Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) polcsa válasza Sanyi.mTs (#347) üzenetére


polcsa
aktív tag

Köszönöm a választ.
Tanulságként az eset úgy esett, hogy kiderült a tabletről, eredetileg vodás volt és tiltották minden hálózatból, de valamiért a digi 2g-je ment egyedül.
Mivel ajándék volt, visszaküldeni nem volt időm, alaplapcserével tudta megoldani egy helyi boltos. Így pont annyiba került, amennyi az edigitálnál volt akcióban újonnan.
Szóval jól át lettem b...va.

(#352) Findzs válasza polcsa (#351) üzenetére


Findzs
addikt

Ezeket lehet szoftveresen is függetleníteni ha jó tudom.
Hirtelen ezt a linket találtam de net turkálással biztos jönne fel más is.

Azt hiszem ez nem számít tiltott témának. :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#353) kokokka válasza polcsa (#351) üzenetére


kokokka
őstag

Lehet, hogy én nem értem, de a letiltás miatt kellett alaplapot cserélni? Mert akkor téged átvertek, nem kicsit. A függetlenítés megoldja azt is.

(#354) Killstrow


Killstrow
újonc

Sziasztok! Van egy T3 10 ags-l09 - em. Tudok vele valahogy telefonálni? Simet lehet bele tenni a mobilnet megy de ha hívnak nem csörög ki hanem SMS-ek jönnek a nem fogadott hívásokról és a tárcsázó sem találom csak a névjegyzéket. Köszönöm előre is.

(#355) Teaway válasza Killstrow (#354) üzenetére


Teaway
veterán

Sajnos nálam minden OK. (Azért sajnos, mert így nem tudok segíteni)
A tárcsázó az alapértelmezett zöld mezőben fehér telefonkagyló ikon.

Nincs itthon csokid??

(#356) Killstrow válasza Teaway (#355) üzenetére


Killstrow
újonc

Igen azt tudom mert ismerősnek van egy T2 és neki minden ok csak annyi a különbség hogy neki az értesítési sávban van külön LTE ikon nekem nincs.

(#357) Findzs válasza Killstrow (#354) üzenetére


Findzs
addikt

Gyári visszaállítás volt már?
Olyan mintha törölve lett volna a tárcsázó, névjegyzék stb.

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#358) Killstrow


Killstrow
újonc

Volt már de megpróbálom hátha. Ja és a névjegyzék is megvan csak ha rányomok a névre vagy a mellette lévő kagyló ikonra akkorsem történik semmi.

(#359) Killstrow


Killstrow
újonc

Sajnos semmi változás.

[ Szerkesztve ]

(#360) Teaway válasza Killstrow (#359) üzenetére


Teaway
veterán

Nem lehet, hogy egy sima adat SIM-mel próbálod? Más eszközben lehet tárcsázni erről a SIM-ról? Melyik szolgáltató?

Nincs itthon csokid??

(#361) Killstrow


Killstrow
újonc

Másik eszközzel működik. Yodafone. Letöltöttem pléyről 1 dialert és mikor indítanám akkor azt írja hogy a készülékmodell nem támogatja a hívásokat. :( de legalább a mobilnet megy. Használom így és majd ha úgy alakul akkor veszek 1 "rendeset". :)) :R :R

(#362) polcsa válasza Findzs (#352) üzenetére


polcsa
aktív tag

Igazából ez a hajó már elment, de köszönöm, azért megnéztem.
Annyiban más volt az esetem, hogy nem függetleníteni kellett, hanem az IMEI alapján történő blokkolásra/tiltásra kellett megoldás. Nekem már egyik kártyánál sem kérte a függetlenítő kódot.

kokokka
Nem kért függetlenítő kódot, a szolgáltató blokkolta a készüléket IMEI alapján. Vagy az IMEI számon változtatok, vagy kifizetem a kötbért.

[ Szerkesztve ]

(#363) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

érdekes dolgot vettünk észre párommal: vízszintesen tartva böngészés közben (chrome 87.0.4280.101) egy idő után nem érzékeli a felső sávot a tablet. azaz nem tudok a lapok között váltani, bezárni, a képernyő többi részén érzékel. ha függőlegesbe állítom, majd vissza vízszintesbe, akkor már érzékel. Ezt már 2 tableten is tapasztaltuk.

másnál nem volt ilyen?

(#364) polcsa válasza Sanyi.mTs (#363) üzenetére


polcsa
aktív tag

De, nálunk is jelentkezik, Samsung tabon. Szerintem Chrome hiba lesz.

(#365) Imike20


Imike20
senior tag



Aki gondolja gépről tud frissíteni! :C

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#366) Rundll32


Rundll32
tag

Sziasztok ? nekem is van egy Huawei T3 10 em (valojában most kaptam) Tényleg lehetetlen küldetés az appllikációk átpakolása az SD kártyára ? A 16 GB tárhely elég karcsú...Segítsetek :R

Rendszergazda vagyok, ha röhögni lát, mentsen!

(#367) Findzs válasza Rundll32 (#366) üzenetére


Findzs
addikt

Nekem mikor t3 10 em volt emlékszem, hogy bizonyos alkalmazásokat engedett átrakni az sd kártyára bizonyosakat nem.
Pl. a monsters legendset átengedte rakni de a firefoxot nem

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#368) aXXon válasza Rundll32 (#366) üzenetére


aXXon
senior tag

Ugyanez a problémám.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#369) zolej


zolej
csendes tag

Sziasztok, vettem egy ilyen tabletet: AGS-L09. Ki lehet rootolni ezt? (Vagy itt ne is kérdezzek ilyet?)
Köszönöm!

(#370) Teaway válasza zolej (#369) üzenetére


Teaway
veterán

Mi a baj vele?

Nincs itthon csokid??

(#371) zolej válasza Teaway (#370) üzenetére


zolej
csendes tag

Ami készülékeim vannak, azok mind rootolva vannak ilyen-olyan cutsom firmware-el. Nekem speciális feladatokra vannak használva a sajátjaim. De ezt a hüvelyt másnak vettem (mert ezt kérte), de szeretnék legalább a reklámoktól megszabadulni, több nem is kellene ezzel. Olvasgattam főleg orosz fórumokon, de vagy nem volt érthető pontosan a metódus, vagy már nincsenek meg a fájlok sehol.
Tud valaki segíteni? Ellenértéket is felajánlok, ha valaki tudja, mitől döglik ez a készülék..

(#372) direct


direct
friss újonc

Üdv!
Nem jövök rá mi lehet a probléma a MediaPad T3 10 szériámmal, hátha tudtok segíteni:
SD kártyán vannak filmek (64 GB), amiknek nagy részét nem játsza le, amit sikerül elindítania sok-sok perc után, annak pedig nincs hangja. 10-ből 1 db filmet tudok lejátszani, van amikor mkv, mp4 kiterjesztésűt (a kódolásokra itt már nem emlékszem pontosabban). Próbáltam belső tárhelyről is, ugyanez. De ha weben néznék filmet, ott szinte soha nincs hang. Most próbltam ki a 6. lejátszót, de van amivel az egyik, van amivel a másik film működik, az arány 10-ből 2 film lejátszása. Legújabb frissítés van rajta: EMUI 5.1.3., Android 7
Van valami ötletetek vagy ez már csak a "régi" rendszer hibája?

(#373) balfek válasza zolej (#371) üzenetére


balfek
tag

ha minden igaz, errefelé kb 4 EUR-ért keresgélhetsz megoldást :) :
[link]

de vannak más ilyen oldalak is...ha fentiek nem, talán mások kiolvassák neked az unlock code-ot.

vagy XDA-t böngészd:
[link]

[ Szerkesztve ]

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#374) kalozhun100


kalozhun100
őstag

MediaPad T3 10(AGS-L09) Lehet valahogy android 8at rakni rá?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#375) justmemory válasza kalozhun100 (#374) üzenetére


justmemory
senior tag

Szia,

nemrég "örököltem" meg egy ilyen tabletet; a bootloader nyitása nekem is az első lépések kötött szerepelt, de azt találtam, hogy nem lehet már ilyet, mert a Huawei megszüntette ezt, bár a neten még lehet találni olyat, aki pénzért állítólag vállal ilyet; nekem ennyit nem ér. Szóval röviden, ha nincs nyitva a bootloader, akkor nem. Ha nyitva van sem tudom, mert nem találtam 8-as Android-os ROM-ot rá, csak olyat - azt hiszem az a legutolsó hivatalos, de nem tudom hol... :F-, amin EMUI 8 van, de Android 7 alapon.

[ Szerkesztve ]

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#376) kalozhun100 válasza justmemory (#375) üzenetére


kalozhun100
őstag

Emui8 az már android 8.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#377) justmemory válasza kalozhun100 (#376) üzenetére


justmemory
senior tag

Nem tudom, annyira nem vagyok otthon a Huawei háza táján; arra a ROM-ra (update volt igazából) azt írták, hogy Android 7, EMUI 8. De ettől még lehet persze :R :) Töltöttem is le ilyen ROM-ot, de nyitott bootloader hiányában nem tudom kipróbálni.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#378) kalozhun100 válasza justmemory (#377) üzenetére


kalozhun100
őstag

Na 4 euroért sikerült bootloadert kinyitni. DC-unlockertől vettem 4 kreditet és HCU Clienttel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge

(#379) justmemory válasza kalozhun100 (#378) üzenetére


justmemory
senior tag

4 euró...? Én ugyanezt az eszközt találtam, de úgy olvastam jóval többet kérnek. Na akkor lehet rápróbálok én is :R

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#380) kalozhun100 válasza justmemory (#379) üzenetére


kalozhun100
őstag

Bootloader unlock után stock romnál ugye kiírja inditásnál mindig hogy nem megbízhat eszköz. Most próbálok rá android 8at rakni.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#381) justmemory válasza kalozhun100 (#380) üzenetére


justmemory
senior tag

Na kíváncsi vagyok... :) Az is jó lenne, ha valamilyen egyéb ROM is lenne, majd XDA-n is jobban szét kell nézni.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#382) kalozhun100 válasza justmemory (#381) üzenetére


kalozhun100
őstag

Na nem tudom mi lett, de fekete képernyő, sárgás zöldes led. És semmire nem reagál, gép látja valami 9006os drivert ír. A gyári rom meg nincsen meg.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge

(#383) justmemory válasza kalozhun100 (#382) üzenetére


justmemory
senior tag

Ahha... :FHmm... milyen ROM-ot próbáltál rátenni és hogyan? A gyárit szerintem több helyről is le lehet tölteni; a Google ezt adta elsőnek.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#384) kalozhun100 válasza justmemory (#383) üzenetére


kalozhun100
őstag

Megtaláltam a gyárit, csak sajna az update.appal nem megyek semmire át kéne alakítani xmlre. ( rawprogram, patch)

Samsung Galaxy S7 Edge

(#385) justmemory válasza kalozhun100 (#384) üzenetére


justmemory
senior tag

De azt miért...? Mindenhol, ahol a flash-elésről olvastam, ott SD kártyáról történő flashelést írtak update.app-al. A gyárit csak xml-ről állítja vissza...?

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#386) kalozhun100 válasza justmemory (#385) üzenetére


kalozhun100
őstag

Mivel valami Emergency download modeba került, így a gyári progi nem jó. Más meg nem nagyon kezeli az update.appot. Ami meg igen az mind dongles.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#387) justmemory válasza kalozhun100 (#386) üzenetére


justmemory
senior tag

Ez az EDL lenne? Itt azt írják, hogy innen is menthető a dolog, mondjuk így: "Once your Qualcomm Android device has entered EDL mode, you can connect it to the PC and use tools like QPST or QFIL to flash firmware files to unbrick or restore stock ROM.". Azt mondjuk nem tudom, hogy az említett programok miként működnek, lehet ahhoz kell az xml?

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#388) kalozhun100 válasza justmemory (#387) üzenetére


kalozhun100
őstag

Igen, pontosan ahhoz. Extractorral kicsomagoltam az update.appot, de most meg csak img fájljaim vannak.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#389) justmemory válasza kalozhun100 (#388) üzenetére


justmemory
senior tag

Szerintem akkor nem azt a formátumú ROM-ot kell letölteni ehhez, mint az eredetileg szándékolt flash-eléshez; itt találtam egy jónak tűnő leírást.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#390) justmemory


justmemory
senior tag

Sziasztok,

esetleg használ a tab-hoz valaki tollat? Milyet ajánlanátok (mintha úgy láttam volna, hogy nem minden toll kompatibilis vele).

Köszi.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#391) prozodus


prozodus
őstag

Van -2db is- 10es.
1. Egyrészt gyenge az akksija. Ha használom, gyorsabban meríti a legegyszerűbb használat is, mint ahogy töltődik. Milyen töltőt lehetne használni hozzá, h ne fussak 0-ra?
2. Az egyikhez van billentyűzet is. Ez új szerzemény, jó is lenne. De nem mükszik.
Lehetséges az, h mindig töltőn kell lennie a billencsnek, h működjön?
Hiába nyomom meg a connet-gombot, nem történik smi. A bluti nem látja. De látnia kéne egyáltalán? A neten nem bírtam egy normális leírást találni, kb smit. Nem automatikusan kéne kapcsolódnia? Így hirtelen azt se tudom, merre induljak...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#392) Debilon válasza prozodus (#391) üzenetére


Debilon
addikt

Szerintem mindegy milyen töltőt használsz, úgyis a töltés vezérlő elektronika dönti el mennyi az annyi, ha ennyire gyenge az akku akkor csere

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#393) prozodus válasza Debilon (#392) üzenetére


prozodus
őstag

Na, ezt cáfolhatom :)
Végre találtam egy erősebb töltőt, és ez úgy tölti, ahogy eddig is akartam, h töltődjön. De az tény, h a madzag sem mindegy neki, azzal még folynak a kísérletek.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#394) luciferk


luciferk
senior tag

Valaki próbálta már futtatni ezen a tabon a TVGO-t? Nekem nem engedi, azt az üzenetet kapom, hogy az eszköz nem kompatibilis ezzel az eszközzel.:(

(#395) justmemory válasza luciferk (#394) üzenetére


justmemory
senior tag

Szia,

nekem anyám használta korábban a tabletet, akkor ment neki a TVGO is. Én nem próbáltam. Esetleg kérdezd meg a T-t, hogy mi a baj...

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#396) Imike20 válasza luciferk (#394) üzenetére


Imike20
senior tag

Szia. Használom igen. Egy régebbi verziót kell feltenni mert az új verziónak Android 10 kell minimum!

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#397) luciferk válasza Imike20 (#396) üzenetére


luciferk
senior tag

Te pontosan melyik verziót használod?

(#398) Imike20 válasza luciferk (#397) üzenetére


Imike20
senior tag

Szia. 1.120.4 verzió szám.

Másnál is eltünt a Facebook sötét mód? Egyszerűen sehol nem találom. Messengernél működik. Valami megoldás tudtok? :F

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#399) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok!
Gondolkodok egy ilyen masina beszerzésén. Illetve nem tudom eldönteni hogy a 8 vagy 10 hüvelykest vegyem. A 10 hüvelykesnél mennyire gáz a pixel sűrűség? Elsősorba böngészésre film illetve tv nézésre szeretném használni.
Előre is köszönöm a tanácsokat.

(#400) Dr.NX válasza Blac1 (#399) üzenetére


Dr.NX
addikt

Miért pont ilyet akarsz venni? Ezek 5-6 éves, belépőszintű modellek, ezekkel manapság még a böngészés is nyögvenyelős lesz.

Elfogadom a sütiket.

(#401) Blac1 válasza Dr.NX (#400) üzenetére


Blac1
aktív tag

Mert a munkahelyemre gondoltam mikor van néha üresjáratom. Sajnálnék oda vinni egy drága gépet. Ezért gondolkodok valami olcsóban ami még használható az említett dolgokra.

(#402) Debilon válasza Blac1 (#399) üzenetére


Debilon
addikt

Ahogy írták, eléggé elavult mostanra, nekem egy 8 collos van, minimális böngészés, egy két egyszerűbb játék, meg autóban navigalasra használom, de kicsit döcög így is, szinte folyamatosan kevés tárhely van

Mondjuk filmnezesre jó arra is be fogom néha

Jelenleg szerintem felejtős

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#403) Blac1 válasza Debilon (#402) üzenetére


Blac1
aktív tag

Esetleg tudsz valamit ajánlani ami még használható kategóriába esik és nem sajnálná az ember ha a meló helyen tönkre megy?

(#404) Atesz08


Atesz08
tag

sziasztok ! mediapad T8. valaki tudna segíteni, hogyan kell kikapcsolni a képernyőzárat ? a fejlesztői beállításokban be van kapcsolva és halvány szürke, vagyis nem aktív.

(#405) prozodus válasza Atesz08 (#404) üzenetére


prozodus
őstag

Az nem a fejlesztőiben van, hanem a biztonság alatt (max a képernyő alatt), ha jól emlékszem.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#406) Atesz08 válasza prozodus (#405) üzenetére


Atesz08
tag

ott nincs ilyen lehetőség.

(#407) prozodus válasza Atesz08 (#406) üzenetére


prozodus
őstag

Várj, te most melyik részét keresed? Az elfeketedést v a kódolást?

Az előbbi ütközik az akksikíméléssel is, ha ki akarod kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#408) Atesz08 válasza prozodus (#407) üzenetére


Atesz08
tag

itt lenne 2 kép. az egyik a fejlesztői, ahol ki lehetne kapcsolni, hogy el se kelljen húzni újjal, hanem rögtön a főképernyő jöjjön be. de ez inaktív. hogy lehetne aktív, hogy kikapcsoljam ?
a másik a sima képernyő biztonság, de ott, ha ki is kapcsoltam, akkor is el kell húzni a képernyőt, hogy a fő képernyőre ugorjak.

(#409) luciferk


luciferk
senior tag

Szevasztok, van egy nem mai gyerek tablettem, HUAWEI MediaPad T3 10, a képe szép és az aksija is j még jó, de böngészésre baromi lassú, van valami módja, hogy felgyorsuljon a böngészés vagy mehet a tablet a kukába?

(#410) justmemory válasza luciferk (#409) üzenetére


justmemory
senior tag

Szia, nálunk a gyerekek kapták meg, nekik még jó. Én anno használgattam, feltettem az opera beta böngészőt, azzal viselhető. Nyilván a limit adott, nem lesz olyan, mint egy csúcskategóriás eszköz. Túl sok lap sem jó ha nyitva van, stb. Vagy együtt élsz ezzel, vagy cserélni kell, szerintem.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#411) prozodus válasza Atesz08 (#408) üzenetére


prozodus
őstag

Nem tudok ilyen direkt lehetosegrol. Csak annyi, h ha egy ertesitesre duplan kattintasz, akkor ott nyilik meg, es nem kell a kepernyot huzigalni.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#412) Imike20


Imike20
senior tag

Sziasztok. Olyan gondom lenne hogy a tabletem lemerült. Töltőre csatlakoztatva a piros LED bevillan majd rezeg ès kialszik a LED. Ezt folyamatosan ismètlődik. Bekapcsolni nem tudom. Lehet valamit tenni vagy eldobós? :F

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#413) prozodus válasza Imike20 (#412) üzenetére


prozodus
őstag

Csaticsere a tippem.
Masik kabellel?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#414) Imike20 válasza prozodus (#413) üzenetére


Imike20
senior tag

Ugya az. Másik töltővel is.

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#415) prozodus válasza Imike20 (#414) üzenetére


prozodus
őstag

Akkor elso korben kipucolnam a csatit, utana jon az esetleges csere. Remelhetoleg csak az a gond, es nem beljebb.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#416) Imike20 válasza prozodus (#415) üzenetére


Imike20
senior tag

Hát megnézem a csatit. Ha nem akkor elengedem. Marad levèl nehezèknek.

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#417) balfek


balfek
tag

T3 8.0 kob-w09 root-tal probalkozott már valaki?

https://ministryofsolutions.com/2020/06/huawei-mediapad-t3-kob-l09-w09-twrp-root.html

https://xdaforums.com/t/huawei-mediapad-t3-8-0-kob-w09-rooting.3773158/

[ Szerkesztve ]

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#418) prozodus válasza balfek (#417) üzenetére


prozodus
őstag

Es az mire jo neked?

Nalam ez nem nyilik meg, egyik sem.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#419) balfek válasza prozodus (#418) üzenetére


balfek
tag

mire jo? kitorolni par szaz Mb-nyi bloatware-t, simabb futas, stb.
netezesre hasznalom kb, arra jó - de idegesito a helyhianya az internalon, meg a belassulasa emiatt.

linkek nem nyilnak meg? fura,pedig mukodnek.

egyiket ujra:
https://xdaforums.com/t/huawei-mediapad-t3-8-0-kob-w09-rooting.3773158/

ezt masold ki, vagy jobbklikk "open link in new tab" ;)

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#420) prozodus válasza balfek (#419) üzenetére


prozodus
őstag

Ja, a helyhiany engem is idegesitett, amig nemcsak filmnezesre hasznaltam.

Igy mar megnyilik, csak nem volt turelmem vegigolvasni.

Szamolj be, ha rootolsz vegul!

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#421) Debilon válasza balfek (#419) üzenetére


Debilon
addikt

mondjuk ez engem is érdekelne, ha jutsz valamire :)

filmnézésre, meg autóban navira használom/nám egy ideje, de a lassúság és az állandó lassúság az utóbbi időben betesz a navinak pl

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#422) balfek válasza Debilon (#421) üzenetére


balfek
tag

factory reset segít a helyhiányon nagy altalanossagban, meg a lassulasban.

vagy disable amit lehet appok közül + google play service (meg a többi google cucc) resetje (uninstall updates)

bootloader update-tel indul - ahhoz meg kodot kellene venni vhol (vagy kiolvastatni olyannal, aki ért hozzá...*)

* van vkinek ismerose Huawei boltban? 😁

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#423) prozodus válasza balfek (#422) üzenetére


prozodus
őstag

Ezeket megcsinaltam, sokat nem segitett...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.