Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) cellpeti válasza Iomega (#50) üzenetére


cellpeti
veterán

hát ez szomorú, akkor maradok a droidnál sztem.

Mondjuk stabil, jó és gyors rendszerre vágyom. Nem akarok mindig új romokat teszegetni rá. Lehet megpróbálom a WP7-et. De ezt a csengőhangos dolgot sehogy se lehet megoldani? Én ezt nem akarom elhinni.

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#52) Iomega válasza cellpeti (#51) üzenetére


Iomega
őstag

Nem olyan könnyen boldogulsz vele, mint az Androiddal. Alkalmazások terén se jó a helyzet. Lényegében droidra találsz bármilyen appot, gond nélkül megy is, több féle navigáció progi, stb..
Úgy tudom, hogy a skype sem megy pl. a wp7-en. Nekem ezek a bekorlátozások nem jönnek be, értem én, hogy a stabilitás miatt is van ez, de azért ez mégis túlzás, hogy a csempék színét sem tudod a wp7 esetében saját magad változtatni, hanem van 8 szín kb, és érd be azzal, meg ehhez hasonló dolgok.

Ez off topik, nem muszáj off-ba raknod. Itt majdnem mindenről lehet beszélni, vagyis írni. :D

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#53) cellpeti válasza Iomega (#52) üzenetére


cellpeti
veterán

hát igen, jóval butább az biztos. Majd kiderül mi lesz itt a végén. December körül akarok újjítani valamit, remélem sikerül T-Mobilos aranykártyára venni valami fasza készüléket. Azért raktam OFF-ba, mert nem HTC-ről beszéltünk(na jó, arról is, mert van WP7es ketyeréje)

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#54) GALARDO válasza Iomega (#52) üzenetére


GALARDO
addikt

Úgy tudom, hogy a skype sem megy pl. a wp7-en.

Ezt meg honnan? Én úgy tudom, hogy csak(?) a L620 az ami nem viszi.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#55) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez de szép! :C

56: 80-100 :F

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#56) cellpeti válasza GALARDO (#55) üzenetére


cellpeti
veterán

meg az ára is gondolom

Tigris, tigris, csóvafény...

(#57) Iomega válasza cellpeti (#53) üzenetére


Iomega
őstag

És most milyen telefonod van?

Galardo: Ezek szerint le vagyok maradva, :) mert úgy rémlik, hogy az elején nem ment a Skype, ezek szerit azóta megoldódott ez a helyzet.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#58) cellpeti válasza Iomega (#57) üzenetére


cellpeti
veterán

Nokia 2310 Classic :DD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#59) GALARDO válasza cellpeti (#58) üzenetére


GALARDO
addikt

Mért akarod lecserélni? ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#60) randras válasza GALARDO (#55) üzenetére


randras
veterán

Viccelsz? :DDD

(#61) cellpeti válasza GALARDO (#59) üzenetére


cellpeti
veterán

Hát...nem is tudom! :DDD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#62) Iomega válasza cellpeti (#58) üzenetére


Iomega
őstag

Grat a telefonodhoz! Jó az. :D :C
Akkor azért nem tudod, hogy mitévő legyél, Android, vagy WP7. Ezzel én is így voltam, a mostani telefonom előtt, nem ismertem az Androidot, sem a WP7-et full közelről. Bár előtte nagyon sok tesztet elolvastam mindkettőről.

A vásárlás előtt meg is nézegettem mindkét rendszert, és akkor egyértelművé vált, hogy inkább Android. Pedig én is WP7-est akartam először venni.

Akkor neked is nagy ugrás lesz váltani a Nokiáról, egy okos telefonra.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#63) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Ennyi embert vonz a WP7-8?Mi az maivel többet tud mint egy Android?Én sok telefont probáltam már.Sokáig symbiant használtam,mig nem jött az android.Használtam windows telot is.Mostani telefonnal nagyon megvagyok elégedve és amiota felraktam rá a Cool ICS,azota nem is foglalkoztat a romolás,mert minden müködik rajta ugy ahogy kell.
Ennyivel jobb lenne a WP7-8?

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#64) GALARDO válasza randras (#60) üzenetére


GALARDO
addikt

:N

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#65) Iomega válasza Steelheart2 (#63) üzenetére


Iomega
őstag

Nem mondom, hogy jobb, sőt..., na meg nézőpont kérdése.
Inkább azt mondanám, hogy stabil működést tesz lehetővé. Ha az Android rendszer garancia lenne a WP rendszeréhez hasonló stabilitásra, akkor még komolyabb hátrányba lenne a Windows Phone.
Egyébként a WP8-tól várnak ugrást, de nem tudom, hogy annyival jobb lett-e a 7-hez képest. :U

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#66) GALARDO válasza Iomega (#65) üzenetére


GALARDO
addikt

Egyébként a WP8-tól várnak ugrást, de nem tudom, hogy annyival jobb lett-e a 7-hez képest.

Ki kell próbálni. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#67) Iomega válasza GALARDO (#66) üzenetére


Iomega
őstag

Na ja. A videókat elnézve, nem nagy változást vélek felfedezni. A tesztekből majd úgyis kiderül, hogy pontosan mivel másabb és, hogy az mekkora előrelépés az elődhöz képest.

Az már szinte biztos, hogy a wp8-as alkalmazások nem futnak a 7-esen. :U

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#68) Steelheart2 válasza Iomega (#65) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Én nem tudom,nem ismerem,de nekem az Evo stabil.Bár lehet hogy nem ugy használom,mint más.Igaz,volt olyan androidom is amit kb 2 naponta romoltam(galaxy s)és már nagyon untam hogy mindig elöjött valami hiba a romban.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#69) GALARDO válasza Iomega (#67) üzenetére


GALARDO
addikt

Na meg a kölső se fog változni.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#70) enginev3.0 válasza cellpeti (#51) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én tudtam csengőhangot beállítani

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#71) varmi2


varmi2
nagyúr

Üdv mindenkinek!
Én is csatlakozom! :C

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#72) Iomega válasza Steelheart2 (#68) üzenetére


Iomega
őstag

Az Evo 3D előnyére válik, hogy tényleg stabil, nincs is gondom ezzel nekem se. Viszont általánosságban az Android nem olyan szinten stabil, mint a WP7, vagy mondjuk az iOS, persze annak meg is van az ára, mert nem annyira nagy a szabadsága a felhasználónak.

Galardo: Igen , a külső sem megy át különösebb változáson, ez jó is, meg nem is.

Üdv. varmi2! :R

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#73) Steelheart2 válasza Iomega (#72) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Az én meglátásom az hogy rengeteg alsokategoriás androidot adtak ki és ezek közt rengeteg az olyan,ami elég gagyi.Azért mert olcso,sokan megveszik és ezek miatt az olcso gagyik miatt huzzák le az androidot.Az ios nekem is bejövös,de ott tényleg nincs meg az a szabadság,mint az androidnál.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#74) cellpeti


cellpeti
veterán

egy Desire HD elég lenne kezdésnek nekem

Tigris, tigris, csóvafény...

(#75) cellpeti válasza Steelheart2 (#73) üzenetére


cellpeti
veterán

ezzel teljesen egyetértek amúgy. De valahogy népszerűvé kellett tenni ezért adtak ki sok gyenge telót androiddal. Majd hozzászoktak a droidhoz szépen lecserélik a telókat 1-vel magasabb kategóriára. Haverom is most júniusig Spicát használt és cserélte S3-ra.(hogy szakadna meg) :DD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#76) Iomega válasza Steelheart2 (#73) üzenetére


Iomega
őstag

Egyet értek veled részben, ugye a WP7 azért is olyan stabil, vagy annak mondható, mert a Microsoft-nak van egy nagyon komoly megfelelési szint, azért is zárt a rendszerük. Vannak nagyon komoly megkötések, mind minőségileg, mind hardverileg.

Az Androidnál az a helyzet, hogy ahány gyártó, annyi féle optimalizáltságot jelent. Van amit rosszul optimalizálnak, ebből eredően instabillá válik a telefon működése, és szidják is utána.

Pont emiatt van a nagyon szigorú követelmény rendszer a Windows Phone, illetve az iOS rendszernél.
Az Android is sokkal jobbá válhatna, ha törekedne arra, hogy azért ne lehessen mindent megtenni azzal a rendszerrel, ne lehessen olyan mélyen belenyúlni. Na meg a gyártóktól lenne egyfajta elvárás, ami jelenleg nincs. Minden gyártó kedvére kísérletezgethet, ebből erednek a nem jól optimalizált telefonok, és így romlik az Android tekintélye.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#77) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mindenki vegyen HTC HD2-t és nem lesz gond az oprendszerekkel
Nyakam tenném rá, hogy lesz wp8 is ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#78) randras válasza GALARDO (#64) üzenetére


randras
veterán

Akkor az a rossz hírem van, hogy legkevesebb 70-et rakjál hozzá.

(#79) cellpeti válasza Iomega (#76) üzenetére


cellpeti
veterán

ez teljesen Linux(mivel a droid kernele Linux alapú) Windows verseny már a telók között is. Itt mondjuk Linux fele húzok. :U

#77:

gondolkodtam rajta, de már régi az a teló

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#80) GALARDO válasza randras (#78) üzenetére


GALARDO
addikt

pletykák szerint 300-400 eurós kezdőárra lehet számítani.

[link]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#81) enginev3.0 válasza cellpeti (#79) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az biztos hogy nem mai
De ha a 8 is úgy megy rajta mint a 7 akkor nem lesz gond a sebességgel :)
Bár kamerája csak 5mp

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#82) randras válasza GALARDO (#80) üzenetére


randras
veterán

Kizártnak tartom. De legyen igazad. :)

(#83) Iomega


Iomega
őstag

Nem bánom, hogy elmarad az újabb 30 fokos hőmérséklet. Nagyon beharangozták, de szerencsére itt nyugaton nem lesz belőle csak max. 25-27 fok. :C

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#85) enginev3.0 válasza Iomega (#83) üzenetére


enginev3.0
félisten

Inkább +30 mint -10

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#86) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#77) üzenetére


T0rnad0
addikt

Kár, hogy Sensation-re nem lehet rakni wp-t, de jó lenne egy dualboot :K

Z Fold 4

(#87) fdisk válasza enginev3.0 (#85) üzenetére


fdisk
őstag

Háááát én másképp vélekedek.
Ha fázom felöltözök.
Ha 40 fok van,a bőrömet már nem tudom levetni. :D

Más.
Erről mi a vélemény?HTC One XL
Erre lecserélném az evo-mat szívesen. ;]
Ha jól látom S4-es Soc-al jött ki.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#88) randras válasza enginev3.0 (#85) üzenetére


randras
veterán

Nekem pont fordítva! :DDD

(#89) GALARDO válasza fdisk (#87) üzenetére


GALARDO
addikt

Szép, csak nekem nagy. :)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#90) enginev3.0 válasza randras (#88) üzenetére


enginev3.0
félisten

(#86) T0rnad0 @ hát igen, nem lenne gondom egy szál se. HD2-nél nem tudom hogy oldották ezt meg :(

Milyen jó is, mikor mész -10 fokban, felöltözve, mozogni alig tudsz, de azért lefagy az arcod, az ujjaid, és ami még nem tört le
Plusz ha reggel felkelsz és nem akarsz kitakarózni :D
És hogy fűteni kell drága pénzekért

A melegben meg csak levetkőzöl, strandolsz, vagy ventilátorral hűtöd magad :)

Na és én még nem láttam menyecskét "félmeztelenül" az utcán télen :D

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#91) vtomi2 válasza enginev3.0 (#90) üzenetére


vtomi2
őstag

Hát ez igazi off topik lett :DDD .

Amúgy androidra vannak wp kinézetű cuccok, azokkal majdnem olyanra meg tudod csinálni, és maradnak az androidos játékok.

(#92) enginev3.0 válasza vtomi2 (#91) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nagyon messze áll az attól
Az egész rendszert nem tudja átvarázsolni, csak a "főoldalt" meg a progik elrendezését

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#93) vtomi2 válasza enginev3.0 (#92) üzenetére


vtomi2
őstag

Én már találtam zenelejátszót is ;)

(#94) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#92) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, a sebességét nem adja vissza. HD2 még régi windows volt, gondolom azért sikerült...Van olyan androidos telefon, amire sikerült már wp-t rakni? :F

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#95) vtomi2 válasza T0rnad0 (#94) üzenetére


vtomi2
őstag

nem tudok róla, csak az N9-ről, hogy képes egyszerre meegot, meg androidot futtatni

(#96) T0rnad0 válasza vtomi2 (#95) üzenetére


T0rnad0
addikt

Pedig milyen jó lenne. Androidot nehéz megunni, wp meg gyors :))

Z Fold 4

(#97) vtomi2 válasza T0rnad0 (#96) üzenetére


vtomi2
őstag

hát ja, úgy kell, hogy wp-s telefon, és androidos tablet

(#98) T0rnad0 válasza vtomi2 (#97) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, az lesz, tablet is van már ( igaz ócó,de jó ). Remélem lesznek jó áron is wp8-as telók.

Z Fold 4

(#99) vtomi2 válasza T0rnad0 (#98) üzenetére


vtomi2
őstag

Ha lesznek, akkor a hardveren fognap spórolni, az meg oda tud ütni rendesen a játékélménynek

(#100) T0rnad0 válasza vtomi2 (#99) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nem játszok, engem ez nem érint. Legyen gyors a böngészés, mobilnetet meg tudjam osztani wifin, egyszerre 3-4 program tudjon futni...

Z Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.