Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2189) gretzky77 válasza osonte (#2188) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia köszi a kívánságokat! Korábban használtam már iOS-t és akkor elég hamar feladtam, mondták is ismerősök,hogy lehet kevés időt hagytam neki! Igazából akkor elsődleges telefonként nem is fogtam be, most több időt kap és már ez az egyetlen készülékem, így egyelőre biztos marad. Elég sűrűn cseréltem telefont, sokminden megfordult a kezemben és, hogy teljesen őszinte legyek kicsit ráuntam az androidra, úgy gondoltam kell egy kis változás. Vannak dolgok amiket szokni kell még, de azért nem egetrengetőek. Az egyik pl pont a kis fiio dac/ampot érinti, iOS alatt nem állítható a low/high gain így nem kapcsolható. Elvileg megjegyzi a droid alatti beállítást, ezt még tesztelgetnem kell. Sztem a Honor hangban nem nyúl bele, de előtte S23 Ultrám volt és ott sem tapasztaltam, hogy hozzányúlt volna a hanghoz. Tidalom jelenleg nincs, Spotify, deezer és apple music van jelenleg, de csak probaverziòk, meglátjuk mi marad. Komolyabb fiio rendszernek azért túlzás mondani sztem, de a fülest kifejezetten szeretem hangzásilag. Telefonról használom igen, pont ezért is kellett ilyen kisebb egybe cucc! Ha van kérdésed még nyugodtan keress! :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.