Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) LeG3Nd válasza Jazzos (#796) üzenetére


LeG3Nd
tag

Pedig nekem holnap 2 fele lenne jó, iskola után. Nem tudod benthagyni a kolegádnak vagy ki ő?

shorter of breath and one day closer to death

(#802) helkis válasza Jazzos (#799) üzenetére


helkis
addikt

akkor egy kis kedvcsináló! :DDD [link]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#803) Thotiakos


Thotiakos
csendes tag

(Kifejezetten) Samsung 400Mhz 512MB-os RAM-ot keresek, DDR-st.
Olcsón (sürgösen).
A használt sem gond. ;)

(#804) helkis válasza Thotiakos (#803) üzenetére


helkis
addikt

lenne egy samsung 400Mhz.es 512Mb-os DDR TCCD-s modulom 7.5k-ért viheted.
akár holnap délután már..


[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#805) Thotiakos válasza helkis (#804) üzenetére


Thotiakos
csendes tag

Mikor és honnan?
apropó 1T is megy?

(#806) helkis válasza Thotiakos (#805) üzenetére


helkis
addikt

hogyne: 400Mhz-en 2.5-3-3-7-1T, ha jól tudom. de úgyis kipróbáljuk, ha ez mellett döntesz! ;)
holnap 17h után jó nekem, itt nálam, címem hamarosan megy priviben, választhatsz, hogy P4-es gépben vagy A64-esben próbáljuk! ;) hozatod a párját is és akkor kiderül szeretik-e egymást! :R

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#807) Thotiakos válasza helkis (#806) üzenetére


Thotiakos
csendes tag

legyek kerek 6.5k.Annyi cash-em van most itthon.
Holnap 2től ráérek győrőn belül bárhova menni, de leginkább belvárosba.
ha neked jó.


[Szerkesztve]

(#808) helkis válasza Thotiakos (#807) üzenetére


helkis
addikt

akkor a piaci szabályoknak engedelmeskedve legyen 7k, ami még kerekebb.. :) privi ment..

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#809) Thotiakos válasza helkis (#808) üzenetére


Thotiakos
csendes tag

okok ha 7 akkor 7k
reprivi is ment..

(#810) Thotiakos válasza helkis (#806) üzenetére


Thotiakos
csendes tag

ok viszem hátha.
athlon64m van 754-s.

(#811) G@ben


G@ben
addikt

Nem megy valaki a napokban Pestre? Kéne nekem onnan egy kis cucc Denniss kollégától. Legalábbis remélem, hogy nem éppen az országot járja. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#812) helkis


helkis
addikt

na nézzük mi van eladó itthon:

-17''-os enyhén beégettképű, de nagyonjól működő CRT monitor tesztcélokra kiválló - 4k
-2db MSI neo2 platinum - egyik csak PCI-os VGA-val műxik a másik AGP-sel is de bekapcsolásnál mégegyszer be kell kapcsolni hogy legyen kép (további infó by Drynan :D) a csak PCI-osan működő servernek kitűnő lehet c&q-ban akár passzívan is tudja a dolgát: 5k, a másik amin van életjel az AGP-n - 6.5k
-3000+-os winchestermagos A64 s939-es tokozásban 250-es fsb-vel is tud menni - 27k
-A64 gyári hűtő csendes - 2k
-160Gb-os Hitachi HDD - 7200rpm, 8Mb-cache (nobad) IDE - 14k
-Philips 170S5FS 17''-os 12ms-es TFT, 24bites, pixelhibamnetes, sérülésmentes - 45k
-P4C 2.6Ghz/512kb/800Mhz-es s478-as Northwood HT-s proci - 25k
-1 billről, 1 egérről vezérelhető 2gép 1 monitoron: KVM switch gombos+ billkombóra is vált hangot is átvisz, kábelekkel 1.5 év garral - 10k

-4db yokohama 175/65 R14-es téligumi + 4db új opel 4x100-as lemezfelnin 99%-os állapotban - 50k
-4db BFgoodrich touring G 175/65 R14-es nyárigumi + 4db opel 4x100-as lemezfelnin szintén 99%-os állapotban - 50k
-1db pótkerék 175/75 R14 continental lemezfelnin 7k, de ajándék ha egyben viszi valaki a 8db kereket! :)
-4db gyári opel disztárcsa - enyhén karcos (1.6-os 16v-es fajta) - 10k
Astra F 1.6-os 16v-hez voltak a kerekek mindegyik ki van centírozva, sérülésmentesek stb..

akit valami érdekel a lisából keressen nyugodtan, telefonom adataimnál! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#813) helkis


helkis
addikt

jóreggelt! :R

nemigaz, én fekszem legkésőbb és én kelek legkorábban?? :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#814) #35685120 válasza helkis (#813) üzenetére


#35685120
törölt tag

Jóreggelt....

Gumikat hogyhogy eladod? Nem jó a kocsidra vagy újat akarsz venni? Mert gondolom onnan való....

Mi ez a nagy kiárusítás? :D

(#815) helkis válasza #35685120 (#814) üzenetére


helkis
addikt

megjött a pénzbírságom a balesetből kifolyólag: 56k-t kell leszurkolnom, hamar.. :(
a gumikat nem adnám el, ha rámenne az enyémre, de arra már 15''-os kell, így vehetek nyári gumit is iziben, mert most téli van rajta.. (adóvisszatérítésig kihúzom valahogy.. :D)
mikor kell műszakira menned a corsával?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#816) #35685120 válasza helkis (#815) üzenetére


#35685120
törölt tag

De ha nem megy rá akkor honnan lett? Mármint akkor ezeket nem az autóhoz kaptad? Nyári gumi 15'' 50 felett van nem? Én corsira 26 ért vettem 4 új matadort...

Corsa ősszel megy műszakira miért?

(#817) Balinov válasza helkis (#802) üzenetére


Balinov
félisten

te atyauristen, egy új szalacsi születésének lehetünk a tanúi? :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#818) Balinov válasza helkis (#813) üzenetére


Balinov
félisten

nemigaz,mer én már sokkal régebbóta fennvagyok! :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#819) helkis válasza #35685120 (#816) üzenetére


helkis
addikt

ha végigolvastad volna a hirdetést ott van hogy 1.6-os 16v-s Astra F-en voltak, vagyis muterom kocsiján. a nyáriban kb 1000km-van a téliben max 500km, mindegyik gumin megvannak még a kis oldal''bolyhok''! :R ezek 14''-osak és nem csak a gumi van az árban, hanem a 14''-os gyári lemezfelni-vel együtt ennyi az irányára! újonan a lemezfelni 9-10k ebben a méretben, tőlem megkapod a feléért darabját a gumik pedig nem matadorok, ami persze nem rossz szerintem sem, de ezek jobbak illetve nagyobb a méretük ergo drágábbak is, újonan olyan 15k/db-juk, ha összeszorzod őket akkor 9x4+15x4=96k ehhez képest most 50kért megkapod tőlem.
arra gondoltam hogy majd csak műszakira veszel gumit a gépre és akkor pont kapóra jött volna! :D
szólj az ismerőseidnek, hogy van ilyen lehetőség és ha érdekel valakit akkor jöhet értük..
ha akarsz esetleg fogni rajtuk, akkor nyugodtan hirdetheted többért is, nekem elég 50k/4db! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#820) Jazzos válasza helkis (#819) üzenetére


Jazzos
tag

Hozd be a gumikat is bizományiba, hátha valaki elviszi :DDD

(#821) Jazzos


Jazzos
tag

Hang- és LAN-kártya ügyben. Elkészítem a kollégámnak, névvel és összeggel ellátott zacsiba fognak kerülni, amennyiben ma délután jöttök érte.

(#822) helkis válasza Jazzos (#820) üzenetére


helkis
addikt

csinálok egy két screenshootot róluk, abból egy pps-t, ami mehet majd a moncsin! :R :DDD
leszel délután? reggel kicsit csöpörgött az eső, azóta nem néztem még ki! :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#823) thaler2 válasza helkis (#822) üzenetére


thaler2
senior tag

pü ment.

Jó reggelt mindenkinek. Ekkora egy szar időt :O remélem délben nem ázom el rózsával a kezemben a vonat állomás előtt :DDD

[Szerkesztve]

(#824) Jazzos válasza thaler2 (#823) üzenetére


Jazzos
tag

Rózsával? omg :DDD

(#825) Jazzos válasza helkis (#822) üzenetére


Jazzos
tag

Hát windguru szerint maradok délután itt, esőt mond. :O

(#826) thaler2 válasza Jazzos (#824) üzenetére


thaler2
senior tag

Ilyen engesztelő rózsa :) tegnap összekaptunk.

Miaz az omg? :F

(#827) Balinov válasza thaler2 (#826) üzenetére


Balinov
félisten

ó máj gád :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#828) helkis válasza thaler2 (#823) üzenetére


helkis
addikt

már megint pannongsm klippet forgattok? :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#829) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok
nincs vki közületek,aki járatos CinemaCraft Encoder témában? Kérdeznék 1smást :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#830) #35685120 válasza Jazzos (#821) üzenetére


#35685120
törölt tag

Bár ha ilyen idő marad nem nagyon kell ma bicóznod nem?

Én 1kor lelépek ma mert páromat dokihoz kell vinnem nem javul semmit és már 1 hete beteg... Fax kivan... :((

(#831) BRob válasza Jazzos (#790) üzenetére


BRob
tag

Jazzos köszi.
Min 20GB kellene ha lessz ilyen vinyód akkor szólj.
Tenksz.

Mindenre van magyarázat, és mindenre van megoldás. Van aki a magyarázatot tudja, van aki a megoldást.

(#832) #35685120 válasza helkis (#819) üzenetére


#35685120
törölt tag

Sem a 14'' sem a másik méret nem jó a corsára... 155/70/13 a gumi mérete a kocsira...

Megkérdezem ismerőseimet ...

(#833) Balinov válasza #35685120 (#832) üzenetére


Balinov
félisten

Laci,apropó zoll,érdekli az ösmerősödet 1k-ért az a 15'' highscreen CRT még?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#834) #35685120 válasza Balinov (#833) üzenetére


#35685120
törölt tag

Nem beszéltem vele, de szerintem nem mert akkor már szólt volna...

(#835) thaler2 válasza helkis (#828) üzenetére


thaler2
senior tag

Lol, ez durva volt :DDD

(#836) Balinov válasza #35685120 (#834) üzenetére


Balinov
félisten

Oks,azért köszi! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#837) helkis


helkis
addikt

ezekre kellenének árak, urak! :R

Cooler Master Centurion 534 (RC-534)
Cooler Master Centurion 5 (CAC-T05)
Cooler Master Centurion 5 White(CAC-T05-US)
Cooler Master Centurion 2 (CAC-T02)
Cooler Master Centurion 1 (CAC-T01)

előre is köszi! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#838) Balinov


Balinov
félisten

na,senkinek nincs tippe,hogy lehet a CinemaCraftencoderrel mpeg forrást megetetni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#839) helkis válasza Balinov (#838) üzenetére


helkis
addikt

egyedül ő nem lesz elég.. kell hozzá a tmpgenc-is vagy valamilyen mpg encodoló cucc, az cce csak a visszafejtő ''kodek'', vagy valami ilyesmi.. régebben csináltam cce270-essel olyat hogy avit kellett visszatolni mpeg2-be dvd-nek és igen jó minőséget lehet vele elérni (a forráshoz viszonyítva) 2passban, de sajna K-lassú a dolog egy izmos géppel is 4-5-órás procedúra.. de itt is van egy rakás cucc amire figyelni kell, már annyira nem emléxem rá, a hwsw-n mazsoláztam ki a mumitmedia szekcióból.. ;) asszem ez az de nem 100%.. :D [link]


[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#840) Jazzos válasza Balinov (#838) üzenetére


Jazzos
tag

nekem otthon van... ha megtalálom...

(#841) Balinov válasza helkis (#839) üzenetére


Balinov
félisten

hát pont ez az,épp ezt szeretném kikerülni,mármint a tmpegenc-et,ami tetü és hát a minőség sem olyan gyó. cce-vel gyönyörűen megy az avi (xvid) és DV avi 2 dvd source-ra bizderga,már kezdek beletalnulni az 1.6-os DVDlab pro-ba is.csak ez az átkozott cce,ez nem akarja az igazságot.próbáltam úgy is,hogy dvd2avi-val csináltam egy projekt file-t,de azt megnyitva elküld a cce a sóhivatalba,vdub 1.6.xx-el is próbáltam,hogy frameserver módban pl. próba.avi-nak mentve el a teszt mpeg(1) anyag fs fájlját,de ugy meg pofádzik,hogy nem avi a source. még az avisynt és a vfapi van hátra,ha azzal se megy,akkor előkotrok egy xempeg-et vagy flaskmpeg-et vhonnét..


amugy cce az encoder.nem transcoder,mint pl. a winavi converter. ja és nem lassu,legalábbis nálam. egy 608x336 felbontásu xvid Lost részt (~42perc) 1 pass VBR-ben ~23-25perc alatt kódol át külön mpv és külön wav állományba. De 2pass vbr + TFM 1,5 kombóval sem tartott tovább a kódolás 40-50percnél.

Linket köszi,majd átrágom. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#842) helkis válasza Balinov (#841) üzenetére


helkis
addikt

ennyire még nem sikerült elmerülnöm a kodek problémákban! :DDD
van pár egyszerű és alapszintü progi ami, gyorsan tud elfogadható minőséget csinálni (divx5.11) azzal beérem általában egy 1.5órás film 30-40perc alatt átalakul aviba, dvdből, jó minőségben úgy hogy a fekete csíkokat is levágom róla, és közben még a most wanted is megyeget! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#843) Balinov válasza helkis (#842) üzenetére


Balinov
félisten

lehet,jobban járnék,ha vennék én is 8,3k-ért egy asztali Millenium dvix-es dévéd játékost,mint it baßkolódni mindenféle konverzióval..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#844) Balinov


Balinov
félisten

Izé,Uraim,akkor lesz most szombaton (22-én) PH!-talis dartsparty?

És ha igen,akkor kik jönnek?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#845) helkis válasza Balinov (#844) üzenetére


helkis
addikt

én mindenképp! :R nyitás 16h?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#846) toro22 válasza Jazzos (#821) üzenetére


toro22
tag

Hello
Úgy néz ki jó lesz a hangkártya
Kösz

(#847) Dryman


Dryman
aktív tag

Eladnám INTEL COLNIT NC440BX szerverem!

A szerver főbb paraméterei:
-Inteles Dual slot 1 alaplap, int vga, int hálózat, 4 sd ram slot
-Dual P2 400MHz Slot1 processzor
-6db 9,1GB WD Winchester 2x3-as raidbe szervezve
-Adaptec raid vezérlő kártya
A szerver háza ia eredeti inteles darab, neve: Columbus 2 chassis 300W ATX power
a csatolt linken található PdF-ben további információk a cuccról!
[link]

Memória már nincs a szerverben (4x64MB volt, de azt már elkotyavetyéltem)

Perifériaként, kisfloppy, dögledező cd-rom vagy csak poros, és egy dat kazettás DDS2-es egység van a gépben!

A kikiáltási ára legyen inkább hanyagolva, aki szervert vásárol, az némiképp ért is az ilyen dolgokhoz, és gondolom reális árat fog kínálni érte!
Ajánlataitokat érdeklődve várom!
Jó kis masina, atomstabil megbízható cucc, csak egy kicsit elszálltak az évek felette

[Szerkesztve]

(#848) Balinov válasza helkis (#845) üzenetére


Balinov
félisten

én is,nyitás még bizonytalan,mert délután ásványra megyünk meghívót odaadni,így sztem 6nál elébb nemhiszem,hogy odaérek a Ground Zero-ra..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#849) Balinov válasza Dryman (#847) üzenetére


Balinov
félisten

Dry,ha gondolod felajánlok szociális alapon egy 24X Creative IDE cd-rom-ot bele,hogy komplettabb legyen. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#850) Thunder78 válasza helkis (#845) üzenetére


Thunder78
senior tag

Én jövök ... 16h szökőkút :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.