Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-25 13:45:40

LOGOUT.hu

A topic lényege, amire való:
-jól sikerült fotók bemutatása, hogy mások is megnézhessék, örömüket leljék benne és tanulhassanak belőle
-kevésbé jól sikerült fotók bemutatása, hogy a készítője is tanulhasson belőle
-egymás képeinek megtárgyalása, melyik miért jó/nem jó, mit lehetne rajta változtatni és ahhoz mi kell

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1016) End-ru válasza Chapel (#1001) üzenetére


End-ru
aktív tag

Teljesen igazad van a lilát illetően. Egy kicsit vissza kellett húznom a hideg felé a WB-t, ezért egy kicsit lilás lett a színhő. A feldolgozás kzepén vettem észre (az ölyvön már korrigáltam, ott szerintem rendben van), a már kész képekre nem mentem vissza. Majd szerintem javítom.
Hogy sikerrel jártam-e? Majd eldöntitek, egyelőre olvasztom a lábujjaimat, de jó hír, hogy amputálni nem kell. :D

(#1002) m3ss: tényleg jó. :) Főleg, ha már van sikerélmény. Még fotózás nélkül is elnézegeti az ember őket, ahogy 8-9 méterre ott eszegetnek tőle.
A komponálás baromi nehéz. Igyekszel max. fókusztávot használni, hogy a téma minél inkább kitöltse a képkockát, aztán amikor akció van, a széttárt szárnyakkal a madár hirtelen 10X-esére nő. Komponálgatni persze nincs idő, csak nyomod az expógombot, mint süket a csengőt. :)

(#1006) cOxeR: Úgy tűnik meg. Csak énekes madarakat etettem itt, meg kiszórtam egy kis aprólékot rókának, erre ez lett belőle. :)

(#1013) Larry303: köszi!

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.