Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) cOxeR


cOxeR
Ármester

Izéé gőzmozdony repülőgép hangverseny kombóval hogy álltok? Kezd idegesíteni picit, hogy 20 percenként repcsizúgás, fél óránként vonatfütty próbálja megzavarni a tiszta fejjel való gondolkodást! Nálatok behallatszik az ''út'' zaja?

(#1852) helkis válasza cOxeR (#1850) üzenetére


helkis
addikt

a fórum sokszor működött már lelkisegélyszolgálatként is, általában mindig jönnek elő prolémák egy párkapcsolatban főleg ha 3szögezel egy számítógéppel, nálam pl.: ntfs fájlrendszerként működik az asszony általában, de már tudtam csinálni egy rendszergazdai hozzáférést bizonyos műveletekhez! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1853) helkis válasza cOxeR (#1851) üzenetére


helkis
addikt

jelenleg épp Faith no more-tól hallgatom az Evidence című nótát poddal, ma még semmilyen munkát sem végeztem, csak bekapcsoltam a ventit! holnapi napom is ilyen lesz... :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1854) Supr@ válasza helkis (#1848) üzenetére


Supr@
senior tag

naa, az a csapat hibája, ők adják a parancsokat. de azért megnézzük ki mit ért el... jó, tom a sumi már mióta ''szakmában'' van. de gondolom te is láttál régebbi versenyeket, amikor még nem volt olyan isten a ferrari, amikor volt verseny, és mégis, király volt a sumi. a legjobb pilóta aki most a mezőnyben van. a raikonnen is jó, sőt, nagyon is jó, én is neki szurkolok, alonso bekaphatja. de akkro is a sumi a legjobb most. szerintem ezzel azért mindneki tisztában van, még az alonsoék is. meg azért nézd meg a sumi-massa különbséget is. de ez épp így igaz az alonso-fisichella, és kimi-montoya párosokra is. látszódik kik is az igazán nagy pilóták.

(#1855) cOxeR válasza helkis (#1852) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ha vincseszterről lenne szó, akkor most két külön vinyórol beszélhetnénk...és nincs köztük semilyen kapcsolat, nemhogy RAID :( (tőlem függetlenül)

(#1856) cOxeR válasza helkis (#1853) üzenetére


cOxeR
Ármester

Jah hát ma nekem sincs főnököm, továbbképzésen van és más meg nem lát el melóval. Lehet, most jobb lenne, mint rágódni magamban. Nyah m1, haggyuk okos vagyok szép és laza megoldom vagy röpülhetek ''haza''....

[Szerkesztve]

(#1857) helkis válasza Supr@ (#1854) üzenetére


helkis
addikt

[link]

tisztában vagyok vele, hogy profi a srác, sőt ha vizes a pálya mindenkit lemos még egy trabival is szerintem! :DDD
ferrárit támogatom föleg: AMD procim is van, Marlboro-t szívok és Vodafonos vagyok! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1858) helkis válasza cOxeR (#1855) üzenetére


helkis
addikt

meglestem a hibakódokat és ott az szerepelt, hogy a pesti légkör teszi az ilyen jelenségeket a hdd-kel, nekem is ráment egy még mikor ott laktam.. :O

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1859) Thunder78 válasza helkis (#1857) üzenetére


Thunder78
senior tag

Én is drukkolok most Schuminak. Perpill télleg ő a legjobb pilóta a társaságba.
Ha kivonul, akkor pedig elvileg rájkönen lesz az utódja, vagy az ifj Rosberg. Kicsit még forrófejű, de aki emléxik schumi első versenyeire, ő is így kezdte majdnem :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#1860) cOxeR válasza Thunder78 (#1859) üzenetére


cOxeR
Ármester

Legalább izgalmasabb a veseny mint az elmúlt években, pár új arc, új szabályok ez kellett. Holnaptól meg folytatódik a gólzápor. ;)

(#1861) Supr@ válasza helkis (#1857) üzenetére


Supr@
senior tag

húú, tényleg, én is majdnem ferrari drukker vagyok akkor:D csak én nem vagyok vodás:) ja meg nincs ferrarim se:D de amd+marlbi stimmel:)

(#1862) Supr@ válasza Thunder78 (#1859) üzenetére


Supr@
senior tag

én nem drukkolok neki, nem szeretem, csak tisztelem a tudásáért:) rosbergre én is kiváncsi leszek, lesz e olyan jó mint a papa:) az új szabályok pedig tényleg jók, pláne hogy megint lehet kereket cserélni, megint mennek a versenyek a box-kiállásokkal:D viszont az új időmére xar, legalábbis az ucsó rész, uncsi furikázás, aztán 5perc izgalom:)

(#1863) cOxeR válasza helkis (#1858) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én még bizakodom. Elég sok változással járna ennek a hdd-nek az elvesztése. Nah de most irány kajázni!

(#1864) Supr@ válasza cOxeR (#1860) üzenetére


Supr@
senior tag

jó kis brazil-franciát várom:) franciák visszakapják a 98as döntőt, az tuti:D

(#1865) cOxeR válasza Supr@ (#1864) üzenetére


cOxeR
Ármester

Hát igen én is erre számítok! ;)

(#1866) BRob


BRob
tag

Az bIIIztos, hogy :R M.Sumi :R a legjobb. Persze mostis a gumikon Múlt.
Alonsót én sem bírom, mert nagyképű, de vitathatatlanul tehetséges és bírja a gyűrődést. Ez az egyik előnye és kötélből vannak az idegei, meg sajnos ritkán hibázik. A Renaultot kifejezetten ÚÚÚtálom.
Kimi is tehetséges, de jelen esetben ez még kevés szerencse is kéne, meg jó autó.
Kölönben Fanatikus Ferrari szurkoló vagyok.

Jövöre a :R Ferrari :R előnyben lessz mivel a Bridgeston nekik csinálja a gumikat és a mostani Michelinesek -nek még új lesz.

Mindenre van magyarázat, és mindenre van megoldás. Van aki a magyarázatot tudja, van aki a megoldást.

(#1867) helkis válasza cOxeR (#1863) üzenetére


helkis
addikt

még van egy ősi trükk: be kéne jumperelni slave-re és egy low level formattal default állapotba hozni az ép szektorokat, utána egy scandisk-el átfutni rajta hátha talál bad sectort, ha garanciális cseréltesd ki, vagy használtan vetted? :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1868) BRob válasza helkis (#1824) üzenetére


BRob
tag

Elektromos sziget :R

Mindenre van magyarázat, és mindenre van megoldás. Van aki a magyarázatot tudja, van aki a megoldást.

(#1869) cOxeR válasza helkis (#1867) üzenetére


cOxeR
Ármester

:D az a baj, hogy neki az én vincseszteremre ''írási'' jogosultsága van, 1-2 könyvtárat kivéve, nekem meg csak pár könyvtárra van ''olvasási'' jogom...asszem ez a low level format megoldaná a gondot, csak a kivitelezése nem olyan egyszerű. Hát igen, előző tulajdonos tette tönkre, és ezért nem olvasható, és alkalmazható, úgy ahogyan én szeretném.

u.i.: scandisc végigfutott rajta, csak nem tudta javítani a hibákat :(

[Szerkesztve]

(#1870) cOxeR


cOxeR
Ármester

Ha már F1 akkor, csak szólok, hogy kaja közben hallottam ilyet, hogy tavaly is volt vagy 60 jegye a cégnek a versenyre és alig használták ki, hát én igényt tartok majd egyre :))

(#1871) DelArco


DelArco
aktív tag

Okidoki merre van? Ugy volt hogy ma vesz tőlem egy mp4 lejáccót! Bármilyen furcsa én aggódok a vevőimért! :DD
Ha bárki látta a képen látható embert(itt egy kép an róla) azonnal jelentkezzen a legközelebbi rendörörs helyett nálam :Y :C

Youth hides the key to salvation

(#1872) cortez25 válasza cOxeR (#1870) üzenetére


cortez25
aktív tag

:Y Ha kihasználatlen és jönne errefele én nem lennék az ellensége :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#1873) BRob válasza cOxeR (#1869) üzenetére


BRob
tag

Többször kell próbálkozni a Scandisk-el elsőre nem mindíg sikerül.
Telepíteni kéne új progikat valami 2.1-eset.

Mindenre van magyarázat, és mindenre van megoldás. Van aki a magyarázatot tudja, van aki a megoldást.

(#1874) cOxeR válasza cortez25 (#1872) üzenetére


cOxeR
Ármester

Tavaly elvileg a HP Magyarország vágott a kereskedőkhöz ''pár'' darabot, mivel sok sok sok HP-t szétszortak ;]

(#1875) BRob


BRob
tag

Húha itt az idő indulni Jazz-hoz még azért a kávémat megiszom.

Mindenre van magyarázat, és mindenre van megoldás. Van aki a magyarázatot tudja, van aki a megoldást.

(#1876) cOxeR válasza BRob (#1873) üzenetére


cOxeR
Ármester

Az a baj, hogy én hozzá képest egy idősebb vincseszter vagyok, ő még beleégeti a nem lényeges hétköznapi problémákat az egyes sectorokba (ez kihat a hangulatára) ami idősebb fejjegységgel már szóba se jöhet és ezeket nem vagyok képes semilyen x.x-es verziójú segédprogrammal javítani (gyakran a meghibásodott adatok a másik vincsesztert bombázzák, aki védtelen). A ''kis'' vincseszternek túlságosan jó a vírusvédelme.

(#1877) cOxeR


cOxeR
Ármester

Ezért most megváltoztatom a búrámat is. :P

(#1878) tekeyagd válasza DelArco (#1871) üzenetére


tekeyagd
tag

OkiDoki szokott ilyet.
híjjad őt sokszor,a maradék hasznod is elmegy legalább.
engem egyszer sem kell hínod,ha 10ér odaadod a cuccot, 5 percen belül ott vagyok! :C

(#1879) DelArco válasza tekeyagd (#1878) üzenetére


DelArco
aktív tag

Izé!

Adok én neked akár 17K-ért is! Nem kell ide 10K csak 17K kell.
Egyébként igy már nincs rajta hasznom. Legalábbis nekem nincs. :O

Youth hides the key to salvation

(#1880) BRob


BRob
tag

Jazzos!
Műűxik a moncsi.

Mindenre van magyarázat, és mindenre van megoldás. Van aki a magyarázatot tudja, van aki a megoldást.

(#1881) cOxeR


cOxeR
Ármester

[link]
Még én se láttam nézegetni tessék! Focibakik...

(#1882) Jazzos válasza BRob (#1880) üzenetére


Jazzos
tag

Nahát, hogy mik vannak! :D

(#1883) z0ty válasza cOxeR (#1881) üzenetére


z0ty
tag

nemrossz :DDD :C

z0ty bazárja : ! http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=43736 !

(#1884) tekeyagd válasza DelArco (#1879) üzenetére


tekeyagd
tag

soksoksok nagyon sok...

(#1885) BRob


BRob
tag

Helkis itt a [link] transmitter. Kattints a képre.

Mindenre van magyarázat, és mindenre van megoldás. Van aki a magyarázatot tudja, van aki a megoldást.

(#1886) helkis válasza BRob (#1885) üzenetére


helkis
addikt

aham, avantbrowser nem nyitja meg a képet csak explorer, érdekes, jól néz ki tényleg de csak fix frekitartományra lehet állítani, ami ha utazik az ember nem 100%, hogy mindenhol jó..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1887) BRob válasza helkis (#1886) üzenetére


BRob
tag

3dmark03 8485pont. :D :DD

Mindenre van magyarázat, és mindenre van megoldás. Van aki a magyarázatot tudja, van aki a megoldást.

(#1888) helkis válasza BRob (#1887) üzenetére


helkis
addikt

tegyük hozzá, hogy tuning nélkül! :R

[link] ezt töltsd le ez az a regfile amit hozzá kell adni a registryhez hog yelőcsald a titkos menüpontokat és a tuningolás lehetőségét a karin! :R

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1889) BRob válasza helkis (#1888) üzenetére


BRob
tag

Igen tuning nélkül.
Az NFSmv mintha másik játék lenne igy.

Mindenre van magyarázat, és mindenre van megoldás. Van aki a magyarázatot tudja, van aki a megoldást.

(#1890) Jazzos


Jazzos
tag

Ma nem volt időm olvasni, jó adás-vevést mindenkinek, én leléptem kicsit! :)) Majd egyszer jövök!

(#1891) helkis válasza Jazzos (#1890) üzenetére


helkis
addikt

2000km-ig meg se állj! :DD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1892) BRob válasza Jazzos (#1890) üzenetére


BRob
tag

Kellemes pihenést, jó időt!
Mi Szombaton megyünk nyaralni.

Mindenre van magyarázat, és mindenre van megoldás. Van aki a magyarázatot tudja, van aki a megoldást.

(#1893) knifemaster


knifemaster
tag

Kivánok,
körülbelül jövő hét végén eladó lesz 2x512/400 as infineon DDR1 (mosel ramtech gyártmány) 17,5k az ára,de úgyis lealkudjátok.:)Ha valakit érdekel,szóljon...ha megtalálom a pépört,akkor még gari is van rá asszem.

[Szerkesztve]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#1894) cOxeR


cOxeR
Ármester

Keziccsókulom, szép jó napot mindenkinek! Nyaralóknak pedig jó időt! :R

(#1895) cortez25


cortez25
aktív tag

jó nagyokat... :)

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#1896) cOxeR válasza cortez25 (#1895) üzenetére


cOxeR
Ármester

Mit szóltok, egész éjjel esett, jó a levegő, lehült az idő nem folyik a tök*nkről az izzadság, majdhogynem aszondanám szép az élet. Jah és péntek van! :B

(#1897) cOxeR


cOxeR
Ármester

Izé, még annyi, hogy a ''kis'' vincseszterrel sikerült adatkapcsolatot létesítenem, volt esély javító programok lefuttatására, a bad sectorok sajna megvannak, azt nem mondom, hogy konzisztencia lenne a két meghajtó között, de rajta vagyok legalább a rendszerén. :B

(#1898) Balinov válasza okiDoki (#1760) üzenetére


Balinov
félisten

Dokinak igaza van,
opsün 4. az priceless. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1899) Balinov válasza cOxeR (#1772) üzenetére


Balinov
félisten

ezt nevezhetik vajh szelektív meterológiának? :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1900) cOxeR válasza Balinov (#1899) üzenetére


cOxeR
Ármester

:R nem vagyok rasszista (picit se :DDD ) de örülnék, ha csak ilyen szelektív viharok lennének, csöppet se zavartatnám magam. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.