Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Iomega válasza varmi2 (#550) üzenetére


Iomega
őstag

Én sem váltok még, ha meg igen, akkor is Nexus lesz belőle, vagy akár egy WP 9-es, az talán már használhatóbb lesz. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#552) harylmu


harylmu
őstag

hali

kinéztem egy desire x-et, tetszik, csak egyetlen piti dolog zavar. tudom hülyeség, de be lehet állítani hogy itt ne fekete legyen a háttér?

[ Szerkesztve ]

(#553) harylmu


harylmu
őstag

másik kérdés. a desire x-en van push szolgáltatás? ha jól tudom ez az, mikor wifi-n csatlakozol netre és ha mondjuk facebookon kapsz üzenetet vagy értesítést akkor pityeg a mobil

(#554) enginev3.0 válasza harylmu (#552) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem lehet beállítani

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#555) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Emberek, akik szeretik a sorozatgyilkosokat, annak itt a Logoutom :U

LOGOUT blog

Szépen lassan bővül...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#556) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#555) üzenetére


T0rnad0
addikt

A Gyilkos elmék ezek után Hupikék törpikék :DDD

Z Fold 4

(#557) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mit vennétek inkább? HTC 8x vagy iPhone 4s?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#558) GALARDO válasza enginev3.0 (#557) üzenetére


GALARDO
addikt

Ha fontosak az alkalmazások, akkor 4S, ha nem, akkor 8x.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#559) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#557) üzenetére


T0rnad0
addikt

Egyiket sem. Lumia 820. Esetleg.

Z Fold 4

(#560) enginev3.0 válasza T0rnad0 (#559) üzenetére


enginev3.0
félisten

Gyenge kijelző felbontás, béna kamera, es ronda külső
Biztos? :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#561) Iomega válasza enginev3.0 (#557) üzenetére


Iomega
őstag

Nexus 4. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#562) enginev3.0 válasza Iomega (#561) üzenetére


enginev3.0
félisten

Unom az android hülyeségeit
Egy HOX-om van, még csúcsmodellnek számít azt hiszem, és képes belassulni 4 maggal.... hihetetlen
Megoldás lenne egy tört rom -talán-, de HOX-nál ez garanciavesztés és visszaállíthatatlan

Nézegetem a HTC 8x, meg iPhone videókat, és egy csepp belassulást sem látok, androidnál meg teljesen mindegy milyen hardver van, akkor is megakad, belassul

Ahogy elnézem wp store-t már elég sok játék van, viszont még gondot okozhat a 8x 16gb tárhelye, hogy gyorsan betelik, bár amennyit játszom... de ha még néha jól jönne egy két játék és nem tudok játszani akkor meg azért tépném a hajam

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#563) Iomega válasza enginev3.0 (#562) üzenetére


Iomega
őstag

Én is gondolkodom WP telefonon, de egyelőre a 8-as verziót kihagyom, ha majd kiadják a 9-est, az már remélhetőleg még jobb lesz a jelenleginél, és az talán nekem is megfelelne.
Így még maradok az Androidnál egy darabig, mondjuk az Evo 3D-vel megvagyok és elégedett is egyben. Egy éve használom, de minden rendben megy.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#564) enginev3.0 válasza Iomega (#563) üzenetére


enginev3.0
félisten

Sok idő mire kijön a 9
Év végén jön a 8.1, de azt gondolom megkapja az összes 8-as telefon
De nem tudok dönteni mi legyen

Hülye One x-et mért nem lehet S-offolni :W :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#565) Iomega válasza enginev3.0 (#564) üzenetére


Iomega
őstag

"Sok idő mire kijön a 9"

Türelemmel várom. :) Mivel jól működik a jelenlegi telefonom, és hiányt nem szenvedek a telefon adottságait illetően, így nem sürgős a csere.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#566) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#560) üzenetére


T0rnad0
addikt

Próbáltad már? Nekem nagyon is tetszett a kijelzője, meg az egész telefon. Ha WP, akkor Nokia, ők elég sokat fejlesztenek rá.
Én is gondolkodtam, hogy mennyivel jobb lenne, ha szélvészgyors lenne a telefonom, de nekem többet jelent az android szabadsága, hogy szinte mindent meg tudok vele csinálni....

Z Fold 4

(#567) enginev3.0 válasza T0rnad0 (#566) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mit jelent a mindent megtudsz csinálni?
Régen én is így voltam vele, de most már nem használom a telefont csak alap funkcióra, arra meg mindent tud a wp, böngészés, zene, fénykép, fb, néha játék, és akkor még mindig gyors, és nincs vele annyi gond, azt hiszem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#568) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#567) üzenetére


T0rnad0
addikt

Pl ha megunom a menü kinézetét, akkor megváltoztatom. Tudok widgetet kirakni. Néha szoktam olvasni a wp topikot, nem tudom hiba-e még ott pl, hogy facebook üzenetek nem jönnek meg. Egyébként én is legszivesebben használnék egy wp-s és egy androidos telefont, vagy legyen dual boot :DDD

Z Fold 4

(#569) enginev3.0 válasza T0rnad0 (#568) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát havernál holnap megnyomkodom az i4s-t, aztán jó lenne használni pár napig egyet, meg egy wp8-at, bár wp7.5-öm volt elég sokáig, nekem tetszett, de most használnám hogy tudjak dönteni :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#570) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#569) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ha olyan szerencsés vagy, hogy mindet ki tudod próbálni pár napig, akkor könnyen tudsz dönteni. De elég korán akarsz váltani, nem érte meg a HOX? Vagy elkapott a "gyorsabbat, jobbat" érzés? Mert az sokba kerül ám :DDD

Z Fold 4

(#571) enginev3.0 válasza T0rnad0 (#570) üzenetére


enginev3.0
félisten

Androidnál szerintem nem lesz már olyan hogy gyorsabb jobb, ha egy HOX-ból nem tudják kihozni azt amit egy iphone vagy wp-ből akkor másból sem fogják. Bár egy sense nélkül vagy miuival kipróbálnám, tuti akadásmentes lenne, de ugye nem lehet...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#572) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#571) üzenetére


T0rnad0
addikt

2GB RAM-mal én azért elég jól ellennék, pl Galaxy Note 2-től csak a mérete ( meg egy kis $ ) tart vissza.
One-t próbálnám már ki, mit tud. S4 és Xperia Z nem győzött meg.

Z Fold 4

(#573) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Vannak bajok :D

Élettelen légy test

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#574) fdisk válasza enginev3.0 (#573) üzenetére


fdisk
őstag

:DDD

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#575) Iomega válasza enginev3.0 (#573) üzenetére


Iomega
őstag

Itt már tényleg nagy bajok vannak. :Y

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#576) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Nyomogattam ma a HTC One-t...Durva nagyon, S4 közelében sincs kinézetre és "élményben"...

Z Fold 4

(#577) Iomega válasza T0rnad0 (#576) üzenetére


Iomega
őstag

A Sense nélküli változata lesz az igazi.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#578) T0rnad0 válasza Iomega (#577) üzenetére


T0rnad0
addikt

Egy pár éve használok Sense-t, már untam, de ez az új tetszik.

Z Fold 4

(#579) lecsoo4


lecsoo4
tag

Sziasztok!

Lehet buta kérdés, de szerintetek meddig lesz még elérhető újonnan a one x?

(#580) Iomega válasza lecsoo4 (#579) üzenetére


Iomega
őstag

Inkább a One-ra várjál.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#581) GALARDO


GALARDO
addikt

Kihaltunk? :DDD Lehetne már augusztus, nagyon a végét járja már, a kis V. :O

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#582) Iomega válasza GALARDO (#581) üzenetére


Iomega
őstag

Nem kedvelt topik ez, sajnos. :U

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#583) lecsoo4 válasza Iomega (#580) üzenetére


lecsoo4
tag

a one kezelőfelülete nagyon nem tetszik :S

[ Szerkesztve ]

(#584) GALARDO


GALARDO
addikt

Na srácok feladtam az elveimet, és One tulaj lettem. Cuki kis egérmozi, az iPad mellett. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#585) Iomega válasza GALARDO (#584) üzenetére


Iomega
őstag

Az i4, hozzá képest bolha mozi. :D Egyébként gratulálok hozzá, lelj benne sok örömet! :)

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#587) Valkűr


Valkűr
őstag

NO erről a topikról nem is tudtam :)

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#589) Kevin's


Kevin's
senior tag

Üdv a jó népnek :DDD :R

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#590) GALARDO válasza Kevin's (#589) üzenetére


GALARDO
addikt

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#591) Iomega válasza Kevin's (#589) üzenetére


Iomega
őstag

Üdv. minden új látogatónak a trotyikban!

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#592) enginev3.0


enginev3.0
félisten

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#593) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Egy Isten ez a csávó

http://www.youtube.com/watch?v=B0oVeDXzpdo

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#594) GALARDO


GALARDO
addikt

HTC Zara

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#595) enginev3.0 válasza GALARDO (#594) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jajjj, ez nem csak valami photoshop? One X, One, és S3 összerakva

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#596) Valkűr válasza enginev3.0 (#593) üzenetére


Valkűr
őstag

Én maradok inkább a csajnál :)

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#597) enginev3.0 válasza Valkűr (#596) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csaj?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#598) Valkűr válasza enginev3.0 (#597) üzenetére


Valkűr
őstag

Azt irtad Isten ez a csávó, mondom inkább maradok a csajnál :)

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#599) enginev3.0 válasza Valkűr (#598) üzenetére


enginev3.0
félisten

Már az új témánál jártam, így már értem :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#600) BenHans válasza GALARDO (#594) üzenetére


BenHans
addikt

Miért pont Zara? Ugye nem azért mert nemrég halt meg a Zara egyik alapítója? :F
Mert amúgy elvileg mint név a Zara ragyogást vagy valami hasonlót jelent.

(#593) enginev3.0: A csávó jól néz ki, és elismerem a munkáját, de nem akarnék ilyen brutál lenni soha, valahogy nem jön be ami már ennyire durva, én azt mondom egy férfi legyen izmos, meg jó kiállású és jó ha edz, de ez már túlzás.

A lány nem jön be... egy nőnek sztem nem így kell kinéznie, a hasa olyan mint a jégkockatartó, műmellet meg bárki rakathat.

[Barstarzz] ez a nem mindegy hogy egy 60 éves mennyivel jobb formában van mint sztem bármelyikünk, bocs ha valakit megsértek. :C

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.