Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#473) AMD Power


AMD Power
titán

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gratulációs és a jókívánságokat! :)

Én személy szerint nagyon sajnálom ,hogy "vége". Élveztem és jó is volt. A Menyasszonyi ruha és a feleségem mese szép volt. Nagyon jót választott.

A önkormányzati kicsit rázós volt. Pont Óbuda napok és felújítás volt. Igy a kocsival nem is tudtam beállni a főtérre, illetve a fotós sem tudott ott kültéri képeket csinálni. Viszont ezért a kellemetlenségért az önkormányzat visszautalja a 20.000Ft-t az esküvőre ami ki lett fizetve. Jó fejek! :) Az évkönyvvezető is nagyon kedves volt. Az ottani "szertartás" jobb volt mint vártam, szép volt bár baromi melegem volt és vert a víz! :)
Utána mentünk a templomhoz. Mivel szép környéken van ott majdnem 1 órán át készültek a profi fotók. Egy fotós és az asszisztense. Kb 2 hét és készen is lesznek a képek. Már alig várjuk őket.

A templomi esküvő maga a csoda volt!! Ott nem sok kellett ,hogy bekönnyezzek. Mivel én plébánosomnál voltunk még meghittebb volt a szertartás. Ott lettem én is és a fiam is megkeresztelve. Csodás volt.

Ott egy kis szünet jött az örömanyánál, majd irány az étterem. Ahol a 3 óra nekünk bőven elég volt. 21:15-re már itthon is voltunk. Mindenki nagyon jól érezte magát. Jól sikerült és nem is volt egy vagyon. Sőt még egy kicsi + is maradt a végén! :)

:R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.