Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#596) *Ropi* válasza mirci18 (#595) üzenetére


*Ropi*
félisten

A 100 képet csak viszonyítási alapnak írtam (ugye nálunk is 350 db átadott kép az alsó határ, abból már jól lehet válogatni, viszont nincsenek benne átfedések), mert egy korrekt fotós 50-100 képben is össze tudja foglalni a teljes nap történetét a reggeli készülődéstől a hajnali menyasszonytáncig (Yervant pl. max. 50 képet ad át a fine art albumban és azt mutogatják a párjai) - persze ez nem azt jelenti, hogy itt Európában ne lennének jó fotósok, csak mások az elvárások: több időt van jelen a fotós egy esküvőn, amiből több száz vagy ezer kép a "norma": eléggé el vagytok kényeztetve. :))

"...Fotókönyvet készítettem amiben a legjobban kedvelt képek vannak benne tematikusan. Mert nem akarom az egész esküvőt végignézni időről időre csak a legszebb és legfontosabb pillanatokat."

Ezért készül a fine art album és az összefoglaló diavetítések, mint ez is itt: 50 kép arról a pont egy hónappal ezelőtti esküvőről, amiből a korábbi hozzászólásomban a retust bemutató animgif is származik. Persze nem csak ennyi kép van, de 50 db pont elég a lényeg bemutatására délelőtti készülődéstől az esti kreatív fotózásig - viszont nem annyira sok(k), hogy elaludjanak rajta a nézők, mert 3 perc alatt végigmegy.

"A kép amit készítettél tökéletes. Látszik van benne munkád bőven. Profi munka."

Igazság szerint Ildi készítette, én csak retusáltam: köszönöm a nevében, átadom neki. :) Mindenesetre ha a párokon látszik, hogy akarják a jó képeket - és beletesznek anyait-apait, akkor mi is megpróbáljuk a hozzájuk lehető legközelállóbb stílusban megörökíteni. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.