Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) seaky77


seaky77
tag

Még csak most jött ki az első rész de máris itt a folytatásról egy kis video

[link]

(#2) SLYM válasza seaky77 (#1) üzenetére


SLYM
veterán

nekem valamiér nem jön le. na mindegy. találtam egy rövid bemutatót[link]

Kapunk egy új fegyvert (Strider buster), új helyszíneket (rakéta siló, erdő, aknamező), új járműveket, még összetettebb, fizikán alapuló rejtvényeket, új gravity gun módot, új multiplayer módot és több nyílt téren játszódó csatát több ellenféllel. Az egyetlen gond, hogy az eredetileg 2006. végére tervezett megjelenés eltolódik 2007. tavaszára. Hivatalosan ezt még nem erősítették meg, de kezdhetjük készíteni a zsepit...

[Szerkesztve]

(#3) robisz válasza SLYM (#2) üzenetére


robisz
senior tag

Ha látni akarod a videót, akkor csak végig kell nyomnod az első részt... ;)

(#4) SLYM válasza robisz (#3) üzenetére


SLYM
veterán

már megvolt. aszittem ez valami komolyabb :)

(#5) SLYM


SLYM
veterán

itt egy trainer [link]

nagyon ütős :)

(#6) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Nekem tetszett az episode one, már várom a kettőt =p De remélem a hl3-al is dolgoznak ;]

(#7) bigman00


bigman00
tag

iszonyú szemét dolog ez az epizódikus cucc... :B (a HL méltóságteljes hírnevét képesek megtépázni egy ilyen szemét pénzszerzési akcióval) :((( :((( :(((

(#8) LucifeI2 válasza bigman00 (#7) üzenetére


LucifeI2
őstag

Sztem rosszul látod... legalább nem csak kiadják a játékot és csá, hanem új singe részeket adnak hozzá, ami sztem nagyon jó, más játékoknál is kéne. Legalább nem unod magad a hl3- ig. :)

(#9) bigman00 válasza LucifeI2 (#8) üzenetére


bigman00
tag

Így viszont a közte lévő időben (mialatt kiadják a másik epizódot) baromirA felhergeled magad mert mire beleéled magad az egybe várhacc egy évet a másikra ... és minnél több mellék akcióuk van annál rosszabra fog sikerülni a három VAGY annál később lessz ... nem jó ez így !!!

(#10) LucifeI2 válasza bigman00 (#9) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nem hinném, mivel sztem megy teljesen másik csoport dolgozik ezen. Vagy nem is lesz 3 :P

(#11) SLYM


SLYM
veterán

itt egy új muvi[link]

(#12) Hannibál


Hannibál
csendes tag

Nekem se jön be ez az epizod-ozgatás de most ez a kifizetődő....+sztem elég drágák is hosszukhoz képest :(((

Azt mondják elmebajban szenvedek.... Pedig ez nem igaz, minden percét élvezem.

(#13) SLYM válasza Hannibál (#12) üzenetére


SLYM
veterán

ez most hosszabb lesz. az ára meg nem számít :D

(#14) SLYM


SLYM
veterán

íme két új movi [link]

(#15) cor válasza SLYM (#14) üzenetére


cor
őstag

a gs-on legalább 5 ingame movie van...2t néztem de ezekben semmi ujat nem láttam:(

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#16) westlake válasza cor (#15) üzenetére


westlake
félisten

azt sem, hogy ezek mar nezheto minoseguek? nem tunt fel, hogy direkt szarok voltak a gs muvik? ;)

Play nice!

(#17) cor válasza westlake (#16) üzenetére


cor
őstag

én a játékon belüli ujdonságo(ka)t hiányoltam :U
nem szeretek elöre nézelödni játékok terén,mert felesleges,de ez elvileg mégiscsak a nagy ''halfilé'' ;]

[Szerkesztve]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#18) SLYM válasza cor (#17) üzenetére


SLYM
veterán

én eddig nem láttam ilyen lényeket( ezek a féregszerű valamik és az a csúnya robot aki szalad 1000-el) és hidat és házat se láttam összedőlni az eddigi half-life-okban. so-so hidd el ebbe lesz újítás bőven elég, főleg az első epizódhoz képest

(#19) cor válasza SLYM (#18) üzenetére


cor
őstag

okok :R
majd ha megjelenik akkor jövök:D
addig sztem felesleges elöre beszélni rola

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#20) SLYM


SLYM
veterán

szépen jönnen a szebbnél szebb muvik[link]

(#21) Djuree


Djuree
félisten

Mikor jön ki a game?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22) SLYM válasza Djuree (#21) üzenetére


SLYM
veterán

télen. ja és itt egy újabb movie [link]

(#23) cor válasza SLYM (#22) üzenetére


cor
őstag

sztem örülhetünk ha ''április bolondja'' lesz ... :(((

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#24) SLYM válasza cor (#23) üzenetére


SLYM
veterán

az is lehet :U

(#25) SLYM


SLYM
veterán

tényleg. az epizódok mindegyike a source-al fog menni? nem akarnak egy újabb engine-t a fejlesztők?

(#26) SLYM


SLYM
veterán

a frei dossziéban mintha az episode two robotstruccai futottak volna ott az előzetesbe. szerintetek?

(#27) Dj Sügi válasza SLYM (#26) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Lehet, bár nem nagyon lehetett kivenni ennyiből, hogy az az episode two :B :F

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#28) SLYM válasza Dj Sügi (#27) üzenetére


SLYM
veterán

de. amikor a híd összeomlott. meg a struccok is onnan vannak. szvsz az előzetesből

(#29) alitak válasza SLYM (#28) üzenetére


alitak
senior tag

Az biztos az episode two-ból volt kivéve. Máshol olyan robotmicsodákat nem láttam.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#30) bagyulajuve válasza SLYM (#25) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem hiszem, majd a HL:3-hoz lesz új :D

Resistencia eterna

(#31) #65675776 válasza SLYM (#25) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Source képességei még messze nincsenek teljesen kihasználva. Rengeteg tartalék van benne.

(#32) SLYM válasza #65675776 (#31) üzenetére


SLYM
veterán

ugyanmár. már van vagy 3 éves

(#33) (Kolombusz) válasza SLYM (#32) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

De még mindig jobban néz ki, mint a legtöbb mai játék. :)

(#34) SLYM válasza (Kolombusz) (#33) üzenetére


SLYM
veterán

ááááááá. max az arcok. de a többi már elavult

(#35) Hack3er


Hack3er
őstag

Mikor jelenik meg az episode two?

(#36) #65675776 válasza SLYM (#34) üzenetére


#65675776
törölt tag

Eddig ennyit mutattak meg belőle. A Q3 motor is elég szépet fejlődött a legelső release-hez képest. A Q3A és a CoD pl szinte ég és föld.

(#37) Renegade88 válasza SLYM (#26) üzenetére


Renegade88
tag

Ja ja szerintem is episode twos cuccok voltak benne :))

"Egyensúly kell amíg állsz"

(#38) SLYM válasza #65675776 (#36) üzenetére


SLYM
veterán

lehet. igazából nem értek hozzá, csak okoskodok :U

(#39) Ry0K3N válasza Hack3er (#35) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

2007 nyara.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#40) SLYM válasza Ry0K3N (#39) üzenetére


SLYM
veterán

ezt honnan veszed?

(#41) Ry0K3N válasza SLYM (#40) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Írták vagy 120 helyen. Eredeti megjelenés az 2007 február lett volna de ezt még Novemberben vagy mikor eltolták 2007 nyára. Nem baj ez csak hegesszék a gémet, és legen jó.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#42) SLYM válasza Ry0K3N (#41) üzenetére


SLYM
veterán

hova hegesztik már? ha olyan kis lófasznyi lesz mint az E1 akkor mit tökölnek vele éveket!?

(#43) Ry0K3N válasza SLYM (#42) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Nem hiszem hogy olyan rövid lesz mint az E1. Mert qva sok helyen lehet mászkálni benne (videókba benne volt, és akkor ez csak a jéghegy csúcsa). Csak had hegesszék. Inkább legyen egy jó gém mint egy félkész, a sima HL2 ből is rengeteg részt ollóztak ki.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#44) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Na jó úgy néz ki elszóltam magam, újabb halasztás:
[link] :O

[Szerkesztve]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#45) bagyulajuve válasza Ry0K3N (#44) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hat ezt szomoruan hallom, pedig de varom mar
kivancsi vagyok, hogyan folytatodik a tortenet

Resistencia eterna

(#46) Ry0K3N válasza bagyulajuve (#45) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Én is. Csak akkor azt nem tudom mit dolgoznak még rajta. A sok előzetes vid alapján nagyon úgy nézett ki hogy nagyon is végső stádiumba van a gém. Ha meg nem a bugokat javítják akor meg sztem hosszabb lesz a játékmenet mint gondolnánk.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#47) SLYM válasza Ry0K3N (#44) üzenetére


SLYM
veterán

2007 vége.......meg az apjuk faszát. nem értem mi a fasznak jelentenek be 2006 végét, ha egyszer 1 évet késik. hogy lehet 1 évvel elszámolni valamit :(

(#48) Ry0K3N válasza SLYM (#47) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Egyszer már megtették..... íme a második. Legalább tudni fogjuk hogy az Episode 3 a hivatalos megjelenéstől számított 1 évre jelenik meg :D

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#49) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

hat meg lehet tovabbhalasztjak az E2-t es akkor atcsuszik 2008-ra

Resistencia eterna

(#50) WonderCSabo válasza bagyulajuve (#49) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Végülis van olyan játék ami 6 évet késett :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.