Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) norberto9 válasza Teaway (#300) üzenetére


norberto9
aktív tag

Ma megérkezett...Eddig tetszik.A kijelzőtől nem estem hasra,de hát HD felbontás,kb ezt vártam.Frissített is EMUI 8-ra és Android 8-ra.Szóval szerintem jól megleszünk.A böngészőben felajánlott valami beállítást amire már nem emlékszem hogy mi volt,és tényleg azzal még gyorsabb lett a Chrome... :D :D :D

(#302) trobi28 válasza norberto9 (#301) üzenetére


trobi28
addikt

Felajánlotta a "paraszt vakítós funkciót", amit bekapcsolhattál :DD :DD :DD

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#303) ot93 válasza trobi28 (#302) üzenetére


ot93
senior tag

melyik verziót vetted? csak, hogy android 8-at telepített magára. :D itt a topicban a 10-es méretről olvastam ilyent, hogy frissített, a többi méret tudomásom szerint maradt android 7-en. Ezt amúgy nem is értem :F jó, mondjuk a 7"-os gyengébb, de a 8"-os az hardverileg szinte teljesen megegyezik a 10-essel...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#304) kokokka válasza ot93 (#303) üzenetére


kokokka
őstag

Nekem 10-esem van, de a ami napig 7-es droiddal fut. Eddgi sem volt rá új firm vagy android és most sincs. Csak azt nem tudom, hogy norberto9-nak miért és hogyan frissített be akkor?

(#305) trobi28


trobi28
addikt

Nekem 10-es van, de nem frissül, 7-en ragadt :U

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#306) ot93 válasza trobi28 (#305) üzenetére


ot93
senior tag

És nektek mikori az utolsó update?

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#307) trobi28 válasza ot93 (#306) üzenetére


trobi28
addikt

2018. október 01-ij biztonsági frissítés, mondhatni nagyon naprakész :O
Vicc ez a cucc. Én a kocsiba vettem, navigálásra használom. Ki sem veszem onnan, mert másra szerintem alkalmatlan ezzel a sebességgel és kijelzővel.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#308) MADcat válasza trobi28 (#307) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Kb..

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#309) ot93 válasza trobi28 (#307) üzenetére


ot93
senior tag

Na, nekem jött frissítés :Y (8"-os)
2019. Augusztus 1-es biztonsági frissítés, KOB-W09C100B292
Rányomva a "frissítések keresése" gombra nem jött be, de a három pöttyre katt aztán "legfrissebb teljes csomag letöltése" és erre telepített egy frissítést.

Ja és szerintem a sebessége annyira nem rossz, hogy csak navira lenne jó. Böngészre is megfelelő vagy filmet nézni. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#310) ot93 válasza ot93 (#309) üzenetére


ot93
senior tag

Igaz, hogy az emui és Android 7 maradt...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#311) kokokka válasza ot93 (#310) üzenetére


kokokka
őstag

Nekem így sincs semmi. Az emui is csak 5. valahányas. Nem mintha számítana, mert a feleségemnek így is tökéletesen megfelel mindenre, amir kell neki. És én sem értek egyet trobi28-al : egyáltaán nem csak GPS-re jó. Ráadásul az az eszköz, amin hibátlanul, akadás- és tévedésmentesen fur egy GPS, az főleg nem csak arra jó. Persze nem erőmű...

(#312) trobi28 válasza kokokka (#311) üzenetére


trobi28
addikt

Bevallom őszintén, hogy túloztam, mert navigációra is épp hogy használható. A Vaze nehezen indul el, bizonyos időközönként kilép, szóval a “hibátlan” működés nem igaz rá. Én 50 ezerért vettem, és csak azért ezt választottam, mert jó a fényereje a kijelzőnek, így kocsiban erős napsütésben is jól látható. Ezt az egy pozitívumot tudom felhozni mellette, a negatívumot napestig sorolhatnám.
Hangsúlyozom, hogy ez az én tapasztalatom, örülök neki ha valakinek kielégíti az igényeit és meg van elégedve vele :K
Én keresem az utódját és hamarosan megy a levesbe :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#313) kokokka válasza trobi28 (#312) üzenetére


kokokka
őstag

Én nem használom GPS-re, arra ott a telefonom. Viszont használtam minden másra amíg én kezeltem, akkor se volt vele soha semmi gondom. Nem néztem rajta 4K-t, nem torrenteztem vele hisz ilyenekre használhatatlan is lenne. De a mindennapokban tökéletesen megállja a helyét mind a mai napig. Nem fagy, nem omlik össze, a helyén kezelve a tabletet tökéletesen teszi a dolgát. Sőt, anyunak is ugyan ilyen van, ő is azon csinál mindent. Kezdem azt hinni, hogy kifogtál egy rossz példányt, vagy egyszerűen csak kéne már neki egy reset...

[ Szerkesztve ]

(#314) Anita0111


Anita0111
friss újonc

Sziasztok! Vettem egy huawei mediatab t310- es táblagépet. Mikor kivettem a dobozából és beakartam kapcsolni nemlehetett. Mikor töltőre raktam akkor a logó bejött és rezzent egyet, és azóta is csak eddig jut el úgy,hogy hozzá sem nyúlok és folyamatosan ezt csinálja. Nem kapcsol be csak rezzen egyet és a logót mutatja. Próbáltam a gombokat egyszerre lenyomni de semmi. Tudna valaki segíteni? Köszi előre is 🙂

[ Szerkesztve ]

(#315) trobi28 válasza Anita0111 (#314) üzenetére


trobi28
addikt

Hagyd töltőn, egy fél órát legalább ne akard bekapcsolni, hadd szedje össze magát az akkumulátor. Vélhetően lemerült csutkára és amíg nincs egy kis graft az akkumulátorban, addig nem fogod tudni bekapcsolni.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#316) ot93 válasza Anita0111 (#314) üzenetére


ot93
senior tag

a kikapcs gombot nyomd 15mp-ig, az a reset :) de lehet, hogy mostanra már be is kapcsolt. Amúgy valóban igaz amit trobi28 ír, hogy ha nagyon lemerül, akkor egy ideig képernyő sem feltétlen villan fel. Bár nálad elvileg nem ez van, mert a logó bejön. Viszont ha minden ok, akkor a töltés ikonnak is meg kéne jelennie.

amúgy számomra fura lenne, ha tényleg le merült volna, mert 50-60%-os töltöttség körül szoktak a telefonok, tab-ok lenni. Fura is lenne, hogy mire odaér a vásárlóhoz, lemerül az akksi aztán talán még károsodik is, mert az egy dolog, hogy az elektronika egy idő után le is tilt, de az akku még állásában is merülhet.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#317) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Huawei Mediapad T3 10 tabletem, de sajnos folyamatosan újraindul magától, még akkor is ha nincs semmilyen plusz alkalmazás megnyitva.
2017-es itthoni vásárlás és AGS-W09 típus csak Wifin használva.
Töltőn és töltő nélkül is csinálja.
A problémát produkálta több 7-es és 8-as Android verzióval is.

Tudnátok segíteni mi lehet a baj?

(#318) norberto9


norberto9
aktív tag

Sziasztok. Honnan tudok letölteni új témákat?

(#319) zsizsef válasza ot93 (#309) üzenetére


zsizsef
senior tag

:R . Nyomkodhatom én a frissítések keresését :((( . Ma akartam kitenni az apróra. Arra tud tanácsot adni valaki, hogy hogyan lehet az sd kártyát használhatóan csatolni a belső tárhelyhez? A játékos tablet igencsak kuka, a gyerekeknek meg a 16GB kevés.

(#320) Sgt. Chris


Sgt. Chris
aktív tag

Üdv Mindenki! HELP Me! :-)

6 éves srácom tabletje (Mediapad T3 10") a csatolt képernyőt produkálja pár napja. Nem értem mit szeretne, vírusra gyanakodtam, de aztán kiderült, hogy az oldal, amire a link mutat a Huawei oldala...az EMUI 10.1-et reklámozza, ami jó dolog de a tabletemen még 5.1.3 EMUI van, az Android pedig 7.0-ás... Mit kelle csinálnom, hogy eltűnjön ez a nyitóoldal, mert a srác így nem tud vele mit kezdeni...

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#321) kokokka válasza Sgt. Chris (#320) üzenetére


kokokka
őstag

Azt próbáltad ami oda van írva?

(#322) Sgt. Chris válasza kokokka (#321) üzenetére


Sgt. Chris
aktív tag

Természetesen...tovább irányít erre az oldalra, ami a linken van, ott meg az EMUI 10.1-et reklámozza szépen színesen, de se egy utalás, se egy gomb, hogy valami update, vagy restore opció lenne... zsákutcának tűnik.

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#323) tony7


tony7
tag

Azt szeretném kérdezni , hogy anyukámnak van egy ilyen lte verziós tabletje és ha az én multi sim kártyámat bele raknám akkor be lehetne a tableten állítani , hogy a hanghívásaim ,üzeneteim ne jelentkezzenek a tableten? Vagy ezt csak egy hot spottal tudnám kivédeni?

(#324) aXXon


aXXon
senior tag

Sziasztok!

Van egy másodkézből szerzett

Huawei MediaPad T3 10 16gb, EMUI 5.1.3, Android 7.0, AGS-L09C100B279

készüléke a lányomnak. A kérdés az lenne, hogy vajon ROOT NÉLKÜL rá tudom e venni arra, hogy az alkalmazásokat a mikro SD kártyára telepítse, ne a belső tárhelyre?

Illetve ha a Telekomtól van, ők raktak-e rá simlockot?

Köszönöm előre is, ha tud valaki segíteni.

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#325) kokokka válasza aXXon (#324) üzenetére


kokokka
őstag

Robot nélkül szerintem nem fog menni. A SIM részét n.probaltam, de valószínű, hogy hálozatfüggő.

(#326) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

Láttam másnál is gondot okozott, hogy recovery után az előző regisztrált google fiókot kell megadni. Ott pl. ugye az volt a gond, hogy elvileg diákoknak volt kiadva. Így nem volt tudható, hogy a diák vagy az előző rendszergazda volt az, aki állított be google fiókot.

Ismerősöknél a gyermek elfelejtette a lezáró mintát, s a google fiókját sem tudta megmondani, emiatt kellett az alábbi megoldáshoz folyamodni.

A lényeg:
Ezen a linken (egy T5-n) keresztül bemutatva a lépéseket, mindenféle egyéb program és mókolás nélkül, a tableten magán megoldható a tablet "szűziesítése".

Így a "beragadt" google fiók is törlésre kerül, az eszköz a 0-ról újra beállítható.

Megjegyzés: én T3 AGS-W09-n csináltam, 8.0 droid és 8.0 emui alatt. A videón T5 AGS2-L09-es sim kártyás modellen hajtották végre a feladatokat. A videóhoz képest T3-n lassabb a dolog, többet kell várni az egyes lépések végrehajtódása között.

Kérek Mindenkit, hogy a segítséget, csak korrekt módon használja fel! :R

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#327) kokokka válasza sebijani1982 (#326) üzenetére


kokokka
őstag

TWRP-ben egy FR és kész is van. Olyan szűz lesz, mintha akkor pottyant volna le a szalagról.

(#328) Imike20


Imike20
senior tag

HUAWEI MediaPad T3 8'' Android 7 van rajta. Kérdés a 10"colos tablet pedig Android 8 van. A 8"colos tableten miért nem rendelkezik Android 8? :F

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#329) Findzs


Findzs
addikt

Üdv
T3 10 colost csereltem T5 10 colosra a tobb ram es beepitett memoria miatt na meg a 8 magos proci sem rossz dolog.

A kerdesem az lenne hogy a T3 nal volt olyan opcio ahol egyertelmuen megadhadtam hogy melyik alkalmazasok futhatnak a hatterben. A T5 nel nem talalok ra beallitast. Ezert van egy jatek ami naponta eljatsza velem hogy 30 percig toltoget befele mert valahogy torolve lett a gyorsito tarja.
T3 on is fent volt ez a jatek de ott csak akkor csinalta ezt ha en manualisan toroltem a gyorsito tarjat.

Valaki tud erre esetleg megoldast vagy talalkozott hasonloval?
Köszönöm!

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#330) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Van 3db t3 10-es tabletünk, de mindegyik másik verzión van:
1. AGS-L09, 7.0 android, 5.1.3 EMUI, AGS-L09C100B279 Build, 2018. október 1-jei biztonsági frissítés, 3-4 éves MM vásárlás, LTE
2. AGS-W09, 8.0.0 android, 8.0.0 EMUI, AGS-W09 8.0.0.150(C431) Build, 2020. július 1-jei biztonsági frissítés, 1-2 éves Alza vásárlás, WIFI only
3. AGS-L09, 8.0.0 android, 8.0.0 EMUI, AGS-L09 8.0.0.159(C431) Build, 2020. szeptember 1-jei biztonsági frissítés, kb 1 éves másodkezes Telekom vásárlás, LTE

Lehet valahogy az 1-es tabletet egyszerűen frissíteni, a 3-as android verziójára? Nem is a 8-as android lenne a lényeg, hanem a 2020-as biztonsági frissítés.

(#331) kokokka válasza Sanyi.mTs (#330) üzenetére


kokokka
őstag

Szerintem nem. Hacsak nem találsz valahol hozzá egy TWRP-t, egyedi ROM-ot vagy valakit, aki annyira ért hozzá, hogy megcsinálja.

(#332) perfegor17 válasza Sgt. Chris (#320) üzenetére


perfegor17
senior tag

Helló ugyan ez a hiba nekem is sikerült megoldást találni rá?

(#333) Findzs válasza perfegor17 (#332) üzenetére


Findzs
addikt

A csatolt képe a 2 pontban le van írva, hogy hogy kell bemenni a recovery menübe bekapcsolás után.
Ott pedig vissza lehet állítani gyári állapotba vagy törölni mindent.

Részletesebben:

"Restore with hard reset or Recovery mode Huawei MediaPad T3 10
Restore with hard reset or Recovery mode your Huawei MediaPad T3 10 can solve problems that have not been solved with a normal factory reset.

1- First turn off your Huawei MediaPad T3 10 completely. If you can not unlock the screen, press and hold the power button for about 20 seconds and the phone will turn off.

2- Keep holding on volume down and power keys together for a few seconds. In some devices according to the Android version the combination can be the power key and the volume key up.

3- When the Huawei logo is displayed, release the buttons.

4- Move through the menu with the volume up and volume down keys until you reach the "Recovery Mode" option and press the power button to access.

5- Use the volume up and volume down keys to select the "wipe cache partition" option and press the Power button to activate the option and clear the mobile cache.

6- After a few seconds you will return to the previous screen, with the volume buttons go to the option "wipe data / factory reset" and press the power button to enter. A screen with many NOs and a YES will appear, with the volume keys again go to the YES and press with the power key.

7- After finishing again with the volume keys, click on "reboot system now" and press the power key of your Huawei MediaPad T3 10, the device will reboot and take several minutes to start while restoring the device to its factory state and optimizing the applications pre-installed in the system Android 7.0 (Nougat)."

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#334) Sgt. Chris válasza Findzs (#333) üzenetére


Sgt. Chris
aktív tag

Ez szép és jó, de a 4. pont helyett egy másik ablak jön be:

- download latest verion and recovery
- reboot
- shutdown

Az első kiválasztásával a wifire csatlakozva elkezd tölteni valamit a szerverről (gondolom Huawei), legalábbis próbál egy 10-15mp-ig, aztán kiírja, hogy "Getting package info failed", innen egy Cancel-el vissza tudok menni az előző 3 opcióhoz.

De ugye a reboot miatt ugyanott vagyok, a shutdown meg egyértelműen a kikapcs, ami megint csak nem cél.

Kár, hogy Huawei eRecovery helyett nem lehet pl SD kártyáról frissíteni vagy újra feltolni az Androidot.

Vagy hogyan tudnék máshogy eljutni a wipe cache, illetve wipe data/factory reset opciókig?

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#335) Findzs válasza Sgt. Chris (#334) üzenetére


Findzs
addikt

Régen volt egy tabletem amit pc -re kötve, a pc re telepített kis programból lehetett resetelni meg wipe olni.
Ennél nem tudom, hogy létezik e ilyen progi annyira nem mentem bele.

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#336) Debilon válasza Findzs (#335) üzenetére


Debilon
addikt

Szerintem a hisuite-ra gondolsz, az talán működhet

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#337) Imike20


Imike20
senior tag

Sziasztok.

HUAWEI MediaPad T3 8-as Android valakinek jelezte már? Illetve lesz-e. :F

Jelenleg ez van rajta. [kép]

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#338) kokokka válasza Imike20 (#337) üzenetére


kokokka
őstag

Nem lesz.

(#339) Sanyi.mTs válasza kokokka (#338) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Ami ezért érdekes.

(#340) kokokka válasza Sanyi.mTs (#339) üzenetére


kokokka
őstag

A Telekomos tuti, hogy az marad amivel kijött náluk. Amúgy is kifutott gépek ezek már, és a fenti linkből is látszik, hogy ahány eladó annyi verzió. A nagyobb baj az, hogy főzött ROM-ot sem csinált rá senki, pedig elég népszerű kis gép volt.

(#341) Imike20 válasza kokokka (#338) üzenetére


Imike20
senior tag

Ez szomorúan olvasom. :(

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#342) polcsa


polcsa
aktív tag

Sziasztok, használtan szereztem be egy Huawei mediapad t3 10 lte tabletet, ags-l09 (c431) a típusa. Ajándékba lenne.
Digi-s adatkártyát szeretnék beletenni, de nem akar menni. Hívni lehet. APN beállításokat 10x átnéztem
Használ valaki ilyen kombinációt?

(#343) Sanyi.mTs válasza polcsa (#342) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Én ezzel a beállítással használom digi sim-mel

[ Szerkesztve ]

(#344) polcsa válasza Sanyi.mTs (#343) üzenetére


polcsa
aktív tag

Köszi szépen!
Akkor itt valami más gondom lesz.
Lányom telefonjából vettem ki a kártyát, abban megy az adat.
Kicsit rejtélyes, egyelőre nincs ötletem...

(#345) Sanyi.mTs válasza polcsa (#344) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Más SIM-mel megy a net a tableten?

(#346) polcsa válasza Sanyi.mTs (#345) üzenetére


polcsa
aktív tag

Vodafone-nal nem. Lehet, hogy az eladó állításával ellentétben, nem független. 🙁
Megtévesztett, hogy lehetett hívni a digi-s kártyát.
Holnap még megpróbálok másik kártyát, ha nem lesz jobb megoldás, akkor a lockoló szolgáltatóhoz kell szegődnöm. 🙁🙁

(#347) Sanyi.mTs válasza polcsa (#346) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ne csak csörgesd a digi kártyát, hanem beszéljetek pár másodpercet. ha megy a hívás, valószínűleg nem szolgáltató függő a tablet.

(#348) forguet


forguet
senior tag

Sziasztok! Kisfiamnak van egy 3 éves Huawei Mediapad T3 tabletje (snapdragon 425), amit játékra használ elsősorban.
Az utóbbi időben nagyon belassult, és sajnos rendszervisszaállítás után sem lett jobb. Van még bármi amivel meg lehet próbálkozni, vagy el kell fogadni h 3 év után már eljárt felette az idő?
Gondolom a játékok sem ilyen hardverre meg Android 7re vannak már optimalizálva...
Köszi!

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#349) Sanyi.mTs válasza forguet (#348) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Eljárt felette az idő, új korában se volt gamer tablet.
És gondolom azóta se optimalizálják a fejlesztők a játékaikat.
Pár éve nekem volt olyan játék, ami el se indult ezen a tableten.

(#350) forguet válasza Sanyi.mTs (#349) üzenetére


forguet
senior tag

Ettől tartottam...köszi a választ!

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.