Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) #65675776 válasza ollie (#1250) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Valve szerint is így van. Bár a Black Box mintha nem tartalmazná a DoD:S-ot.

[ Szerkesztve ]

(#1252) Fáraó válasza #65675776 (#1251) üzenetére


Fáraó
őstag

Bár a Black Box mintha nem tartalmazná a DoD:S-ot.
Ezt én is így tudom. Még annyi rémlik, hogy régebben olvastam vmi olyasmit a Steam-en -vagy itt a fórumon :F -, hogy azok, akik AMD kártyát vettek nyár vége felé (2xxx sorozat) -és akkora ugye még nem jött ki az EP2- ajándékkép játszhatnak a DoD:S-el, de arra nem emlékszem hogy véglegesen megkapják vagy csak a megjelenés utáni 1-2 hónapig használhatják. Na mind1, még ott figyel az acc-ban.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#1253) ollie válasza #65675776 (#1251) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Black Box kuponon rajta van, hogy tartalmazza. Nagyjából úgy, ahogy Fáraó írja, de nincs meghatározva, hogy meddig.

[ Szerkesztve ]

***

(#1254) Scrym válasza ollie (#1247) üzenetére


Scrym
tag

Bocsi, de milyen törpéről beszéltek??? :F
Ugy látszik figyelmetlen voltam valahol. :B

(#1255) ollie válasza Scrym (#1254) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még a játék elején, asszem egy emeletes ágy alatt lehet találni egy kertitörpét. Ez abban a kis épületben van, ahol Alyx próbál rádiókapcsolatot létesíteni az ellenállókkal.

***

(#1256) munky


munky
őstag

Sziatsztok !

"Sima" HL1-hez (nem a Source-höz) tudna nekem valaki magyarosítást?

Keresgéltem egy csomót de nem találtam semmit. A játék nem steam-es hanem 1000 éves sima CD-s verzió. sehol nem találok :(

(#1257) Fáraó válasza munky (#1256) üzenetére


Fáraó
őstag

Csak ezt találtam. Azt is csinálhatod, hogy letöltöd a Steam-et, majd ott aktiválod a játékot a CD-key-el, utána magyarosítod.

Egy próbát megér sztem.

Aztán meg itt van saxus lapján, fent.

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#1258) papsZa


papsZa
tag

Sziasztok!

Hol lehet kapni és mennyibe kerül a gáma?
Már alíg várom, hogy meglegyen! :DD

üdv.

HP 8710p

(#1259) ollie válasza munky (#1256) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van, az ezeréves HL1 cd kulcsát is tudod aktíválni Steam-en, sőt mindjárt megkapod hozzá az összes kieget is.

***

(#1260) munky


munky
őstag

Köszönet a segítségért mindenkinek. :R

(#1261) Fáraó válasza ollie (#1259) üzenetére


Fáraó
őstag

papsZa: Orange Box kiadásban már lehet kapni, ill. Black Box kiadásban egyes AMD 2xxx kártyák mellé, vagy apróban is megtalálható -most is van egy.

sőt mindjárt megkapod hozzá az összes kieget is.
Opp. Force-t és a Blue Shift-et is? :F

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#1262) Tomaaasz válasza droki (#1241) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Nekem olyan volt a khmmmm verzióval, hogy nem látszódott a tárgy csak a zseblámpa fényénél! Ilyen átlátszó volt vagy nem látszódott, nekem a lapozó file méretének növelése megoldotta. Azért jáccotam törtel mert steamen nem tudtam letölteni amikor megjelent!

Oda mentem, ahol vagyok!

(#1263) #65675776 válasza papsZa (#1258) üzenetére


#65675776
törölt tag

Steam. Akár egyenként is megvehetsz rajta mindent, amennyiben már a többi meg van.

(#1264) papsZa válasza Fáraó (#1261) üzenetére


papsZa
tag

Fáraó: Köszi, azt hittem, hogy külön is árulják, mint annó az episode 1-et :R

daa-raa: Jogos, erre én is gondoltam, csak nem szeretnék 1-2GB-ot lehúzni a netről, jobb ha megvan dvd/cd-n. :R

HP 8710p

(#1265) #65675776 válasza papsZa (#1264) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egyszer kell lehúzni, utána akár archiválhatod is, amire csak akarod.

(#1266) csana válasza #65675776 (#1265) üzenetére


csana
senior tag

Így igaz. Én kuponon jutottam hozzá a black boxhoz, és mivel van olyan funkciója a steamnek, hogy képes "install disc"-et csinálni bármelyik steames játék(ok)ról, egyből összehoztam egy egyedi válogatást (játékbackupot), és borítót.
Amúgy sok esetben jobb így archiválni sztem, mivel így a frissítések már benne lesznek, mikor felrakod ismét, míg a dvd-s verziónál miután felraktad, dúrván tölt hozzá még 10-15%-ot..

(#1267) ollie válasza Fáraó (#1261) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

"Opp. Force-t és a Blue Shift-et is?"

Pont ezekről beszélek. Regisztrálod a HL1 kulcsod, és megjelenik az accountodban az Opposing Force és a Blue Shift is (meg asszem a Deathmatch Classic).

***

(#1268) papsZa válasza #65675776 (#1265) üzenetére


papsZa
tag

:C :R

HP 8710p

(#1269) Kiskokó


Kiskokó
veterán

hello
segitsetek
Az Under the radar (radarcsali) résznél avgyok amikro a szerpentinen kell felmenni és az "üres" házakhoz jutunk és a végn a kocsinkal két térkapu közé rekedünk.. iylenkor jönnek a harcosok meg a hunterek.. végigjátszst olvastam és sok harcok és hunternke kellene jönni e nekm jön avgy 6 harcos a házba egy hunter sem jön be. miután kiirtottam a harcosokat a hunterek eltünnke csak hallani hogy mászkálnak. a házból sehogysem tudok kijutni a kapuk még mindig mennke. azt vetem észre hogy ha beülök a kocsiba akkor jön elő egy egy hunter és kész
itt mit kell csinálni hogy továbbhaladhassak ?
olyat is icsnátlam hogy a kocsival a kék bejárathoz álltam felpakotlam radiártorokkal és hogy felugrok az erkélyre onan meg a háztetőn kitudok jutni de nem lehet felmenni :S
mit kel itt csinálni köszi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1270) ollie válasza Kiskokó (#1269) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vissza kell menni korábbi épületekhez, és ott találod a generátort.

***

(#1271) Kiskokó válasza ollie (#1270) üzenetére


Kiskokó
veterán

de ez az hogy a házból sem tudok kijutni nincs dupla ablak amin kitudnék mász vagy ha van az a lépcs felett amit nemlehet elérni az összes ajtó zárva van csak az van ynitva amia két térkapu közé visz..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1272) Kiskokó válasza Kiskokó (#1271) üzenetére


Kiskokó
veterán

:O :O ajj segitségg ugy idegesit ez aszar hogy enmtudok továbbhaladni

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1273) Brett apó válasza Kiskokó (#1272) üzenetére


Brett apó
tag

Le kell menni az alagsorba,ott tudsz majd hátul kimenni és visszamenni ahoz a házhoz amihez megy a vezeték az erőtértől

http://egyiketsem.blog.hu/2008/06/26/lelenc_kutyamento_egyesulet_kontra_apeh#trackbacks

(#1274) Kiskokó válasza Brett apó (#1273) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ajj :O nemáááááááááá
de ottsem tudok kiemnniiiiiii a faszomba már (bocsi) de de felbasz hogy miértnemjó

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1275) Kiskokó válasza Kiskokó (#1274) üzenetére


Kiskokó
veterán

nemjóó semmisesehol se mindhol szar az ajtó nics textúrája avgyis hogy nem leht kinyitniszal cska odvan "festve" a falra nicsn kilncsi stb.. egyik ajtót selehet kiynitni meg semmi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1276) #65675776 válasza Kiskokó (#1275) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor nincs más hátra meg kell venned az eredeti játékot.

(#1277) SLYM válasza Kiskokó (#1275) üzenetére


SLYM
veterán

nekem a csákány textúrája volt szar, meg a széké. az tűrhetű

(#1278) Kiskokó válasza SLYM (#1277) üzenetére


Kiskokó
veterán

nem ugy sazr a texrúra.... csak érted oyaln amikro nem használható az ajtó és csak felvan festve oyaln a textúra.. mertha használható az ajtó akkor máshogy néz ki..
na amugy meg adszorra is lekedttem ezt arészt és nem mentem le azemeletről és most igy jólet...
nemtudom edig mmiért de ha lentmaradtma és ugy nyirtam ki a rámtörö ellent és hiába mentem fel azemeletre akkor sose törtétn semmi é ahunterek nem kezdtek el bejönni a házba... na e végül is jóeltt köszi a helpet.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1279) KoRner™


KoRner™
tag

Üdvözletem emberek!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy meg fog jelenni olyan HL2:EP2 Csomag, ami csak a HL2:EP2-őt, a Portalt és a Team Forstress 2-őt tartalmazza? Csak mert nekem ugye megvan HL2 meg HL2:EP1, ráadásul a HL2 az Collector's Editionban, szóval így semmiképp nem szeretném, hogy esetleg késbavesszen az alapjáték és az EP1. Tudtok valami megoldást arra, hogy megszerezzem csak TF2-Portal-HL2:EP2 kombót?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1280) ollie válasza KoRner™ (#1279) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jelenleg Black Box van, amit Sapphire egyes videokarijához adnak. Ilyet megpróbálhatsz beszerezni valakitől, szoktak árulni az aprók között (5k a reális érte). Egyébként meg csak Orange Box. Hogy a jövőben mit tervez a Valve, azt csak ő tudja.

De az Orange Box-al sem megy kárba az új HL2 + EP1, ugyanis így elajándékozhatóként kerül az accountodba (gift), és ezt továbbpasszolhatod valakinek (esetleg khm. némi ellenszolgáltatásért cserébe).

***

(#1281) KoRner™ válasza ollie (#1280) üzenetére


KoRner™
tag

Köszönöm szépen a választ! :)
Már "sajnos" megkapom karácsonyra az Orange Boxot... Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha valakinek odaajándékozom az Orange Boxos HL2őmet, akkor ő rendelkezni fog esetleg a HL2: Deathmatchel is? Csak mert az tudtommal ingyenes. Csak mert rögtön beugrott egy haverom, aki végigvitte már a HL2őt meg EP1et, de ha nincs Orange Boxban korong, akkor nem kell neki, viszont ha jár hozzá DM, akkor lehet hogy Nekiadom, hogy együtt játszhassunk. :D

(#1282) ollie válasza KoRner™ (#1281) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt nem tudom.

***

(#1283) WD40


WD40
aktív tag

Nah végigvittem... csak nagyon rövid lett ez is. Pedig direkt lassan játszottam, mindenhová benéztem... csak egyetlen dolog zavart a grafikában, ami amúgy fantasztikus (AA nélkül mindent feltolva 1440*900-ban van vagy 50 fps, de 1680*1050-ben sem rossz :) ). Mikor azzal az összetákolt autóval kell szerpentineken menni a völgyben, ott fenn a hegycsúcsokon "papírfák" vannak, nagyon lerontják az élményt, hogy "messzire el lehet látni". Ezért sajnos eléggé látszik, hogy egy kis térben mozogsz, nem érzékelteti a távolságot. (Tehettek volna egy sor fostextúrás 3d fenyőt oda föl és csak jóval utána a papírfenyősávot, de ez csak a személyes véleményem :DDD ). Így is nagyon jó lett. A motion blur meg kifejezetten feldobja, forgolódtam is sokat :)

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#1284) csana


csana
senior tag

Hátha valaki tud segíteni:

Letöltöttem a HL2-höz az SMOD-ot, és szerintem szenzációs. Most azthiszem smod39 a legutóbbi verziója, és ebben már smod39_i -nél tartanak a pecsekkel. Csak sajna a honlapjuk ilyen japcsi krixkrax, és nemtudom, hogy az összes korábbi (b,c,d,e,f,g,h) pecset is fel kell-e tenni, vagy az "i" tartalmazza őket. Nincs esetleg valaki képben a témában?

Remélem az epizódok alá is lesz ilyen remek modifikáció.. A bullettime-ot régóta hiányoltam kedvenc fps-emből, és ebben nagyon királyosan (mint a fear-ben) oldották meg.

(#1285) konye.gabor


konye.gabor
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene nekem.Megyógyitottuk alexet majd nekiálltak üldözni az őrzők (kettő) miután kinyírtam őket a villámújú azt mondja felmegyünk az emeletre,látok is egy létrát a mi a boboldalán van de elválaszt egy kapu amit egy agregátor működtet de az a mocsok villámújjú nem mozdul.Ha valaki tapasztalt már ehhez hasonlót kérem segítsen.

Köszi!

(#1286) csana válasza konye.gabor (#1285) üzenetére


csana
senior tag

Nem emléxem pontosan, de mintha ott a felvonóval kellene trükközni.. Felmész, és valahogy bele kell tornázni a felvonóba, és mintha ott kellene valamit alkotni.. Pontosan nem emléxem..

(#1287) konye.gabor válasza csana (#1286) üzenetére


konye.gabor
csendes tag

Sajnos nem jutok be a felvonóhoz mivel a kapu nem nyílik ki a kerítés pedig magas...

(#1288) csana válasza konye.gabor (#1287) üzenetére


csana
senior tag

Nem lehet, hogy valahogy fel lehet jutni a sziklás részen? Mintha ott potyognának törmelékek.. Aztán valahogy aktiválni a felvonót, hogy Alyxék követhessenek.. de nembizti. Igaz lehet már túlvagy rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#1289) csaabz


csaabz
őstag

Van ehhez vmi patch?

"ugrál" a karakterem...ha lépek párat, ugrik 2-t
Marha idegesítő. Ja, meg most ki is lép.
Vmi memóriaterületen nem végezhető el az alkalmazás vagy ilyesmi...
Vmi ötlet?
Az episode 1-el nem volt gond..

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1290) Jah'rakal


Jah'rakal
csendes tag

Hi!

Episode Three-ről van valami új infó?

(#1291) Kareszovics válasza Jah'rakal (#1290) üzenetére


Kareszovics
addikt

A játék saját topikja

Itt nézz körül!

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1292) csana válasza csaabz (#1289) üzenetére


csana
senior tag

Hát ha eredetiben van meg, akkor a steam folyamatosan, és automatikusan felpeccseli, ha jön ki alá peccs.. (elvileg ez van a steam-ben alapbeállításban).. De ilyesmiről még senki nem panaszkodott.. Lehet hogy a win a ludas..

(#1293) rucinho


rucinho
tag

itt elakadtam!vkinek vmi ötlet?

[???]

(#1294) Fáraó válasza rucinho (#1293) üzenetére


Fáraó
őstag

Uninstall? ;]

Komolyra fordítva a szót ;) , ha ez most lefele van akkor gondolom le kell esni. Hol is van ez a hely, hol tartasz?

VIGYORRRGAZMUS.....

(#1295) rucinho válasza Fáraó (#1294) üzenetére


rucinho
tag

nem,nem lefele van hanem felfele!
egy barlangban vagyok azzal az egyszemű akármivel....van nála egy fénygplyó amivel a csajt gyógyítják!most mentem fel liftel,betöltés után ez a kép fogadott!olyan minha egy kútban lennék bent!

(#1296) Freeman25


Freeman25
csendes tag

:F :F :F :F :F :F :F Semmi gondom nem volt a játékkal míg el nem jutottam az "E földön túli nyomorúság" című részben oda ahol a barlangban menekülök a nagy hangyaleső elöl és beugrok néhány deszka áttörése után egy kamrába ahová a lénynek csak a feje fér be.. majd innen leesek egy folyósóra és ott egy helységben le kéne hozni a liftet de nem tudom hogy kell. próbáltam már behúzni a fogaskereket és gyors megnyomni a lift hívót de semmi. :F :F :F :F :F :F Kérlek segítsetek. :R :R :R :R :R :R

Apuka28 ( már nem freeman XD )

(#1297) Pocak89 válasza Freeman25 (#1296) üzenetére


Pocak89
senior tag

Ha jól gondolom, hohy hol vagy akkor a gravigunnal kell vmi nagy fogaskereket a helyére tenni a liftnél. Utána már működik a lift és jön le a társad.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#1298) makaroni


makaroni
csendes tag

Hali! Remélem tud v.ki segíteni. Az Episode 2-ben ott ahol már a fehér-erdőben vagyunk a csajal (Alyxal) és megyünk be az egyes silóba az apja vezetéssével ( Dr. Vance-al) ott a lány apja megáll hogy kinyissa az ajtót ami egy liftszerüséghez visz de onnan nem megy tovább elmondja a szövegé és csak ott áll olvastam már végigjátszásokat de csak azt irja hogy levisz a silóba ugyh. nem tom mi a baj. Nem lép ki a játékból tudok járkálni lövöldözni meg bármit de csak ott és nem to mit csináljak. Eddig is volt hoogy beakadt de csak max egy pár másodpercig és akkor se tudtam sétálni de most tok és nem tom mi van :W de már a falnak megyek. Ha v.ki tud segítsen vagy bármi ötlet van lécci írd meg előre is kössz. :)) :DD

(#1299) Pocak89 válasza makaroni (#1298) üzenetére


Pocak89
senior tag

Nekem az alap HL2-ben volt ilyen. Akkor az volt a megoldás, hogy tölts vissza egy előző mentést, és ha szerencséd van akkor tovább megy. :)

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#1300) True válasza rucinho (#1295) üzenetére


True
aktív tag

Gondolom már megoldodott, de itt meg kelett volna halnod normál esetben...
Ide csak pár "tápért" másztál be, amit gravigunnal kelett volna kiszedni, és nem bemászni, mert baszakadt alatad a deszka... Ezért kellene meghalnod ha beestél... Ez egy csabda...

Más kédés..:
Végigcipeltem magammal azt a kib@szott törpét a rakétába, de mégsem történt semmi extra... Lenne valami bonusz level érte, vagy tök feleslegesen hurcoltam..? ;]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.