Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2884) Markgx10 válasza Snoop-y (#2883) üzenetére


Markgx10
őstag

Itt visszatérve a témára, azért könyökkel sem csak úgy lehet ütni, ahogyan rúgni sem csak egyféleképpen lehet. Állásból persze, hogy úgy könyökölsz, ahogy te írtad, de földön teljesen más. Itt szoktak még alkarral is ütni meg mindenféléket, ami egy hozzád hasonló thai-boxos számára tök szabálytalannak tűnik (kalapácsütéstől kezdve minden), de a földharc teljesen más, mint az állás és hogy mennyit számít a földharc azt jelzi, hogy Randy Couturetől, Brock Lesnarig több birkozó vagy bjj alapokkal rendelkező sportoló jutott fel a csúcsra, mint azok, akik állásharcban jeleskedtek először és utólag kezdték tanulgatni a földezést. Nekem is jobban tetszik a földezés, mint az állóbunyó, csak sajnos nekem a földhöz még (hangsúlyozom még :D) nincs szuflám, míg állásban azért elbunyózgat az ember jó sokáig. :U

(persze én mindig az én semmilyen kis lószar kezdő szintemen hasonlítgatok, meg okoskodok, tehát félre ne értsd/értsétek, hogy én nagyon okosnak képzelem magam, mert tudom, hogy nem vagyok az, csak az eddig tapasztaltakat írom le, mint saját véleményt)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.