Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63251) Snip3r_HUN válasza Acsi (#63250) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Jól néz ki, grat. :)

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#63252) Acsi válasza Snip3r_HUN (#63251) üzenetére


Acsi
aktív tag

Kösz!

(#63253) Hocsika válasza Acsi (#63250) üzenetére


Hocsika
tag

Szép lett, grat! Mondjuk ha egy ilyen lenne a szobámba, nem tudnám eldönteni, hogy a monitort nézzem, vagy a gépet :D

(#63254) fogtunder válasza Acsi (#63250) üzenetére


fogtunder
nagyúr

elég bökő lett :C

I hate morning people. And mornings. And People.

(#63255) Acsi válasza Hocsika (#63253) üzenetére


Acsi
aktív tag

Köszi! Sokszor én se tudom eldönteni :)

[ Szerkesztve ]

(#63256) palfitom válasza Acsi (#63250) üzenetére


palfitom
félisten

Jó lett!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#63257) Acsi


Acsi
aktív tag

Kösz

(#63258) LLKobe válasza Acsi (#63250) üzenetére


LLKobe
veterán

Eddig is tetszettek a masináid de az volt a bajom velük hogy hozzáadott érték nem volt, csak a drága alkatrészek voltak egymás mellé pakolva. (no offense)

Ebben végre van egyéni munka, szép lett grat :K

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#63259) Acsi válasza LLKobe (#63258) üzenetére


Acsi
aktív tag

Köszönöm!
De azok a drága alkatrészek mindíg jól voltak összeválogatva :D

(#63260) anyucika


anyucika
tag

Sziasztok! Valami ilyesmit szeretnék csinálni, ebben gondolkodok. Valaki csinált már ilyet, egyáltalán szerintetek hogy kezdjek neki? Bútorlapra gondoltam, karbon matricával bevonva az egész aztán valahogy rávarázsolni a komponenseket :D

(#63261) abridabri válasza anyucika (#63260) üzenetére


abridabri
veterán

Falra szertned rakni ? Mert arra van gyari megoldas is pl a Thermaltake P szeria (P3 /P5 /p7) szimplan nem csavarozod ra az uveg fedelet ,ha nem tetszik.

Vagy fekve szeretned hasznalni? Arra meg ott vannak a kulonbozo asztal hazak([link] )

Karbont ezekre is vaghatsz meretre.

(#63262) brumi1024 válasza abridabri (#63261) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem tudom pontosan mire gondoltál a második linkkel (sima keresőoldal jön be), de a fentebb említett házaknak is van fekvő módja.

anyucika: A P5 így néz ki falon.

[ Szerkesztve ]

(#63263) #56573440 válasza anyucika (#63260) üzenetére


#56573440
törölt tag

Ha meg te csinálnád, akkor a yt tele van ezekkel. Jerry Rig is csinált, és ha beírod keresőbe, hogy wall mounted pc (opcionálisan mögé a build szó is mehet) akkor nem keveset köp ki.

Persze nem árt ha vannak hozzá szerszámaid is alap szinten, de ha nincs akkor max több idő lesz az építés. Pl a táp meg más csatiknak a kivágást megcsinálhatod 10 másodperc alatt egy közepesen szar kézi maróval, nélküle lesz vagy fél óra amire megfúrod, körbefűrészeled, reszelővel finomítod...

[ Szerkesztve ]

(#63264) Atke válasza anyucika (#63260) üzenetére


Atke
senior tag

A Modding topiccal többre mész. Bár a sok csibész ezt is nézi :D
Ha bútorlap, akkor fóliázottat vegyél, azon jobban tapad a karbon. És ne 5,25-ös tartályt használj.Szerintem ezt a konstrukciót felejtsd el

(#63265) abridabri válasza brumi1024 (#63262) üzenetére


abridabri
veterán

ilyen desk PC re (asztal amibe bele tudod szerelni a gepet ) gondoltam, ha vizszintesen akarja hasznalni , nem pedig falon

[ Szerkesztve ]

(#63266) Zοltta válasza abridabri (#63265) üzenetére


Zοltta
senior tag

Varázslóék is árulnak ilyen asztalokat.... De felér egy teljes gép árával szinte :D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#63267) fogtunder válasza Zοltta (#63266) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Szinte? :Y Monitorokkal, perifériákkal nem került ennyibe a gépem, de ha a home servert is hozzáveszem, akkor se.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#63268) abridabri válasza Zοltta (#63266) üzenetére


abridabri
veterán

Na azert van ott olcsobb is ;)

(#63269) hegegabi80 válasza anyucika (#63260) üzenetére


hegegabi80
addikt

Szerintem kérdezz rá ebben a topikban is. sok ötlet van itt is ám, és ha jól emlékszem valaki csinált már hasonlót.

(#63270) imibogyo válasza anyucika (#63260) üzenetére


imibogyo
veterán

Semmi nagy trükk nincs benne. Készítesz egy keretet (minimum 3, de inkább 5 cm vastagságban), ide jöhetnek majd a kábelek és az elrejtendő alkatrészek). Ennek a tetejére mehet akár egy bútorlap is, ami majd fogadja az alkatrészeket. Az egész rendszer legkritikusabb pontja a dvga riser kábele, a többi mondhatni gyerekjáték. Sajnos saját fotókat (a tulajdonos kérésére) nem oszthatok meg, de neten van több buildlog is (egyik, másik (ez olyan keretes, mint amit én csináltam)... Nem egy nagy valami összerakni, csak nagyon sok türelem kell hozzá, mert ha valamit elnagyolsz (orientációk pl.), akkor az a végén nagyon szembetűnő lesz, mivel pont szemből fogsz rálátni mindenre... :K

(#63271) Grózi válasza abridabri (#63268) üzenetére


Grózi
veterán

Ennyiért sokkal különbet gyártatok le és akkor kompromisszumot se kell kötni.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#63272) abridabri válasza Grózi (#63271) üzenetére


abridabri
veterán

Persze ,de nem mindenkinek van asztalos ismerose ,meg ablakos vagy franc se tudja hol kell meretre vagatni edzett uveget (gondolom videken nem is tudjak mi az )

(#63273) Grózi válasza abridabri (#63272) üzenetére


Grózi
veterán

Én cnc-vel fémből gondoltam és az üveg se nagy gond-pedig nagyon vidéki vagyok(Zala).

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#63274) #56573440 válasza Grózi (#63273) üzenetére


#56573440
törölt tag

Jah pesten vagy te megcsinálod ha olyan helyen dolgozol, vagy gg. Egy ennyi meloval betalálni egy cncst, kirohog, elküld.

(#63275) fatal1ty1984


fatal1ty1984
őstag

sziasztok.milyen vga riser kábelt tudtok ajánlani ami nem lassitaná a vga-t?
ha tudtok irjatok webshopot elég sürgös lenne vagy ha van valakinek eladó akkor megbeszéljük.

(#63276) brumi1024 válasza fatal1ty1984 (#63275) üzenetére


brumi1024
veterán

[link], vagy külföldről a 3M. Ezen kívül ha jól rémlik valaki próbálta innen az EzDiy-t is.

(#63277) Laraxior válasza fatal1ty1984 (#63275) üzenetére


Laraxior
titán

Én ezt vettem.
1080Ti-nél sem tapasztaltam különbséget. Árban is elég jó. :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#63278) AzŐsgén2 válasza fatal1ty1984 (#63275) üzenetére


AzŐsgén2
tag

EzDiy-t használok én is, én nem tapasztaltam semmilyen lassulást.

Nem játszom már hardcore FPS-el. Öreg iszapszemű rája vagyok, rosszabbak a reflexeim, mint a monitorom input lagja.

(#63279) Navaren válasza fatal1ty1984 (#63275) üzenetére


Navaren
aktív tag

Bármilyet is választasz, a Thermaltake-eket kerüld, azokról nagyon sok nagyon rosszat olvasni.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#63280) Dealer95 válasza Navaren (#63279) üzenetére


Dealer95
őstag

A "Prémium" elnevezésű abból is jó, csak az olcsó típus kuka belőle.

(#63281) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Lassan de biztosan alakul a gép. :)




Már csak a VGA-t kéne lecserélnem. :B

Smoke some weed nigga!

(#63282) Star/[GM]Ray válasza freemanone (#63048) üzenetére


Star/[GM]Ray
csendes tag

Jó kis Monitor ! Milyen típus ? Konzolon van jól látom ?
:DD

OBSCURE - staaR - AMD ?! < INTEL ?!

(#63283) Zοltta válasza Wiz Khalifa (#63281) üzenetére


Zοltta
senior tag

Ránéztem, és az a hűtő, mintha egy habos babos sütemény lenne :D :)) . De nagyon jól néz ki! gratula hozzá!

Igen az a piros Hd5870-es valahogy nem az igazi ;) színben

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#63284) Wiz Khalifa válasza Zοltta (#63283) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Amúgy a ventilátor az full fehér és nem világítós, csak még mielőtt valaki megkérdezi. :)

Csak a ledfény ennyire visszaverődik róla. :DDD

Vega64 Silver lett volna a terv... De mire úgy alakult hogy megveszem addigra a bányászok kizsákmányolták az egészet. Azóta meg nem is foglalkoztam vele. Jól szolgál még ez az 5870. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#63285) freemanone válasza Star/[GM]Ray (#63282) üzenetére


freemanone
őstag

LG 34UM69G-B - de itt tenném hozzá hogy 5 számjegyű összegért jutottam hozzá, fóliás, garis darabhoz, a "normál" áráért nem venném meg. Viszont nekem a méret és a felbontás volt a döntő.
MACLEAN MC-753 állványon van a kicsike.

(#63281) Wiz Khalifa: Jó kis config lett ez is, mintha ismerős lenne az a matterhorn! :DDD

Közben lassacskán itt is alakulnak a dolgok! :D

(#63286) Wiz Khalifa válasza freemanone (#63285) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nálam az alaplap is és a ramok is fehérek. Meg ugye a táp is. :)

Ha a házból is lenne fehér kiadás (mert ugye a TG-ből nincs) akkor az is az lenne. Ezért maradtam a Galaxy Silver-nél mert az legalább valamennyire "hajaz" rá. :DD

Smoke some weed nigga!

(#63287) TechN7ne válasza Wiz Khalifa (#63281) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ismerős lap és proci ,szép gép! :)

(#63288) Wiz Khalifa válasza TechN7ne (#63287) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem B250M van. B150M-el kezdtem de ez jobban fehér így lecseréltem. :DDD

Amúgy köszönöm. :)

A lapot meg nem tudom hogy de gariztatni kéne... A hátsó alaplapi hang megkukult ezért van előre dugva... De napi használatban van a gép így nem tudom hogy fogom gariztatni.

Smoke some weed nigga!

(#63289) fogtunder válasza Wiz Khalifa (#63286) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Phanteks Enthoo Pro M SE nem volt képben? Annak a bele legalább fehér.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#63290) Wiz Khalifa válasza fogtunder (#63289) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mindenképp mATX-et akartam ezért lett ez. És fehér belsejű megint nem annyira jó mert a fehér alaplap, cpu hűtő, ram, táp nem nézne olyan jól ki ha egy fehér alaplapi tálcán van.

Ez így szép szerintem, annyi hogy a táp kábelét lecserélem még fehérre és akkor nagyon faintos lesz.

Smoke some weed nigga!

(#63291) csocs


csocs
tag

Hátha érdekel valakit a frissen összerakott Meshify C.

(#63292) Skynet258


Skynet258
veterán

Milyen népház lett ez a Meshify. :DDD Mondjuk nem csoda, én még 32k körül vettem mikor bejött az országba végre, ma meg pont néztem valami 22k körül kapható! :Y Verhetetlen ajánlat ennyiért. :K

https://geekpulse.hu

(#63293) fogtunder válasza Skynet258 (#63292) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ennyiért ne csodálkozz rajta, én is vettem egyet azonnal :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#63294) csocs válasza fogtunder (#63293) üzenetére


csocs
tag

Jó ház :)
Életem első szerelése, de nem volt semmi gondom vele.

(#63295) Snip3r_HUN válasza Skynet258 (#63292) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

S340 Elite, ~23-25k tehát alig kerül többe mint a Meshify de szerintem ezt is bőven megéri.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#63296) Wiz Khalifa válasza Snip3r_HUN (#63295) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én a Phanteks Enthoo Evolv mATX TG-t mikor vettem majdnem 50k volt...

Nem igen akartam kiadni ennyit egy házra de úgy voltam vele hogy majdnem havi szinten vettem a házakat. Mert nem tetszett. Mindbe volt valami kifogásom. Ez meg pont tetszett. Mindenbe. TG, elrendezés, kinézet, stb... Hát ezért szántam el magam. :DDD

De azért a tápomon a felirat lehetne fordítva, fas....om. :DD

Smoke some weed nigga!

(#63297) Skynet258 válasza Snip3r_HUN (#63295) üzenetére


Skynet258
veterán

Jah néztem azt is anno de nekem túl letisztult, Meshify C-nél elöl van az a kis játék, amiatt tetszett meg kicsit jobban. De az is jó ház, abból is van itt egy pár a topikban. :D

https://geekpulse.hu

(#63298) csocs válasza Skynet258 (#63297) üzenetére


csocs
tag

Nekem az tetszik benne, hogy szellős. Nincs HDD-m, a ventik halkak, lehet egy kicsit szellősebb házat is vennem, ez éppen jó lett.

(#63299) mihione


mihione
őstag

Az s340 oriasi hibaja hogy szar a szellozese az elolap miatt.
Ha leveszem 5 fokot nyerek procin es gpun egyarant :/

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#63300) fogtunder válasza mihione (#63299) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát meg a felső porszűrő hiánya és a full igénytelen HDD keret, amibe ha be akarsz valamit csavarozni, veheted ki a tápot...

I hate morning people. And mornings. And People.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.