Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Kidus válasza helkis (#7) üzenetére


Kidus
őstag

Ez egy egyszerusegi es hatekonysagi meg persze logikai jellegu szabaly, de ezesetben kicsit el lett nezve a dolog, tekintve hogy nem neztem utana a tetemes szamu topicok kozul pont erre, hogy ennel mashogy megy ( arrol vegkepp nem volt fogalmam, hogy egy masik moddal mar lebeszeltetek a menetet ).
Az otezredik buvos postrol sem tudtam, viszont Dryman-nel beszeltunk azota telefonon, igy sok minden kiderult, igy ezek utan tiszteletben tartom a dolgot.
Megfelelo megoldaskent azt javasoltam, hogy legkozelebb a topic vegehez kozel jarva szoljatok be a modkerbe, esetleg irhattok ram privit is, onnantol figyelem a topicot, es az 5000. post utan egybol zarom, Dryman pedig nyithatja az ujat. Ha esetleg nem lenne elerheto epp, nyitnam en ( vagy egy erre megbizast kapott tartalek jatekos :) ).
Ha en nem lennek epp elerheto, akkor a modkerben roviden vazoljatok a helyzetet, hogy ilyen felreertes ne forduljon elo tobbet.

Az atnevezes minden lokal topicnal megtortent, egysegesites volt a cel a nagy osszevisszasagban. Igy az uj topicoknak nincs szamuk, csak az archivumoknak.
Ez egyebkent a keresot nem befolyasolja ;)

Remelem, nem lesz tobbet ilyen gond, igyekszunk resen lenni :)

Assuming Control

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.