Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#525) FrankóStein válasza illjo (#524) üzenetére


FrankóStein
aktív tag

Köszönöm, hogy segíteni próbálsz. Az a baj, hogy más világból jöttem, néha hiába magyar amit írtál az összefoglalóban, mégis kínai nekem. A másik, hogy a videók hosszúak, és angolul vannak, a lényegi részek gyorsak, és számomra érthetetlennek. Eljutottam addig, hogy futott a play áruház, de közben mindig hitelesítési hibákkal küzdöttem, valami mindig rossz volt. A videót nem értettem, ráadásul a googlifier restorenal is elbizonytalanodtam, mert a 2 fájlból szerintem egyik sem az én telomra való.
És a netem is 12 Mbit, ahogy a 10es Verzió downgrade-nel települt, utána alig 10 perccel volt egy aramkimaradas, Bele se merek gondolni, hogy mi van ha 15 perccel csúszik a mokolasom. Úgyhogy az idofaktor is szorít, hétvégére kéne egy kész rendszer, de idő, gyors net és nyelvtudas híján ez nem fog osszejonni.
Az összefoglaló úgy lenne érthető nekem, ha lépésről lépésre lenne leirva a googlifier telepítés.
De mondom, lehet hogy nekem nem is jó az a benne lévő backup fájl, és hiába csinálnám jól, akkor se lenne jó.
Egyelőre nem tudom mit csináljak, lehet hogy beletorodok, hogy nincs play áruházam..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.