- Út Korea turistaparadicsomába, amiről talán még sosem hallottál: Csedzsu-sziget
- Perplexity Pro AI képszerkesztési limit -egy képgenerátor függő tapasztalatai
- Adattár lemez előkészítése távlati Windows telepítéshez
- Jelszóvédett IBM Thinkpad R50e működőképessé tétele.
- ATK Blazing Sky X1 Ultimate Metallic Red gamer egér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Gurulunk, WAZE?!
- sellerbuyer: Milyen laptopot vegyek? Segítek: semmilyet!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- gerner1
- GoodSpeed: Perplexity Pro AI képszerkesztési limit -egy képgenerátor függő tapasztalatai
Új hozzászólás Aktív témák
-
hallador
addikt
válasz
SeniorTilla #47096 üzenetére
Jó hát persze átlag bélának teljesen mindegy min dolgozik, de azért aki tényleg például mérnökként nem eladóként netalántán nagykeres kereskedőként dolgozik, akkor valóban tökmindegy na ebben igazad is van. Szerencsére nem csak bélákból áll a világ. Azért kíváncsi lennék ha pl egy rendszerintegrátornál dolgoznál, mint én évekig, és a szerverszobából ki be kellene járkálni miközben a gép folyamatosan mondjuk 20 fok és 30 - 35 fok közötti hőtartományokba lehűlve majd hidegen nyitogatva a zsanérjai meddig bírnának a pavilionnak? Esetleg virtuális környezeteket kellene futtatni az ügyfélnél egy napos bemutatón, amikor a gép szarrá van hajtva mennyit bírna a gép hűtése hosszútávon.
Hát ja bélának f@sz mindegy. Aki használja annak meg nem.
Az, hogy Te nem használod a gépedet, vagy nem használod ki, az egy dolog. Aki kihasználja nem biztos, hogy letojja az életet a hangzatos szöveggel?
Esetleg annak sem lesz jó a pavilion, aki az üzemben a gyártósoron hordozza az olajgőzben a gépét, na nem béla, hanem mondjuk a tesztmérnök. Aki reggeltől estig a gépsorok között flangál a géppel, a pavilion faszán bírná ezt, ja nem.
Azért nem kell eltévedni, az, hogy szerinted az a frankó amit mondasz még lehet, hogy az élet felülírja.
A support-ot, meg a kiegészítőket, a garanciát, az nbt-t meg megint nem béla használja... Ugye? Cserébe egy 6000 fős cégnél valamiért nem paviliont használnak... De miért tuti az össze egy hülye... Mert igazából megfejtetted helyettük is a frankót...--------------------
Visszatérve a ProBook témára Igen gyengébb lett a minősége, mint mindennek, de kategóriájában semmivel nem rosszabb mint a konkurencia, vagy inkább jobb annál.
Az pedig teljesen mindegy, hogy mennyiszer kell, vagy nem kell szétkapni a gépet, ha egyszer kell csak bővíteni, már behozta egy átlagembernek az árát, mert ugye nem béla fogja szétszedni a vostro-t amikor fél gépet le kell bontani a memóriabővítéshez. A ProBooknál menne is neki egy csavarral.
A kijelzőben igazad van, abban is, hogy az excelhez szinte bármilyen kijelző jó is lehet.
Plusz egy: láttatok már AMD-s Elitebookot? Én már igen. Egy borzadály tetű lassú szar az egész. Pedig Elitebook, CSAK jó lehet!!!
Várj már akkor most ez excelhez több kell, vagy Te az EliteBookon is a krájziszt akarod futtatni? Vagy mi?
(#47099) Mirr Murr
Mint az össze konzumer gép, épp kár kihelyezni a HP-ra... Egy időben az össze konzumer gép 100 MBit-es NIC-el jött, kivévve a csúcs közeli gépeket.
-
b.kov
senior tag
válasz
SeniorTilla #47096 üzenetére
Let the flame begin.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Erős 10 magos Lenovo T14 S gen3 (12.Gen Core I5 16Gb DDR5) laptop - Premium GARANCIÁLIS!
- Újszerű erős ÉRINTŐS Lenovo X1 Carbon (Core I7 16Gb DDR4 512Gb SSD Windows11)
- Legion Y530 15ICH 15.6" FHD IPS i5-8300H GTX 1050Ti 16GB 128GB + 1TB magyar vbill gar
- EliteBook 640 G11 14" FHD+ IPS Ultra 5 125U 16GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Bomba ár! HP ProBook 655 G10 - Ryzen 5 PRO 7530U I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I NBD Gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Eredeti Lenovo USB-C 65W töltő (használtak) (ELKELTEK)
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3093, 91% Akkumulátor
- ÁRCSÖKKENTÉS Menő retró konfig: Q9550, Gigabyte P43, 4GB RAM, ASUS GT730
- Apple iPhone 15 Pro Max / 256GB / Kártyafüggetlen / 12 Hó Garancia / 98% akku
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest