Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Jazzos válasza gergo84 (#698) üzenetére


Jazzos
tag

Asszony szajkózza minden nap már kb február óta, hogy nem enged bringázni, ha nem veszek bukót, mert annyira félt. Pedig mondtam neki, hogy fénysebességhez közelítve annyira stabil már a járgány, hogy szinte lehetetlen vele elesni :D

(#702) Thunder78 válasza cortez25 (#697) üzenetére


Thunder78
senior tag

Van :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#703) #35685120 válasza Jazzos (#701) üzenetére


#35685120
törölt tag

Faxa... Fénysebesség? :D Faxa gyerek vagy így korrektül effektíve...

(#704) #35685120 válasza cortez25 (#697) üzenetére


#35685120
törölt tag

Ez a normál ceruza vagy a mini?

Normál 2500 miliamperos ilyen 3e körül van a 4db
A mini ceruza meg 1000 ft körül van... 4db

(#705) Thunder78 válasza #35685120 (#694) üzenetére


Thunder78
senior tag

Így könnyű ... de kb ez a két bolt adja olcsóbban összesen a gépboltnál :)
Kicsit elgondolkoztató, hogy nakker ár alatt megy. :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#706) Thunder78 válasza Thunder78 (#702) üzenetére


Thunder78
senior tag

2db-os Duracell 2500-as: 1700,-Ft
4db-os Xenergy 2600-as: 3600,-Ft
Xenergy 2 órás töltő 4db 2600-as aksiva: 5500,-Ft

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#707) Daler válasza Jazzos (#620) üzenetére


Daler
csendes tag

OEM süti ;] :D

(#708) cortez25 válasza Thunder78 (#706) üzenetére


cortez25
aktív tag

a leggagyibb 4 db aa-s elem mennyi? (ceruza)

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#709) Jazzos válasza Daler (#707) üzenetére


Jazzos
tag

Kell gép? Neked még olcsóbb :D

(#710) Thunder78 válasza cortez25 (#708) üzenetére


Thunder78
senior tag

Mindjárt megyen privibe.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#711) #35685120 válasza cortez25 (#708) üzenetére


#35685120
törölt tag

2900.-

(#712) Daler válasza Jazzos (#709) üzenetére


Daler
csendes tag

Sztem 5 előtt beugrok és megdumáljuk. Olyan kell amiben van AGP és nem slim cuccok vannak benne. :R

(#713) Daler


Daler
csendes tag

Jah tegnap elbaxtam:

Eladó enermax eg301px-ve 300w-os tápegység 4000 Ft [link] ;]

(#714) Jazzos válasza Daler (#712) üzenetére


Jazzos
tag

Olyan is van :))

(#715) thaler2 válasza gergo84 (#663) üzenetére


thaler2
senior tag

págisz a legjobb!!!!én is oda jártam :)

(#716) Thunder78 válasza #35685120 (#694) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nyomoztam ... tudod hogy csinálják? Retail-ből visszajött, újracsomagolt darabok ezek. Ugyanúgy garos, meg minden, de már a nagykerből is jókora kedvezménnyel veszik meg. Ilyen Space-t tudok neked 16+Fá-ért hozni én is. De ez olyan, mintha használt lenne, csak éppen friss 1 év gari van rá.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#717) Thunder78 válasza Thunder78 (#716) üzenetére


Thunder78
senior tag

A Gépboltba meg megkapod a gyári 2 év garit :)
Ki van ám ez találva. 1 évig kintvan valahol, után eladják 1 év garral és még ezen sem buknak :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#718) Balinov


Balinov
félisten

Uraim,
ma iwiw tag lettem,de vki felhomályosíthatna,hogy ez most mire is jó,meg hogy nagyáltalánosságba hogy műxik a dolog. kicsit kaotisch elsőre :F

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#719) #35685120 válasza Thunder78 (#716) üzenetére


#35685120
törölt tag

Rendes vagy hogy utánanéztél... Én nem fikából írtam az árakat, csak én mindig itt tájékozódok... Szóval ez így megy... Szeretnék otthonra majd év vége felé egy stúdiót csinálni ''profi'' cuccokkal lesz hozzá egy külön gépem amin nincs net meg semmi azon csak zenét szerzek, szerkesztek... Abba kéne profi hangkari... De ezek azt hiszem kevesek lesznek oda...

(#720) Balinov válasza #35685120 (#719) üzenetére


Balinov
félisten

Turtle Beach..csak ennyit mondok. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#721) Thunder78 válasza #35685120 (#719) üzenetére


Thunder78
senior tag

Terratec DMX, de Mo-n nem nagyon lehet beszerezni :D
Vagy Turtle Beach, ahogy Bali mondja.
Bár az én karim is sokmindenre alkalmas, meg tudja is a studió hangminőséget (rögzítés, visszajátszás), de nincs hardveres effektkezelés, illetve MIDI-vel sem tudom hogy áll :)
Viszont digitális és analóg hangminősége a cd-minőség fölött és egy hangyaf@sznyival a DVD-Audio alatt van. DVD-Audio-t oda-vissza tudó hangkarit 100k alatt nem fogsz kapni :(

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#722) toro22


toro22
tag

Hellosztok
Lenne egy kis problémám!
AC97-es integrált hangkártyám van és elösször csak játék alatt torzult a hang, recseget majd egy idő után elnémult. Most meg már a hangkártyát sem ismeri fel a windows,mintha nem is lenne! Meghalt?

(#723) Balinov válasza toro22 (#722) üzenetére


Balinov
félisten

kábé,milyen lap,milyen ac97-es zajgép?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#724) toro22 válasza Balinov (#723) üzenetére


toro22
tag

MSI KM3M-V (MS-7061 ver1.0)

(#725) Balinov válasza toro22 (#724) üzenetére


Balinov
félisten

ha legyalulod a viás ac97 driverét,majd rebootolsz,biosban letiltod az ac97-et,majd win feláll újra,majd reboot ismét,majd biosban ac97 enabled és utána reboot.szóval akkor sem találja az ac97-et?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#726) toro22 válasza Balinov (#725) üzenetére


toro22
tag

Nem
Ráadásul nem is lehet leszedni a drivert mert most úgy érzékeli, hogy nincs hangkártya.
Egyébként BIOSban Disable és Auto lehetőségek vannak.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#727) Thunder78 válasza toro22 (#726) üzenetére


Thunder78
senior tag

Tiltsd le és vedd meg a Terratec-emet :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#728) Balinov válasza toro22 (#726) üzenetére


Balinov
félisten

akkor lehet megellett.több ötletem nincs. Majd jön Dryman,és megmondja a végítételetet.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#729) toro22 válasza Balinov (#728) üzenetére


toro22
tag

Lehet hogy attól ment galyra hogy menetközben kötöttem össze a hifi-vel?

Egyébként volt már vele problémám, akkor csak torz volt a hang (úgyanúgy mint most) de más semmi baja nem volt. Aztán Xp-re váltotam és megjavult. Lehet, hogy csak véletlen egybesés, hogy az xp-re váltás után javult meg, részletekre már nem emlékszem.

[Szerkesztve]

(#730) toro22 válasza Thunder78 (#727) üzenetére


toro22
tag

Mennyiért adod?

(#731) Balinov válasza toro22 (#729) üzenetére


Balinov
félisten

Kérdezd meg Thaler kollégát,hogy vágta agyon az Asus K8N-ének a hangkártyáját... :((

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#732) Thunder78 válasza toro22 (#729) üzenetére


Thunder78
senior tag

Van egy olyan érzésem, hogy megadta magát az alaplapi hangchip.
Kaphatott pofont akár attól is, hogy menet közben kötötted össze a hifivel, bár elvileg nem kéne ilyesmitől kifeküdnie.

A torzításos dolog valszeg driverprobléma volt, és xp alatt már jó driverrel telepítetted, amivel nem csipogott.

Esetleg még 1 dolgot megpróbálhatsz. Mindent kártyát vegyél ki a gépből, ami nem kell. Egy teszt erejéig, csak hogy bebútuljon a vindóz. Ha úgy se megy, akkor szvsz kampec.
Esetleg még Dryman-nek lehet ötlete :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#733) Thunder78 válasza toro22 (#730) üzenetére


Thunder78
senior tag

[link]
A kártya egy Terratec Aureon 5.1 Sky, ami minőségre ütu az Audigy 2 ZS-t :)
Info: [link]

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#734) Hale Bopp


Hale Bopp
csendes tag

Hello!

Lenne pár eladó cuccom, bár nem számítástechnikai, de azért ide nyomom.
Szóval amik vannak:
HAJDU mosógép
Philips-Whirpool mosogatógép
Karancs tűzhely

árakat inkább priviben, akit esetleg érdekel..
az állapotukkal nincs probléma

(#735) toro22 válasza Thunder78 (#732) üzenetére


toro22
tag

Szerintem a torzitás nem driver probléma volt, hanem a mostani problémához hasonló lehettet csak enyhéb formában. Akkor Win98 alatt minden drájverrel kibróbáltam és nem javult meg. Megszakadt benne valami és még össze-össze érintkezett ezért volt torz, recsegő hang, majd most végleg megszakadt?

[Szerkesztve]

(#736) toro22 válasza Thunder78 (#733) üzenetére


toro22
tag

Kösz de nekem max 500 Ft-ért kell kártya ha ez végleg kaputt.
Egyébként meg voltam vele elégedve, nem volt szar.

(#737) Balinov válasza toro22 (#736) üzenetére


Balinov
félisten

kérdezd meg toro22 jazzost,hátha van még nála talonba működő hangkártya...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#738) toro22 válasza Balinov (#737) üzenetére


toro22
tag

Ok
Küldtem neki privit

(#739) Jazzos


Jazzos
tag

Nem is kell kérdezni mert hipp-hopp itt vagyok, és igen van PCI-os hangkarim 500 ft-ért pont :DDD

(#740) Balinov válasza Jazzos (#739) üzenetére


Balinov
félisten

hogyan hogyanse,micsoda véletlenek! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#741) Dryman


Dryman
aktív tag

nah itt vagyok!
Jazzos a HDD kellően megszopatott, pótoltam a hibázó lábacskát, erre meg eltört két mellette lévő is meg azt is megeröltették! :(
Szóval gánytuning és lecseréltem 4,3GB-os Quantum hdd csatlakozójára:)
kicsit rövidebb de gányoltam, és jó lett!:)


Jaj, megint egy zárlatos hangchip! ejnye-ejnye! nem azért megy tönkre mert menet közben dogod rá, hanem azért mert illesztetlenségből kifolyólag a kis végfok részét a chipnek túlterheled, ekkor recseg meg torzít, aztán ha az egy chipbe van integrálva a kodoló résszel, akkor annak is sanyi! lásd asus A7V333-tól felfelé dettó ez a leggyakoribb hibajelenség!
amiatt mert az audio chip zárlatos, fogja szépen a PCI szloton lévő hangkártyádat is!
5V stab feszültség szépen leül és nincs a PCI slotokon megfelelő táp a hangkártyádnak!
Helyedben nem vásrolnék semmit, inkább kipróbálnám egy Jazzos féle 500Ft-os Hálókártyával a PCI slotokat, lehet hogy csak egy, de lehet hogy az összeset blokkolja az audio chip hibája!
3 alkoholmentes stelláért letakarítom neked az alaplapról, 5 db söröcskéért meg hajlandó vagyok keresni nekd egy ugyanolyan chipet:), és pótolni a sérültet!

(#742) toro22 válasza Jazzos (#739) üzenetére


toro22
tag

Akor lehet hogy vevő vagyok rá!
Még megvárom lehet-e valamit csinálni.
Egyébként milyen a kari? Hogy viszonyul az AC97-hez? Mi a típusa?

(#743) toro22 válasza Dryman (#741) üzenetére


toro22
tag

Van itthon PCI-os USB-kártyám kiprobálom vele!

(#744) Jazzos válasza toro22 (#742) üzenetére


Jazzos
tag

Creative Ensoniq ES1370 asszem, így teljesen korrekt,de ha tőlem veszed meg, akkor Dryman szomjan fog halni. :D

(#745) Dryman válasza toro22 (#743) üzenetére


Dryman
aktív tag

kipróbálni csak ugyanabban a slotban próbáld, és az usb talán jó is erre mert az is 5v-ot eszik!
van valami egyéb pci kártya a gépedben?
mert ha nincs, akkor én 89%-ra mondom hogy egyik pci-ba sem menne a hangkártya...sajnos!

(#746) Dryman válasza Jazzos (#744) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ha szomjan döglöm, akkor az csak jó neked, nem kérek többet pénzt a javításokért:)

(#747) #35685120 válasza Jazzos (#744) üzenetére


#35685120
törölt tag

by: Buga_Laci :D

(#748) Jazzos válasza #35685120 (#747) üzenetére


Jazzos
tag

Akartam írni zárójelben, csak nem találtam TM-et felsőindexesben, így aztán kihygytam. :B Na, Lacika nem írogat, hanem dolgozik! :P Azt mondtad van melód! :DDD

(#749) Jazzos


Jazzos
tag

Egyébként tegnap este nem volt sok időm, döntenem kellett: vagy a Barca meccset nézem, vagy borotválkozom. Aki ma már látott, az tudja melyiket választottam. :))

(#750) Dryman válasza Jazzos (#749) üzenetére


Dryman
aktív tag

Viccelődünk-viccelődünk Ősember!
ha a bajszodat még egy hétig meghagyod, akkor már nagyon fogsz hasonlítani Háry Jánosra......milyen jól néznél ki agy nagy kackiás bajusszal a fémvázon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.