Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) Thunder78 válasza Balinov (#3896) üzenetére


Thunder78
senior tag

Tudok mondani, de minek? Ha 2 nap múlva jöttök, már mások lesznek.
Az a biztos, ha rendeléskor mondok és abból választotok. Mert akkor egyből le is rendelem és az már a mienk :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#3902) Jazzos válasza Thunder78 (#3900) üzenetére


Jazzos
tag

Jah, de ezt már többször kitárgyaltuk, hogy tele van a tököm azzal, hogy a szaros SeX miatt vándorol itt minden maffiózó zsebébe a pénz, és próbálják úgy beállítani, hogy ez nekünk jó. Ja. Egyébként volt itt gép, amiről lejár a gar, lapbővítésnél cseréltük volna akkor már a vga-t is, jó kis pci-e-re, mikor kiderült, hogy hoppá, a proc meg a vga is sex-es, így új alkatrésznél ennek az ára nem jön vissza, hanem fel a polcra, és a pénz áll benne. Vagy hozatok másik agp-s alaplapot, azzal megint szarul jár, mert kezd lassú lenni a vga, meg 2006 közepén már nem illik nagyon agp-s cuccot újonnan venni.

(#3903) Thunder78 válasza Jazzos (#3902) üzenetére


Thunder78
senior tag

No igen ... ez már más kérdés.
AGP-t valóban nem érdemes már venni, max irodai használatra, de oda meg jó az integrált szutyok is :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#3904) Balinov válasza Thunder78 (#3900) üzenetére


Balinov
félisten

Jól látod,Gabi, az utolsó mondatodban van a miért! :R :C :)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3905) Dryman


Dryman
aktív tag

Na itt vagyok megint, leszálltam a földre, de ez csak ugy sikerült hogy ólomcipőket húztam fel!:)
Még mindíg nem tudom feldolgozni az élményt, amin tegnap keresztülmentünk!

Achtung-achtung!

Akkor elkövetkezett azon pillanat hogy egy vizivárosi szabadfoglalkozásra invitáljam a díszes társaságot!
Engedjétek meg kedves barátaim hogy meghívjalak titeket egy single channel-es kerti sütögetésre....
na jó ki-ki hozhatja az asszonykát is ha nagyon morcos lenne otthon, legfeljebb besegítenek a lányok a kaja elkészítésében.

Ami lesz: söröcske, ami a csapon kifér, és egy kis szivacs a sörnek, grillezett pulyka és sertéshús friss kenyérrel uborkával.....ja és némi kis tömény.....


Nem akarok vitát ez ügyben, kérek mindenkit aki tud jönni, ma délutánig/estig jellezze szándékát.
Az összejövetel ideje holnap azaz csütörtök estefelé, vagy pénteken szintúgy késő délután lenne......
Vitassuk meg és döntsünk ésszerűen, én bizony szívből várnám az egész PH Party-s társaságot!

(#3906) Jazzos válasza Balinov (#3904) üzenetére


Jazzos
tag

Én még mindig azt mondom, birka dolog lenne! :DDD

(#3907) Balinov válasza Jazzos (#3906) üzenetére


Balinov
félisten

énis,most összedobtam egy virtuális konfigot a tands árlista alapján és ~70k btto...mínusz ph! kedvezmény..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3908) Balinov válasza Dryman (#3905) üzenetére


Balinov
félisten

Drypapalaci,

ezúton szeretném jelezni részvételi szándékomat.Lenne 2 kérdésem viszont:

1:lehet-e pénteken?
2. mit vigyek?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3909) Dryman


Dryman
aktív tag

Vettem és nyugtáztam!
Balinov Mester Pénteket mondott


esetleg valaki csütörtököt mondani merne ezek után, mert ugye még szabad a vásár......

(#3910) Thunder78 válasza Dryman (#3909) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nekem a csütörtök jobb lenne, de pénteket is meg tudom oldani :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#3911) helkis válasza Dryman (#3909) üzenetére


helkis
addikt

péntek délután még lesz egy konfig kiszállításom és egy procibeszerelésem 14h után valszeg el fog húzódni 18h ig, 1 tálca sopronival járulnék hozzá a pénteki rendezéshez! :R
sajnos a szombati 6-22h-s meló miatt nem lehetek a rendes sörivók közeött. és valszeg kocsival érkezem, alkoholmentest fogok inni, esetleg bambit, ha sok oldalborda jön, akkor dualchanelben is mennénk szvsz, de erről még páromat meg kell kérdeznem.. :R
részletek később.: tehát péntek! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3912) #35685120 válasza Dryman (#3905) üzenetére


#35685120
törölt tag

Részemről a csütörtököt preferálnám jobban, mert pénteken anyukámnak diplomaosztója van, holnap pedig semmi progim...

Üveg Jégerrel + némi ásványvízzel hozzájárulnék én is a buli színvonalához...

(#3913) Balinov válasza helkis (#3911) üzenetére


Balinov
félisten

mégjó,hogy nem csütörtököt mondtál.

Esetleg meg tudnánk,Csabi ,hogy én elmegyek asszonyér 6ra,oszt utána felcsípsz?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3914) Thunder78


Thunder78
senior tag

Dryman lehet hogy jobban jár, ha tart egyet csütörtökön is meg pénteken is :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#3915) Jazzos válasza Thunder78 (#3914) üzenetére


Jazzos
tag

Ezt akartam mondani, én mindkét nap megyek! Nehogy már rajtam múljon a picik jövője, én hajlandó vagyok nagyon sokat inni az egészségükre! :))

(#3916) #35685120 válasza Thunder78 (#3914) üzenetére


#35685120
törölt tag

Lehet hogy azt kéne... :D

(#3917) Jocc25


Jocc25
csendes tag

Új árak CD&DVD! [link]

(#3918) cortez25 válasza Dryman (#3909) üzenetére


cortez25
aktív tag

Gratulálok Dry! :R :R

Örömmel ott lennék, de sajnos családi okok miatt nem tehetem/ nem teszem meg. Majd bepótoljuk.

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#3919) Balinov


Balinov
félisten

mi ez a kihaltság uraim?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3920) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!

A kedves munkatársak is ringbe szálltak a szavazatokért, így néhány tartozkodással, a következő a felállás!

Balinov: péntek
Helkis: péntek
Jazzos: mindkét nap jó
Thunder: csütörtök
Buga Úr :csütörtök

eddig ugye döntetlen:)

Támás, Robi, Tibi kollegám inkább a pénteknek ad elsőbbséget,
így az alapfelállás a PÉNTEK 18:00 óra maradna...

Hopp! Supr@ is bejelentkezett.......péntek neki is tetszik!

(#3921) Balinov válasza Dryman (#3920) üzenetére


Balinov
félisten

:DD :C
üdvözlöm a kollégáidat. pénteken megyek.jobbis az,többség 7köznap dolgozik és mitagadás,szar másnaposan vagy még etiles lehellettel bemenni reggel 6-7-8-ra dolgozni :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3922) #35685120 válasza Balinov (#3919) üzenetére


#35685120
törölt tag

Pang a biznic... :D

Amúgy meleg, meló meg ilyesmi...

(#3923) Balinov válasza #35685120 (#3922) üzenetére


Balinov
félisten

hát,ja...

tényleg,biznisz: Genius netscroll 110 ps2-es optikai rágcsálóról mi a véleményetek? 2k alatt van jazzosnál és elgondolkodtam a vételen,régi logitec görgősöm kezd rakoncátlankodni..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3924) Balinov


Balinov
félisten

melóvégelőtti 2 kérdés:

1;nincs-e meg valakinek a magyar Windows98 first edition-hoz az a service pack,amit már support hiányában a m$ oldaláról se lehet letölteni.

2; lehet-e IE6-ot Win98FE_HUN alá pattintani?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3925) Thunder78 válasza Balinov (#3923) üzenetére


Thunder78
senior tag

Standard háromgombos görgős rágcsáló. 1300 pénz az ára és létezik fehérben és feketében is. Nem tudom, hogy mit kéne még róla mondani.
Ez nem az a fajta egér, ahol a dpi-k vagy az ergonómia számítana. Szal azért egy MX500-zal se akard összehasonlítani. Pont jó párosÍtás egy hasonló árú, szintén Genius bill-hez :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#3926) Thunder78 válasza Balinov (#3924) üzenetére


Thunder78
senior tag

SE alá lehetett :)
FE-t nem sokáig használtam, inkább W95SR2-t :D

Szerk.: Miért nem teszel fel inkább SE-t neki?

[Szerkesztve]

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#3927) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

kingmax 512/400 ddr,470et megy asszem.
ár:7k

Music!!!

(#3928) knifemaster válasza Balinov (#3924) üzenetére


knifemaster
tag

Hali Bali,
olvastam a fórumon ,hogy egeret keresel.
Vedd meg az enyémet plz:D[link]
Ami ott fekete,az nálam piros.Jazzostól vettem,használtam 1 hetet talán,de nem jött be,és csak 1.8k De csak neked :D ;] :F

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#3929) Jazzos válasza knifemaster (#3928) üzenetére


Jazzos
tag

Nem tom miért nem jött be, én még mindig azt használom bent, amit visszahoztál! :DDD Sztem tök jó! :))

(#3930) Thunder78


Thunder78
senior tag

Én meg még mindig a legalább 2 éves Genius Netscroll+ Eye PS/2 patkányomat használom. És tök jó :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#3931) knifemaster válasza Jazzos (#3929) üzenetére


knifemaster
tag

Játéknál sokszor elveszett a kezemben,minden másra jó amúgy:) Egy Terratech mamba lett helyette,az jó testes.

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#3932) Flashy


Flashy
veterán

nem tud valaki Győrben olyan helyet ahol lehet mobilklímát kapni? 1 napon belül feldobom a bakancsot ha ez a meleg így megy tovább és akkor oda lesz Jazzos haszna rajtam (félévente 1 doboz floppy, az is kétszer garanciáztatva).

[Szerkesztve]

(#3933) knifemaster válasza Flashy (#3932) üzenetére


knifemaster
tag

[link]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#3934) Dryman válasza Szuperboci (#3927) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szuperboci Úram!
Köllene az a ram, csak had bólogasson rá a fenemód pénzhiányos kollegám, holnap jelzem vásárlási szándékomat, de nagyon ugy néz ki hogy kell! gari van még rá néhány nap?

(#3935) CuKoR


CuKoR
senior tag

Üdv!

Vennél még működő Tmobilos SIM kártyát baráti áron, amennyiben van felesleges légyszives szólj!

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#3936) Dryman


Dryman
aktív tag

Srácok! akkor PÉNTEKEN -18-19-20 óra körül azért érdemes lesz hozzám beesni...
A találkozó csak akkor maradna el ha babáinkat hamarabb hazaengednék....erre nem sok esélyt látok, előreláthatólag szombat lesz az érkezésük napja, de hát előfordult már hogy nem tartották bent az újszülött babákat a hosszú meleg hétvégére....
Holnap lesz bent a dokibácsi, egyeztetek vele...
Nem kell mellre szívni, nem lemondani akarom a bulit, de hát ELSŐ A CSALÁD!
ha meg nem érzitek jól magatokat, akkor kisétálunk a gátra, ahol alkoholos állapotban mindenki tehet egy kisérletet arra hogy elmondja mi is az árvízvédekezés speciális témája:)

(#3937) Supr@ válasza Dryman (#3936) üzenetére


Supr@
senior tag

én sme tudok sokáig ott lenni, mivel másnap dolgozok, de azért mindenképp beugrok, viszek vmit, és iszunk a picikre:D meg ha majd dobsz priviben egy pontos címet, meg hogy nagyjából merre is lax:D

(#3938) Thunder78 válasza Dryman (#3936) üzenetére


Thunder78
senior tag

Jaja ... pontos címet én is kérnék :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#3939) Dryman


Dryman
aktív tag

Mindenkinek a figyelmébe aki jön hozzám pénteken:

[link]

Beírod a bal oldali kereső ablakba hogy Kócsag, és máris lesz egy találat.
Rakattyolsz arra az egy szem találatra, és lőn megvilágosodás!:)
A tutajos utca és a villogó pont közötti részen lakom a 13-as szám alatt.....



[Szerkesztve]

(#3940) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

:((( Sorry dryman, de eladtam ma a házat mert helkis vitte a házamat és a webcam-et is egybe. Meg kaptam tőle a hyper 6-ot amit eddig olcsón kerestem győrben. :)

(#3941) Dryman válasza ez_meg_emaz (#3940) üzenetére


Dryman
aktív tag

Semmi probléma, megint lecsapott a hardverkeselyű:)

(#3942) helkis válasza Dryman (#3941) üzenetére


helkis
addikt

megkíméltem a pénztárcádat! :R
sőt, ha lenne egy p4-es lapod s478, ami minnél több fajta procit támogat, 1.7-es cerkától-3.8-as HT prescott-ig (valami fincsi kis sis-es vagy viás megoldás :D) azt szivesen megvenném.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3943) helkis válasza Dryman (#3936) üzenetére


helkis
addikt

valszeg Vikivel megyünk 99%, 18-19h között 99%, de sajnos csak pár órára 99%, bár a társaság jó lesz 100%, mint az közismert 100%! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3944) Balinov válasza Thunder78 (#3926) üzenetére


Balinov
félisten

nemáá.

Se-t pont azért nem teszek fel neki,mint xp-t,egyszerüen nem akarja,mexokta a FE-t,és nem akarja se-t,xp-t. többszöri próbálkozásra sem tudom meggyőzni az xp-ről.pedig kéne már nekijje,mert digitgépével,pendrive-jával sem tud úgy dolgozni,ahogy azt az eszköz megengedné

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3945) cOxeR


cOxeR
Ármester

Reggelt! Megokosodtam! :DDD

(#3946) Dryman válasza helkis (#3942) üzenetére


Dryman
aktív tag

A pénztárcáról jobb nem is beszélni, most először adtam ugy hálapénzt hogy tényleg jól esett nekem is...most tényleg ugy vagyok vele hogy a doki meg a szülésznő is megérdemelte a jussát!
Megdolgoztak érte rendesen, és úgy gondolom így van ez rendjén.....
Amikor kézműtétem volt akkor nem éreztem semmi motivációt erre a dologra, mostmeg van egy egészséges kis családom, és az anyukájuk is a helyzethez képes jól van, szóval tényleg nem győztem hálás lenni annak a két embernek, aki világrasegítette gyermekeimet, szinte már azt mondom hogy jó érzés volt fizetni, mert ebben a szituációban csak így tudsz elég hálás lenni ..............(sajnos!!!!!)

(#3947) Balinov válasza Dryman (#3946) üzenetére


Balinov
félisten

hát,Dry,parával kapcsolatban sajnos nem tudok egyetérteni veled. Nincs olyan,hogy egy orvos/nővér megérdemli a hálapénzt. Egyszerűen az a Dolguk.ezért fizetést kapnak. pláne egy szülész-nőgyógyász orvos.

mondom ezt egy ápolónő oldalbordával.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3948) Balinov válasza cOxeR (#3945) üzenetére


Balinov
félisten

velkám bekk :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3949) cOxeR válasza Balinov (#3948) üzenetére


cOxeR
Ármester

Valaki valamit nem ért FSC Blade szerverekkel kapcsolatban, az kérdezhet! :DDD

u.i.: Feladhatnék egy aprót: Nagy arcomat két kisebbre cserélném! msg me! :DD

(#3950) cOxeR válasza Dryman (#3936) üzenetére


cOxeR
Ármester

Dryman Gratulálok! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.