Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12151) toldy


toldy
őstag

Üdv
Tegnap mondtam csinálok pár képet, íme ( a minőségért bocsánat de valóban sokat ront a Paint, bár eredetiben sem voltak tökéletesek :U )
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
Egyenlőre így néz ki, tervek azonban vannak többek közt a fölös kábelek levágása, harisnyázás, festés, dvd író és egy 4850 is megy majd bele ( csak nem tudom ez mind mikorra valósul meg)

aero. :szerintem tök jó :D
beteg : köszönjük :R ( tudom már többen mondták )

Juteszembe: Majd ha kész lesz akkor Heinekennel fogom fotózni :U

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#12152) aero. válasza toldy (#12151) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nagyon jó, már az elején is írtam. :)

Egyre jobban tetszenek a fekvő házak, főleg a feketék, szobadísznek is elmegy. :C

(#12153) westcoastog válasza No-kia (#12149) üzenetére


westcoastog
veterán

:R

(#12154) D1Rect


D1Rect
félisten

aero. : Köszi a honlapot! :R
beteg: Köszi a felajánlást. :R

(#12155) TazLeacher válasza toldy (#12151) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem leszúrnám azt, aki egy vázát tesz a gépemre! :D

Szép. Kár, hogy ezek rendszerin mATX-esek. Mert különben most egy V350-em lenne.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12156) toldy válasza TazLeacher (#12155) üzenetére


toldy
őstag

Levettem, át raktam a polcra :DDD ( hongszórót rakhatok rá?)
Egyébént ez most ITX, Nekem csupán annyi bajom van a mATX-al hogy nagy :U

Az élet nem habostorta.

(#12157) TazLeacher válasza aero. (#12142) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hali! Szép lett, tetszik. Lenne egy két 5letem.

A PH-s társoldalak linkjei lekerülhetnének alulra (úgy, mint pl. ph főoldal, csak ne föntre, hanem lentre) agymás mellé. Így a tovább rész lentebb kerülhetne, és annak a keretnek lehetne a "címe", hogy "Utoljára frissült..."

Elrendezésben valami ilyesmire gondoltam. Nem röhögni, Paintel készült, kicsibe. :D

Arra gondoltam, hogy az utoljára felrkerült gép mind a 10 képe, míg a 2. és a 3. utoljára felkerült gépből 6-6 képe látszana.

Nem biztos, hogy jó gondolat, csak egy 5let...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12158) syC válasza TazLeacher (#12155) üzenetére


syC
addikt

:C:D

(#12159) TazLeacher válasza toldy (#12156) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem kicsi... :U

Felőlem aztán azt raksz a gépedre amit akarsz...de ha arra irányult a kérdés, hogy az enyémre rakhatsz-e hangszórót, a válasz határozott NEM! :D

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12160) S. Szabi válasza TazLeacher (#12157) üzenetére


S. Szabi
őstag

Jó lesz, de szerintem a társoldalak linkjeinél jobb lenne, ha csak a nevük lenne, mint a PROHARDVER! főoldalán, nem logó-val.

[ Szerkesztve ]

(#12161) aero. válasza TazLeacher (#12157) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

nekem jó, viszont ez beteg reszortja, hogy így dobálja a script a képeket a főoldalra, kicsit több vele a meló, azt meg ő sem akarja szerintem. :K

(#12162) 14adam


14adam
addikt

Ami alulról lemaratt,az a fototrend képe.De ha kész lesz az oldal akkor az nagyon pöpec lesz úgy érzem :)

(#12163) Pero


Pero
senior tag

na, nagyjából elkészült a gép, bár még ezt azt máshogy szeretnék megoldani, ill még jönnek egyforma ventik.
de íme a gépem

képfeltöltéshez még photbucket is jó

(#12164) aero. válasza 14adam (#12162) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

rss oldalról loptam, ott nincs, majd berakjuk :)

Pero: jó a cucc, nekem bejön :)

(#12165) hossszú válasza Pero (#12163) üzenetére


hossszú
őstag

Szép lett :C jó ez a fekete dizájn.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#12166) skyboi válasza Pero (#12163) üzenetére


skyboi
tag

Nagyon rendben van a konfig. Sok munkád lehet benne.

True story.

(#12167) Pero válasza skyboi (#12166) üzenetére


Pero
senior tag

és még lesz is, pl harisnyázás. :)

(#12168) jones965 válasza Pero (#12167) üzenetére


jones965
Modder

Gratula !
A vga-n mikor lessz víz ?

(#12169) Wyll


Wyll
őstag

<belepofáz:honlap>

Szerintem minden kép azonos méretű legyen (mármint ami nem thumbnail).
Az MDPC-n is sokat hozzátesz az eleganciához, hogy nem nagyíthatók a képek. Úgy vannak ott, ahogy, ezért aztán úgy jók, ahogy. Vagy így nézed őket, vagy sehogy.
Amolyan "ez így tökéletes".

Tehát ki kell találni egy fix képméretet, és részemről az 1024x768-ra szavazok.

</belepofáz>

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#12170) Stirbi válasza Pero (#12163) üzenetére


Stirbi
addikt

good work ;)

(#12171) skyboi válasza for3l (#12081) üzenetére


skyboi
tag

Gratulálok, irtó komolyan mutat.

True story.

(#12172) #97544192 válasza Wyll (#12169) üzenetére


#97544192
törölt tag

Minek 1024x768? Szerintem nem kell akkora. Szerintem az is elront egy képet, hogy akkora mint egy monitor... Nem nagyzolás, de szerintem kb. akkora képek kellenének, mint az én gépemnél. 600x600 körüliek, és kb. ugyanakkora legyen az összes. Felesleges részletek nem kellenek, PS-el ki kell vágni nagyjából, keretet neki, méretezés, azt csumi. :)

aero: Ügyesen megcsináltad a képet, jó lesz az oldal. :K
Így, hogy a másik oldalon ott van az ALBUM felirat, már nem is olyan csúnyácska az a PH-s rész, így tényleg jó. :D

beteg: Köszi, riszpekt! ;)

[ Szerkesztve ]

(#12173) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ha visszaolvastok, akkor ezt már felvetettem, de (asszem) beteg írta, hogy ilyen rákattintós lesz, mert olyan a motor...

OFF: ne tegyétek már ezeket hsz-eket OFF-ba. Ez aztán nagyon nem OFF, mi ONabb ennél?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12174) jones965


jones965
Modder

Ha már emlegetve voltam.
Ez volt a múlt, és hogy mit hoz a jövő ? :U

Mondjuk azóta a memókon is víz van, amivel meg BR4D nem ért egyet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12175) Zefír válasza jones965 (#12174) üzenetére


Zefír
őstag

Leheta topikban már voltak róla képek, de tudnál pár fényesebb és részletesebb képet mutatni?:D
Nagyon barón nézki!!!

(#12176) beteg válasza TazLeacher (#12173) üzenetére


beteg
őstag

akkor irtok nekem, hogy kik lesznek az oldal adminjai pls!?

Csak futni kell!

(#12177) aero. válasza jones965 (#12174) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

nagyon baró, respekt :C

vártam, hogy mikor linkeled :DDD

(#12178) S. Szabi válasza #97544192 (#12172) üzenetére


S. Szabi
őstag

600x600??? Az már tényleg nagyon kicsi!
Legalább 1280 szélességűeknek kellene lenniük, azokon jobban látszanak a részletek, és a nagymonitorosok miatt.

(#12179) #97544192 válasza jones965 (#12174) üzenetére


#97544192
törölt tag

Nem értek vele egyet, de mit számít ez, ha jól néz ki?

A képméretekre visszatérve, én tartom a véleményem... MDPC-n sem 20 megapixeles képek vannak, ha jól megnézed. :U Milyen részleteket akarsz látni? A kondiról le akarod olvasni a dolgokat, vagy mi? :D Nem attól lesz részletes egy kép, hogy monitorméretű... MDPC-n is kicsik a képek, mégis mindenki be van tőlük csinálva.

Ha nem is 600x600 legyen a méret, de 600px legyen a szélesség... És ezzel kb. ugyanott vagyunk, ha csak nem álló kép, vagy nagyon közeli ;]

[ Szerkesztve ]

(#12180) beteg válasza beteg (#12176) üzenetére


beteg
őstag

él a tárhely egy ideiglenes cimen. a leendő adminok már garázdálkodhatnának. :)
holnap felteszem rá a képmutogató portál -motort

Csak futni kell!

(#12181) #97544192


#97544192
törölt tag

Itt van jones965 képe: [link]

Állítottam rajta méretet, meg kontrasztot, tettem rá keretet, és mennyivel jobb... Legalábbis szerintem... És ez csak egy kép. Én a képes részét vállalnám, szívesen Photoshopolgatok. :)

(#12182) Pero válasza jones965 (#12168) üzenetére


Pero
senior tag

sajnos erre a kártyára nem lehet blokkot tenni a fordított elrendezés miatt, majd a kövivel már remélem vizes lesz.

ami a készülő oldalt illeti, nem akarok belepofátlankodni, de akkor most egy magyarszki MDPC-t akartok csinálni? amúgy engem ott néha zabvar h nem lehet ránagyítani a képekre
véleményem szerint más a célközönség, MDPC-n kuriózum gépek vannak míg ha jól olvastam a korábbi hszeket akkor itt a cél a topikból a képek mellőzése. no meg azért itt sokszor "tanulunk" egymás megoldásaiból és akkor meg igenis jól jömn h rálehet zoomolni a képekre.

Minden tisztelet és 1000x köszönet, h létrehoztok egy ilyen oldalt

(#12183) S. Szabi válasza Pero (#12182) üzenetére


S. Szabi
őstag

"no meg azért itt sokszor "tanulunk" egymás megoldásaiból és akkor meg igenis jól jömn h rálehet zoomolni a képekre."

:K

(#12184) #97544192


#97544192
törölt tag

Figyi, hogyha az emberek tudnak fotózni (márpedig tudnak), akkor nem kell majd 2000x3000-es kép, hogy lássad a részleteket... Miért, az én képeimből mit nem látni: [link] ?
Nem 10 méterről kell fotózni, és kész... És szerintem ha már ilyen oldalt hozunk létre, normális fotók lesznek kint, nem elmosódott, egyenletlen ürülékek. Ezért csináljuk... És hidd el, 600x600-ból is látni lehet mindent, csak jól meg kell csinálni. Az én képeim egy falnál készültek, a konyhában, semmi fényvariáció, meg stb., és Photoshop-al mégis meg lehetett jól oldani a kontrasztot, meg a hátteret. Hogyha jó alapanyagot fogok kézhez kapni, akkor tudok fehér hátteret csinálni. Attól függ, milyen a kép... PM-be lehet bombázni, és kész. Ha jó képek, és "megmunkálható", akkor megcsinálom.

[ Szerkesztve ]

(#12185) #97544192 válasza #97544192 (#12184) üzenetére


#97544192
törölt tag

Bocs, szerkeszteni már nem tudtam. Azt akartam még leírni, hogy bocs hogy saját magamra alapozok, szívesen linkelgetném beteg képeit is (kicsit átméretezve, mert elég nagyok szoktak lenni), de neki még nincs kész a gépe. Majd ha kész lesz, biztos vagyok benne hogy tudni fog olyan fotókat csinálni, amit átméretezek, egyebek, azt csá! Nem kell hozzá nagy ész, hogyha még én, 15 éves kis csöppszar is tudtam normális fotót csinálni.

(#12186) Pero válasza #97544192 (#12184) üzenetére


Pero
senior tag

a te képeiddel nincs semmi gond, de lehet én vok túl szőrszál hasogató, de amennyire emlékszem nem az ilyen minőségű, képek voltak itt eddig túlnyomó többségben.,

(#12187) MattX válasza #97544192 (#12184) üzenetére


MattX
tag

Hát figy értem a hozzáállásodat a nagy képekhez! Viszont egy olyan kép mint a tiéd csak egy távlati kép! Nem tudja megnézni egyik-másik hogy hogyan kábeleztél, stb, és valljuk be nem mindegy hogy egy 600*600-s kép van egy 600*600-s teruleten, avagy egy 1280*1024 vagy nagyobb! Az MDPC sem kis részletességgel dolgozik, és pont attol szép! Nem feltétlen kellene minimalizálni a képeket, ugyanis az oldal nem képfeltoltes.hu sebességu lesz!:) De amugy részben megértelek, tehát nem offolásnak szánom!:)

[ Szerkesztve ]

(#12188) #97544192 válasza Pero (#12186) üzenetére


#97544192
törölt tag

De azt próbálom belétek erőszakolni, hogy kövessétek az utasításokat, szánjatok pár percre a számítógépre és a fényképezőgépre, és ne csapjátok össze a képet. Ha jó az alapanyag, a többi az én dolgom (lenne, ha hagynátok hogy próbáljak jó képeket összehozni) De ha nektek az alap kell, akkor nem tudok mit tenni... Ennyi..

MattX: Nézted, hogy az MDPC-n a képek milyen szélesek? ~600-700px. Nem 1280, és nem 1600...

[ Szerkesztve ]

(#12189) MattX válasza #97544192 (#12188) üzenetére


MattX
tag

Akkor csak baromi jó a fényképészbácsi! Nem figyeltem boccs! :)

(#12190) #97544192 válasza MattX (#12189) üzenetére


#97544192
törölt tag

Nem baromi jó a fényképészbácsi, ugyanis otthon csinálnak ők is csomó képet. :)
Tudom, mert mondta dualbrain.

(#12191) MattX válasza #97544192 (#12190) üzenetére


MattX
tag

Akkor nem tudom mit füzzek hozzá! UP! :DD

U.i: Nem dobnál fel pár igen részletes érintetlen képet a HAF-rol ugyanis lehet hogy Cosmos S-rol váltanék! Ha nem megoldhato akksebaj!:)

[ Szerkesztve ]

(#12192) #97544192 válasza MattX (#12191) üzenetére


#97544192
törölt tag

Megoldható, ha lesz energiám, meg kedvem, (meg ha nem épp fogorvosnál szenvedek), akkor csinálok. A másik oldalról, ahol a kábelek vannak, nem csinálok képet, mert azt a részét inkább nem bántanám, ha nem baj. Annyira nem nehéz visszatenni az oldalát, de nem is hű de könnyű.

[ Szerkesztve ]

(#12193) Pero válasza #97544192 (#12190) üzenetére


Pero
senior tag

nézd nekem nem gond sőt, csak megköszönni tudom. csak az eddig látottakból indutam ki, és kicsit szkeptikus vagyok ezeknek a fényében

(#12194) #97544192 válasza Pero (#12193) üzenetére


#97544192
törölt tag

:R
Azt tudom, hogy rajtam nem múlik semmi, jön kép megcsinálom, oszt'kész :D

(#12195) MattX válasza #97544192 (#12192) üzenetére


MattX
tag

Persze rendben! Az eleje meg az oldala érdekelne, hogy mégis milyen egy jobb minoségu géppel lekapva! Meg egy személyes vélemény még hogy nem tul sok benne a muanyag?:)

(#12196) #97544192 válasza MattX (#12195) üzenetére


#97544192
törölt tag

Személyes vélemény...

- best buy
- az egyik legjobban szellőző ház (vagy a legjobb?)
- minőségével nincs gáz, bár az első ventilátor szűrővel (amit le kell venni, hogy kicserélhesd a ventilátort) vigyázni kell, amikor leszeded, mert kis műanyag pöckök tartják, és eltörik...
- nagyon tágas, vízhűtéshez is nagyon zsír
- oldalára 4 db. 12 cm-es ventit fel lehet tenni a nagy 23 cm helyett, ez is elég brutális

A műanyag dologról nem tudok semmit mondani, nem volt még full alumínium házam. :DDD

(#12197) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

El kellene dönteni kik legyenek az adminok!

Más: képméret: valaki írta, hogy azért legyen nagy a képméret, mert mi lesz azokkal, akiknek sz@r mindőségű a fotója...nagyon egyszerű: pontoan ott maradnak, ahol eddig. Itt a topic-ban.

Igen, lényegében egy magyar MDPC készül. Nem felétlen az exkluzivitás a lényeg. Ha mgenézed, MDPC-n a régi gépek közül csomó sima , egyszerű gép, csak szépen van összerakva. Pl. a Copper Ninjas Lian Li-ba semmi nagy durranás nincs. Mégis gyönyörűen van összerakva, és ami nagyon fontos, gyönyörűen van fényképezve. Csak az utóbbi időbe jött be ott is, hogy ha nem valami futurisztikus "egyáltalánnempcneklátszógépet" dobsz össze, akkor már nem is vagy király. (Vagy csak épp így jöttek a képek, de már egy ideje nem érkezett pl. léghűtéses vagy nem ilyen egyedi ház).

A lényeg az lenne, hogy adott esetben szép, rendezett (nem kell feltétlen fullos) gépekről jó képek szülessenek.

Ha valakinek csoda masinája van, de arra nem képes hogy épkézláb fényképet csináljon, az sajna így járt...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12198) Pero válasza #97544192 (#12196) üzenetére


Pero
senior tag

én is szemeztem vele de végül stacker 832 lett mert árban egyformák voltak. amit nem értek h most vagy kivezetik a 83xes stackereket vagy mi mert árban azért illet volna az alá hozni a haf-ot. és mégsem.

(#12199) jones965 válasza Zefír (#12175) üzenetére


jones965
Modder

Az az egy bajom van csak a részletesebb képekkel, hogy már ez a konfig ezzel a felépítéssel már a múlté. De szerintem írtam is. Ezt a képet az archívumomból szedtem elő.Egyébként van belőle jó pár, majd csokorba szedem az általam legjobbnak vélteket és belinkelem .

Szokta is mondani a párom: több képet csinálok a gépemről, mint a gyerekekről ( 2 fiú -2 lány :C )

(#12200) MattX válasza #97544192 (#12196) üzenetére


MattX
tag

Köszi! Akkor várom a képeket!:) :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.