Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) helkis


helkis
addikt

amig megy a netem gyorsan felhozom a cuccot a vásárló kedvü emberkéknek :

Abit IC7 + nb47j + vmem mod 3.08v-ig + minden gyári cuccával + intel 10/100 Lan - 15k (lefoglalva)
-intel Pentium 4 Northwood 3.0/512/800 ''telekondis'' alapfeszen 3.6Ghz, 0.05v-on 3.75Ghz-en primestabilan megy (CMH6-al volt hűtve), tovább nem próbáltam, a cél a 250Mhz-es FSB-volt. - 31k

-Abit KT7A-Raid (egészséges kondik + 1db ISA hely!!) + 1400Mhz Athlon + rézmagos cooler. + 256Mb/133hz SDRAM (igény esetén bővíthető) + Ati Radeon 9200 128Mb/64bit tv-out + rézcooler + 3.5'' floppy + LG 16/52/32/52 DVD-CDRW combó (új) + ATX ház + 350w-os táppal eladó már csak HDD kell bele meg egy hangkártya és teljes a konfig! - 28k

-Abit NF7-s v2.0 + 3000+-os barton unlockos, alapfeszen 2300mhz.en teker, primestabil. sarka csak 97%-os, de garantáltan nem hibázik. lesarkazásvédővel eladó! - egyben: 30k (proci külön 22k)

-2x512Mb PQI DDR400 ram, még fél év garival - 16k (ezek helyett 2x512/500-ast szeretne a srác, tehát csak akkor eladó ha már meglett az 500-as..)

-2x256Mb DDR400 samsung TCCC-sek mennek dualban - 8k


vegyetek félkonfigot! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4202) thaler2


thaler2
senior tag

jazzossal mi a helyzet? mennénk hozzád, ha lennél :DDD

(#4203) cortez25 válasza helkis (#4200) üzenetére


cortez25
aktív tag

Bakker, most meg elindult....hát ez kész..ugyanazokkal a hardverekkel,mint amivel hoztam. Valszeg az elem ki-be illettve Bios reset hegyek keltette életre...de inkább innentől X-akta......

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#4204) Daler


Daler
csendes tag

Hello!

Eladó Seagate ST3120022A (120 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/100) vinyó by Tibi bá', + 1 hozzá való Bacardi Breezer Rum Refresher :D => 10K

(#4205) Jazzos válasza thaler2 (#4202) üzenetére


Jazzos
tag

megjöttem és re!

(#4206) thaler2 válasza Jazzos (#4205) üzenetére


thaler2
senior tag

re

(#4207) BalooTM


BalooTM
tag

Na még mindig van IC-7 lap meg 3,2-es P4 nw eladóó!

BalooTM

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#4208) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok,

nos,rég ástam bele magam a témába,így friss infók kellenének,hogy mostanában mivel érdemes DVD->divx/xvid konverziót csinálni? van valami új fasza all-in-one pack,mint volt anno a gordianknot rippack?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4209) Jazzos válasza BalooTM (#4207) üzenetére


Jazzos
tag

Hirdesd meg itt az aprón is, hátha elviszik...

(#4210) Thunder78 válasza Balinov (#4208) üzenetére


Thunder78
senior tag

A régi módszerrel meg voltál elégedve? Mert akkor azzal :)
Szvsz inkább dvd formátumban tárolom a filmeket :))

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4211) Balinov válasza Thunder78 (#4210) üzenetére


Balinov
félisten

hát ez az,hogy olyan jól sikerült az agymosás a Kócsag utcában,hogy fingom nincs már,régen - a 750-es durci idején - mivel csináltam.Smartripper rémlik,meg flaskmpeg.

az a gondom,hogy ismerősi/rokoni körben többek szeretnék számítógépen megnézni az esküvői dupladvd-nket és sokaknak nincs dvd olvasó a gépükben.van akinek se vhs,se asztali/pc dvd olvasója nincs.viszont nézni meg nézne. fasza mi? van 1x 1h58min meg 1x1h47min egyoldalas lemez.ebből,ha nem akarok pixelpetiket nézetni a delikvensekkel minimum 2cd/1x DVD-R bontásba kell majd átraknom a cuccot...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4212) Thunder78


Thunder78
senior tag

Na jóvan ... lassan lépek haza ... ma rövid napos vagyok :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4213) Jazzos válasza Thunder78 (#4212) üzenetére


Jazzos
tag

Fú, én ma nem bírnék rövidet inni :))

(#4214) Balinov válasza Jazzos (#4213) üzenetére


Balinov
félisten

:C :DD :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4215) cOxeR válasza Jazzos (#4213) üzenetére


cOxeR
Ármester

Hónapok óta nem ittam tőményet :Y Lehet itt lenen már az idejes? :DDD
További szép napot!

(#4216) Jazzos válasza cOxeR (#4215) üzenetére


Jazzos
tag

Bali is így lehetett, aztán metaxival ment haza :))

(#4217) thaler2 válasza Jazzos (#4216) üzenetére


thaler2
senior tag

Ide is irom, egy kis reklámnak, hogy nagyon korrekt a monitor! Mindenki a t&s-ben vásároljon!!!! :DDD :C :DD :)) :R ;) :P :D :DDD :)

(#4218) Supr@ válasza Balinov (#4208) üzenetére


Supr@
senior tag

ez engem is érdeklene, hogy milyen progit ajánlotok dvd-ből divxet csinálni, neadj isten még mondjuk a felirat is rajt legyen a filmen, vagy mondjatok egy progit, amivel a feliratot rátudom rakni a filmre! előre is köszke. bali, te mit használtál eddig rippeléshez?

(#4219) taylorp


taylorp
senior tag

Sziasztok! Routert szeretnék venni. Segítsetek légyszi, hogy milyet érdemes!

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#4220) Thunder78 válasza taylorp (#4219) üzenetére


Thunder78
senior tag

Az attól függ, hogy akarsz-e WiFi-t rája.
Ha nem, akkor szinte mind1. WiFi-nél javaslom a dupla antennás konstrukciójúakat.
Persze noname-tól óva intek mindenkit :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4221) taylorp válasza Thunder78 (#4220) üzenetére


taylorp
senior tag

Passz. Jó ha van rajta WiFi?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#4222) Supr@


Supr@
senior tag

srácok, egy kis segítség kellene, tanács, mit tegyek! nem hw, nem is sw, nő ügy:) va na bnőm, akit nagyon szeretek, és ha minden igaz akkro ő is engem. namár most neki van egy exe, aki állandóan hívta és írt neki. most már bnőm elérte hogy csak írjon, de így is napi 3 sms, verset, stb hogy szereti, meg hogy ő is biztos szereti. namár most ezek engem qrvára ifegesítenek, már nem tom mit csináljak. ráadásul, a srác köv héttők kb 5házzal odébb fog tőlük dolgozni. már nem tom mit csináljak. az elbeszélgetés a sráccal kizárva, mivel abból nem beszélgetés lenne, nem csípjük egymást, én elvettem a nőjét, ő meg zaklatja őt, tehát kézfogás helyett jobb egyenes lenne az első. v,mi tipp, kevésbé erősazkos? bocs hohgy ilyennel zaklatlak titeket, de azért a többségetek már idősebb, tapasztaltabb, bölcsebb, meg talán megfontoltabb is:) még1szer bocsesz

(#4223) Thunder78 válasza Supr@ (#4222) üzenetére


Thunder78
senior tag

MSN-en folyt köv.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4224) BRob válasza helkis (#4201) üzenetére


BRob
tag

Ment Pü.

Mindenre van magyarázat, és mindenre van megoldás. Van aki a magyarázatot tudja, van aki a megoldást.

(#4225) bibimad válasza BalooTM (#4207) üzenetére


bibimad
aktív tag

Az IC 7 -nek mennyi az utolsó ára?

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#4226) bibimad válasza helkis (#4201) üzenetére


bibimad
aktív tag

Na ha ennyire kínálod,akkor ezért -2x256Mb DDR400 samsung adok 6 ezret.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#4227) Daler válasza Supr@ (#4222) üzenetére


Daler
csendes tag

10k-ért megoldom. ;]

(#4228) Supr@ válasza Daler (#4227) üzenetére


Supr@
senior tag

áá, most már tovább haladtunk, voltak ma fejlemények, holnap válaztás elé állítom: vagy ő vagy én. de ha én leszek és még írk ,akkor adom a 15k-t:) 15k-t mit vállalsz? ;]

(#4229) Daler válasza Supr@ (#4228) üzenetére


Daler
csendes tag

15k-ba a temetés is benne van. :))

Sztem a barátnődnek kellene azt megmodania, hogy a küldés gomb helyett a mégsemet nyomja meg alkalom adtán (képzelje magát fordított helyzetbe).

Meg egyébként is, ott az a 15k-s ajánlat. :D

(#4230) Thunder78 válasza Daler (#4229) üzenetére


Thunder78
senior tag

Ezt a részt már MSN-en kitárgyaltuk Supr@-val :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4231) Daler válasza bibimad (#4226) üzenetére


Daler
csendes tag

120-as vincsi nem érdekel? ;] :D

(#4232) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Asus k8n4-e deluxe alaplapon a chipset hűtést kéne vhogy megoldani. Az aktív tönkrement. Aztmondták a boltban megoldják egy zalman passzívval, DE az nem volt rá jó és nagy nehezen keresztbe rá tették a cuccot, viszont a videókari miatt kicsit megemelkedeik mert nem fér el rendesen. Azt mondták a bitesek hogy mást nem tudnak adni rá ami jó lenne. Gondoltam hátha van itt pár szakavatott emberke aki azoknál a srácoknál talán többet tud és tud adni vm jó kis ötletet. Pénz nem számít igazán de azért ésszerű keretek között maradjunk.
[kép]

[Szerkesztve]

(#4233) helkis válasza Supr@ (#4222) üzenetére


helkis
addikt

Cortez 10k-ért megoldja.. ! :R :D (ahogy szokta.. :DDD)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4234) knifemaster válasza ez_meg_emaz (#4232) üzenetére


knifemaster
tag

Nem tudom,hogy hogyan nem fér el,de mondjuk a bordából pár tüskét levágni? Vagy annyira nem fér el,hogy ez nem segít?

[Szerkesztve]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#4235) cOxeR


cOxeR
Ármester

Jóreggelt így a hónap első napján!

(#4236) Balinov válasza Supr@ (#4218) üzenetére


Balinov
félisten

üdv Supr@,
én sokáig a Smartripper-t használtam rippelésre,de most,ahogy a Digital Digesten láttam egy gude-t ott a dvd decrypter ifo módját is ajánlják.

Gordianknot-ot szedtem le ma reggel,elég jó kis how-to van hozzá. igaz,itt még dvd2avi-t használnak a dvd projektfájl elkészítésére,ami asszem már megszűnt - vmi gdindex nevü progi váltotta fel.

Feliratot rárakni az azt jelenti,hogy véglegesen rajta legyen az avi-n és ne külön srt,sub,stb. file-ban kelljen tárolni? mert akkor a vdubban subtitle lehetőség.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4237) Balinov


Balinov
félisten

Jó reggelt ezen a hűs augusztusi reggelen!

chipsetbordában Knife-nak igaza van.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4238) Balinov


Balinov
félisten

Savaztok,

haver megkért,hogy dobjam fel ide a ramjait:

2X512 Mb Kingmax Hard core MPTC22D-38HT4-HGAH
2004.decemberében lettek vásárolva
srácnál 3700+ Sandy-val 250-es fsbvel 2,5-3-3-7-en mennek.

üdv
Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4239) cOxeR válasza Daler (#4229) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ez a fordíott helyzetbe való képzelgetés, nem az erőssége egyik HDD-nek sem...

(#4240) bibimad válasza Balinov (#4238) üzenetére


bibimad
aktív tag

12 a kettőért.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#4241) Supr@ válasza cOxeR (#4239) üzenetére


Supr@
senior tag

ebben tökéletesen egyetértek, ez tényleg nem az erősségük, sajnos:( majd ma kiderül mi lesz, lehet hogy hdd csere :F

(#4242) cOxeR válasza Supr@ (#4241) üzenetére


cOxeR
Ármester

Azt ne tedd! Én legalább is nem tenném.

[Szerkesztve]

(#4243) Thunder78 válasza Supr@ (#4241) üzenetére


Thunder78
senior tag

Jól gondold meg!
Én kiszereltem a hddmet. Ugyan nem bántam meg, de azért egyedül sem túl jó.
Egyenlőre mobil rack-et és pendrive-ot használok :) Ezeknek is megvannak az előnyeik, de a hátrányaik is.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4244) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!

Hol is vannak a képek....lécci-lécci egy linket hogy hol is vagyon található!

(#4245) Thunder78 válasza Dryman (#4244) üzenetére


Thunder78
senior tag

Bocsi, de nem csináltam meg este ... nem volt rá időm.
Ezek a pendrive-ok elvették minden eszemet :D :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#4246) cOxeR válasza Dryman (#4244) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nah hát ez éngem is érdekelne! :R

(#4247) Balinov válasza bibimad (#4240) üzenetére


Balinov
félisten

12k/2x 512MB DDR500-as ramért? aligha,már ne is haragudj,Bibi.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4248) cOxeR válasza Thunder78 (#4245) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ilyen hamar van is mobil rack, meg pendrive? :DDD

(#4249) helkis válasza Balinov (#4247) üzenetére


helkis
addikt

szerintem is kevés, darabárban talán reális.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4250) Thunder78 válasza cOxeR (#4248) üzenetére


Thunder78
senior tag

Ilyesmiket mindig lehet leakasztani akármelyik szórakozóhelyen.
De hogy többnek is legyn MSN-je és egyszerre akarjanak pofázmányozni, na erre nem készültem fel :)
Aszontam nincs mikrofonom :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.