Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Steelheart2 válasza Tejberizs76 (#450) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Hát igen,nagyon nehéz lecserélni,de nekem sikerült.Bár elöbb Iphone4re,majd az Iphone-t Nexusra.:)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#452) varmi2


varmi2
nagyúr

Olvassátok el ezt!

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#453) enginev3.0 válasza varmi2 (#452) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez volt mobilarenan is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#454) Iomega válasza varmi2 (#452) üzenetére


Iomega
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy jövőre is tovább emelkedik-e majd.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#455) T0rnad0 válasza Iomega (#454) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ha az M7 jól sikerül, akkor minden esély megvan rá :K

Z Fold 4

(#456) Iomega válasza T0rnad0 (#455) üzenetére


Iomega
őstag

Ha jól áraznák, akkor számíthatnak eladásra, viszont több modell kell ahhoz, hogy komolyabb eredményeket érjenek el, eladás terén.
Ha nem olyan magas árakkal indítanák az új telefonokat, akkor sokkal sikeresebb lehetne a HTC.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#457) enginev3.0 válasza Iomega (#456) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mihez képest magas?

S3 is 180ezerért indul
HOX is
Mobilarena teszt szerint

Apple-t meg szerintem inkább hagyjuk ki

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#458) Iomega válasza enginev3.0 (#457) üzenetére


Iomega
őstag

A 180E Ft, az brutálisan magas, bármilyen telefonért, de ha a HTC-nél levinnék az árakat, akkor felvehetné könnyebben a versenyt mondjuk a Samsunggal. Nevetségesen sok egy telefonért kérni, közel 200E Ft-ot. Egyszóval vicc, mindaz, amit a gyártók csinálnak.
Irreálisan aránytalan sok mobil ára, és mire fel? :(

Közel 200-ért, sokkal értelmesebb dolgokra is költheti az ember a pénzét. Pl. Egy jó bicikli, vagy egy jó FHD tv, vagy Házimozi.
Az embereket meg azért nem értem, mert megveszik , ezért nyomják fel a mobilok árait, mert tudják, hogy megveszik. Ha 300E Ft lenne egy új samu, vagy 400E lenne egy Iphone, akkor is megvennék, mintha ingyen adnák. Ez is vicc, hogy az emberek ilyenekkel boldogítják magukat, közben meg más egyebet nem is biztos, hogy fel tudnak mutatni.
Én pl, nagy zenehallgató vagyok, és pl. inkább javasolnék valakinek egy komoly házi-mozi erősítőt, mondjuk 150 ezerért, és hallgasson muzsikát, ne mindig a telefont nyomkodják az emberek, tiszta kockák.
Vagy menjenek ki a szabadba, és mozogjanak.
Én 200E forintos bringát vettem 1 évvel ezelőtt, de ha valaki megkérdezi, hogy mennyibe került, és mondom, hogy 200E Ft volt, akkor csak hüledeznek, miközben szorongatja a kezében a sz@ros szifont. Ugyan már kérem, mi ez a mentalitás? :F
Egy műanyag darabért mekkora összegeket kifizetnek, egy kis túlzással, sokan élet-halál kérdést csinálnak belőle, kb.
Gyűjtsenek értelmesebb dolgokra az emberek. Egy telefont nem kell cserélgetni évente. Azon szoktam hüledezni, ha valaki megveszi az új, drága mobilját, majd 2 hónap múlva meg adja el, mert kell a pénz, ennek mi értelme?
Megélhetésre kell, akkor ne vegyen 200K-s telefont valaki, ha nem tudja megtartani se. :(
Sokan ebben élik ki magukat sajnos, mert többre nem futja itt sok embernek Magyarországon.
Egy német polgár könnyen cserélgeti, mert aprópénz egy új mobilt megvenni, de itthon más a helyzet.

Na de mindegy, egy kissé elkanyarodtam a tárgytól. :)

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#459) enginev3.0 válasza Iomega (#458) üzenetére


enginev3.0
félisten

Néhányan ezt tartják hobbinak
Van aki a gépét cserélgeti, van aki az autóját, vagy épp újítgatja, és vannak olyanok is akik telefont cserélgetik, vagy megveszik hogy kipróbálják majd eladják, ezen nincs meglepő. Ki mit szeret, mindenkinek kell valami hobbi, valami amire költhet, így könnyebben túlélik/éljük a vidámtalan életet

Igen sok 200 ezer egy telefonért, de ennyiért adják, és ennyiért adnak el belőle több ezer vagy millió darabot, így nem viszik le az árát, mert megveszik. És magyarország nem egy nagy piac hogy ehhez szabják az árakat.

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#460) Iomega válasza enginev3.0 (#459) üzenetére


Iomega
őstag

"így könnyebben túlélik/éljük a vidámtalan életet"

Pont ez a szomorú, hogy bizonyos emberek ebben élik ki magukat, és ettől lesz vidámabb az életük. Ez gáz, hogy ide jutott az emberiség egy rétege. Ez már egy nagyon beszűkült látótér.
Ahogy írtam, engem nem vonzanak a tárgyak ennyire, ettől függetlenül megveszem a technikai eszközöket, ha lehet, akkor minden irányba leselkedek, és mégsem vagyok fanatikus. Csupán legyen mindenből egy viszonylag jó, és punktum.
Pl. egy jó ár/érték arányú megbízható autó, egy jó laptop, telefon, házi-mozi erősítő a jó kis hagfalakkal, FHD tv, egy tükörreflexes fényképezőgép, egy jó bicikli, jól berendezett lakás, jó sütő, jó porszívó, mosógép, hűtő. Tovább nem sorolom. Ezek mind tárgyak, csupán használati tárgyak, amik kényelmesebbé teszik a hétköznapokat.
Számomra ezek csak eszközök, tárgyak, nem több, amiket megvettem, és használok.

A boldogságot nem ezekben keresem, inkább elmegyek a párommal túrázni a friss levegőre, vagy biciklizni, közben megállunk, fényképezőgéppel kattogtatok. Évente legalább nyolcszor megyünk színházba. Állítom van olyan ember, aki életében egyszer sem járt még.
Ezen kívül télen falteniszezek, jó időben teniszezek, pingpong, biciklizés, foci, lábtengó. Ezekhez a hobbikhoz megveszed ugyanúgy az eszközöket, és mehet a móka. Levegőn vagy legtöbbször, és még mozogsz is. Na számomra ezek a felsoroltak a hobbijaim, és remélem még jó sokáig meg is maradnak hobbinak.

Manapság az emberek bent kuksolnak a 4 fal között, ki sem mozdulnak. Vagy, ha mégis, az utcán is, sajnos már csak egy telefonnal a kézben tudnak menni, nem tudnak kikapcsolni, ez sajnálatos. Facebookon értesülnek arról is, hogy milyen a kinti időjárás. :( A mai fiatalok, meg sem élik az igazi gyerekkort, mert a számítógép nyomkodása az elsődleges.
Nekünk is volt anno C64, játszottam is, de én ha tehettem, állandóan szabadban voltam, ha az időjárás is úgy akarta.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#461) enginev3.0 válasza Iomega (#460) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mint mondtam ez náluk csak hobbi, van aki tenniszezik van aki úszik, van aki horgászik, meg aki szereti a telefonokat. Mindegyik pénz igényes hobbi, de ki miben találja meg magának a boldogságot. Nem hiába kulonbozunk, és mint mondtam, mindenkinek kell valami amire költhet, a szamlakon kivul.

Meg mindig jobb ha elektronikai dolgokra, mint drogra vagy alkoholra.

Viszont sajnos nem mindenki teheti meg azt amit te hogy mindenből a lehető legjobb legyen, vagy hogy fallabdazzon, évente 8x színházba menjen.

Az hogy az utcán is facebookal szaladgalnak, az már egészen más téma.

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#462) Iomega válasza enginev3.0 (#461) üzenetére


Iomega
őstag

"Meg mindig jobb ha elektronikai dolgokra, mint drogra vagy alkoholra."

Ezzel maximálisan egyetértek. ;)

Én nem azt mondom, hogy mindenből a legjobb, csak jó, minőségi legyen, és nem kell sűrűn cserélgetni, hanem évekig kiszolgál.

Telefonba is egy reális árút választottam, egy jó ár/érték arányút, legalábbis akkor annak tűnt, mikor megvettem. Viszont lehet, hogy még egy jó ideig nem fogom lecserélni, mivel feleslegesnek érzem az ismételt plusz összeg kifizetését, egy erősebb hardverra.
Ehelyett inkább másra fordítom azt a pénzt, mondjuk fallabdára, vagy ami éppen szükséges, és amit jó lenne már cserélni, vagy ami még nincs, vagy akár egy külföldi utazásra.
Biztos sokan vannak úgy, hogy 100 ezer/fős utazásra nem indulnak el, mert azt mondják, hogy inkább egy használati cikket vesz annyiért. Csak ugye nem mindegy, hogy az ember tv-n, interneten keresztül látja meg a világ bizonyos részeit, vagy élőben.
Nekem is gyűjteni kell azokra a dolgokra, amit meg szeretnék venni. De mondjuk most pl., hogy megvettem a telefont, erre nem akarok újból elverni a cseréje miatt, plusz 50-70 ezer forintot, mert azt inkább másra fordítom, olyanra, ami még nincs. Inkább elmegyünk színházba pl.
Na de ahogy írtad, különbözőek vagyunk, mindenkinek más az igénye. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#463) enginev3.0 válasza Iomega (#462) üzenetére


enginev3.0
félisten

"Na de ahogy írtad, különbözőek vagyunk, mindenkinek más az igénye."

Így van, és ismét csak ezt tudnám válaszolni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#464) Iomega válasza enginev3.0 (#463) üzenetére


Iomega
őstag

:R

Akkor ezt kiveséztük. :D

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#465) Iomega


Iomega
őstag

:U

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#466) T0rnad0 válasza Iomega (#465) üzenetére


T0rnad0
addikt

Hullaszag van ;] Én várok, hogy a One S S3-as változatára jöjjön 4.1 és utána jöhet a sok főzött rom Sensation-re.

Nemrég nyomogattam hosszabb ideig 8X-et, nagyon szép és gyors, csak wp8-nak vannak még hibái.

Z Fold 4

(#467) Iomega válasza T0rnad0 (#466) üzenetére


Iomega
őstag

Talán majd a WP9, az már jó lesz. ;]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#468) enginev3.0 válasza T0rnad0 (#466) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam most van annyira gyors a sensation hogy eszembe sincs lecserélni wp-re :)

Inkább beszereznék egy w8-as táblát mellé. Az nagyon érdekel milyen lehet

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#469) T0rnad0 válasza Iomega (#467) üzenetére


T0rnad0
addikt

Vagy mindenkinek Blue lesz majd és nem lesz külön wp.

enginev3.0: majd belassul ;] De azok a táblák egy kicsit sokba kerülnek, nem? :(

Z Fold 4

(#470) enginev3.0 válasza T0rnad0 (#469) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kisikét, ezért írtam hogy beszerezNÉK :)

De most tesómnak kellene valami tabletet venni. Szeretne egyet, de ami jó androidos az drága. Ipad egyet nézem, de azt írják filmezésre nem jó...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#471) Iomega válasza enginev3.0 (#470) üzenetére


Iomega
őstag

A Nexus 7, 3G-s az egész jó áron van, ahhoz képest jónak is mondható.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#472) enginev3.0 válasza Iomega (#471) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kicsi

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#473) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#470) üzenetére


T0rnad0
addikt

Tegyél az androidosra w8-at ;]

Olcsó tabletek között csak a Myaudio, Wayteq, Prestigio jöhet szóba...

Z Fold 4

(#474) enginev3.0 válasza T0rnad0 (#473) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez a baj, mindennapi használatra meg azért valami pörgős illene...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#475) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#474) üzenetére


T0rnad0
addikt

Dupla magos 10" gépek 65-től vannak.

Z Fold 4

(#476) enginev3.0 válasza T0rnad0 (#475) üzenetére


enginev3.0
félisten

65 ért már jó lenne

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#477) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#476) üzenetére


T0rnad0
addikt

[link] és [link]

Z Fold 4

(#478) enginev3.0 válasza T0rnad0 (#477) üzenetére


enginev3.0
félisten

És ez jó?

Rockchip RK3066 2x1600Mhz Mali CPU

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#479) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#478) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ez a minimum, hogy gördülékeny legyen...De ki kell próbálni valahol. Esetleg még Vodafone Smart Tab 10, használtan 50 körül el lehet csípni.

Z Fold 4

(#480) enginev3.0 válasza T0rnad0 (#479) üzenetére


enginev3.0
félisten

Concorde-ról majd nem hogy csak jót olvastam, kivéve egy dolgot, gyenge a wifi, ami nagy gond, mert az én szobámba van a router, amit tesóm kis SE mini-je már az ebédlőben sem fog be, míg a Sensation még az udvarban is. Az pedig egy tab-nál csak csak fontos lenne :N :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#481) Iomega


Iomega
őstag

Boldog Új Esztendőt Kívánok!

Hozzon mindenkinek sok szerencsét a kis elefánt!! :)

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#482) lecsoo4


lecsoo4
tag

sziasztok!

htc flyer-be ha teszek simet lehet vele telefonálni headset segítségével?

(#483) Iomega válasza lecsoo4 (#482) üzenetére


Iomega
őstag

Szia!
Esetleg próbáld itt meg, biztos tudnak segíteni neked.

Egyébként az én saját véleményem az, hogy nem tudsz vele telefonálni, max. internetezni tudsz majd a 3G megléte miatt.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#484) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Vettem bluemobilos sim kártyát, és nem csatlakozik a hálózathoz a telefon. Tesómé meg igen :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#485) Iomega válasza enginev3.0 (#484) üzenetére


Iomega
őstag

A tesódé is az a típus? :U

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#486) enginev3.0 válasza Iomega (#485) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem neki Se mini-je van. Az övé alapból független, az enyém meg okosan független

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#487) Iomega válasza enginev3.0 (#486) üzenetére


Iomega
őstag

Nem semmi, szomorú, hogy ilyenek miatt kínlódhat utána az ember.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#488) Iomega válasza Iomega (#487) üzenetére


Iomega
őstag

Mármint, ilyen bosszantó technikai dolgok miatt van a kínlódás.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#489) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.

Nem tudtam, hogy ilyen OFF is van. Erdemes lessz nekem ide jarnom? :U ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#490) T0rnad0 válasza gzbotii (#489) üzenetére


T0rnad0
addikt

Mostanában pangás van, de érdemes :DDD Én pl nagyon várom az M7-et, eddig úgy néz ki ez lesz az egyetlen 5" alatti csúcsmobil.

Z Fold 4

(#491) Iomega válasza gzbotii (#489) üzenetére


Iomega
őstag

Érdemes, mert itt kedvedre írhatsz a jó ízlés határain belül, bármiről. :K
Sajnos pangás van, mert sokan inkább a szakmai topikokban szólnak hozzá. A kötetlenebb "beszélgetés", az ritkaság.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#492) r4z válasza Iomega (#491) üzenetére


r4z
nagyúr

Kötetlen? Na az SGS off a sok homárral, na aaaaaaaz kötetlen :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#493) Iomega válasza r4z (#492) üzenetére


Iomega
őstag

Ott tényleg nagy a kötetlenség. :D

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#494) gzbotii válasza r4z (#492) üzenetére


gzbotii
veterán

Na az az...de ahova en jarok, WP OFF az se kutya am :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#495) Iomega válasza gzbotii (#494) üzenetére


Iomega
őstag

Csak itt nincs az a tumultus. :D

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#496) gzbotii válasza Iomega (#495) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat az nincs, de lehet. 5-6 ember is tud sok hsz-t es jo hangulatot generalni. Vagy esetleg egy scripit :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#497) Iomega válasza gzbotii (#496) üzenetére


Iomega
őstag

Persze, nem szükséges a tömeg ahhoz, hogy jó legyen a hangulat, csak minél többen jönnek, annál nagyobb az esély arra, hogy lendületben marad a topik. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#498) gzbotii válasza Iomega (#497) üzenetére


gzbotii
veterán

Csak ahoz az is kellene, hogy ismert legyen :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#499) Iomega válasza gzbotii (#498) üzenetére


Iomega
őstag

Hinteni kell, mint a vetőmagot. :D

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#500) gzbotii válasza Iomega (#499) üzenetére


gzbotii
veterán

Hintem en es jovok is osztani az eszt. Ha mast nem is, hulyeseget tudok irni :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.