Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) helkis válasza Thunder78 (#400) üzenetére


helkis
addikt

cinkelés indul! :DDD :R :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#402) Jazzos válasza Thunder78 (#400) üzenetére


Jazzos
tag

Mondhatnám azt, hogy 13 a négyzeten +100 az 269, de semmi köze hozzá :DDD

(#403) G@ben válasza Jazzos (#402) üzenetére


G@ben
addikt

Ennyi dartsban az átlagod? :)
Hőjj, megvan!
Ketten 69-es pózban üzekednek, 13-an nézik! :DDD

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#404) bibimad válasza Jazzos (#402) üzenetére


bibimad
aktív tag

Szerintem,így helyes.
26-9.13. :)

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#405) Thunder78 válasza G@ben (#403) üzenetére


Thunder78
senior tag

Pontosítsunk ... Jazzos, meg az az öreg, akiről a képet bevágta nem? :D :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#406) Thunder78 válasza bibimad (#404) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nekem így sem mond sokat :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#407) cortez25


cortez25
aktív tag

Keresek DVD-írót és 40 gb-s vinyót.

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#408) bibimad válasza Thunder78 (#406) üzenetére


bibimad
aktív tag

Ha megmondja,hogy jó az elválasztás,akkor megmondom,hogy mit jelent. :DDD

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#409) #35685120 válasza bibimad (#408) üzenetére


#35685120
törölt tag

Nem tom mire gondolsz... Azt hittem születési dátum, de az nem lehet... :D

[Szerkesztve]

(#410) LKW válasza #35685120 (#409) üzenetére


LKW
tag

Szia. Megvannak a lapok. :C Köszi.

Minden hepe után jön egy hupa

(#411) #35685120 válasza LKW (#410) üzenetére


#35685120
törölt tag

Nincs mit... :R

(#412) LKW válasza cortez25 (#407) üzenetére


LKW
tag

Még most sem találtál ? :O

Minden hepe után jön egy hupa

(#413) Supr@


Supr@
senior tag

Üdv kedves Jazzos! egy ilyet szeretnék rendelni: Codegen SP916 , kis 2.1-es cumót, ha lehetséges:D remélem köv héten át is vehetem:D

(#414) bibimad válasza #35685120 (#409) üzenetére


bibimad
aktív tag

Majdnem :DDD

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#415) #35685120 válasza bibimad (#414) üzenetére


#35685120
törölt tag

Te is kezded a titokzatosságot... :D

Jó reggelt MIndenkinek!

Milyen szép idő van... Párom eléggé beteg, nátha, láz, mindene fáj... Kész! Úgyhogy nagyjából egész nap itthon leszünk...

Szép napot...

(#416) bibimad válasza #35685120 (#415) üzenetére


bibimad
aktív tag

;] ;] ;]

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#417) Supr@ válasza #35685120 (#415) üzenetére


Supr@
senior tag

jobbulást a párodnak!:D ilyen szép időben betegnek lenni:F nekem csak a torkom kapar, de az azért mert még mindig érzem a gáz-sprét a számban, amit este a dizsiben vmi állat befújt a tömegben:))

(#418) thaler2


thaler2
senior tag

Hát akkor szép jó Napot mindenkinek!:D Visszatértem a kórházon kívüli civilizációba :DDD
Túléltem azt a szart!! :C

(#419) #35685120 válasza thaler2 (#418) üzenetére


#35685120
törölt tag

Hurráá.... :C

És jólvagy? Megvagy?

(#420) Thunder78 válasza thaler2 (#418) üzenetére


Thunder78
senior tag

Grat!
Ülni tudsz már? :D :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#421) Thunder78 válasza #35685120 (#415) üzenetére


Thunder78
senior tag

Jobbulást párodnak :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#422) Thunder78 válasza bibimad (#408) üzenetére


Thunder78
senior tag

Kíváncsian várom :)

Jazzos! JAZZOS! HOL VAGY? :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#423) thaler2 válasza #35685120 (#419) üzenetére


thaler2
senior tag

Jaja jól vagyok, túllehetett élni a műtétet. Nem is volt vészes az, inkább az utána következő este, mikor az éjszaka közepén kiment a fájdalomcsillapító...ijj, hogy fájt azt hittem meghalok.
Na leirom hogy történtek az események: szombat déltől kezdve nem lehetett enni szilárdat, csak joghurt+puding+folyadék...Vasárnap 5re bementünk elfoglaltak az ágyat, amin a matrac súlyos gerincproblémákat adott nekem a napok folyamán, annyira elvolt kopva a közepe...Elvileg hétfő dél körül műtőttek volna, de mivel utolsó votlam a programban, és csúszás volt, ezért átraktak keddre :F namondom fasza...kedden tolnak el a műtőbe, csak pizsomafelső maradhatott rajtam, takaró meg takarta amit takarni kell:D liftel eltoltak a műtőbe, külsőre egy kicsit fejlettebb világ van ott legalább, nézem egy csomó zld ruhás ninja, na mondom, még jó hogy tudok karatézni... :DDD aztán egy nagy térben egyszercsak lekapják a takarót, 1 szál abban ott fekszem a takarón, nem akartam mondani,bocsi, de szégyenlős vagyok :D átraktak egy másik ágyra, aztán betoltak a műtőbe.ott az altató dokik egyből azzal fogadtak, hogy akkor a gerinces megoldással csinálják...mondtam nekik, hogy inkább altatás legyen, de ők a gerinceset javasolták, mint utóbb kiderült, nagyon jó hogy ezt választottam. kezembe feldugott a nő egy csövet.ide benyomták az infóziót, utána meg 1 nyugtatót. aztán előre kellett hajolnom, és a csigolya közé benyomta a szurit, nem volt vészes, azt hittem sokkal jobban fáj, de abszolút semmi...aztán az első nem sikerült jól vagy nemtom, még1et bekellett lőni...2-3perc és az ujjaim kifeszültek teljesen, az egész testem megmerevedett, érdekes érzés volt. Aztán deréktől felfelé a zsibbadás megszünt úgy 2 perc múlva, adott még1 nyugtatót mondta ettől tuti elalszom...Jöttek a dokik aztán elkezdték a csinálni a műtétet. Úgy 5 perc múlva, doki nézi hogy nem alszom, pofáztam mint a hülye gyerek, úgy pörögtem a nyugtatótol:)
adott egy 3.at, aztán a 2 altató dokival lespanoltam, mint az állat, minden hülyeségről beszéltem :) közben ment a sláger rádió, elég vicces volt :) Így utólag visszagondolva, teljesen nem voltam a tudatomnál, meg miután vége lett a műtétnek, Anci azt mondta, mosolyogtam mint egy drogos, és beszéltem össze-vissza:) . Úgy ennyi.
A szállás kurva szar, az ágytól már hétre tönkrement a gerincem. Ápolók kedvesek voltak, doki rendes volt, a wc meg okádni való...főleg miután 3-4nap semmi szilárd kajára megittam 6 és fél liter piát, 30x mentem szarni, és eléggé unodrító volt annyiszor elmenni wczni ott:)

Thunder: seggemenen van még egy bazi nagy kötés, nehézkes még a mozgűs meg a leülés, de megodlható:)

(#424) thaler2


thaler2
senior tag

Valaki segítsen nekem, előadásra esszének kellene a processzorok gyártásáról valami részletes leírás, mégis hogyan történik. A ph-n emlékszem volt egy ilyen jellegű írás de nem találom, google meg lószart nem dob ki:(

(#425) #35685120 válasza Thunder78 (#421) üzenetére


#35685120
törölt tag

:R

(#426) bibimad válasza thaler2 (#424) üzenetére


bibimad
aktív tag

Ilyen kell?[link]
Vagy ilyen?[link]

[Szerkesztve]

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#427) thaler2 válasza bibimad (#426) üzenetére


thaler2
senior tag

Köszi, már találtam másikat, ami teljesen megfelel az igényeimnek :) Ezek nem jók, mert nekem olyan kellett volna, ami leírja pontosan hogyan készül egy processzor szakmai nyelven például: levának egy szelet szilíciumot, rárakják az áramkört blablabla...

(#428) bibimad válasza thaler2 (#427) üzenetére


bibimad
aktív tag

Értem.Olyan csak a benti gépemen van és hála az égnek csütörtökig nem megyek.Csak akkor tudtam volna előkeresni. :)

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#429) thaler2 válasza bibimad (#428) üzenetére


thaler2
senior tag

Rendben, azért köszi. :R

(#430) helkis


helkis
addikt

múltkor már kérdeztem, de most megint előjött és már elfelejtettem mit mondtatok.. :D
olyan ház kellene amin elöre és hátra is szerelhető 12cm-es venti + firewire kanócot is jólenne dugni az elejébe.. ajánljatok valamit! :R előre is köszi! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#431) bibimad válasza helkis (#430) üzenetére


bibimad
aktív tag

Codegen Briza-nagyon jó kis ház. :)

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#432) Jazzos


Jazzos
tag

Sziasztok, megjöttem! :D

(#433) Jazzos válasza bibimad (#431) üzenetére


Jazzos
tag

Nekem 6097-es Brizám van, de ebben csak 8cm-s ventihelyek vannak. Viszont nekem ez is elég 5v-on járatva.

(#434) G@ben válasza Jazzos (#432) üzenetére


G@ben
addikt

Hé, még az első számot sem találtuk ki az aláírásodban és már lecseréled? Legalább áruld el az elsőt, hogy tudjunk következtetni a mostanira! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#435) Jazzos válasza G@ben (#434) üzenetére


Jazzos
tag

A kettő ugyanaz, csak néha változik! :D
Egyébként tökre nem izgalmas, hogy mi az, csak amig nem tudjátok meg. :D

[Szerkesztve]

(#436) Thunder78 válasza Jazzos (#435) üzenetére


Thunder78
senior tag

Ennyit tekertél a bringádon?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#437) gergo84


gergo84
aktív tag

Hy keresek egy: nagyon olcsó vékony monitort. mi is az? tft, lcd? na mind1. szoval vékony legyen, meg occsó, használt is lehet, csak működjön szépen. na meg legyen occsó :DDD és 800x640 felbontást tudjon, max 1024xmitudomén -t több nem kell. ja és 17'' kellene, ez viszont minimum, ennél kisebb nem kell.
kellemes hétvégét, sok locsolót :DDD

(#438) gergo84


gergo84
aktív tag

kedves Thunder78! hát izé. hol is kezdjem. no: 1.: voltam az intersparban a photomicsodában. és nincs náluk kodak c340, és még csak nem is hoznak. minek vannak akkor egyáltalán :F 2.: jártam ''nálad'' is a konkoordban, csak nem volt ott senki, pedig még volt hátra a munkidőből vagy 50perc :DDD szoval akkor nálatok venném meg a gépet, hétfő helyett kedden be is mennék leegyeztetni a dolgokat, ha megfelel...

(#439) Thunder78 válasza gergo84 (#438) üzenetére


Thunder78
senior tag

Hmmm ... az kizárt, hogy munkaidő előtt leléptünk volna. Én zártam mostanában minden nap, úgyhogy elsőkézből tudom :)
h-cs: 8-17; p: 8-15:30
Mikor jártál ott?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#440) LKW válasza Thunder78 (#439) üzenetére


LKW
tag

:Y :)) Most akkor megvagy bukva. :DD

Minden hepe után jön egy hupa

(#441) gergo84 válasza Thunder78 (#439) üzenetére


gergo84
aktív tag

péntek 16:10. de ez igazán lényegtelen. kedd az jó?
de azt hiszem a táblára minden nap 5ig volt irva. de nem akarok vitatkozni, tényleg nem érdekel/s. ugy is motorozok erre arra, majd elnézek megint.... :)

van pár uj kép: [link]


[Szerkesztve]

(#442) Thunder78 válasza LKW (#440) üzenetére


Thunder78
senior tag

Mégsenem :DDD :DDD :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#443) Thunder78 válasza gergo84 (#441) üzenetére


Thunder78
senior tag

Jövő héten minden nap bent leszek a boltban vagy környékén :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#444) Thunder78


Thunder78
senior tag

Jóreggelit! Illetve lassan már ebédet :)
Igen kihaltak vagyunk ma :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#445) Coyot


Coyot
őstag

boldog nyulat minden kedves győri fórumozónak, nomeg sok locsolót ;]

Má' nem

(#446) LKW válasza Coyot (#445) üzenetére


LKW
tag

Köszönöm a nem Győriek nevében is, :P :DD és hasonló sokmindent Nektek is. :))

Minden hepe után jön egy hupa

(#447) Thunder78


Thunder78
senior tag

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok, a csajoknak meg sok locsolót!

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#448) cortez25 válasza Thunder78 (#447) üzenetére


cortez25
aktív tag

Re, húsvétot mindenkinek, csak nem értem milyen lányoknak? sok nem fordult meg itt :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#449) cortez25 válasza Thunder78 (#447) üzenetére


cortez25
aktív tag

Elértek hozzám a lapok, bövebbet majd a jövő héten... :D :R

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#450) Thunder78 válasza cortez25 (#449) üzenetére


Thunder78
senior tag

Rendicsek :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.