Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21201) pc360 válasza Re-Tech (#21200) üzenetére


pc360
addikt

Murky és egyebek mellett nem tök mindegy, milyen a kompozíció? :U Ennyi erővel a másik 9 ember is kifogásolhatja, hogy mi az a retek, amivel te jöttél. Vagy azért, mert egy rakás szar, aminek semmiféle haszna nincs a teamfight-okban, vagy azért, mert OP, és nem nagyon lehet counterelni. Ez a QM világa.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#21202) FireKeeper válasza Re-Tech (#21200) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

ha meg murkyzel, akkor valóban kb tök mindegy milyen a meccs nem? :D vagy szóló aba queue. TLV. ezek olyan dolgok hogy szerintem nem elvárható hogy magas szintű meccsed legyen. funolni jók ha felhúzott egy szar meccs de kb ennyi.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#21203) ROBERTOH válasza FireKeeper (#21202) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Van GM-ben tlv main, és aba is kedvelt. Murky-t is láttam már masterben. Gyakorlatilag nem létezik rossz hős, csak olyan, amivel nehéz jól játszani illetve ritkán érdemes hozni.

ez a kedvenc aláírásom

(#21204) dargelot válasza ROBERTOH (#21203) üzenetére


dargelot
senior tag

Igen, de TLV, Murky és Abathur mind comp függők. Még akár Cho'gall is lehet jó pick, de megint csak comp és ellenfél függő. Ha qm-ben mégy az ilyeneket ell kell felejteni. Ott kb mindenki csak húzni megy hős, mi más értelme van még annak a játékmódnak amikor nincs tank meg support csak 10ből 1x.

(#21205) dargelot


dargelot
senior tag

Úgy érzem ez a játék kooperatív része meghalt. Ma három lose HL-ben egymás után és olyanon megy el a meccs. hogy last picknek support helyett Murky-t pickelnek, úgy hogy az ellenfélnél Butcher van. Lvl1100 a srác, Murky-val lvl5 és azt pickeli, mondván "ez win". Azt sem lehet mondani, hogy rákényszerítettük a supportot, mert Khara prepickje volt, csak előtte az ellenfél bepickelte. Erre jött Murky.
Fél win megvan amikor az ellenfél first pick-je Butcher, olyan könnyű counterelni. Erre ilyet pickel a csapat: Guldan, KaelThas, Murky. Gold1/Plat5 ez a szint. Kérdem én, melyik játékmódban van értelme játszani, amikor rankedban is ilyen van? Gold 1 demotion meccs jön, persze az ilyen tök sügérek meg platinumban mászkálnak. Többi csapattárs sem kutya, Guldan lifesteal buildel, lvl200 acc, és persze Plat 5. Master accot kell venni az élvezhető játékhoz vagy mi?
Seasononként 2-3 divizóval lentebb sorol be a gép is mint ahol zárom a seasonokat, már meg sem fogok lepődni ha köviben még a gold sem lesz meg, úgy hogy asszem tavaly még Diamond voltam HL-ben.
A másik érdekesség meg, hogy folyamat opponent favored bonus van, 5 pont. Mindig az ellenfél a favorit csapat, még 5 lose után is. Amíg nem lesz meg a kerek 50% win rate addig folyamatosan veszteni akar látni a gép vagy mi?

Bocs a kiakadásért, de ez más sok nekem. Sajna nem vagyok nagy TS/Discord ember, így jobbára marad a solozás, de ez megöli a játékot.

(#21206) pc360 válasza dargelot (#21205) üzenetére


pc360
addikt

Unranked még mindig, de oda is kell a 2-3 ember.
Tök fölösleges máshol idegbajt kapni. A HL elég régóta ilyen.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#21207) Peppo válasza dargelot (#21205) üzenetére


Peppo
őstag

Ez kb. minden ilyen jellegű multiplayer játék halála. Ezért csak haverokkal vagy hosszabb távon megbízhatónak bizonyuló netes ismerősökkel. És csak Discorddal. Nem megy máshogy, túl sok az idióta.

(#21208) FireKeeper


FireKeeper
Topikgazda

Stitches rework

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#21209) FireKeeper


FireKeeper
Topikgazda

Sylvanas rework

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#21210) dargelot


dargelot
senior tag

Új rekord rankedban. -14 personal rank adjusment . Hmm. Emellé még jön a szokások +4/5 opponent favored adjusment, és máris megvan a -9/10 pont. Ma 6 HL-ből 6 lose, és mindnél az ellenfél volt a favored. Murky first pick és egyéb nyalánkásgok a csapatban. S hiába kapok +4/5 pontot azért mert az ellenfél jobb, ez nem segít mert velem vannak az agyhalottak, lvl200 alattiak, tapasztalatlanok.

Tehát a gép szerint sokkal lentebb a helyem, s mindig az ellenfél a favorit. Mondanom se kell egyetlen egy szoros meccsem sem volt és egyből 1 diviziót estem. Nem értem amikor bejöttek a seasonok diamond/palt voltam több seasonon át. Mindig egyre lentebb sorolt be a gép, s azóta is mindig mínusz pra pontot kapok. Diamond 5-höz képest 9 divízióval vagyok lentebb (Dia5, Plat1-5,Gold1-3), s még mindig több több pontal súlyt a rendszer minden meccsen. Hiába bizonyítok besorólon, hogy jobb vagyok, pl 9win/1lose, lentebb rank be mint az előző seasonban. No comment...

Marad az a megoldás amit javasoltatok. Megvárom a ismerőst aki igaz csak silver, de legalább élvezetesebb vele a meccs, akkor is ha csak qm-ezünk.

(#21211) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Új event és skinek: link

ui: ehh

ez a kedvenc aláírásom

(#21212) Devas válasza ROBERTOH (#21211) üzenetére


Devas
őstag

újabb borzalom

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#21213) WayneGace válasza ROBERTOH (#21211) üzenetére


WayneGace
őstag

Szerintem nem rossz ötlet.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#21214) Shadowguard válasza ROBERTOH (#21211) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Te jóságos atyaúristen... Ez mi a sz*r? :F

(#21215) pc360 válasza WayneGace (#21213) üzenetére


pc360
addikt

Nem az ötlet a rossz, hanem az eredmény ízléstelen.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#21216) Derrewyn válasza ROBERTOH (#21211) üzenetére


Derrewyn
senior tag

"Is this an out of season April Fool's joke?"

Elég infantilis lehet, aki ezt így kitalálta.

Redditen a maci alapján arra tippeltek, hogy Sombra lesz a következő hős. Hát nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21217) FireKeeper válasza pc360 (#21215) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

egyet kell értenem, ez valóban kritikán aluli. legalább egy olyan event amin nem akarok megvenni semmit, így nem kell farmolnom sem érte :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#21218) ROBERTOH válasza FireKeeper (#21217) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Oda kell figyelni, hogy véletlenül se nyissunk ládát, nehogy egy új skin kipottyanjon belőle :)

ez a kedvenc aláírásom

(#21219) pc360 válasza ROBERTOH (#21218) üzenetére


pc360
addikt

A láda megszerzésének pillanata számít, nem pedig a nyitásé. Ezért nem érdemes egy-egy eventre előre gyűjtögetni, mert a régi ládákból úgyse nyitható aktuális cucc. Innentől fogva az egyetlen megoldás, ha az egész event alatt olyan hősöket viszünk, amik véletlenül se lépnek szintet. Már most, előtte érdemes meglépegetni a szinteket.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#21220) FireKeeper válasza pc360 (#21219) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

ez nem teljesen így van. akkor hard-kódolódik hogy mi van benne mikor kinyitod. lehet hero release előtt felhalmozni boxokat majd utána nyitni, eshet belőle cucc. viszont ha már kinyitottad, marad ami benne volt (hacsak nem rerollolsz ugye).

egy apró trükk ha olyankor nyitsz Boost-ot, mikor nincs időd játszani - el tudod rakni későbbre, ha nem okézod le a ládát hanem kijelentkezel. legközelebb ha kinyitod a ládát ugyanazt fogja dobni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#21221) pc360 válasza FireKeeper (#21220) üzenetére


pc360
addikt

Tudomásom szerint nem, ezt megoldották az Overwatch után szabadon. Kifejezetten azért van így, hogy az emberek ne akarják felhalmozni a ládákat. Eleve a láda típusa is más, az eventeknél biztosan. Nem tudsz aktuális cuccot nyitni a régiekből, ez a lényeg. Ugyanezért a most megszerzett eventes ládákat teljesen mindegy, mikor nyitjuk ki, ugyanúgy hullhat belőle a mocsok. :)

A megoldás tehát a meg nem szerzésük. Aztán lehet, hogy rosszul tudom, de elvileg direkt lekezelték ezt a gyűjtögetős dolgot.

A random részt töröltem az előző hozzászólásból, mert a gyakorlat szempontjából teljesen lényegtelen is. Arról nem tudtam, hogy logoff után is ugyanazt dobja. Nem rossz trükk.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#21222) Sprq válasza FireKeeper (#21220) üzenetére


Sprq
aktív tag

Event láda csak event alatt esik, előzöleg birtokolt sima ládából nem lesz event láda

Do you hear the voices, too?

(#21223) FireKeeper válasza Sprq (#21222) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

ez valóban így van, de szerintem sima régi ládából nyithatsz aktuális (nem eventes) cuccot, legalábbis kb fél éve még így volt mert én nyitottam így új skint.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#21224) Swinegod


Swinegod
őstag

Jókis silveres Malthelnek mikor meg lett mondva el kéne mennie farmolni, ez a válasz érkezett

Meccs végén mikor 4 szinttel nagyobbak voltak már és vesztettünk, ez érkezett a premade társától
Hogy legyen értelmes rangban az ember ha az össze lehetséges meccset throwolják?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#21225) dargelot válasza Swinegod (#21224) üzenetére


dargelot
senior tag

Hero League felejtős, TL is csak 3-4-5 fővel, amúgy jön egy troll és dobja az egész meccset. Nekem egy ismerősöm van játékban, ha jön akkor játszok egy pár qm-et, amúgy halott a játék. Sajna minden pickelős játékmódról nagyon rossz tapasztalatot szereztem az elmúlt hónapokban, pedig régebben csak unranked-et toltam.

(#21226) pc360 válasza dargelot (#21225) üzenetére


pc360
addikt

A HL-t évek óta önsanyargatás játszani, a team valóban kell. Nem változott semmi. Ettől még nem halott a játék, csak frusztráló egyedül. Az Unranked még mindig nagyságrendekkel jobb, mint a QM. Persze, ott is bele lehet nyúlni a noob-okba, de legalább kisebb aránnyal. Ismerősöket kell gyűjteni.

Rengeteg játékost töröltem, de így van mindig, akivel tudok játszani. Sokszor bele lehet futni jó magyarokba, és még több normális külföldibe. Fel kel őket venni, még ha basic angol tudással is rendelkezel. Vicces módon abból a 10 játékosból, akikkel rendszeresen találkozom, 3-4 leányzó. :D

Amúgy az is sokat segít, ha már kicsit pozitívba fordul a win arány az Unranked-en. Ott ugyanúgy számít, hogy milyen MMR környékén dobálja melléd a társakat. Goldon, illetve alatta iszonyat random és gáz a felhozatal.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#21227) FireKeeper válasza pc360 (#21226) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

én beestem 50,1%-ra néhány jó kis losing streak után, hát érződik is hogy a társaknak sokszor fogalmuk sincs az alapokról sem. TL-ben viszont ebben a szezonban 60% körül vagyok.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#21228) Swinegod válasza dargelot (#21225) üzenetére


Swinegod
őstag

Team League volt, specifikusan 3-an voltunk, de Anub'arak, Lúcio meg Medivh nemnagyon tud XP-t szerezni, anélkül pedig a 4 szint lemaradást még Masteres Medivh se tudta negálni a Goldos meccsben a 2 efektíve AFK trollal.
De most tényleg, engem Lúcioval konkrétan full hp-ról megölt a volna a Kael'thasuk egy darab W-vel ha mondjuk 100-al kevesebb alap hp-m van

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#21229) dargelot válasza Swinegod (#21228) üzenetére


dargelot
senior tag

Counterpick-re kell koncentrálni. Engem kiráz a hideg az instalock emberektől meg prepick megoldásoktól. Értem én, hogy vannak tier2-3 hősök, de ha pont az kell akkor azt kell pickelni. Pl ellenfél Butcher first pick szinte győzelem mert könnyű semlegesíteni jó pick-ekkel, de hiába magyarázom a társaknak. Itt lehet érezni, hogy a gold/plat nincs is olyan messze a bronze-tól.

(#21230) Devas válasza Swinegod (#21228) üzenetére


Devas
őstag

A dupla torony tűzerejét kell kihasználni, a Siege Campeket pedig torony lőtávba lökni.
Waveclear nélkül is ugyanannyi XP-t lehet soakolni, csak nem pusholodik előre a lane.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#21231) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Ezt láttátok már?: [link]
(Bosszúállók Végtelen Háború stílusában előadott hots animáció, ahol Deathwing játssza Thanos-t :) )
Nem mai videó, de igényesen összehozta egy rajongó, én most leltem rá véletlenül.
Valami ilyesmi bejelentést tartogathatott volna a Blizzard az idei Blizzcon-ra, egyből felpezsdült volna a hots-os élet.

(#21232) FireKeeper válasza Trk.Adam87 (#21231) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

Jópofa :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#21233) Trk.Adam87 válasza FireKeeper (#21232) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

A Blizzard szerintem ütőkártyának tartogatja Deathwing-et arra az esetre, ha komolyabban megcsappanna a játékosbázis, a nagy bejelentéssel csalogatná vissza a kiégett veteránokat.
Mindenesetre a Warcraft 3 Reforged sokmindent megváltoztathat majd, ha az editorhoz custom modelleket is hozzá lehet majd adni, akkor a régi dota alapokat tovább gondolva rajongók létrehozhatják akár a tökéletes hots-ot is.

(#21234) FireKeeper válasza Trk.Adam87 (#21233) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

tökéletes nem lesz soha, de ez nem is elvárható.

én inkább arra leszek kíváncsi, áttolják-e az XP reworköt így karácsony előtt vagy visszatáncolnak. igazából ellene meg mellette is látok érveket, én mondjuk annak örülnék ha nem lenne változás. viszont ha meglépik, az abból a szempontból jó lenne nekik hogy az ünnepi szezon alatt sok adatot tudnának gyűjteni, viszont ha rossz a change, akkor kb 1-1,5 hónapig az is marad mert holiday alatt nincs fejlesztés.

Gondolom a Stitches/Sylv rework szokás szerint OP-vé teszi őket, ami Stitches-nél kellően idegesítő is lesz, na nem mintha nem lenne elég egyéb rák a játékban (khm Garrosh, khm Orphea, khm Whitemane és még messze sorolhatnám, so fun to play against).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#21235) Derrewyn válasza FireKeeper (#21234) üzenetére


Derrewyn
senior tag

A legutóbbi erről szóló kék postban, amit Icy Veins-en kiemeltek, "2019 experience updates" módon hivatkoznak a változásra. A héten még PTR-re is jön hozzá újabb patch, ezért szerintem valószínűtlen, hogy még idén live-ra kerülne.

Orphea meg tényleg OP, tegnap játszottam vele először, és hát, khm... nem túl nehéz vele rohadtul nagyon sokat sebezni.

(#21236) Trk.Adam87 válasza FireKeeper (#21234) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Mal'ganis-t kihagytad :) Azért self sustainben ő is a toppon jár eléggé és a sebzése is bruiser szintű.

Orphea szerintem fantasztikus hős lett, nem próbáltam, de mivel régen nagy anime fan voltam, így nekem jobban átjön ez a badass loli kislány feeling. A skillshotjai alapján közel Alarak nehézségűnek tűnik. (a burst comboját mondjuk lenerfelhetnék legalább Alarak sebzésének a szintjére, de ha jól láttam a legutóbbi patch-ben nerf helyett még inkább buffolták...)
Érdekes amúgy, mert eddig nem nagyon volt a játékban olyan ranged mage, aki fel tudja venni a harcot a melee assassinekkel is akár 1 vs 1-ben. (Genji-t nem tartom mage-nek, hiába hogy a sebzése 90%a a skilljeiből és nem basic attackjából jön)

(#21237) FireKeeper válasza Trk.Adam87 (#21236) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

jah, van még pár rák akikkel nem nagyon lehet mit kezdeni, pl Azmodan is már hónapok óta gusztustalan broken tud lenni.

Második legtöbbet játszott herom alarak (elég jó winrate-el), szerintem alarak nehezebb, mert messze nincs annyi mobilitása, chase-elni sem tud, waveclearje is szarabb, és ő elveszti a trait-et halál esetén. amiben jobb, hogy akár tud solo lanelni (ha nagyon muszáj), illetve ha elég jól felstackeled magad és nem halsz meg, akkor op-bb tud lenni mint orphea.

múltkor volt egy elég meme meccsem, full ork team, garrosh thrall rehgar guldan samuro(!!!). E buildre mentem, a meccs végén 70 körüli stackem és 160% sadism-om volt, egy villám ilyen 2k körül sebzett :Y ha valakit érdekel fel tudom majd tölteni a replayt valahova.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#21238) Trk.Adam87 válasza FireKeeper (#21237) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Samuro klónjain is lehet stackelni vagy mi? :) A blizzard inkább az ilyen agyfasz logikátlanságokat javítaná, mint ez ha így van vagy említhetném azt is, hogy a d.va mech-el is felstackelhető Butcher...

(#21239) pc360 válasza Trk.Adam87 (#21238) üzenetére


pc360
addikt

Ahogy a Nova holo-kon is. De csak a lightning-ot, kill nyilván nem történik, ha csak egy copy-t pusztítasz el. Ez mindig is így volt, nincs benne semmiféle logikátlanság. Pont ezért érdekes egy Samuro ellen Arthas-t, KT-t, Anát, Alarakot hozni, mert könnyebb rajta stackelni. Ez felfogható valamiféle counter-dolognak is, mondjuk Ana nem a legjobb ellene. A D.Va mech-nél pedig történik halál (egy fél legalábbis). Ez az ellene induló Li-Ming-eknek is fontos. Az lenne a logikátlan, ha nem adná meg a fél kill miatt a resetet.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#21240) Trk.Adam87 válasza pc360 (#21239) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

A mech az nem hús(fresh meat) :) Tudom ebben a játékban semmi sem a realitás törvényei szerint működik.

[ Szerkesztve ]

(#21241) pc360 válasza Trk.Adam87 (#21240) üzenetére


pc360
addikt

De attól még kill. Ha Li-Ming-nek vagy Tracer-nek az, akkor Butcher-nek már ne legyen az? Elég érdekes lenne. Meg egy ilyen játékon, ahol a zerg savköpőtől a hallal ütlegelő rossz viccig terjednek a hősök, pont a vér pirosságát kéred számon? :D Nanemá. Majd ha 1200 hős lesz a játékban, akkor meg lehet különböztetni mechanikailag is a goblinokat, a mech-eket, a beast-eket és társait - már ha van értelme.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#21242) ROBERTOH válasza FireKeeper (#21237) üzenetére


ROBERTOH
őstag

"amiben jobb, hogy akár tud solo lanelni (ha nagyon muszáj), illetve ha elég jól felstackeled magad és nem halsz meg, akkor op-bb tud lenni mint orphea."

Csak annyit szeretnék ehhez hozzáfűzni, hogy Orphea tökéletes solo-ra: egy q és egy w és annyi a minionoknak (esetleg a játék elején még egy e is kellhet). Megfelelően stackelve pedig már a w is elég lehet. Ez azért elég jó solo képesség ;)
Szerintem pálya és team függő, hogy melyik lehet op, de ez egy örök érvényű alapigazság.

ez a kedvenc aláírásom

(#21243) FireKeeper válasza ROBERTOH (#21242) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

sose ideális mage solo lanernek, mert akkor a 4man lesz szar.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#21244) ROBERTOH válasza FireKeeper (#21243) üzenetére


ROBERTOH
őstag

2 warrior + melee support + mage mellé szerintem jó lehet. Ha össze jön egy 5 fős team, akkor majd kipróbáljuk élesben.

ez a kedvenc aláírásom

(#21245) FireKeeper válasza ROBERTOH (#21244) üzenetére


FireKeeper
Topikgazda

2 warrior+melee sup (miért kell hogy melee legyen?)+ mage mellé orphea mint solo lane?

2 warri miatt nem lesz nagy a kill pressure, kivéve ha chain CC-re mész, viszont a dupla meg sebezhető lesz dive-ra (orpea is mage).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#21246) Devas válasza Trk.Adam87 (#21240) üzenetére


Devas
őstag

Fogdd fel úgy, hogy D.va mechjének pilóta fülkéjében ki vannak akasztva a füstölt sonkák, szalonna, meg kolbász. :DDD

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#21247) dargelot válasza Trk.Adam87 (#21240) üzenetére


dargelot
senior tag

Ha Butcherlisk-el mész akkor nem is kell "fresh meat". Ott essence szerű cuccot kell szedni. S a Dreamer D.va mech-je pedig húsból van. Ezek a kiskapuk a megoldások. :D

(#21248) pc360 válasza Devas (#21246) üzenetére


pc360
addikt

:D

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#21249) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

No HGC in 2019?

Tegye fel a kezét, aki nagyon meglepődött. Szépen lassan eltűnik a játék a süllyesztőben, nagy kár.

(#21250) pc360 válasza Derrewyn (#21249) üzenetére


pc360
addikt

Azért, mert nincs kommentált felhajtás a játék körül? Nem azért, de ez a része eddig is hidegen hagyott. Az is, amikor mindig a HGC-t hozták fel egy-egy meta kérdés kapcsán. Tökömet érdekli, hogy pár fanatikus koreai éppen mivel játszik.

Ami kinyírja az az, hogy a jobb játékosok lelépnek a francba, ahogy már én is alig játszom vele, mert állandóan noob-okkal akar összezárni. És az összes lvl 1500+ ismerősöm ezért hagyta abba. Gyakorlatilag alig maradt pár aktív játékos az ilyen nagy szintűek közül a friend list-emen. A barátaimon is azt látom, hogy a játékkedvüket szegi az AFK-k és a nyálukat folyató idióták állandó jelenléte. Pedig csak meg kéne húzni a határokat szintek és MMR-ek közt rendesen.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.