Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26051) Dorien válasza bigapu (#25986) üzenetére


Dorien
veterán

Privi! :)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#26052) danilla válasza Supr@ (#26045) üzenetére


danilla
őstag

Ugye ugye Peti a Dominator :)) Talán mégsem olyan rosz :)

v.tom: ma hívlak délután, olyan 6 fele, és légyszíves beszéljük meg, hogy melyik vonattal mész fel pestre :U

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#26053) Flow válasza szacsee (#26046) üzenetére


Flow
senior tag

Nem minden nap, de ha gondolod, szólunk. Ma részemről kimarad, de ha jól emélékszem, többieknek is más dolguk van... Esetleg vasárnap, vagy hétfő. Kicsit rá kéne gyúrnom a freestylera... ;]

Csabi, kiderült mi lassította be a rendszert?

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#26054) v.tom válasza danilla (#26052) üzenetére


v.tom
őstag

Szóval akkor mégis felmenjek?

(#26055) VinoRosso válasza Barthezz2 (#26048) üzenetére


VinoRosso
veterán

mifeéle technológia ez? Remélem nem a lábakat akarod páhuzamosba kötni

(#26056) Supr@ válasza v.tom (#26054) üzenetére


Supr@
senior tag

nekem nem kell vinni a lapot, marad, megtartom:) csak megbocsátok neki, h szórakozott velem picit:)
viszont a crucial-al nem tom mi legyen, a srác nem akarja visszafizetni az árát:F

(#26057) Barthezz2 válasza VinoRosso (#26055) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Poén technológia :DDD
Azonnali kérdések totyikban kérdezte valaki, hogy nem lehet-e bekötni két 6000+ ost egymásra, ugy hogy akkor 2x olyan gyors legyen mint egy. Erre szültük meg neki azt a megoldást, hogy fogja a két procit, rak rájuk egy hűtőt, aztán berakja a gép aljára, onnan meg a képen látható módon mindegyik prociból elvezeti a dolgokat :DD
Csak volt kéznél egy régi proci-lap párosom, és gondoltam szemléltetem is :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#26058) helkis válasza Flow (#26053) üzenetére


helkis
addikt

áhh.. még nem tudom.. egyszer ütköztem valakivel, valamivel aztán valszeg az történt, hogy visszarakta high-ra a beállításokat.. :F nem tudom miért.. lehet ma újrarakom az egészet, a vistára is ráférne egy reinstall, csakhát amig ilyen acer1360-notikkal szívok, addig nem sok időm/kedvem van.. :)
vazz, el kell mesélnem.. ramot bővítetem egy ügyfélek, új bios, friss xpsp3 minden pöccre ment, felraktam alapvető cuccokat is, rmclock amivel szabályozza a teljesítményét a noti.., 4bad sectort talált a chkdsk, de ettől még mennie kell, jól beállítotam a rendszert, király, visszavitem, ott még nyomtatótelepítés, netbeállítás, levelezés stb, minden fain.. eljövök, este kapom az sms-t, hogy fagy a cucc.. :(
lehet a bad hdd-től? másnap elhozom, teszthdd-m-re rádobok egy xpsp3-at minden fain, chkdsk is, prime95 megy 3órát, tökéletes.. otthagyom, hogy netezek vele egy kicsit, mire visszaérek fagy.. :( na akkor mi a fene lehet? :F ram? gyári: hynix, bővítés: samsung, memtest86 megy 3órát semmi, hibátlan.. lehet csak az új ramot nem szereti a másik? berakva csak az új ramot fagy.. erre számítottam, gyári ram vissza, 3dmark2000 (s3G unicrome vga :DDD) demo loop egész éjjel megy, everest stabtest is megy 3 órát, fain, akarok netezni, megy, de 15perc után lehalt ugyanúgy.. :((( fákk..
eredeti bios vissza, újra tesztek, fagy.. :( mi a fenétől lehet? gyárilag egy xphomesp2-volt rajta, ekkor jutott eszembe hogy az sp3.mal jött valami gixer, hogy az OEM-partnerek intel alapokról csinálták a lemezt, akkor keresi az intel ppm-et, és ha amd-s a gép akkor cumi van, ez az! ;) na mondom ez lesz, de nem, mert az kifejezetten sp3install utáni nem indulást okozott volna illetve a hibás regbejegyzést nem találtam meg a registry-ben.. :W
perdig magyarázta volna, hogy terhelés alatt jól működik, de idle-ben beszarik..
utánaolvasva, kideült, hogy az xpsp3 már tudja önállóan is szabályozni a c&q-t, amit én ugye az rmclockkal vezéreltettem, mert jobb, illetve van hőfok, terheléskijelzés, profilok, stb.. illetve felraktam az AMD processor drivert is..
lehet összevesznek? a válasz igen, meglestem az energiasémáknál és minimális energiagazdálkodásra volt állítva, amivel a c&q-t kell/lehet bekapcsolni..
ezt átállítottam "mindig bekapcsolva"-ra és azóta 24h után is kopp-kopp tökéletesen üzemel! ;) 3 napi szarakodás egy "pipáért", a jó életbe.. tiszta pipa vagyok.. :)) de legalább megvan az oka a hibának.. ;) arra nem tértem ki, hogy minden cuccnak elsőre az acer ajánlott drivereket tettem fel, majd a gyártótól a legfrisebbeket.. :DDD
szóval meg tudom érteni Jazz-t mikor azt mondja, hogy egy phtalicskán nem akar gépekről beszélgetni! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#26059) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Jónagyokat Emberkék!

Egy kis segítség kell! Az eRepublik nevű játékról van szó, melyben az Erománok elfoglalták Emagyarországot. Olvassátok el a cikket és ha szeretnétek segíteni, keressetek meg, küldök meghívót..

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#26060) danilla válasza v.tom (#26054) üzenetére


danilla
őstag

Hát igen, nagyon jó lenne és nagyon megköszönném. Majd felhívlak 6 körül, addigra lejár a licit. :U

https://twitch.tv/ddplayzone

(#26061) mila1214


mila1214
csendes tag

Te nem Vikizel Drága?

[ Szerkesztve ]

Reni

(#26062) Coyot válasza MR_Joe (#26059) üzenetére


Coyot
őstag

nbemtom láttad-e de az e románok elfoglalták egész e ázsiát, és gyakorlatilag az egész e világot :DDD nyilván mert a többi ország lakói nem játszanak a románok online játékával, de az a szánalom h ilyen hír van az indexen, vagy csak így akarják népszerűsíteni a játékot?

Má' nem

(#26063) helkis válasza Supr@ (#26056) üzenetére


helkis
addikt

pedig finomságok mindig akadnak! ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#26064) Supr@ válasza helkis (#26063) üzenetére


Supr@
senior tag

már nézegettem, de hát rákéne fizetnem:( nem is keveset, ha eladom a lapom:( jó ez a maximus nekem:)

(#26065) danilla válasza mila1214 (#26061) üzenetére


danilla
őstag

De igen... halmozom az élvezeteket :C

https://twitch.tv/ddplayzone

(#26066) helkis válasza Supr@ (#26064) üzenetére


helkis
addikt

tegnap még mást mondtál.. :DDD de lefogadom, hogy holnapra már megint más kell.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#26067) Supr@ válasza helkis (#26066) üzenetére


Supr@
senior tag

nem, marad ez:) mondjuk már majdnem rábesztél a gigáa, de nem kell:)

(#26068) helkis válasza Supr@ (#26067) üzenetére


helkis
addikt

null problemo, de ha a dominator nem szalad majd rendesen, akkor vegyél egy gigát.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#26069) v.tom válasza danilla (#26060) üzenetére


v.tom
őstag

Ok, majd megbeszéljük. :K De csak akkor megyek fel, ha keleti-déli-kelenföld a találka helyszíne, különben nem megy, mert nem szeretnék ebben a zergebaszó hidegben mászkálni abban a koszfészekben.

(#26070) v.tom válasza MR_Joe (#26059) üzenetére


v.tom
őstag

:) Nemá, hogy mik vannak, küldesz nekem meghívót? Én akarok lenni a császár ;]

(#26071) Supr@ válasza helkis (#26068) üzenetére


Supr@
senior tag

itt megígérem, ha a köv rammal is szívok, akkor azonnal csere gigára:) igazából még nem tom pontosan milyen ram lesz, gondolkodok a reaper ramokon is, 1150-esen.

(#26072) v.tom válasza Supr@ (#26071) üzenetére


v.tom
őstag

Kísértetiesen ismerősek nekem az 1150-es reaper-ek. :)

(#26073) MR_Joe válasza v.tom (#26070) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Meghívó ment :) remélem hamar megkapod.

Coyot : Hja szépen elhúztak, de nehogymá'ne szerezzük vissza ami a miénk :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#26074) v.tom válasza MR_Joe (#26073) üzenetére


v.tom
őstag

Nekem is pont ez jutott eszembe. Melyik címemre küldted?

mod.: meg is kaptam. :K

[ Szerkesztve ]

(#26075) v.tom válasza v.tom (#26074) üzenetére


v.tom
őstag

Hova érdemes letelepedni? Csak két terület van, ami még nincs a románokhoz csatolva. Nekem a szívem western transdanubia felé húz, azért mégiscsak Győr az igazi. :K

(#26076) MR_Joe válasza v.tom (#26075) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Én is westernd-ben vagyok, de akár másohva is lehet menni. Onnan is segítheted a magyarságot illetve költözni is lehet ha nem jön be. :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#26077) okiDoki


okiDoki
tag

Egészségünkre! :))

[ Szerkesztve ]

0,0

(#26078) v.tom válasza okiDoki (#26077) üzenetére


v.tom
őstag

Vagy lassan meggyógyulsz, vagy hirtelen meghalsz :DDD Nem rossz kilátások. :P

(#26079) VinoRosso válasza Barthezz2 (#26057) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ja gondoltam hogy valami turpisság van a dolgoban. Különben mire találták volna ki a gigibites ethernetet.

(#26059) MR_Joe: 200 millió fényév ban!

(#26080) zabu válasza okiDoki (#26077) üzenetére


zabu
tag

:DDDD

(#26081) danilla válasza v.tom (#26078) üzenetére


danilla
őstag

Köszi szépen toto, örök hála :R

https://twitch.tv/ddplayzone

(#26082) v.tom válasza danilla (#26081) üzenetére


v.tom
őstag

Cserébe, ha holnap esetleg jársz az árkád környékén, akkor benézhetnél, hogy van-e a saturnban ps->pc átalakító. Azt csiripelik a madarak, hogy akad. Ha van, akkor vehetnél is. :U

(#26083) mila1214


mila1214
csendes tag

Sziasztok! Egy kölyök németjuhász kan kutyát szeretnék,és szeretnélek megkérdezni titeket,hogy nem tudtok-e szerezni Nekem! Egy másik kutyus mellé,és nagyon jó helye lenne! Mindenkinek köszönet aki esetleg tud segíteni ebben! Priviben írjatok légyszi ha tudtok valamit! Köszike!

Reni

(#26084) jamba válasza v.tom (#26082) üzenetére


jamba
csendes tag

Sziasztok frissült a bazár hátha kell vmi

ÜDV

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#26085) danilla válasza v.tom (#26082) üzenetére


danilla
őstag

Rendben, meglesz :)

https://twitch.tv/ddplayzone

(#26086) helkis válasza mila1214 (#26083) üzenetére


helkis
addikt

hány gigás kell? :DDD jól húzható tacskót be tudok számolni... ;]

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#26087) mila1214


mila1214
csendes tag

Köszikeaz nagyon jó lessz! Tök jó humorista lenne belőled nem gondolod? De nem baj aki nem tud,annak nem kell visszaírni! De ezt az ajánlatot azért köszönöm! :))

Reni

(#26088) helkis válasza mila1214 (#26087) üzenetére


helkis
addikt

végülis ez egy pc-s oldal, szvsz itt ilyen tipusú hardware-t nem találsz.. esetleg valami kutyatopic?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#26089) v.tom válasza helkis (#26088) üzenetére


v.tom
őstag

Igen, itt csak hasznos és értelmes számítógép alkatrészek vannak. :D

(#26090) jamba válasza v.tom (#26089) üzenetére


jamba
csendes tag

Lehetöleg még ne törd el az AM2-es keretedet :DDD

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#26091) okiDoki válasza jamba (#26090) üzenetére


okiDoki
tag

Hogy lehet azt eltörni? :DDD
Nem értem milyen emberek vannak! :))

0,0

(#26092) mila1214


mila1214
csendes tag

ahogy érzed,de én normálisanírtam,te válaszolj normálisan légyszi! Köszike!

Reni

(#26093) jamba válasza okiDoki (#26091) üzenetére


jamba
csendes tag

Te már csak tudod :K :C :R

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#26094) Weaver válasza mila1214 (#26092) üzenetére


Weaver
senior tag

nyugi, csak kocka témák mennek és nem menő a változatosság ;]

(#26095) okiDoki válasza mila1214 (#26092) üzenetére


okiDoki
tag

Ééén? :B

0,0

(#26096) okiDoki válasza jamba (#26093) üzenetére


okiDoki
tag

sentinel szerint jó a vinyó...
Már ma kipróbáltam! ;)

0,0

(#26097) helkis válasza mila1214 (#26092) üzenetére


helkis
addikt

elnézést, bocsánat, szeretnék meghunyázkodni! :B :B :B

hát igen, mindig is innom kellett, hogy egy nőnek jófejnek tünjek! :D

juteszembe, nincs véletlenül egy AMD-chippes (790GX/SB750) AM2+-os alaplapod eladósorban? ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#26098) jamba válasza okiDoki (#26096) üzenetére


jamba
csendes tag

Nem sokat ment :K

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#26099) Jazzos


Jazzos
tag

Kinek ígértem Logi X-540-et? Valaki volt, de nem emlékszem ki. Privik között sem találom. Vagy csak álmodtam? :DD

(#26100) okiDoki válasza Jazzos (#26099) üzenetére


okiDoki
tag

Kifizette?
Mert akkor nekem... :DDD

(Mi az?) :B

0,0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.