Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#462) Iomega válasza enginev3.0 (#461) üzenetére


Iomega
őstag

"Meg mindig jobb ha elektronikai dolgokra, mint drogra vagy alkoholra."

Ezzel maximálisan egyetértek. ;)

Én nem azt mondom, hogy mindenből a legjobb, csak jó, minőségi legyen, és nem kell sűrűn cserélgetni, hanem évekig kiszolgál.

Telefonba is egy reális árút választottam, egy jó ár/érték arányút, legalábbis akkor annak tűnt, mikor megvettem. Viszont lehet, hogy még egy jó ideig nem fogom lecserélni, mivel feleslegesnek érzem az ismételt plusz összeg kifizetését, egy erősebb hardverra.
Ehelyett inkább másra fordítom azt a pénzt, mondjuk fallabdára, vagy ami éppen szükséges, és amit jó lenne már cserélni, vagy ami még nincs, vagy akár egy külföldi utazásra.
Biztos sokan vannak úgy, hogy 100 ezer/fős utazásra nem indulnak el, mert azt mondják, hogy inkább egy használati cikket vesz annyiért. Csak ugye nem mindegy, hogy az ember tv-n, interneten keresztül látja meg a világ bizonyos részeit, vagy élőben.
Nekem is gyűjteni kell azokra a dolgokra, amit meg szeretnék venni. De mondjuk most pl., hogy megvettem a telefont, erre nem akarok újból elverni a cseréje miatt, plusz 50-70 ezer forintot, mert azt inkább másra fordítom, olyanra, ami még nincs. Inkább elmegyünk színházba pl.
Na de ahogy írtad, különbözőek vagyunk, mindenkinek más az igénye. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.