Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Thunder78 válasza #35685120 (#149) üzenetére


Thunder78
senior tag

Mire gondolsz? Valami dobozféleségre?
Vagy jó a zacsi + Konkoord-os táska kombó? :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#152) LKW válasza #35685120 (#149) üzenetére


LKW
tag

Magadnak irogatsz ? :C

Minden hepe után jön egy hupa

(#153) Thunder78 válasza LKW (#150) üzenetére


Thunder78
senior tag

Vonj le belőle 6ezret, az a jó ár :)
Régen frissítettem :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#154) #35685120 válasza Thunder78 (#151) üzenetére


#35685120
törölt tag

Hát mind1, rád bízom... :D :R

(#155) #35685120 válasza LKW (#152) üzenetére


#35685120
törölt tag

Látod, teljesen megvagyok kukulva...

Lassan megyek is fexeni... :D

(#156) Thunder78 válasza #35685120 (#154) üzenetére


Thunder78
senior tag

Jó ... majd kitalálok valamit :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#157) LKW válasza Thunder78 (#153) üzenetére


LKW
tag

Ugy már kezd emberi lenni. Minden cikkből vonjak le 6K-t ? Mert akkor megyek venni sok mindent. :))

Minden hepe után jön egy hupa

(#158) LKW válasza #35685120 (#155) üzenetére


LKW
tag

Akkor jócccakát Neked :DD

Minden hepe után jön egy hupa

(#159) Thunder78


Thunder78
senior tag

Asszem én is megyek fexeni :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#160) Thunder78 válasza LKW (#157) üzenetére


Thunder78
senior tag

Csak abból, mert azt most megnéztem :D
Majd ha lesz kedvem, végigfrissítem az árlistát :DDD

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#161) LKW válasza Thunder78 (#159) üzenetére


LKW
tag

Akkor Neked is Jócccakát :DD

Minden hepe után jön egy hupa

(#162) Thunder78 válasza LKW (#161) üzenetére


Thunder78
senior tag

Yoccakát! :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#163) Supr@


Supr@
senior tag

sajnos én 22.-én vszínűleg (90%) hogy nem tudok menni, péntek-szombato szülinapozunk, kedden leszek 19 és végig mulatjuk a hétvégét, már a főnökkel is lefixáltam, hogy nem megyek gyakszizni:)) max talán egy sörre lesz időm, de szerintem még arra sem. majd akkor a legközelebbire megyek, megint:)

(#164) Balinov


Balinov
félisten

szépjóreggelt
[link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#165) Balinov válasza Dryman (#139) üzenetére


Balinov
félisten

Köszi a megértést,Szinyor Dryman...jó a link,el is mentettem búkmárkba. :R
a közmondásokra visszatérve: homályos középiskolai magyaróra ismereteimből úgy rémlik,hogy a közmondások/szólások tájegységenként változnak/változhatnak.meg persze az emberi elme mindíg alkot... :DD na,erről ennyit. béke veled.

UI:örülök,hogy kezdetek kikeveredni az óútszórszingból..remélem te is jól jössz ki belőle.
üdv
Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#166) Balinov válasza #35685120 (#140) üzenetére


Balinov
félisten

5k-t megér,csatlakozom az előttem szólóhoz. Sajnos saját tapasztalat volt..nem is oly régi,(elfesselt lap=no warranty replacement by Gianni)...simán elutaztam,telefonáltam a pesti és a győri ár különbözetét,nameg a bios írást se ingyé csináták...Igaz,legalább eljutottam ~15 év után újra a veszprémi állatkerbe.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#167) #35685120


#35685120
törölt tag

Jóreggelt...

Ma elég sok melóm lesz, itt lesz Nálam új soproni kolleganő őneki kell dolgokat mutogatni... Sok kedvem van hozzá... Hát mind1... Úgyhogy kevesebbet leszek... Thunder akkor hozd majd a lapokat! :R

(#168) Jazzos


Jazzos
tag

Szia mobilguru? Mi a véleményed a Szonikszon valami akármi 750i-ről, 2megapikásnak írják a fényképezőjét, szerinted ér valamit? Bringázás közben nagyon hiányzik a fényképedző! :D

(#169) LKW válasza Balinov (#164) üzenetére


LKW
tag

Jóóóóóóó Reggelt. Látom elvagy itt magadba. :Y :))

Minden hepe után jön egy hupa

(#170) Jazzos válasza #35685120 (#167) üzenetére


Jazzos
tag

Csak mutogass, de vigyázz, nehogy rátok nyissanak! :D

(#171) LKW válasza Jazzos (#168) üzenetére


LKW
tag

Szia. Akkor most cseszegetlek. :Y Saját kérésedre. :))

Minden hepe után jön egy hupa

(#172) Balinov válasza Jazzos (#168) üzenetére


Balinov
félisten

45k-ért nem kapsz nagyobb tudású gépet újan ,2év gyári garral.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#173) Jazzos válasza Balinov (#172) üzenetére


Jazzos
tag

A 2 év gyári gari azt jelenti, hogy Mo.-n lehet érvényesíteni? Májusban lejár a hűségem, lehet beruházok egy ilyesmire. Ha addig nem jön egy teló, amiben már 8mpixeles tükörreflexes cserélhető objektíves fénygép lesz :D

(#174) Balinov válasza Jazzos (#173) üzenetére


Balinov
félisten

Igen,ez gyári garancia.T-nél és a Panonn-nál is 2 év garral adják az össze SonyEriccson telót,mivel a gyártó már eleve 2 év garral adja nekik is.

valszeg vodánál is,bár vodával nem vagyok hálistennek képbe.

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#175) Jazzos válasza Balinov (#174) üzenetére


Jazzos
tag

Thx! Még annyi, hogy ennek már esett az ára, vagy még most fog? 45k telóra azért elég gáz,nem? :D

(#176) Balinov válasza Jazzos (#175) üzenetére


Balinov
félisten

[link]
t-nél 40k 2év hűséggel,50k 1év hűséggel. szóval elég jól tartja az árát,mert mikor én vettem szeptember legelején,akkor is 50k volt 2 év hűséggel (ebből jött le a ~5k-nyi kap pont).
sztem 45k nem gáz telóra...említhetném például korábbi telefonvásárlásainkat.... :O :O :O T310 domino 50k...V200 96k...t630 75k...nézd csak meg pölö T 40-50k kategóriában milyen tudásu telókat ad. :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#177) Jazzos válasza Balinov (#176) üzenetére


Jazzos
tag

Én Pannonos vagyok, és eddig mindig ilyen alap csüffögőket vettem, csak beszélgetni. Igazából nekem még mindig megfelelne egy Pana GD50 (ez volt az első), csak lenne rajta egy bazi kamera. Most egy Nokia 6100-ám van, ez egy katasztröfi. :D

(#178) Balinov válasza Jazzos (#177) üzenetére


Balinov
félisten

[link]panonnál is kábe ennnyiér megy.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#179) #35685120 válasza Jazzos (#177) üzenetére


#35685120
törölt tag

Hát figyu... Nekem eddig kb... 30-40 telefonom volt az eltelt 8 év alatt amióta Westeles vagyok... Szinte mindig csúcsmobiljaim voltak... SonyEriccsonok szerintem egy rakás gagyik... Nekem volt mindenem belőle t610, w800, meg nem is tudom még mi... Elég gáz teló véleményem szerint..

(#180) Jazzos válasza #35685120 (#179) üzenetére


Jazzos
tag

2 év garral van, ez tetszik benne. Tartalék telóm meg van, ha ez szarakodna. :D Ennél a Nokiánál (ami nekem most van) roncsabb telefon szerintem nincs :D

(#181) DON Z


DON Z
újonc

Sziasztok !

Van egy kis problémám tudtok e tippet adni ?

pentium 4 2.2-es . Hiba: lelassult a gép , proci állandoan 100 % -kon fut és sürün lefagy még bekapcsolásnál is . virus nincs. milehet a hiba? :O

''gépet csak használom ,többihez nem értek , ezért kérdezek.''

(#182) #35685120 válasza Jazzos (#180) üzenetére


#35685120
törölt tag

Nokiák is 2 év garival vannak...

(#183) Balinov válasza #35685120 (#179) üzenetére


Balinov
félisten

....3.....2.....1.....flém...miért is gagyik az Se telefonok? :(((

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#184) Balinov válasza DON Z (#181) üzenetére


Balinov
félisten

üdv,lap milyen van alatta? feladatkezelőnél megnézve melyik processz használ aránytalanul sok erőforrást?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#185) Balinov válasza #35685120 (#182) üzenetére


Balinov
félisten

én elhiszem,Laci,de nokiába hasonló tudású mint a k(d)750/W800 mennyiért is lenne? (n70..pl..)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#186) Jazzos válasza DON Z (#181) üzenetére


Jazzos
tag

winreinstall kipróba másik vinyón? ha ott jó, akkor szoftvergubanc vírus/spyware/stb

(#187) helkis válasza DON Z (#181) üzenetére


helkis
addikt

milyen alaplap (chipsetdriver?)? hűtés megfelelő? IRQ ütközés? stb..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#188) DON Z válasza Balinov (#184) üzenetére


DON Z
újonc

Szia !

GA-8IPE1000 SERiES ,másik kérdésed pasz mert már bekapcs.nál fagy.

''gépet csak használom ,többihez nem értek , ezért kérdezek.''

(#189) helkis válasza #35685120 (#179) üzenetére


helkis
addikt

ezzel én sem értek egyet.. mióta SE-m van semmi gondom a telóval!! polimer-aksi rulez! :R
2.5éve asszem 94k-ért vettem, mert elegem volt a 6210i-m 9110i-m baromságaiból.. azóta is bírja a gyári aksi, ha csak be van kapcsolva akkor 1 hétig folyamatos dumaparti mellett 3 napig kb.. 1xnem fagyott le, semmi baja csak ajánlani tudom mindenkinek.. ezután jöttek ki a 6230-as nokiák pont ennek a mintájára, az mondjuk tetszik is! :D
úgyhogy 1:1! :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#190) helkis válasza DON Z (#188) üzenetére


helkis
addikt

biosupdate?

szerk: na meglestem, csak a gyári van hozzá.. :(

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#191) DON Z válasza helkis (#190) üzenetére


DON Z
újonc

Szia!

Hütés jo még oldal is levéve.

''gépet csak használom ,többihez nem értek , ezért kérdezek.''

(#192) helkis válasza DON Z (#191) üzenetére


helkis
addikt

na akkor vedd le és pasztázd újra a coolert, milyen is? a proci 2200/512/400-as?
biosban is fagy? mennyi fokot látsz biosban? minden szarságot kapcsolj le, miután toltál neki egy c-mos cleart és egy load bios defaultsot..

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#193) DON Z válasza helkis (#192) üzenetére


DON Z
újonc

Legyélszives leirni ezt ugy , hogy en mint laikus is megértsem . Köszi

''gépet csak használom ,többihez nem értek , ezért kérdezek.''

(#194) helkis válasza DON Z (#193) üzenetére


helkis
addikt

még egy kérdés, lehet hogy ez a baja: rev1.x-es a lap vagy rev2.x-es?
iha 1.x-es akkor van biosupdate és pont ilyet orvosol: [link]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#195) helkis válasza DON Z (#193) üzenetére


helkis
addikt

a fórummotor mondjon le!!! :))


[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#196) DON Z válasza helkis (#194) üzenetére


DON Z
újonc

rev 1.0 lap

''gépet csak használom ,többihez nem értek , ezért kérdezek.''

(#197) helkis válasza DON Z (#196) üzenetére


helkis
addikt

biost kell frissítened és jó lesz.. :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#198) DON Z válasza helkis (#197) üzenetére


DON Z
újonc

Köszi a segitséget ! Üdv

''gépet csak használom ,többihez nem értek , ezért kérdezek.''

(#199) Balinov válasza DON Z (#188) üzenetére


Balinov
félisten

[link]ha belépsz a biosban,akkor hőmérsékletnél mit mutat? esetleg ha van oylan,hogy smart fan enabled,kapcsold be,csekkold meg a default vcore-t. hirtelen annyi..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#200) helkis válasza DON Z (#198) üzenetére


helkis
addikt

nincs mit, vetess procit majd az ügyfeleiddel tőlem! :R :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.