Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#327) DavideX válasza KrAt (#304) üzenetére


DavideX
aktív tag

kb nálunk is ez a helyzet, kutya és füles nélkül.. ez egy 10emeletes panel, én a 8.on vok.
pl ma hazaértem 21:30-ra nyomattam a zenét annyira nem volt hangos, persze mélyláda van és őket ez zavarja.. láttam alattunk ég a villany, megjegyzem nem szokott igy este...
kb 22:15 lehetett na mondom kikapcsolom már ne h kihívja a rendőröket. 22:30-ra itt is voltak :DDD kérdezték h mára befejeztem? ja mondom MÁRA igen. de ez most felbaszott és holnap nyomatom neki ezerrel ugy hogy a pohár kiesik majd a kezéből :)
ők alattunk önkormányzati lakásba laknak szal nemsoká költöznek ugy érzem... előtte is laktak alattunk volt minden, verekedés,rendőrség de végülis megunták a zenét :) én voltam lent, alig hallani a basszust, ha hangosabbra veszi a tv-t nem is hallaná... utánna néztem ennek, és a rendőrök a zajszintet mérik, tehát ha a basszus szétveri a fejét akkor nem lehet mit csinálni ez hangerőre nem elég. itt is verik a radiátor csövet max ez ellen annyit lehet tenni hogy tekersz egy picit fentebb :) kijönnek a rendőrök megint mondják h vegyem halkabbra jó halkabbra veszem mára. kijönnek holnap szintén ez. feljelentenek? hát feljelentem én öket hogy verik a csövet meg zaklatnak +kitalálok még vmi jót. vagy szimplán lefejelem azt kész. nah ez most így idegből szólt :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.