Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) #00809728 válasza Brett apó (#797) üzenetére


#00809728
törölt tag

Ha ott végeztél akkor fog jőni a java....

(#804) deedee


deedee
őstag

üdv!

akkor az a gém vége,amikor a bázist védem és jönnek a tripodok meg a szemét kis kutyáik? :)

(#805) finest válasza deedee (#804) üzenetére


finest
őstag

:K

Aki mondja, girly! :DDD

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#807) #00809728 válasza deedee (#804) üzenetére


#00809728
törölt tag

Ja-ja
Mi a helyzet Deedee leköltőztetek Gőyrbe már?

(#808) `iMp®eSsivE^


`iMp®eSsivE^
csendes tag

Kösz srácok, mostmár sikerült!
IGazából eszembe se volt, hogy kocsival kéne nekifutni! :D
Kösz még1szer! :)

(#809) deedee válasza #00809728 (#807) üzenetére


deedee
őstag

2 hete jöttünk vissza ,anyám nagyon beteg.... :(((
majd megy privi üzleti ügyben...

(#810) Racecam válasza azám (#800) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ugye többet nem kérdezel ilyet és azt is tudod, hogy miért? :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#811) Brett apó


Brett apó
tag

Köszi mindenkinek! Végül rájöttem,csak egy kicsit pihennem kellett :)
Tudom Dodi72 már a striderekkel küzdök.

http://egyiketsem.blog.hu/2008/06/26/lelenc_kutyamento_egyesulet_kontra_apeh#trackbacks

(#812) 1010


1010
őstag

:O segitség
újra tettem a gépem egy trója miatt
de leformáztam ez ep2 őt is
valakinek megvannak a mentések még
már csak egy strider maradt hátra utoljára ott mentettem
4napig szenvedtem azokkal
msot emg kezdhetem előről :(((

kéremszépen valaki segítsen :O :O

(#813) Bencus88


Bencus88
nagyúr

El akarom indítani ez az üzenet:
Steam is already runing
You may only run one copy of steam at a time
akkor most valaki ellopta az accom?

(#814) Csabahun válasza 1010 (#812) üzenetére


Csabahun
senior tag

Ment pü!!

[ Szerkesztve ]

(#815) Bencus88 válasza Bencus88 (#813) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Resetet adtam a gépnek és jó lett!Lehet én bénáztam csak valamit

(#816) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na most vittem át a hidas részt kb 10 másodperc volt az egész:DÉs most csicsika:)

(#817) Csabahun válasza 1010 (#812) üzenetére


Csabahun
senior tag

SZIVESEN!!!

[ Szerkesztve ]

(#818) viktor82


viktor82
őstag

Tudna valaki segiteni!Az elején vagyok valami liftnél pajszert kiveszem a fogaskerekek közül,és lezuhanok!Mit kell,és hova kell ott menni,van egy ajtó ,de nem tudom kinyitni,ha valaki tudja irja le!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#819) #00809728 válasza viktor82 (#818) üzenetére


#00809728
törölt tag

Nincs ott valamiféle rejtett "lik"?

(#820) Bencus88 válasza viktor82 (#818) üzenetére


Bencus88
nagyúr

printscreen én se tartok nagyon messze, de ahogy leírtad nemtom elképzelni most melyik lift.
Ja de lehet ha azon vagy, hogy tekered a kart ne teljesen a tetejéig hanem 2. szintnél ugorj ki.

(#821) Bubus586


Bubus586
csendes tag

Szevasztok!

Segitség kellene! Én mmost játszom először a HL sorozattal, és már az elején elakadtam.
Egy ketreces részben vagyok amibe felülröl jöttem az egyszemüvel egyetemben. Mindenkit kinyirtunk, és ő vár a ketrec elött türelmesen amerre kellen továbbmenni. Nem tudom hogy kelene kinyitni, a másik oldalról van a kerék. Van egy lift is de meg se mozdul, továbbá van egy nagyon mély luk amiben beugrottam de semmi, fekete az alja azt kész. Hogy kell továbbmenni, eddig egyértelmü volt de most nem tudom ?

(#822) Stalker-2572 válasza Bubus586 (#821) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Pakold meg a liftet dobozokkal és vasrudakkal.

ps.: legközelebb inkább egy képet küldj, mert van 1milló ketrec a játékban és lift is.

All Black...

(#823) Bubus586


Bubus586
csendes tag

Kössz ez volt az ebben a pillanatban jöttem rá én is! Köszi!

(#824) 1010


1010
őstag

mikor jön a 3.rész
2év mulva vagy már jövőre?

(#825) Lacika25


Lacika25
tag

Sziasztok!

Most végeztem negyed órája a játékkal :DD . Az igazat megvalva, nagyon tetszett :)) . A játék első része, amikor a trutyis helyeken kellett menni és olyan savköpök, vagy mifenék jöttek, tiszta hl 1 érzésem támadt. Az egész játék során nem éreztem úgy, hogy unalmas lenne, remek pörgös játékra sikeredett, csak a vége nem tetszett :O. Eddig a hl összes részét végigtoltam, kiegészítőkkel együtt, a hl1-től kezdve. Half-Life forever!!!!!!!!!!!!!! Grat a készítőknek :C , de remélem a következőre nem kell ennyit várni.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-P61-USB3-B3, Intel Core i3 2100, 4GB Kingson RAM, ASUS HD6770 Direct CU 1GB, ACER monitor, 400 GB Samsung winchester, DVD író, FSP 350W-os tápegység, Cooler Master ház, Logitech EX110 billentyűzet és egér.

(#826) snecy válasza Lacika25 (#825) üzenetére


snecy
senior tag

Nekem a végével csak az volt a bajom, hogy filmszerűvé próbálták tenni, de nem igazán sikerült, pedig adva volt hozzá minden. A befejezés félmunka, de a játék az nagyon üt.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#827) Lacika25 válasza snecy (#826) üzenetére


Lacika25
tag

Nekem az is tetszett, persze mindenkinek más tetszik, ami nem baj. Remélem a 3. rész nem fog ilyesfajta meglepetést tartalmazni. Hány része lesz összesen, tényleg csak 3?

Gigabyte GA-P61-USB3-B3, Intel Core i3 2100, 4GB Kingson RAM, ASUS HD6770 Direct CU 1GB, ACER monitor, 400 GB Samsung winchester, DVD író, FSP 350W-os tápegység, Cooler Master ház, Logitech EX110 billentyűzet és egér.

(#828) snecy válasza Lacika25 (#827) üzenetére


snecy
senior tag

3, de szerintem az is csak azért lesz mert már beígérték korábban...Már arra alapozva hogy beismerték a Valve-nél, hogy az epizódokra bontott megoldás nem hozott kellő sikert.

[ Szerkesztve ]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#829) Lacika25 válasza snecy (#828) üzenetére


Lacika25
tag

Kár. El tudnék még pár részt képzelni, még így epizódokban is, habár emiatt tényleg eléggé rövid.

Gigabyte GA-P61-USB3-B3, Intel Core i3 2100, 4GB Kingson RAM, ASUS HD6770 Direct CU 1GB, ACER monitor, 400 GB Samsung winchester, DVD író, FSP 350W-os tápegység, Cooler Master ház, Logitech EX110 billentyűzet és egér.

(#830) 1010


1010
őstag

egyszerübb lett volna kiegészitőként kiadni
a folytatást

(#831) LucifeI2 válasza snecy (#828) üzenetére


LucifeI2
őstag

Tulajdonképp nem hozott kellő sikert, de szerintem jobb volt így mert különben (ha arra alapozunk HL2-t meddig csinálták) jó sokat kellett volna várni mire kiadják a HL3-at. Szerintem ez az episode 1,2,3 lett volna a HL3 ahogy az egyik videóba is említik hogy úgy tervezték így kevesebb időt kell várni a kiadások között mintha az egészet egy HL3-ba adnák ki.

(#832) 1010


1010
őstag

dehogy kell kevesebbet
csak ők szarakodnak meg kivesznek 60 nap szabit

(#833) `iMp®eSsivE^


`iMp®eSsivE^
csendes tag

Csáó!

Már megint elakadtam, a kurvaélet!

Ott vagyok szarban, hogy mentem kocsival, kigyulladt, utánna csináltak valamit rajta, és nekem el kellett mennem tovább. Na mármost ott van az a mérgező lé, meg a gépágyú, ami széjjelő mindent, és sok roncs összevissza. Azok között kellene menni gondolom, de a gépágyút sehogy se tudom kikapcsolni. Plz. segítsen valaki!

(#834) athomi válasza `iMp®eSsivE^ (#833) üzenetére


athomi
veterán

A kocsik közti folyosókon kell haladni, majd be kell menni az épületbe, ahol azt a pár katonát ki kell nyírni. Ezután ki kell nyitnod a "gépágyú"-t működtető szerkezetet, ahova egy gránátot kell dobni.

(#835) snecy válasza `iMp®eSsivE^ (#833) üzenetére


snecy
senior tag

Guggolva kell mászkálnod a kocsik között, időnként figyelve néhány zombira.
A Gépágyú majd csak akkor lesz kikapcsolva ha bejutsz az épületbe, és egy gránáttal szétrobbantod. Aztán utána jön Alyx és folytatódik a kocsikázás..

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#836) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Sziasztok. Egy kis segítség kéne. Elakadtam egy résznél a játékban. Méghozzá ott,ahol kijövünk hárman a felszínre,miután felélesztették azok a piros szemű micsodák a csajt. Döngölők vannak meg roncsok,és térség végén a két oldalsó járatból kijön az a két rusnya nagy dög amelyik mindig fellöki az embert. Sehogy sem tudom megölni őket,és nem tudom,hogy merre lehetne elfutni előlük. Ezek ketten meg nem jönnek semerre,bár magyaráznak valamit de egy szót sem értek belőle. Előre is köszi a segítséget.

(#837) #00809728 válasza Z.m.Z (#836) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Nos menj be az a dőngőlők kőzé ami a legjobban védett azt hiszem az urcso a legkőzelebbi a lifthez.Rusnyákat én shotival kicsirtam igaz 10 kelett belé de megéri a fáradságot.A piciket később ráérsz kinyirni.

[ Szerkesztve ]

(#838) azám


azám
csendes tag

Hali
Ha tudna valaki segíteni megköszönném.
Aki Torrenten töltötte le ezt a game-t az segítsen a telepítésben.

(#839) Bencus88 válasza azám (#838) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ezt nem kéne enyire nyiltan közölni:D
Alapelvek elolvasását ajánlom:)

(#840) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Köszi a segítséget,én azt hittem ezeket nem lehet lelőni. Sajnos pár résszel visszább kell töltsem,mert nincs túl sok skulóm a shotiba,vagy cheatelnem kell,de úgy meg túl könnyű.

(#841) azám


azám
csendes tag

Bocsi csak már nem tudol játszani azt már tiszta ideg vagyok. Csak ennyi kellene nekem azt kész :O

(#842) athomi válasza azám (#841) üzenetére


athomi
veterán

akkor privizz vkire hogy segítsen! ;)

[ Szerkesztve ]

(#843) Z.m.Z válasza Bencus88 (#839) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Igaz. Nem szarunk a kútba! Csak a kávájára,és amikor nem látják belepiszkáljuk bottal! Na ennyit az alapelvekről,meg az "Ejnye bejnye te rossz fiúcska már megint letöltöttél egy játékot!?" hozzáállásról.

(#844) viktor82 válasza Bencus88 (#820) üzenetére


viktor82
őstag

Nem tudtam csinálni printscreent isten tudja hogy mért,ez még az eleje ahol valami vigura hozza utánam a nőt!Majd még próbálkozom a printscreen-nel

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#845) viktor82


viktor82
őstag

És hova menti saveket valaki tudja!Nekem a telepitős van meg,de telepitve nemtaláltam a programok közt,hogy lehet ez!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#846) athomi válasza viktor82 (#845) üzenetére


athomi
veterán

Játék közben lenyomod a Prt SC billentyűt, kilépsz asztalra, megnyitod a paintot, felül a szerkesztésben rányomsz a beillesztésre. Ekkor megjelenik paintban a kép, felül fájl, majd mentés másként. Itt JPEG képben ments! Ezután megnyitod a www.kepfeltoltes.hu oldalát és feltöltöd a képet. Nincs más dolgot, mint a feltöltött képet linkelni az oldalra.

(#847) Bencus88 válasza Z.m.Z (#843) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Aki privátba kérdez tőlem ilyet nagyon szívesen segítek neki

(#848) `iMp®eSsivE^


`iMp®eSsivE^
csendes tag

Köszi srácok! Megyek, és megcsinálom! :D

(#849) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Most tartok ott, hogy egy repcsi üldöz.Elötte meg valami kukac ki akart belőlem szívni valamit:DDe megöltem mindenkit no para.

(#850) `iMp®eSsivE^ válasza Bencus88 (#849) üzenetére


`iMp®eSsivE^
csendes tag

GEcci, az kurvajórész. Talán az egyik legjobb! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.