Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) #35685120 válasza HiDi (#1300) üzenetére


#35685120
törölt tag

Hali!

Mi bajod volt?

(#1302) tekeyagd válasza #35685120 (#1301) üzenetére


tekeyagd
tag

kitalálom
még lógtál valakinek és odavágtak... :C

na jó. nem bántalak. mielőbbi végleges gyógyulást! ;)

(#1303) Thunder78 válasza tekeyagd (#1302) üzenetére


Thunder78
senior tag

Én is épp ezt akartam írni, de győzött úriember jellemem :D :DDD
De most már muszály megkérdeznem ... melyik hiteleződ volt? :DDD :D :DDD

[Szerkesztve]

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1304) G@ben válasza Jazzos (#1276) üzenetére


G@ben
addikt

Jó lesz edzened, mert ma hirtelen felindulásból edzetlenül megjártam Mosonmagyaróvárt! :D Itt a konkurencia! :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1305) tekeyagd válasza G@ben (#1304) üzenetére


tekeyagd
tag

ja de Jazzos oda kelet felé szokott ám elindulni! :DD

(#1306) G@ben válasza tekeyagd (#1305) üzenetére


G@ben
addikt

Nem dél? :DDD
Lehet, hjogy nem egyenesen megy oda, de minden nap teker fél napot! Én meg csak úgy nekiindultam fél 5-kor, mert kedvem volt hozzá. :D Idén eddig összesen nem tekertem ennyit. :B

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1307) Thunder78 válasza G@ben (#1306) üzenetére


Thunder78
senior tag

Én meg ma hirtelen felindulásból betoltam fél kiló cseresznyét az arcomba. Idén még összesen nem ettem ennyit :D :DDD
Egyébként grat. a teljesítményedhez :R :C

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1308) Thunder78 válasza G@ben (#1306) üzenetére


Thunder78
senior tag

Jut eszembe ... neked az aláírásod mellé szintén kéne zárójelben egy számot írnod. Mondjuk GB-okban számolva :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1309) G@ben válasza Thunder78 (#1307) üzenetére


G@ben
addikt

:DDD
Az is szép ''sport''teljesítmény! :D
Egyébként kösz! De hogy holnapra beteget jelentek, az is biztos. :DDD

Milyen számot? Kilóméterórám hirtelen nem tudom, hol van. :) Írjam le, hogy ma letekertem 6GB-ot? ;]

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1310) Thunder78 válasza G@ben (#1309) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nem letekerted ... letöltötted :D
Bakker mi van az aláírásodba? :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1311) G@ben válasza Thunder78 (#1310) üzenetére


G@ben
addikt

Jóvanna, már csak reflexből tudok fórumozni, mert olyan fáradt vagyok. Hogy miért nem megyek már aludni? :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1312) helkis válasza G@ben (#1306) üzenetére


helkis
addikt

csak nem Gump-ot nézted? :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1313) G@ben válasza helkis (#1312) üzenetére


G@ben
addikt

Úgy tekertem! ''Ha már eddig eljöttem, miért ne menjek tovább?'' :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1314) helkis válasza BRob (#1287) üzenetére


helkis
addikt

itrip-el, kb így:

[kép]

:))

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1315) GodHeart válasza thaler2 (#1288) üzenetére


GodHeart
senior tag

köszi :R ment privi

(#1316) HiDi válasza #35685120 (#1301) üzenetére


HiDi
csendes tag

Helo!

Mentem motorral hazafele péntek du-tán haveroktol..
a Zőld uton mentem elöttem volt egy Audi A6 mentem mögötte és valamiért lefékezett. meg akartam előzni és elém kanyarodott!
aztán neki száltam a bal oldalának, aztán azt vettem észre amikor a földön ültem!!! nemtom hogy sikerült ülve le esnem a motorrol na de mind1 nem ez a lényeg..
na szval azt vettem észre hogy ömlik a vér a jobb kezemből, mint utolag kiderült kitörtem a bal hátsó KIS üveget ami szilánkosra törött és az szét vagdosta a jobb kezemet, a jobb kezemen 2 ujjam eltört a mutato+a gyűrűs illetve a jobb lábamnál a sarokcsontnál lévő növekedési csont félkörivesen letört és elmozdult.. ugyhogy meg kellett műteni a lábamat. 2 helyen van össze drótozva, tenyeremnél szintén a jobb kezemen egy 4cm-es kb 3mm mély üveg vágta seb van + a hüvelyk ujjam kivételével az összes jobb kezemen lévő ujj utolsó ujpercénél seb mindenhol+ a gyürüsujjam utolso ujpercénél félig leszakadt az ujjam a körömágy tövénél ugyhogy össze van varva pár helyen..

hát kb igy ennyi
8 napot feküdtem bennt a kézsebészet-szub. intenziv A épület 211. kórteremben
pénteken engedtek haza

Répa,Retek,Rádió ! :D

(#1317) helkis válasza HiDi (#1316) üzenetére


helkis
addikt

tudom nem illik poént csinálni más kárából, de ezt most nem hagyhatom ki:
Hawk-nak ugye nem A6-a van? :))

jobbulást! :R ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1318) tekeyagd válasza HiDi (#1316) üzenetére


tekeyagd
tag

apád rendkívül boldog lehetett...

(#1319) HiDi válasza helkis (#1317) üzenetére


HiDi
csendes tag

nemtudom.. :) NŐ volt :)

THX!

Répa,Retek,Rádió ! :D

(#1320) Thunder78 válasza HiDi (#1319) üzenetére


Thunder78
senior tag

Akkor Hawkné :D :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1321) cOxeR válasza cortez25 (#1267) üzenetére


cOxeR
Ármester

Drakula! ;)
Városbéli a szerencsés tulaj? Kor? Ha szabad tudni?
Érdekelne ki vesz ilyen verdát! :B

(#1322) cOxeR válasza HiDi (#1319) üzenetére


cOxeR
Ármester

Jobbulást!!

Nah ezért nem fogok motorozni...max erdőbe, ahol ha nekimegyek a fának akkor én vagyok az ''okos'' és nem valami balfék miatt bucskázok el, és töröm össze a búrámat. :U

(#1323) Balinov válasza #35685120 (#1247) üzenetére


Balinov
félisten

-győri vagy?
-ahhá
-mióta
-ehhete

szépjóreggelt srácok

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1324) HiDi válasza cOxeR (#1322) üzenetére


HiDi
csendes tag

thx!

a fa se olyan puha ám :)

Répa,Retek,Rádió ! :D

(#1325) cortez25


cortez25
aktív tag

Jó napokat.... :DDD

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#1326) cOxeR válasza HiDi (#1324) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nem puha, de én tehetek róla ha nekimegyek és a lelki világodnak jobban esik ;)

(#1327) cOxeR


cOxeR
Ármester

Gyönyörűszép verőfényes ''munka''napot mindenkinek!!!+''!+'' :O

(#1328) Balinov válasza #35685120 (#1271) üzenetére


Balinov
félisten

23k??? :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1329) cortez25 válasza cOxeR (#1321) üzenetére


cortez25
aktív tag

áá...valahonnan szolnok környékéről jöttek...azt se tudom,hogy a kocsi leért-e odáig. A faszi picit csalódott volt a képeken túl jül nézett ki.... :D

De ha már eljött minimális alkudozás után elvitte. :D amúgy azóta meg vagy 10-en hívtak, hogyelkelt-e már a járgány.

amúgy most számoltam 8,9-et evett az audi, pedig ebben volt 150-es gyorsítgatós tempó is.

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#1330) Balinov válasza GodHeart (#1283) üzenetére


Balinov
félisten

Baros utcán Benetton bolt..?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1331) cOxeR válasza cortez25 (#1329) üzenetére


cOxeR
Ármester

Az se normális, ilyen távról eljönni és autót venni, de neked úgyis m1 ;] a lényeg a lényeg elvitték.
Amúgy milyen audid is van? /még le vok maradva pöttyet/ ;)

(#1332) Balinov válasza Thunder78 (#1307) üzenetére


Balinov
félisten

gyerekek,kövezzetek meg ,de én elsőre fél liter cseresznyét értettem. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1333) Balinov válasza HiDi (#1316) üzenetére


Balinov
félisten

aztaqrva,nemgyönge! jobbulást.


motoros: szbat este mentünk haverékkal 21.20-21.30 között a laposra,elkerülőről. shell kuttal szemben,a kisvadföld oldalán a szentinstvánnak rendőrség,mentők.egy autó ill. 3-4 várakozó robogós csávó az ut szélén a füvön. Nemtom,mi baja lehetett a robogósnak,de az hogy az az új Merci rohammentő vitte szirénázva nem sok jót sejtet.nemtudjátok mi történt?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1334) Balinov válasza helkis (#1317) üzenetére


Balinov
félisten

:R :C jesszus,mekkora magaslabda!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1335) cortez25


cortez25
aktív tag

szentmiklóson voltam gyorsulásin, reggel 8-tól este -6-ig mint rendező...hát bakker úgy szarrá égtem, hogy az hihetetlen. Egész nap a sok barmot igazgattam, viszont dumáltam az állat gépek tulajaikkal. Ott volt a thunder által fotózótt chevy nova is....tulaj megengedte, ha nem tekergetem el a gombokat beleülhetek.....baszott furcsa volt mert a kormány kerestem oszt közölték, hogy kivehető :B viszont az a sok műszer a tekerő, kapcsoló....minden tiszta króm....az valami állat, na meg az a hangzavar...ááá. Elegem is lett belőle egy időre....

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#1336) cortez25 válasza cOxeR (#1331) üzenetére


cortez25
aktív tag

Audi 80 / 1990 2.0 E benzin.

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#1337) cortez25 válasza Balinov (#1328) üzenetére


cortez25
aktív tag

ha ezt tudod...mi? :Y :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#1338) cortez25


cortez25
aktív tag

Srácok mit ér most egy giga k8ns + 3200+ s754? Asszem cg-steppinges... :R kb másfél éves cucc....

[Szerkesztve]

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#1339) helkis válasza cortez25 (#1337) üzenetére


helkis
addikt

Bugájé AGP-s volt, ezzel remlélem eleget mondtam! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1340) Balinov válasza cortez25 (#1337) üzenetére


Balinov
félisten

hja.de az már a mult.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1341) cortez25 válasza helkis (#1339) üzenetére


cortez25
aktív tag

jaaa.na az igen....és egy AGP-s 6600Gt inno....az hogyé, annyival drágább az is? :Y

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#1342) Thunder78 válasza cortez25 (#1336) üzenetére


Thunder78
senior tag

Most a legutóbbi gyorsulásin volt egy Audi 80-as, régebbi mint a tied, de 2,2-es 5 hengeres turbós mocival. 4 kerékhajtással. Szarrá verte az Imprezát :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1343) Balinov válasza helkis (#1339) üzenetére


Balinov
félisten

a nongt is? ;]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1344) Balinov válasza cortez25 (#1338) üzenetére


Balinov
félisten

háromezerkettes s754? clawhammer magos? vagy már a CG-D07 stepping az már mind Newcastle magos volt?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1345) cortez25 válasza Thunder78 (#1342) üzenetére


cortez25
aktív tag

Én nem mentem, rendezői mivoltomból kifolyólag....de ahogy elnéztrem, nem is fogok elindulni, lehet, hogy lenyomnak a kis civicek, de inkább ennek nem tenném ki az autómat....

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#1346) cOxeR válasza cortez25 (#1336) üzenetére


cOxeR
Ármester

Egész jó a fogyasztása.

(#1347) Thunder78 válasza cortez25 (#1345) üzenetére


Thunder78
senior tag

Hondákat nagyon szeretik pöckölni. Civic, crx. Ezek nagyon hangosak, de nagyon mennek is :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1348) Jazzos válasza Balinov (#1343) üzenetére


Jazzos
tag

Azt hittem először Thundert kérdezed, hogy az Impreza nongt-t, vagy a gt-t verte-e meg! :))

(#1349) Thunder78 válasza cortez25 (#1329) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nekem volt csütörtökön egy méregetős napom. Nagykőrösön voltunk, odafele M1, be Bp-re, aztán a 4-esen, 441-esen le Nagykőrösre. Visszafele M5-M0-M1 (Kecskemét-Győr kb. 1,5 óra). 130 alatt szerintem nem jöttem sehol, de inkább 150-160 volt az átlag, néha följebb is, mikor nem figyeltem :)
Fogyasztása 6,9 volt úgy, hogy kb fele időtartamban ment a klíma is :D
Átlagos használat mellett 6,4-ből szokott megállni :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1350) cortez25 válasza Balinov (#1344) üzenetére


cortez25
aktív tag

newcastle ha jól emlékszem... :)

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.