Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#587) Jorus


Jorus
nagyúr

No, hát vége lett. :( Most aztán gondolkodhatok, mi töltse be az űrt. :D Minden küldit megcsináltam, kivéve a harci vermeket, azokat lehet majd lenyomom utólag.
Ránéztem az NG+-ra, nagyon jó, hogy induláskor megvan minden spéci eszköz, így azokra nem kell várni. Viszont azt nem tudom, hogy NG+ elején szinte minden skillem ki van maxolva, a csapdakészítő ágon még elfér pár pont, de a többi már ki van tolva teljesen. Szóval, ha NG+-ban lépem majd a szinteket, akkor a skill pontokat nem fogom tudni elkölteni, plusz a korábban írt nyersanyagok beszerzése meglehetősen nehézkes, főleg a játék elején nyilván, így se Aloyt se a felszereléseket nem nagyon fogom tudni fejleszteni az NG+ során, ez nem fog gondot okozni, hogy Aloy ugyanolyan szinten marad, ahogy elkezdi a játékot, de az ellenfelek 50 szinten át erősödni fognak (ha van enemy levelling, de ebben nem vagyok biztos). Most mentem pár kört NG+-ban és Aloy brutál erős, az elején, Láncmarásnál kószáló gépeke egy lövéssel leteríti, de hogy később ebből lesz-e probléma.

Ja, és ha van tipp továbblépésre, mármint más játékra ajánlat, azt szívesen fogadom. :) Witcher3, CP2077, Death Stranding, ME Trilógia és ME Andromeda nagy kedvencek, és persze a két Horizon is kedvenc. GTA-k egyáltalán nem jönnek be, RDR2-t végigszenvedtem, de nem tetszett. AC-ket szokták ajánlani, azokat még nem próbáltam. PS5-ön játszanék.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.