megjön, valószínűleg a készülék is. Az addig csak megvédi.
Végülis sokat nem akarom tapizni, OTG kábellel hozzácsatlakoztatom a billentyűzetem és az egerem, aztán úgy szeretném majd használni.

(#144) albgab válasza #81733120 (#138) üzenetére


albgab
aktív tag

Én ezt vettem:
[link]

(#145) #81733120 válasza albgab (#144) üzenetére


#81733120
törölt tag

Köszi a linket.:R
Itthonról tud valaki fóliát, vagy csak eBayen van?

Ma megjött egyébként a tablet, eddig nagyon jó.:)

[ Szerkesztve ]

(#146) ot93 válasza #81733120 (#145) üzenetére


ot93
senior tag

hát én csak ebay-ről tudok üvegfóliát :D mert amit anno itthon néztem azok sokkal drágábbak voltak. Úgy voltam vele, hogy abból az árból külföldön veszek 3-4-et biztos, ha nem többet... na most az azóta is tökéletes, nem jött fel és elég jól állja a karcokat (csak néhány mikrokarc van rajt ami inkább csak akkor látszik, ha épp úgy fénylik.. de tényleg úgy kell keresni direkt, hogy van-e rajt karc...). Habár azt hozzá kell tennem, hogy kímélem a gépet, de fólia ennyi idő után már karcos szokott lenni (régen azok voltak a telefonjaimon, tableten)
amúgy persze biztos ebay-en is van felsőbb kategória, azok lehet komolyabb üvegfóliák, de nekem egy egyszerű ~1.000ft-os üvegfólia van a tab-on...

tokot meg kwmobile márkájút vettem, tökéletesen passzol a T8-ra... Előnye a márkának, hogy német székhelyű, onnan is küldék, így pár nap alatt itt volt. (meg is lepődtem, mikor néztem, hogy onnan jött, mert a szállítás ingyenes volt)
ha viszont a komolyabbat abból a szempontból értetted, hogy erősebb legyen, tehát pl. leesés esetén "erősítse" a tablet szerkezetét, ezáltal csökkentve mondjuk a kijelzőrepedés valószínűségét, akkor lehet, hogy létezik komolyabb mint ami nekem van, ezt nemtom...

Ma megjött egyébként a tablet, eddig nagyon jó. - nekem még most is jó, több mint 1 év után :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#147) #81733120 válasza ot93 (#146) üzenetére


#81733120
törölt tag

Tok kihajthatós lesz, amit meg ki is lehet támasztani. Elvileg gyári, a Speedshopból rendeltem.

Fóliát holnap nézek, ha itthon nincs 2-3 körül, akkor marad a külföldi rendelés.:)
Abból olyan is elég, ami főként karcoktól véd, mert főként asztalon, vagy ágyban fogom használni. :D Esetleg ha leesik, ne legyen baja. A T1 7.0 is esett, fóliával is talán, nem lett semmi probléma. Szóval az a lényeg, hogy ha valami ilyesmi "baleset" van, akkor a készülék ép maradjon. :)

(#148) JamesFinn


JamesFinn
senior tag

Urak! Tudunk arról valamit, hogy a t3 8 meg fogja kapni valamikor az android 8-at? Már egy éve használom, és a biztonsági frissítéseken kívül semmi. Interneten találtem egy cikket, ami szerint megkapjuk, csak a mikor a kérdés?

(#149) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Sziasztok Urak! Kérdenék olyat hogy ha a 16 giga ROM kevés lenne,akkor micro sd-re is tudok telepíteni? meg hogy OTG képes a cucc?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#150) TheSaurus62


TheSaurus62
tag

Most már két tableten küzdök ezzel a problémával. A másodikra megvan a régi e-mail cím is, de ha az megadom, akkor ismeretlen hibát ír ki, hogy próbáljam meg 24 óra múlva.
Még mindig nincs ötlete senkinek?

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.